1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند از برایان تریسی

کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند از برایان تریسی

نویسنده کتاببرایان تریسی
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل190 مگابایت

دانلود رایگان دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند

کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند (change your thinking change your life) اثر برایان تریسی (Brian Tracy)  در سال 2005 است. اگر خواهان این هستید که خالق زندگی خود باشید و تمام خواسته هایتان در زندگیتان ظهور کنند و به نتایج خارق العاده دست یابید، این را بدانید که کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند می تواند آن اینده ی باشکوه را برای شما رقم بزند. حال لازم است که تدبیری اتخاذ کرده تا بتوانید بهترین بازدهی را از این کتاب سرنوشت ساز داشته باشید. برنامه ریزی کرده و سپس با شور و اشتیاق این کتاب را گوش داده، متعهدانه به تمارین عملی کتاب عمل کرده و اینده ی باشکوهی برای خود بسازید.

نظر مارک ویکتور هنسن راجع به کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند

من مارک ویکتور هنسن (Mark Victor Hansen) نویسنده کتاب غذای روح یکی از طرفداران، همکاران و دوستان برایان تریسی هستم. کتاب های او را مطالعه کرده و می دانم که به موفقیت های خارق العاده ای دست یافته است. در بسیاری از زمینه ها نیز با یکدیگر کار کرده ایم و در مورد موضاعات مختلف نیز با یکدیگر بحث داشته ایم. برایان یکی از متفکران و نویسندگان در حیطه ی رشد و اعتلای شخصی و دستیابی به موفقیت در جهان است و من این را خوب می دانم که بیش از 82 میلیون جلد کتاب فروخته ام و هدفم کمک به مردم بوده که به این مهارت دست یابند که از زندگی شان بیشتر بهره را بگیرند. کتاب

افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند به مخاطب نشان می دهد که چگونه پی به عظمت حیرت انگیز درونی خود برده و به منابع شگفت انگیز درون خود دست یافته تا بتواند به تمام خواسته های خویش جامه ی عمل بپوشاند. اطمینان دارم وقتی با بکار گرفتن مفاهیم مطرح شده در کتاب به نتایج جدید و بهتری رسیدید، در بهت و حیرت فرو می روید. این ها همان مفاهیمی هستند که موفق های دنیا و میلیونرهای خودساخته از آن بهره برده اند. در این کتاب با برنامه قدم به قدمی برای دستیابی به موفقیت مواجه می شوید. این راهکار رسیدن به موفقیت به قدری منطقی و شگفت انگیز است که می تواند در

عملکرد اشخاص تاثیر شگرفی بگذارد. تا روزی که قرار است فکر کنید چرا بزرگ نیندیشید و به نتایج عظیم نرسید؟ برایان در دنیای نویسندگی و سخنوری می درخشد. او اندیشه های بزرگ در سر داشته و به نتایج حیرت انگیز نیز رسیده است. علاوه بر این مردم بسیاری نیز به نتایج شگفت انگیز دست یافته اند. اندیشه های برایان در این کتاب به شما الهام می دهد که به نتایجی نظیر او و حتی بهتر از او دست یابید. برای یک ماجرای بزرگ و یک اکتشاف بی نظیر آماده باشید، قرار است به آخرین مرز بزرگ دنیای ذهنتان برسید، قرار است تجربه ای اعجاب انگیز داشته باشید.

جملات تاثیرگذار از کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند

 • رابرت کولیر: چیزی در این کره خاکی وجود ندارد که نتوانید آن را بدست آورید. کافیست در ذهن خود این حقیقت را بپذیرید که می توانید به آن دست یابید..
 • نورمن وینسنت پیل: اگر در ذهن خود انتظارات شفاف و شاد را نقاشی کنید، خود را در شرایطی مناسب هدفتان قرار می دهید.
 • چارلز موری: تا زمانیکه عزم و تعهدی در میان نباشد، همیشه امکان برگشتن و بی حاصل بودن وجود دارد. حقیقتی وجود دارد که جهل ناشی از آن ایده ها و برنامه های عالی و با شکوه را می کشد و آن حقیقت این است: به محض آنکه کسی متعهد می شود، عنایت خداوند از در وارد می شود. همه چیز به کمک شخص می آید. حوادث ناشناخته و غیر مترقبه ای اتفاق می افتند. کمک های طبیعی از راه می رسند، چیزی که در خواب هم دیده نمی شوند.
 • کلوم دام.بریستول: اندیشه، منبع اولیه همه ثروت ها، موفقیت ها، رسیدن به مادیات، همه کشفیات بزرگ، اختراعات و دستاوردهاست.
 • فرانکیل دیلائو روزولت: تنها محدودیت تحقق بخشیدن فردا، تردیدهای امروز ماست. بیایید با ایمان راسخ به جلو حرکت کنیم.
 • وینس لومباردی: کیفیت زندگی یک شخص را عمق تعهد او برای قرار گرفتن در سطح بهترین ها در هر زمینه مشخص می سازد.
 • بن استین: روابط شخصی، خاک حاصلخیزی است که از آن تمام موفقیتها و پیروزی ها نشئت می گیرد.
 • ماکسولمالتز: کاری کنید آنچه به ذهنتان می رسد، سودی عایدتان کند. کاری کنید به سود شما کار کند و نفعی به شما برساند. به شرایط و امور نه به آن شکلی که هستند، بلکه به آن شکلی که می خواهید باشند فکر کنید.
 • برایان تریسی: توانمندی های بالقوه اشخاص معمولی چونان اقیانوس عظیمی است که در آن کسی دریانوردی نکرده است، قاره جدیدی است که هنوز کشف نشده است، دنیای پر امکاناتی است که انتظار می کشد تا از آن برای رسیدن به عظمت استفاده می شود.

بخشی از کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند

 • اندیشه مثبت: اندیشه های مثبت بر غنای زندگی می افزایند، به شما امکان و قدرت می دهند تا احساس قدرت بیشتری کنید و به اطمینان خاطر بیشتری برسید. مثبت اندیشی صرفا یک موضوع انگیزه بخش نیست، بلکه تاثیری سازنده و قابل اندازه گیری بر شخصیت، سلامتی و میزان انرژی و خلاقیت شما دارد. هر چه مثبت تر و خوش بین تر شوید، در تمامی شئونات زندگیتان شادتر خواهید بود. اما اندیشه های منفی برعکس این موقعیت را ایجاد می کنند. اندیشه های منفی شما را از قدرت محروم می سازند تا احساس ضعف کنید و اطمینان خود را از دست دهید. هرگاه به یک مورد منفیبیندیشید یا حرف منفی بزنید، قدرتتان را از دست می دهید. احساس خشم و تدافعی به شما دست می دهد. احساس ناراحتی و مرارت می کنید، اندیشه منفی میتواند به لحاظ فیزیکی شما را بیمار کند و حتی روابطتان را مسموم سازد. مثبت اندیشی منجر به سلامتی ذهنی می شود و عملکرد شما را به اوج می رساند. اندیشه منفی سبب بیماری ذهنی می شود و اثربخشی شما را کاهش می دهد. بنابراین اگر میخواهید یک زندگی عالی داشته باشید، هدفتان باید این باشد که در خود، احساسات مثبت ایجاد کنید و از شر احساسات منفی خلاص شوید.
 • ایمان داشته باشید: به شجاعتی نیاز دارید که بدون اینکه تضمینی برای موفقیت وجود داشته باشد، به کارتان ایمان داشته باشید. کسی می گوید: “اگر قرار است که ابتدا بر همه موانع غلبه کنیم و بعد دست بکار شویم، هرگز دست به کار نخواهیم شد”. انسان های شجاع کسانی هستند که رویا دارند، هدف دارند، برنامه ریزی می کنند و قدم اول را برمی دارند بی انکه تضمینی داشته باشند که حتما موفق خواهند شد. باید هر قدم مثبتی را که بر میدارید، در حکم یک تجربه باشد. باید هر مشکل و مانع را درسی ارزشمند به حساب آورید که برای قدرت بخشیدن و بهتر درک کردن شما برایتان فرستاده شده است.

تمارین عملی کتاب

در این کتاب برایان تریسی در پایان هر فصل تمارین عملی را شرح داده است که با بکارگیری آن تمارین می توانید رشد کنید. حال یک نمونه از تمارین را شرح می دهیم.

 1. ایده آل های خود را به روشنی تعریف کنید. اگر بتوانید در جمیع جهات یک انسان موفق باشید، به چه کیفیاتی احتیاج خواهید داشت؟ کدام باور بر شما حاکم خواهد بود؟
 2. شما به آنچه که اغلب فکر می کنید همان می شوید. یک یا چند مورد را در زندگی خود شناسایی کنید که اندیشه شما روی عواطف، احساسات، نگرش ها و رفتار شما تاثیر تعیین کننده بر جای می گذارد.
 3. در چه زمینه ای در بهترین حد خود ظاهر می شوید؟ در این زمینه خودتان را چگونه تصور می کنید؟ چگونه می توانید تصویرسازی و تجسم را به دیگران انتقال دهید؟
 4. کدام اشخاص را بیشتر تحسین می کنید و به آنها احترام می گذارید؟ چرا؟ چگونه می توانید رفتارتان را به گونه ای تغییر بدهید که با رفتار بهترین اشخاصی که می شناسید همخوانی داشته باشد؟
 5. در چه زمینه ای از زندگیتان خودتان را از هر شرایطی بهتر دوست دارید؟ کدام فعالیت است که به شما بیشترین عزت نفس را می دهد؟
 6. شما ادم بسیار خوبی هستید. از امروز به بعد خودتان را به بهترین شکلی که می توانید ببینید. حاضر نشوید محدودیتی برای خود بپذیرید.
 7. تصور کنید که به تمام خواسته های خود رسیده اید. اینگونه خودانگاره تان را تغییر دهید. به آن زندگی ای که می خواهید و شایسته آن هستید دست پیدا کنید.

برایان تریسی نویسنده کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند

برایان تریسی (Brian Tracy) متولد 4 ژوئن 1944 در شارلوت تاوای آمریکا می باشد. او یک نویسنده و سخنرانی نامدار و مشهور است که سمینارهای بسیاری در سرتاسر جهان برگزار کرده. برایان تریسی با کتاب قورباغه ات را قورت بده در ایران شهره شده است. او در مورد موضوعات مختلفی همچون موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی نیز تحقیق کرده است و بیش از 70 جلد کتاب راجع به تحقیقات خود به رشته تحریر درآورده است. از جمله کتاب هایی که برایان تریسی نوشته است می توان به: تمرکز روی هدف، رموز اعتماد بنفس در زندگی و کار و … اشاره کرد.

فهرست کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند

 1. پیشگفتار
 2. فصل اول: فکرتان را عوض کنید.
 3. فصل دوم: زندگیتان را تغییر دهید.
 4. فصل سوم: خواب های بزرگ ببینید.
 5. فصل چهارم: تصمیم بگیرید و ثروتمند شوید.
 6. فصل پنجم: سررشته امور زندگی خود را بر عهده بگیرید.
 7. فصل ششم: برای رسیدن به سطح بهترین ها متعهد شوید.
 8. فصل هفتم: به اشخاص بها دهید.
 9. فصل هشتم: مانند یک نابغه فکر کنید.
 10. فصل نهم: از نیروهای ذهنی خود استفاده کنید.
 11. فصل دهم: اندیشه خود را در خدمت بگیرید.
 12. فصل یازدهم: آینده خود را خلق کنید.
 13. فصل دوازدهم: عالی زندگی کنید.
کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند

کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند (change your thinking change your life) اثر برایان تریسی (Brian Tracy)  در سال 2005 است. اگر خواهان این هستید که خالق زندگی خود باشید و تمام خواسته هایتان در زندگیتان ظهور کنند و به نتایج خارق العاده دست یابید، این را بدانید که کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند می تواند آن اینده ی باشکوه را برای شما رقم بزند. حال لازم است که تدبیری اتخاذ کرده تا بتوانید بهترین بازدهی را از این کتاب سرنوشت ساز داشته باشید. برنامه ریزی کرده و سپس با شور و اشتیاق این کتاب را گوش داده، متعهدانه به تمارین عملی کتاب عمل کرده و اینده ی باشکوهی برای خود بسازید.

URL: https://www.success98.ir/change-your-thinking-change-your-life-audiobook/

نویسنده: برایان تریسی

نام: کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند

Url: https://www.success98.ir/change-your-thinking-change-your-life-audiobook/

نویسنده: برایان تریسی

ISBN: 21332

تاریخ انتشار: 2022-01-03

فرمت: https://schema.org/AudioBook

امتیازدهی ویرایشگر:
5

دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیات تغییر کند

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

دانلود یکجا کتاب صوتی به صورت فایل فشرده حجم 183.16MB فرمت ZIP دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند پیشگفتار حجم 20.6MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 1 حجم 15.47MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 2 حجم 13.52MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 3 حجم 16.36MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 4 حجم 11.81MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 5 حجم 17.34MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 6 حجم 9.89MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 7 حجم 10.52MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 8 حجم 21.35MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 9 حجم 15.51MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 10 حجم 17.36MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 11 حجم 21.2MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند فصل 12 حجم 9.56MB فرمت MP3

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

1 دیدگاه برای کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند از برایان تریسی

 1. سعیده محمودی

  سلام
  مچکرم بابت این کتاب مفید و عالی
  ممنون از اینکه رایگان قرار دادین این کتاب رو

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *