از کجا شروع کنم ؟

برای رسیدن هر آنچه میخواهیم از کجا شروع کنیم ؟ 1

دوستان عزیزی که تازه به جمع کاربران سایت موفقیت 98 می پیوندند همیشه این سوال را دارند که چه دوره ها و کتاب هایی را باید برای دریافت نتیجه مورد نظر خودشان برای رسیدن به موفقیت ، ثروت ، آرامش و روابط بهتر طی کنند.

در نگاه اول محتوای سایت ممکن است برای این عزیزان گیج کننده بوده یا با محتوایی شروع به یادگیری کنند که مفاهیم آن بسیار سنگین باشد.

ترتیب طی کردن دوره‌ها در این صفحه برای این دسته از دوستان قرار گرفته تا به راحتی محتوای مناسب برای خودشان را پیدا کرده و آن را دریافت نمایند.

دقت بفرمایید که پیشنهاد ما شروع از ابتدایی ترین نقطه است . حتی اگر فکر میکنید قبلا آن محتوا را دیده اید . باید به قدری روی هر قسمت و مرحله تمرکز کنید و وقت بگذارید که با محتوای آن کاملا آشنا شوید .

با تکمیل شدن کتاب ها و دوره های سایت این لیست ها نیز به روز رسانی خواهد شد.

ترتیب طی کردن دوره ها و کتاب ها

همانطور که مشاهده می‌کنید تعداد زیادی از دوره های سایت فقط با اشتراک ویژه قابل دسترسی است. پس از فرصت استفاده کرده و همین حالا فقط با دریافت یک اشتراک ویژه شروع به سرمایه گذاری روی خودتان و یادگیری این اطلاعات کنید.

نکات مهم و سوالات متداول

نکات مهم

  • اگر به تازگی با این نوع محتوا آشنا می‌شوید حتما از ابتدا و با دقت و صرف وقت روی یادگیری شروع کنید. ممکن است در ابتدا بار منفی سنگینی که همراه دارید اجازه درک و قبول کردن اطلاعات را به شما ندهد . صبور باشید و در مسیر بمانید.
  • پیشنهاد میشود هر دوره را حداقل 4 بار گوش کرده یا ببینید، نکات مهم آن را یادداشت کنید و اگر دوره دارای کتاب کار است حتما با دقت تکمیل کنید.
  • پس از آشنایی با اولین دوره ها شما متوجه خواهید شد که تقریبا هیچی نمیدانید. اما حالا میدانید که چه اطلاعاتی موجود است که از آن بی خبر هستید. بنابراین کم کم میتوانید سطح خود را پیدا کرده و دوره‌های دیگری که در سایت موجود است را نیز دنبال کنید.

سولات متداول

کاربران عزیزی که نیاز به پرسش در زمینه دوره ها دارند می توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی ما یا از طریق پشتیبانی سایت که در گوشه سمت راست سایت در دسترس است سوالات خود را پرسیده و جواب دریافت کنند . تعدادی از سوالات متداول نیز در قسمت پایین پاسخ داده شده اند :

فهرست