دوباره به زندگی خود نگاه کن

سخنران

جول اوستین

نوع محتوا

تصویری

کیفیت محتوا

720p ( خوب )

تعداد قسمت

1

مدت زمان

30 دقیقه

زبان محتوا

زیرنویس فارسی

فرمت فایل

MP4

حجم کل

134 مگابایت

دسترسی فقط برای کاربران ویژه سایت است

فقط کاربران ویژه سایت اجازه دانلود این محتوا را دارند ، لطفا حساب کاربری ویژه خریداری کرده یا وارد حساب کاربری خود شوید

خرید محصول

این محتوا فقط برای کاربران ویژه سایت در دسترس است . برای شما نیز به صرفه تر است اگر اشتراک ویژه تهیه کرده و این محتوا را دانلود نمایید .
در صورتی که مایل به خرید این محصول به صورت تک هستید لطفا با مدیریت سایت ارتباط برقرار نمایید .

دریافت اشتراک ویژه

با دریافت اشتراک کاربری ویژه می توانید به کل محتوای ویژه سایت دسترسی داشته باشید و آنها را به صورت کامل نامحدود دانلود نمایید .

ورود به حساب کاربری

اگر از قبل کاربر سایت ما هستید به نظر میرسد که به حساب کاربری خود وارد نشدید ، لطفا برای دانلود به حساب کاربری خود وارد شوید .

دوباره به زندگی خود نگاه کن – جول اوستین

سخنرانی جول اوستین دوباره به زندگی خود نگاه کن

در این سمینار جول اوستین در این مورد صحبت می کند که گاهی در زندگی ممکن است در همان بار اول به هدف و خواسته خود نرسید . در این مواقع شما نباید امید خود را از دست داده و دست از تلاش بکشید . این را بدانید خداوند هدف و درخواست شما را میداند و شما را به آن میرساند .

شاید او میخواهد بداند اگر در بار اول ، سوم یا پنجم به خواسته خود نرسیدید آیا باز هم تلاش میکنید ؟ آیا باز هم به او ایمان دارید ؟

این را بدانید که با هر بار تلاش شما خداوند در پشت پرده در حال فراهم کردن مراحل و مسیر رساندن شما به هدفتان است . پس دوباره به زندگی خود نگاه کنید و به یاد بیارید که خیلی از موفقیت هایی که حالا دارید هم به صورت عجیبی در زندگی شما رخ داده و شما هرگز فکر آن را نمیکردید .

شما باید همیشه نقش خود را در تلاش ، تفکر و پیشرفت ایفا کنید و خداوند نیز قسمت مربوط به خود را انجام خواهد داد .

گاهی نیز ممکن است شما خواسته بزرگی داشته باشید اما به مقدار کمی از آن دست یابید . در این صورت ممکن است با خود بگویید همین چیزی که بدست آوردم از هیچ بهتر است و دیگر به دنبال هدف و خواسته بزرگتری نباشید .

این را بدانید که خداوند بخشنده است . اگر در حال حاضر به هدف بزرگ خود نرسیده اید نباید به مقدار کم قانع باشید . دوباره تلاش کنید ، دوباره دعا کنید و باز هم ادامه دهید تا به هدف و آرزوی بزرگ خود برسید .

ایمان داشته باشید که حرف آخر را خداوند می زند . ممکن است به شما بگویند دیگر سلامتی خود را باز نمی یابید یا دیگر بچه دار نمی شوید یا دیگر نمیتوانید به ثروت برسید یا دیگر نمیتوانید موقعیت خوبی برای ازدواج پیدا کنید ، اما این را بدانید اگر ایمان خود را از دست ندهید خداوند بهترین ها را در مسیر زندگی شما قرار خواهد داد و هیچ کس نمیتواند مانع اراده خداوند باشد .

 

جول اوستین
بدون دیدگاه

مطالب مشابه

جول اوستین بله در راه است
دسترسی با اشتراک ویژه

بله در راه است

جول اوستینزیرنویس فارسی
تصویری1 فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست