1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی چگونه آهن ربای پول و ثروت شوم – آنتونی رابینز

کتاب صوتی چگونه آهن ربای پول و ثروت شوم – آنتونی رابینز

نویسنده کتابآنتونی رابینز
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل47 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی چگونه آهن ربای پول و ثروت شوم

کتاب صوتی چگونه آهن ربای پول و ثروت شوم (how to become a magnet of money and wealth) نوشته آنتونی رابینز در سال 2014 می باشد. همه انسان ها در آرزوی این هستند که یک زندگی در رفاه و آسایش داشته باشند، به عبارتی آرزوی این را دارند که به استقلال مالی برسند به گونه ای که بتوانند تمام خواسته های مالی خود را تحقق بخشند. برای همین، برای خود اهدافی را تعیین کرده و در راستای محقق شدن این اهداف قدم برمیدارند و تلاش کرده، می کنند و خواهند کرد. اما نکته ای که بسیاری از افراد در راستای رسیدن به اهداف خود از آن غافل هستند این است که صرف تعیین هدف و تلاش کردن برای رسیدن به استقلال مالی شرط لازم و کافی برای برای محقق شدن آرزوهایشان نیست بلکه مشرف بودن و آگاه بودن به اصول رسیدن به اهداف تکمیل کننده این مسیر است.

اما گاها چون مسیرهای اصولی رسیدن به اهداف مالی و کسب استقلال مالی را نمی دانیم با مسائل و چالش های متعددی مواجه شده که برای ما لاینحل بنظر می رسد. با این وجود دست از تلاش کردن برداشته و دچار ناامیدی شده و احساس بی کفایتی برای حل این چالش ها در ما بوجود می آید. سپس به جایگاه ابتدایی خود یعنی زمانیکه هیچ خبری از استقلال مالی باز میگردیم، مسیری که هیچ هدفی نداشته تا برای آن تلاش و کوشش کنیم.

حال اگر ما برای خود اهدافی را تعیین کرده و این اهداف منطقی و اصولی باشند و علاوه بر آن نیز راهکاری اصولی و عملی رسیدن به این اهداف را بدانیم و برای آنها تلاش و کوشش کنیم می توانیم به هدف غایی خود یعنی ثروت و استقلال مالی برسیم.

در کتاب چگونه آهن ربای پول و ثروت شویم نوشته آنتونی رابینز (Anthony Robbins) تکنیک های موثر همراه با تمارینی عملی آمده است که اگر بتوانیم متعهدانه به این تمارین عمل کنیم می توانیم به مرور تک تک هدف های مالی خود را تیک زده و مسیر برای محقق شدن اهداف بزرگتر هموار شود. پس می توان این گونه نتیجه گرفت که همه می توانند به استقلال مالی و ثروت برسند اما موضوعی که رسیدن به این هدف را برای ما میسر می کند، مسیر اصولی و راه رسیدن به اهداف است که وقتی مشرف بر اصول باشیم می توانیم به اهدافمان برسیم که در کتاب چگونه اهن ربای پول و ثروت شویم این مسیر اصولی را آموزش داده است.

حال موعد عمل کردن به دانسته ها و رسیدن به هدف استقلال مالی فرا رسیده است، اگر در آرزوی این هستی که به ثروت و اسقلال مالی برسی کتاب صوتی چگونه آهن ربای پول و ثروت شوم را در دانلود کرده و به کلیه نکات گفته شده در این کتاب جامه عمل بپوشان تا بتوانی طعم لدت بخش رسیدن به آرزوهایت را حس کنی.

خلاصه کتاب صوتی چگونه آهن ربای پول و ثروت شوم

 1. مسئولیت وضعیت مالی اکنون خود را بپذیرید: در ابتدا لازم است راجع به اینکه چرا شما تا اکنون به استقلال مالی نرسیده اید کمی با خود فکر کنید. بنظر شما چه عواملی در این موضوع نقش داشته اند؟ ممکن است عواملی نظیر: دولت، جامعه، پدر، مادر، نداشتن استعداد، نداشتن مدرک تحصیلی مناسب و دلایل بیرونی مختلف را برشمرید، اما لازم است بدانید که هیچ کس بجز شما مقصر نرسیدن شما به استقلال مالی نیست. در این مورد کافیست به نقش باورها اشاره کنیم. مثلا هنگامیکه فردی ثروتمند را مشاهده می کنیم تفکر غالب انسان ها این است که از راه نادرست به این ثروت رسیده است یا پدر ثروتمندی داشته و… اما این موارد فقط شما را از موفقیت دور می کند و منجر به تلاش و کوششی برای رسیدن به اهداف مالی تان نمی شود. پس کافی است در قدم ابتدایی خودتان رو مقصر این شرایط اعلام کنید و بکوشید تا شرایط زندگیتان را تغییر دهید.
 2. با پول دوست یاشید تا پول نیز با شما دوست باشد: گاها ما احساس مطلوب و مثبتی راجع به پول نداریم. احساسات نا مطلوب راجع به پول از باورهای محدود کننده ما نشئت گرفته است. باورهایی که توسط جامعه، دوستان، رسانه و … آموزش داده شده است. باورهایی نظیر پول چرک کف دسته، از راه درست و سالم نمی توان پول ساخت، پولدارها آدمهای خوبی نیستند و از راه خلاف و حرام پول ساخته اند و … تا زمانیکه ما چنین باورهایی داشته باشیم نمی توانیم به ثروت برسیم پس لازم است که باورهای محدود کننده خود راجع به پول را تغییر داده و باورهای قدرتمند کننده راجع به پول را جایگزین آنها کنیم.
 3. نسبت به پول بی توجه باشیم پول نیز نسبت به ما بی توجه خواهد شد: بخش سوم دو بخش دارد که شامل: مقدار پولی که در حال حاضر دارید و هدف گذاری برای مقدار پولی که می خواهید داشته باشید.
 4. اگر هر روز همان کارهای همیشگی خود را انجام دهی هرشب همان نتایج را بدست می اوری: همه ما علاقمندیم که نتایج زندگی مان متفاوت از قبل باشد و دستاوردهای بزرگی داشته باشیم. اما نکته ای که وجود دارد این است که ما نمی خواهیم تغییر کنیم و تا زمانی که تغییر نکنیم دستاوردی در راه نیست. همه ما دارای یک منطقه امن هستیم که خارج شدن از منطقه امن ذهن، اضطراب شدیدی را در ما بوجود می آورد بنابراین ترجیح می هیم که به همین زندگی و شرایط ادامه دهیم وشرایط جدید را تجربه نکنیم و در همان منقطه امن ذهن باقی بمانیم. کارمندی را تصور کنید که به کار خود علاقه
  ای ندارد و شرایط کاری خویش را نیز نمی تواند تحمل کند اما بخاطر خارج نشدن از منطقه امن، همان شرایط را تحمل می کند و در شغل خویش باقی
  نمی ماند. لاجرم تا زمانیکه این شرایط را تحمل کند نمی تواند ثروت را جذب کند.
 5. انتظار داشته باشید که پول بیشتری بدست آورید: حتی اگر اکنون پولی ندارید یا پولی که می سازید بسیار کمتر از آن چیزی است که می خواهید داشته باشید اما برای بدست آوردن پول بیشتر لجظه شماری کنید. به این طریق شما در حال ارسال کردن فرکانس پول بیشتر در زندگی خود هستید و چرا که باور دارید به نتیجه دلخواه خویش میرسید.
 6. باش، عمل کن، داشته باش: هم اکنون از زندگی خود لذت ببرید. بسیاری از افراد اینگونه می اندیشند که چون پول ندارند پس خوشبخت نیستند و تمام شادی و لذت خویش را موکول کرده اند به زمانیکه پولدار شوند اما شادی و خوشبختی در همین لحظات در جریان هستند. به گونه ای زندگی کنید که انگار در همین لحظه ثروتمند هستید و آن زندگی ای که رویایش را دارید برایتان محقق شده است، اینگونه است می توانید در مدار ثروت قرار گرفته و به راحتی ثروت را جذب کنید.
 7. محل زندگی، محل کار، ذهن و روح خود را خانه تکانی کنید: شما باید از جهات مختلفی آسوده خاطر باشید تا بتوانید ثروت را جذب کنید. اگر بسیاری کار نیمه تمام دارید باید آنها را سر و سامان داده، باید ذهن خود را خشم، کینه، حسادت و … خالی کنید و تماما روح، جسم، ذهن و محل کار خود را خانه تکانی کرده تا بتوانید ثروت را جذب کنید.
 8. اشتیاق قلبی خود را تعقیب کنید: یکی از عواملی که مانع ورود ثروت به زندگی می شود باورهای محدود کننده می باشد. برای مثال باید خیلی کار کنی تا ثروتمند شوی، پول به راحتی بدست نمی آید، فقط شغل های خاصی هستند که درامد بالایی دارند و… وقتی نقش باورها را بررسی میکنیم به این موضوع پی می بریم که افراد به سراغ شغل دلخواه خود نرفته و کاری را انجام می دهند که هیچگونه لذتی برای انها ندارد و صرفا از سر زور و اجبار به انجام آن کار پرداخته اند. در حالیکه یکی از عوامل ورود ثروت این است که به سراغ کار مورد دلخواه خود بروید تا بتوانید به ثروت برسید.
 9. اقدام کن: برداشتن گام هایی مستمر و پیوسته برای رسیدن به ثروت.
 10. موفقیت خود را جشن بگیرید: به مرحله آخر رسیدید. اگر تمام مراحل قبل را متعهدانه پیموده باشید شما تبدیل به یک آهنربای پول و ثروت شده اید و باید موفقیت خود را جشن بگیرید.

آنتونی رابینز نویسنده کتاب چگونه آهنربای پول و ثروت شوم

آنتونی رابینز یک نویسنده، سخنران و مربی که در 29 فوریه 1960در شمال هالیوود در کالیفرنیا متولد شد. او بخاطر نوشتن کتاب های تاثیرگذارش راجع به قانون جذب در ایران محبوبیت بسیار زیادی دارد که می توان به کتاب های: مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، قدرت نامحدود و…اشاره کرد. او همچنین یکی از نویسنده های برتر نیویورک تایمز است.

فهرست کتاب صوتی چگونه آهن ربای پول و ثروت شوم

 1. مقدمه
 2. قدم اول: مسئولیت وضعیت مالی کنونی خود را بپذیرید.
 3. قدم دوم: پول را دوست بدار تا پول هم تو را دوست داشته باشد.
 4. قدم سوم: اگر نسبت به پول بی اعتنا باشی پول هم نسبت به تو بی اعتنا می شود.
 5. قدم چهارم: اگر هر روز همان کارهای همیشگی خود را انجام دهی هرشب همان نتایج را بدست می اوری.
 6. قدم پنجم: انتظار داشته باش که پول بیشتری بدست بیاوری.
 7. قدم ششم: باش، عمل کن، داشته باش.
 8. قدم هفتم: محل زندگی، محل کار، ذهن و روح خود را خانه تکانی کنید.
 9. قدم هشتم: اشتیاق قلبی خود را تعقیب کنید.
 10. قدم نهم: اقدام کن.
 11. قدم دهم: موفقیت خود را جشن بگیرید.

دانلود کتاب صوتی کتاب صوتی چگونه آهن ربای پول و ثروت شوم

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی چگونه آهن ربای پول و ثروت شوم – آنتونی رابینز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *