دستور داده برای به سعادت رسیدن

سخنران

جول اوستین

نوع محتوا

تصویری

کیفیت محتوا

720p ( خوب )

تعداد قسمت

1

مدت زمان

30 دقیقه

زبان محتوا

زیرنویس فارسی

فرمت فایل

MP4

حجم کل

171 مگابایت

دسترسی فقط برای کاربران ویژه سایت است

فقط کاربران ویژه سایت اجازه دانلود این محتوا را دارند ، لطفا حساب کاربری ویژه خریداری کرده یا وارد حساب کاربری خود شوید

خرید محصول

این محتوا فقط برای کاربران ویژه سایت در دسترس است . برای شما نیز به صرفه تر است اگر اشتراک ویژه تهیه کرده و این محتوا را دانلود نمایید .
در صورتی که مایل به خرید این محصول به صورت تک هستید لطفا با مدیریت سایت ارتباط برقرار نمایید .

دریافت اشتراک ویژه

با دریافت اشتراک کاربری ویژه می توانید به کل محتوای ویژه سایت دسترسی داشته باشید و آنها را به صورت کامل نامحدود دانلود نمایید .

ورود به حساب کاربری

اگر از قبل کاربر سایت ما هستید به نظر میرسد که به حساب کاربری خود وارد نشدید ، لطفا برای دانلود به حساب کاربری خود وارد شوید .

خداوند دستور داده برای به سعادت رسیدن – جول اوستین

سخنرانی جول اوستین خداوند دستور داده برای به سعادت رسیدن

موضوع این سمینار جول اوستین توضیح این موضوع است که اگر خداوند بخواهد و دستور دهد شما مورد رحمت موهبت او قرار گیرید ، هیچ کس و هیچ علتی نمیتواند از آن جلوگیری کند .

اگر شما بیمارید و دکتر ها شما را جواب کرده اند ، بدانید قدرت دست خداست و اگر او بخواهد شما به زندگی خود ادامه خواهید داد .

اگر شما از خانواده فقیری بودید و حالا کاملا ورشکسته هستید ، اگر سعی و تلاش کنید و خدا دستور دهد شما به هر آنچه می خواهید می رسید .

برای خداوند اصلا مهم نیست که شما کجا به دنیا آمده اید ، پدر و مادر شما چه کسانی هستند ، چه قدر درامد دارید یا هر چیز دیگر … ، او فرمان میدهد تا برکت و رحمت شامل شما شود و این رحمت و برکت برای همه انسان ها به یک مقدار وجود دارد .

این را بدانید که شما زیر دست هیچ انسانی نیستید و نباید خود را پایین تر از دیگران تصور کنید . شما فقط برای خداوند کار میکنید و او پاداش شما را خواهد داد . اگر وظیفه خود را درست انجام دهید و سپاسگذار خداوند باشید او شما را به مقام های بالاتری ارتقا خواهد داد و حتی از دشمنان شما برای عزت دادن به شما استفاده می کند .

اگر خداوند برای شما عزت ، سلامت و موفقیت را خواسته باشد هیچ کس نمیتواند با نفرین جلوی این مسیر را بگیرد .
پس به خود اعتماد داشته باشید و هیچگاه حرف دیگران که در مورد ناموفق بودن شما هست رو قبول نکنید و دائم در قلب خودتون این رو زمزمه کنید که موفق خواهید شد ، راه ها برای شما باز می شود ، شما ثروتمند خواهید شد و از مشکلات رهایی پیدا می کنید چون خداوند میخواهد که این طور شود .

پس از مدتی خود متوجه می شوید که تغییراتی در زندگی شما صورت گرفته که حتی فکر آن را هم نمیکردید و در قلب خود حس می کنید که تمام هماهنگی که در اتفاقات خوب و بد و زمانبدی افتاده به شکل حساب شده ای برای پیشرفت شما بوده .

پس به خود و خدای خودتان ایمان داشته باشید و مسیر خوبی ، صداقت ، تلاش و کوشش را پشت سر بگذارید .

پیشنهاد میکنم حتما این سمینار رو با دقت گوش کنید و جوانه امید به خدا و ایمان به خدا را در دل خود رشد دهید .

نکته مهم در مورد ویدیو :

دقیقا همین موضوع رو ما در اسلام و در قرآن داریم با این ذکر که ( کن فیکون ) به این معنی که خداوند فقط ذکر می کند و آن امر صورت می گیرد و هر آنچه خداوند برای شما در نظر گیرد همان رخ خواهد داد . به همین دلیل هست که جمله ” هر چه خدا بخواهد ” در گفتار ما رواج پیدا کرده است .

در قسمتی از ویدیو به ماجرای بیلم و نفرین قوم بنی اسرائیل اشاره شده است . دقت کنید که قوم بنی اسرائیل هیچ ربطی با کشور اسرائیل فعلی ندارد .

این اتفاق در زمانی افتاد که قوم بنی اسرائیل را حضرت موسی هدایت میکرد . پادشاه آن زمان بیلم را که علم به کتاب و اسرار داشت مجبور کرد تا قوم بنی اسرائیل را نفرین کند . بیلم گفت که چگونه فردی را نفرین کنم که فرشتگان در کنار او هستند و برای 40 سال از نفرین امتنا کرد . در آخر با فشار های زیاد پادشاه ، بیلم قوم بنی اسرائیل و حضرت موسی را نفرین کرد و به موجب این نفرین علم و دانش او از اسرار ، به شکل کبوتر سفید از بدن او خارج شد و زبان او دراز شد تا اندازه ای که روی سینه او افتاد و مثل سگ زبان خود را تکان میداد .
توضیح مستقیمی از این داستان را در قرآن پیدا نکردم اما به نظر میرسد کسانی که علم به قرآن دارند این داستان را به آیه 175 و 176 سوره الأعراف شباهت میدهد .

پیشنهاد برای شما :  با خودتان در صلح باشید - جول اوستین

منبع این موضوع : بیلم در ویکیپدیا

لینک آیه مربوطه در قرآن : سوره الأعراف آیه 175 تا 176

جول اوستین
بدون دیدگاه

مطالب مشابه

جول اوستین بله در راه است
دسترسی با اشتراک ویژه

بله در راه است

جول اوستینزیرنویس فارسی
تصویری1 فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست