1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی بیدار کردن غول درون – آنتونی رابینز

کتاب صوتی بیدار کردن غول درون – آنتونی رابینز

نویسنده کتابآنتونی رابینز
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل53 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی بیدار کردن غول درون

کتاب صوتی بیدار کردن غول درون (awaken the giant within) نوشته آنتونی رابینز در سال 1991می باشد. اگر شما خواهان این هستید که یک زندگی با کیفیت بسازید و مهمتر از آن اهل عمل کردن و اقدام کردن در جهت رسیدن به این نوع زندگی هستید، اگر دوست دارید به رویاهای خود برسید و استعدادهای درون خود را شکوفا کنید، استعدادهایی که اگر شکوفا شوند برای رشد همه جانبه انسان مفید هستند و می تواند جهان را جایی برای بهتر زندگی کردن کند، کتاب بیدار کردن غول درون توصیه آنتونی رابینز به شماست. همه ما آرزوهایی داریم اما گاهی آنقدر مشغول کارهای زندگی خود هستیم که آرزوهای خود را فراموش کرده گویی که از ابتدا هیچ آرزویی نداشتیم و این خود ما هستیم که باید قدرت بی انتهای درونمان را بیدار کنیم تا به رویاهایمان جامه ی عمل بپوشانیم.

اگر با دقت و متعهدانه به کتاب صوتی بیدار کردن غول درون گوش فرا دهید می توانید به پیشرفت و موفقیت بارو نکردنی دست پیدا کنید. رابینز در این کتاب تکنیک هایی را به شما آموزش داده است که می توانید با عمل به آنها آن زندگی که همیشه منتظرش بودید را خلق کنید. شما در آستانه ی استفاده از تکنیک هایی هستید که با آموزش آنها می توانید آن زندگی که همشیه در رویا داشتید بسازید، تحربه کنید و از آن لذت ببرید.

راهکارهای دقیق و کاربردی را یاد می گیرید که به هنگام برخورد با مشکلات شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل خود را حل کرده، می آموزید که چطور مشکلات خود را از بین ببرید و مانع هایی که شما را عقب نگه داشته و مانع پیشرفت شما شده است را خراب کنید. شدت تصمیم گیری، باور و مشارکت را یاد گرفته و می آموزید که چطور از این قدرت ها برای رسیدن به علائق خود خود استفاده کنیم. مهم تر از همه موارد ذکر شده، شما تکنیک هایی را اموزش می بینید که آنتونی رابینز به میلیونها نفر آموزش داده است و انسانهای زیادی برای بیدار کردن بزرگی درون خود از اینها استفاده کرده اند و موفق شده اند. یاد می گیرید که ذهن و بدن و احساسات شما چطور کار می کنند و بدین ترتیب می توانید سرنوشت خود را در سدت گرفته و می فهمید چه کسی هستید، کجا هستید و از زندگی چه می خواهید. در نهایت شما افسار زندگی خود را در دست گرفته و خالق بی چون چرای زندگی خود خواهید شد.

نکته هایی از کتاب بیدار کردن غول درون از آنتونی رابینز

 • ما نباید اجازه دهیم که زندگی گذشته مان و اتفاقات و رخدادهای گذشته، زندگی حال و آینده ما را تحت تاثیر خویش قرار دهد. بهره بردن از این کتاب می تواند با منسجم کردن نظام باورها و ارزش هایمان یک زندگی خارق العاده را برای ما ایجاد کند.
 • اتفاقاتی که در زندگیمان رخ می دهند به شخصیت ما شکل نمی دهند بلکه باورها و دیدگاه ما راجع به آن اتفاقات است که شخصیت ما را می سازد.اگر ما دیدگاهمان را راجع به اتفاقاتی که در جهان رخ می دهد و همچنین مردم دنیا تغییر دهیم، هر چیز دیگری را نیز می توانیم در زندگی خویشت تغییر دهیم. دو مرد در یک زندان به دیواری زنجیر شده بودند، یکی از آنها خود را کشت اما دیگری به زندگی خویش ادامه داد تا قدرت روح خویش را اثبات کند. همه شخصیت های موفق دنیا می دانند که مشکلات آنها دائمی نیست و روزی به پایان می رسند.
 • قدرت کلمات را جدی بگیرید. با استفاده از قدرت می توانید افکار، اعمال و باورهایتان را در جهت دلخواه خویش تغییر دهید.
 • هر خواسته ای که دارید را با جزئیات یادداشت کنید، به روی هدف های خود متمرکز شوید نه بر روی چیزهایی که از داشتن آن وحشت دارید. با این کار می بینید که چطور اهدافتان خلق شده اند.
 • شما پتانسیل این را دارید که هر ناخواسته ای که در زندگی خود دارید را تغییر دهید.
 • دو عامل مهم و تاثیرگذار رنج و لذت در انتخاب و تصمیم گیری ما نقش مهمی را ایفا می کنند.
 • ما کنترل کننده ی بی چون و چرای احساسات خود هستیم. زمانیکه احساسات بد داریم می توانیم احساسات خوب و مثبت را جایگزین آن کنیم.
 • تجربه ها برای ما مفید هستند. هنگامیکه به مسئله ای برخورد کردیم با رجوع به تجربه خود می توانیم آن مسئله را به بهترین شکل ممکن حل کنیم.
 • اصول اخلاقی و ارزش های انسانی از ویژگی های بارز انسانی است که از عزت نفس برخوردار است.

آنتونی رابینز نویسنده کتاب بیدار کردن غول درون

تونی رابینز (Tony Robbins) مشهور به آنتونی رابینز (Anthony Robbins) مربی، سخنران، نویسنده که در 29 فوریه 1960 در شمال هالیود آمریکا متولد شد. وی یکی از خبره ترین و مشهورترین سخنرانان انگیزشی در جهان است و عمده علت شهرت او بخاطر نوشتن کتاب هایی همچون: قدرت نامحدود، غول درون، پیش بسوی کامیابی و … است. او توانست در مدت کوتاهی به تمام آروزها و رویاهای جوانی خود جامه عمل بپوشاند.

فهرست کتاب بیدار کردن غول درون

 1. معرفی و مقدمه
 2. فصل اول: بیداری
 3. فصل دوم: تصمیم
 4. فصل سوم: درک
 5. فصل چهارم: کنترل
 6. فصل پنجم: باور
 7. فصل ششم: دگرگونی
 8. فصل هفتم: تثبیت
این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی بیدار کردن غول درون – آنتونی رابینز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *