اپلیکیشن کتابخانه موفقیت

اپلیکیشن کتابخانه موفقیت 1

ارائه کتابهای دیجیتال در سایت موفقیت 98 به جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی و دسترسی به منابع اصلی و بدون تحریف افرایش یافته است . اما مشکلی که کاربران عزیز با آن مواجه هستند عدم امکان مشاهده صحیح کتاب ها در تلفن های همراه است .

ما تصمیم گرفتیم کتابهای دیجیتال و صوتی موجود در سایت را به شکل اپلیکیشن اندروید در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم تا امکان مطالعه کتاب را در هر شرایط و موقعیتی داشته باشند و همچنین امکانات مناسبی را برای مطالعه در اختیار آنها قرار دهد .

از جمله امکانات خوب این اپلیکیشن میتوان به قابلیت کنترل فونت و سایز نوشتار ، قابلیت فعال سازی حالت شب ، قابلیت ذخیره کتاب های محبوب ، قابلیت ذخیره محل مطالعه شده از کتاب و … اشاره کرد .

آیکون اپلیکیشن کتابخانه موفقیت

لیست کتابهای موجود در اپلیکیشن

کتابهای موفقیت

  1. کتاب 17 اصل موفقیت اثر ناپلئون هیل

کتابهای ثروت

  1. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل
  2. کتاب پدر پولدار ، پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی + نسخه صوتی

کتابهای قانون جذب

  1. کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس
  2. کتاب جادوی باور اثر کلود مایرون بریستول
  3. کتاب معجزه شکرگذاری اثر راندا برن

دانلود اپلیکیشن کتابخانه موفقیت

این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران ویژه سایت قرار می گیرد . چون برخی از کتاب های قرار گرفته در اپلیکیشن رایگان نبوده و در سایت نیز دسترسی به آنها فقط با خرید یا اشتراک ویژه امکان پذیر است . متاسفانه در حال حاضر امکان آپدیت اتوماتیک برای این نسخه نیست و کاربران عزیز با اعلام انتشار نسخه جدید باید با مراجعه مجدد به این صفحه فایل نسخه جدید را دریافت و نصب نمایند .

عزیزان دیگری که مایل هستند این اپلیکیشن را تهیه کنند میتوانند با مراجعه به کافه بازار با هزینه بسیار مناسب اپلیکیشن را خریداری کرده و از همان طریق آپدیت ها و پشتیبانی لازم را دریافت نمایند .


اپلیکیشن کتابخانه موفقیت 2

متاسفانه شما اشتراک ویژه ندارید

ورود یا خرید اشتراک

کاربر عزیز برای دسترسی به محتوای سایت و دانلود آن باید وارد حساب کاربری خود شده یا اشتراک ویژه تهیه نمایید

فهرست