1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم – برایان تریسی

کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم – برایان تریسی

نویسنده کتاببرایان تریسی
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل156 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم

کتاب چگونه فوق ستاره فروش شویم (21Great Ways To Become a Sales Superstar) اثری از برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 2003 می باشد، که برای افرادی نوشته شده است که رویاهاهای بزرگ در سر دارند و علاقمند هستند که فروش خود را چندین برابر افزایش دهند. افرادی که دوست دارند جز اولین های فروش در زمینه ی کاری خود باشند. برای هر فروشنده ای 2 موضوع حائز اهمیت است:

 1. جایگاه (فروشندگان دوست دارند که به رسمیت شناخته شوند و به پاس زحماتشان، از آنان قدردانی شود).
 2. پول (فروشندگان همچنین علاقمندند که از حقوق خوب و قابل توجهی برخوردار باشند و میزان موفقیت خود را فقط با قیاس کردن نسبت با حقوق دیگران ارزیابی می کنند).

برایان تریسی سعی کرده است که در این کتاب تمام تجربه های 30 ساله خود را در حوزه آموزش فروش در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در این کتاب ابتدا تمام تکنیک های فروش مطرح شده و سپس مهارت های کلیدی که باعث بهبود نتایج شما می شوند ذکر شده و در پایان اقدامات ویژه مورد نیاز را شرح داده است. اگر خواهان این هستید که استفاده از این کتاب برای شما مثمرثمر باشد و نتایج مطلوبی در فروش شما ایجاد کند به شما توصیه می شود که این کتاب را بطور کامل از ابتدا تا انتها گوش کرده سپس فصل ها و مواردی که به شما می تواند کمک کند را بررسی کنید و در راستای بهبود شغل خود، اقدامات لازم را انجام دهید.

اکثر فروشندگان تا بحال هیچ مهارتی راجع به فروش نیاموخته اند و 95% فروشندگان با آموزش تیکنیک ها و افزایش مهارت خود در حوزه فروش، می توانند به فروش فوق العاده ای دست یابند. شما گاه نیازمند یک مهارت هستید که بتوانید فروش خود را افزایش دهید اما گاه هیچ مهارتی ندارید با این وجود می توانید با استفاده موثر از این کتاب، فوق ستاره فروش شوید. هدف برایان تریسی از نوشتن این کتاب این بوده است که به شما کسب و کار حرفه ای را آموزش دهد تا یک کتاب داشته باشید که هر گاه که نیازمند بودید به آن مراجعه کرده تا از ایده های آن در جهت بهبود روند کار خود بهره بگیرید. علاوه بر این، کتاب چگونه ستاره فروش شویم شامل 21 مورد از مهمترین اصول موفقیت در فروش است که برایان تریسی طی آموزش بیش از 500000 فروشنده حرفه ای در 23 کشور جمع آوری کرده است که هر یک از این استراتژی ها در زمان ها و زمینه های مختلف فروش مورد آزمایش قرار گرفته اند تا فروش و تاثیر گذاری شما را بلافاصله افزایش دهند.

برایان تریسی در این کتاب قاعده لبه برد را مطرح کرد که حاصل تجربیات وی در فروش بوده است. این قاعده می گوید: تفاوت های کوچک در توانایی ها می تواند منجر به نتایج بزرگ و فوق العاده شود. افزایش در مهارت های مهم فروش از قبیل پیش بینی ، جلسات متقاعد سازی، غلبه بر اعتراض ها و بهانه گیری ها می تواند نتایج شگفت انگیزی در فروش داشته باشد. این کتاب بینش های عملی ارائه می دهد که شما را قادر می سازد این مهارت ها رو یاد گرفته و مهمتر آنکه آنها را در عمل بکار گیرید. برایان تریسی در این کتاب می گوید:

من زندگی ام را با محدودیت ها بسیار ی آغاز کردم. والدین من هیچگاه پول نداشتند. پدرم نجار و مادرم مانند یک پرستار کار می کرد. من حتی دبیرستان خود را نیز به اتمام نرساندم، در دبیرستان چنان برخورد بردی با من شد که از درس خواندن من را تعلیق کردند و در نهایت از سه دبیرستان اخراج شدم. زمانیکه دبیرستان را رها کردم تنها می توانستمم به عنوان یک کارگر کار کنم، در یک هتل کوچک ظرفها رو می شستم، در یک کارخانه چوب بری چوب ها را انباشته می کردم، چاه حفر می کردم و در یک ساختمان اشیاء سنگین جابجا میکردم، در مزارع و مراتع کار میکردم و در یک کشتی در آتالانیتک شمالی در قسمت آشپزخانه مشغول بکار بودم.

در نهایت به فروش وسایل اداری به صورت دوره گردی مشغول شدم. از کار کردن واهمه ای نداشتم اما سخت کار کردن بنظرم کافی نبود. صدها تماس تلفنی برقرار می کردم بدون آنکه بتوانم حتی یک بار فروش داشته باشم. از خانه ای به خانه دیگر و از شرکتی به شرکت دیگر می رفتم تا بتوانم با افراد جدید ملاقات کنم. روزی از خود پرسیدم چرا برخی از فروشندگان از دیگران موفق تر هستند؟ من شنیده بودم که 20% درصد از فروشندگان 80% از کل مبلغ فروش را انجام میدهند. بنابراین کاری کردم که زندگی ام را تغییر داد.نزد موفقیترین فروشنده در شرکت رفتم و پرسیدم که چکاری انجام میدهم که او را از من متفاوت تر ساخته است.

او به من آموخت که چگونه سوال کنم  آموخت که چگونه پیگیری ها و بهانه گیری ها را پاسخ دهم و سفارش بگیرم. سپس او را ترک کردم و به آموزه های او عمل کردم و اینگونه بود که فروشم افزایش یافت. سپس کتاب هایی که در زمینه فروش بودند را تهیه کردم و هر روز صبح 2 ساعت آنها را مطالعه می کردم و اینگونه فروشم بیشتر و بیشتر شد. سپس با سمینارها و برنامه های آوایی در این زمینه آشنا شدم و در هر سمیناری که تشکیل می شد شرکت می کردم. در کمتر از یکسال من از یک فرشونده دوره گرد به مدیر یک سازمان چند ملیتی با هزاران دلار در ماه شدم.

بخشی از تمارین کتاب چگونه فوق ستاره فروش شوم

 • اگر میخواهید اشتیاق را احساس کنید با اشتیاق عمل کنید. تصور کنید اگر کاملا نسبت به محصولات و خدماتی که ارائه می دهید متهیج و هیجان زده بودید، چگونه با مشتریان در تمام روز تعامل می کردید؟ تمام وجود خود را در کار فروش بکار ببرید. تصور کنید که از شما فیلمبرداری می شود و این ویدئو قرار است که در دنیا به عنوان یک نمونه درخشان از از یک فروشنده به نمایش گذاشته شود، چگونه با هر مشتری و یا هر مشتری احتمالی برخورد می کردید؟ پاسخ شما هر چه باشید آن را در تمام طول روز بکار ببرید.
 • یک چک لیست از سوالاتی تهیه کنید که مشخص می کنند که آیا مشتری احتمالی مشتری حتمی ما خواهد بود یا خیر. پیش از هر قرار ملاقات اولیه چک لیست را مرور کنید و از آن به عنوان یک راهنما استفاده نمایید تا در مسیر درست قرار گیرید. یک دستور کار برای جلسات پیش رو تهیه کنید. نام مشتری نام شرکت و زمان و تاریخ را در بالای دستور کار بنویسید. یک نسخه تمیز و تا نخورده را در ابتدای جلسه در اختیار مشتری احتمالی قرار دهید و سپس طبق دستور کارتان پیش روید. از نتیجه کار بسیار خرسند خواهید بود.
 • بزرگترین ترسی که تابحال شما را از رسیدن به موفقیت در زمینه کاریتان دور نگهداشته است را شناسایی کنید. همیشه یک ترس در پس ذهن شما وجود دارد. اکنون تصور کنید که این ترس در پس ذهن شما وجود ندارد. تصور کنید که از هیچ چیزی و هیچ بخشی از کار فروش خود ترسی ندارید. تصور کنید که موفقیت کامل شما در هر کاری که انجام می دهید تضمین شده است. چکاری انجام می دادید اگر هیچ ترسی در شما وجود نداشت؟ پاسختان چیست؟ هر چه هست از هم اکنون به گونه ای عمل کنید که انگار شکست غیر ممکن است و اسن اتفاق قطعا خواهد افتاد. آنقدر به وانمود کردن ادامه دهید تا روزی به واقعیت تبدیل شود.

برایان تریسی نویسنده کتاب چگونه فوق ستاره فروش شویم

برایان تریسی (Brian Tracy) متولد 4 ژوئن 1944 در شارلوت تاوای آمریکا می باشد. او یک نویسنده و سخنرانی نامدار و مشهور است که سمینارهای بسیاری در سرتاسر جهان برگزار کرده. برایان تریسی با کتاب قورباغه ات را قورت بده در ایران شهره شده است. او در مورد موضوعات مختلفی همچون موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی نیز تحقیق کرده است و بیش از 70 جلد کتاب راجع به تحقیقات خود به رشته تحریر درآورده است. از جمله کتاب هایی که برایان تریسی نوشته است می توان به: تمرکز روی هدف، رموز اعتماد بنفس در زندگی و کار و … اشاره کرد.

فهرست کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم

 1. مقدمه
 2. به گونه ای عمل کنید که انگار شکست غیر ممکن است.
 3. با تمام وجود کار کنید.
 4. خود را در موقعیت یک حرفه ای واقعی قرار دهید.
 5. بطور کامل برای هر جلسه آماده باشید.
 6. به آموختن ادامه دهید.
 7. مسئولیت کامل نتایج را بپذیرید.
 8. در اصول خود به حد اعلی برسید.
 9. روابط طولانی مدت ایجاد کنید.
 10. یک متخصص بهبود شرایط مالی باشید.
 11. استفاده از فروش آموزشی برای هر مشتری.
 12. کسب اعتماد بالا برای نزد هر مشتری اعتباری.
 13. بهانه گیری ها را به شکل موثر مدیریت کنید.
 14. با قیمت بطور حرفه ای برخورد کنید.
 15. به اتمام رساندن فروش را یاد بگیرید.
 16. همه دقایق را حساب کنید.
 17. از قانون 20/80 استفاده کنید.
 18. قیف فروش خود را پر نگه دارید.
 19. درامد و اهداف فروش خود را تعیین کنید.
 20. قلمرو خود را بخوبی مدیریت کنید.
 21. 7 راز موفقیت در فروش را تمرین کنید.
 22. جمع بندی
کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم

کتاب چگونه فوق ستاره فروش شویم (21Great Ways To Become a Sales Superstar) اثری از برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 2003 می باشد، که برای افرادی نوشته شده است که رویاهاهای بزرگ در سر دارند و علاقمند هستند که فروش خود را چندین برابر افزایش دهند. افرادی که دوست دارند جز اولین های فروش در زمینه ی کاری خود باشند. برای هر فروشنده ای 2 موضوع حائز اهمیت است:

URL: https://www.success98.ir/21great-ways-to-become-a-sales-superstar-audio-book/

نویسنده: برایان تریسی

نام: کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم

Url: https://www.success98.ir/21great-ways-to-become-a-sales-superstar-audio-book/

نویسنده: برایان تریسی

ISBN: 21164

تاریخ انتشار: 2022-01-03

فرمت: https://schema.org/AudioBook

امتیازدهی ویرایشگر:
5

دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

دانلود کتاب صوتی به صورت یکجا در فایل فشرده حجم 150.92MB فرمت ZIP دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم مقدمه حجم 27.14MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 1 حجم 5.03MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 2 حجم 4.34MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 3 حجم 8.37MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 4 حجم 7.44MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 5 حجم 18.31MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 6 حجم 5.5MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 7 حجم 8.54MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 8 حجم 4.99MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 9 حجم 5.2MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 10 حجم 5.3MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 11 حجم 12.42MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 12 حجم 7.51MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 13 حجم 9.24MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 14 حجم 6.73MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 15 حجم 5.84MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 16 حجم 4.97MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 17 حجم 3.81MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 18 حجم 5.22MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم فصل 19 حجم 3.64MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم جمع بندی حجم 4.6MB فرمت MP3

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

1 دیدگاه برای کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم – برایان تریسی

 1. nazanin

  سلام ممنون از سایت خوبتون و کتاب های صوتی عالی که روی سایت قرار دادین تا ما بتونیم ازشون استفاده کنیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *