1. سایت موفقیت
 2. دوره و سمینار
 3. سمینارهای استر هیکس
 4. از غم به شادی – استر هیکس

از غم به شادی – استر هیکس

استاداستر هیکس
مدت زمان1 ساعت و 7 دقیقه
نوع سمینارتصویری
کیفیت سمینار720p ( خوب )
زبان سمینارزیرنویس فارسی
تعداد قسمت1
حجم کل212 مگابایت

سمینار استر هیکس – از غم به شادی

استر هیکس در سمینار از غم به شادی که در حقیقت برای پرسش و پاسخ اجرا شده است مقداری صحبت می کند و نکاتی در مورد کنترل احساسات را ذکر میکند و سپس به سوالات دیگران در مورد کنترل مشکلات زندگی و احساس آنها در برابر آن پاسخ میدهد .

قدرت تفکر شما بسیار بالاست . شما میتوانید احساسات خود را کنترل کنید و با دیدن هر موضوعی چندین برداشت از آن را داشته باشید وقتی درک کنید که کنترل شرایط به دست شماست و هر اتفاقی که رخ میدهد و مشکلاتی که سر راه شما قرار میگیرد باعث رشد و تجربه شما می شود دیگر از فشار آوردن روی خودتان برای مقاوت در برابر این مسائل کم می کنید .

نکته مهم : 

توضیحات ارائه شده در سمینار از غم به شادی ممکن است برای کسانی که تازه با قدرت جذب و قدرت ذهن خودشان آشنا شده باشند سنگین باشد . همچنین استر هیکس خیلی با سرعت صحبت می کند و همین ممکن است باعث شود که بعضی نکات متوجه نشوید . پیشنهاد می شود اولا قبل از این سمینار ، چند سمینار دیگر مثل آرزوی تو دستور توست را مشاهده کنید و سپس این سمینار را هم چند بار با دقت ببینید .

توضیحات کوتاهی از سمینار از غم به شادی

هیچ کس از صمیم قلب به مشکلات و شرایط فعلی خودش بله نمیگه، تا اینکه به یاد بیاره که این تناقض موجود در محیطش هست که به او انگیزه خواسته های جدید رو میده و خواسته جدید همه چیز رو فرا میخونه ؛ به عبارت دیگر وقتی چیزی رو خواستید به شما داده میشه .

پس وقتی تضادی باعث تولد یک خواسته جدید میشه اون خواسته قدرت فراخوانی داره و اون قدرت فراخوانی نیروی زندگیه

تنوع در زندگی شما باعث میشه که به اولویت های جدید جان ببخشید و وقتی که این کار رو کردید انرژی از منبع انرژی به سمت شما و بعد به سمت ایده جدید شما جاری میشه و اون انرژی که حالا بخشی از شما شده و شما رو به سمت منبع فرا میخونه ؛ همه چیز درباره فراخوانده شدن توسط منبع هست .

به عبارت دیگه داریم درباره یک انرژی ، یک الهام ، یک انگیزه و درباره یک جریان صحبت میکنیم که اونقدر باشکوه جریان میابه که تلاش زیادی میخواد تا در مسیری متفاوت از اون قدم برداری .

جریان خیلی قدرتمندیه و وقتی شما با اون جریان همسو میشید ما اسمش رو میزاریم پذیرفتن و اجازه دادن ؛ اجازه دادن به خودتون که با سرعتی که زندگی داره و باعث شده همه تون به وجود بیاید همگام بشید .

و وقتی با این جریان همسو نمیشید ما اسمش رو میزاریم مقاومت ؛ و این مقاومت چیزیه که در اثر کارهای فیزیکی یاد میگیرید خیلی تلاش میخواد که به اون درجه مقاومت برسی .

ما میگیم چرا قایقت رو برنگردونی و به سمت موافق جریان نری ، و شما میگید که خوب این کار تنبلی به نظر میرسه !

و اگر بهتون فشار بیاریم بیشتر در لاک دفاعی فرو میرین و میگین هر کسی که هدفی داره باید تلاش کنه و به سمت مخالف جریان بره ؛ این کاریه که ما میکنیم چون تمام افتخارات و موفقیت ها به کسانی داده میشه که سخت کار کنند ، مثل پدال زدن به سمت مخالف جریان ، چون هر کسی میتونه آروم بشینه و بزاره جریان او رو ببره .

مزیت این کار چیه ؟ دستاورد این کار چیه ؟ چرا برای انجام دادن همچین کار آسونی میخواید پاداش بدید ؟ کاری که هر کسی میتونه انجام بده .

و ما میگیم چون هیچکدوم از چیزهایی که میخواین در سمت مخالف جریان نیست و میدونید ما از کجا این رو میدونیم ؟

چون ما اون منبع انرژی هستیم که شما قبل از به دنیا اومدن بودید و ما مسیر جریان رو میدونیم .

ما اون اساس غیرفیزیکی هستیم که تبدیل به ارجحیتی میشه که شما اون رو به عنوان یک خواسته مطرح می کنید ، ما داریم شما رو به سمت موافق جریان و پایین دست فرا میخونیم و میدونید ما کجا هستیم ؟

ما جایی هستیم که هر چیزی که شما میخواین در اونجا هست ، ما جایی هستیم که آینده شما هست جایی که همگامی شما و شفافیت و کمک به شما هست ، ما جایی هستیم که رهایی شما هست جایی که هر چیزی که میخواید هست و داریم شما رو به اون سمت فرا میخونیم .

و هنگامی که به سمت مخالف قدم برمیدارید همون زمانیه که احساسات منفی به وجود میان و در لحظه ای که افکار دفاعی و عادلانه و منطقی کننده رو رها میکنید در حقیقت پدال زدن در جهت عکس جریان رو متوقف میکنید و د وقتی که پدال زدن به سمت عکس جریان رو متوقف کنید چه اتفاقی میفته ؟

قایقتون برمیگرده و شروع میکنه به حرکت در سمت موافق جریان و دیگه مجبور نیستید در جریان موافق پدال بزنید ؛ حتی لازم نیست برای برگردوند قایق پدال بزنید فقط پدال زدن در جهت مخالف رو متوقف کنید . پاروها را ول کنید افکار توجیه کننده و منطقی تون رو رها کنید ، یا دراماتیک سازی مشکلاتتون و یا توضیح اینکه چجوری به اینجا رسیدید و چه مدت اینجا بودید ، و یا اینکه عادلانه نیست که اینجا باشید و یا شکایت درباره بودن در اینجا

لحظه ای که اینها رو متوقف کنید رودخانه شما رو برمیگردونه و میدونید لحظه ای که این اتفاق بیفته و چرخش قایقتون تکمیل بشه شما احساس راحتی خواهید کرد و این احساس راحتی چیزیه که میخوایم روی اون تمرکر کنید .

چون در طول روز صرف نظر از اینکه هر جای جریان باشید شما با هدف تجربه این احساس آرام خواهید بود .

اتفاقی که میفته اینه که ذره ذره و روز به روز بیشتر احساس راحتی میکنید و لایه های مقاومت رو آزاد میکنید و اجازه میدید که جریان شما رو بیشتر در مسیر خواسته هاتون جلو ببره .

جریان از قبل در حال جاری شدنه ، بعضی مواقع مردم میگن من باید هدف های بیشتری برای خودم تعیین کنم و روی آنها بیشتر تاکید کنم ، باید کارهای بیشتری انجام بدم باید کنترل زندگیم رو بدست بگیرم ، باید کارهای بیشتری بکنم باید نظم بیشتری داشته باشم ،باید کارهایی که منجر به اتفاق افتادن هدف هام میشن رو انجام بدم .

و ما میگیم این تجربه زندگی تو ، تمام چیزیه که نیاز داری تا تجربیات آیندت رو پایه ریزی کنی ؛ وقتی کسی باهات بی ادبانه حرف میزنه شما میخواید که او مودب باشه ؛ وقتی شما بی ادبید میخواید که خودتون مودب باشید وقتی سردرگم هستید شفافیت بیشتری میخواید ؛  وقتی به حد کافی از چیزی ندارید بیشتر میخواید به عبارت دیگه ، دائما دارید به این سپرده اضافه میکنید

و این سپرده توسط منبع انرژی که خودتون هستید و انرژی که تبدیل به معادل ارتعاشی همه چیزهایی که میخواهید شده چنان خوب نگهداری شده که که حتی اگر تمام روز و تمام هفته و تمام سال رو وقت داشتید نمیتونستید حتی یک تعریف دقیق درباره اینکه زندگی شما رو به چیزی تبدیل کرده بنویسید .

اما منبع انرژی درون شما به وضوح میدونه و داره شما رو دائما به سمتش میخونه ، که اگر شما فقط به احساساتتون گوش کنید و سعی کنید هر جایی که هستید به بهترین افکاری که دارید برسید ، شما کم کم  راحتی را پیدا خواهید کرد .

و در همین حال جریان شما رو به تحقق چیزهایی که میخواین نزدیکتر و نزدیکتر و نزدیکتر میبره و شما همه چیزهایی که میخواید رو به دست خواهید آورد به شما قول میدیم که همه شون بر شما آشکار خواهند شد و در عین حال یک سفر شگفت انگیز خواهید داشت .

پس دارید این رو حس میکنید ، که طبیعیه که بخواین رشد کنین ، این طبیعیه که بخواین مهارت ها تون رو افزایش بدید ، این طبیعیه که بخواین در همه چیزهایی که برای شما مهم هستند موفق بشین ؛ کاملا طبیعیه و هر چیزی غیر از این غیر طبیعیه .

این طبیعیه که حس خوبی داشته باشین و غیر طبیعیه که حس بدی داشته باشید .

پس وقتی که ما درباره این مقیاس راهنمای احساسی صحبت میکنیم ، ما داریم درباره احساسات خوب صحبت میکنیم ، جایی که قدردانی و لذت و اشتیاق و همه این چیزهای شگفت انگیز هست

اینجاست که خودتون رو آزاد و قدرتمند میبینید و در انتهای این راهنما که حس ترس و افسردگی هست خودتون رو در اسارت و ناتوان و بدون آزادی میبینید .

و چیزی که میخوایم بگیم اینه که همه اینها ادراکی هستند . به عبارت دیگه میدونیم که به چیزی نگاه میکنید و به خودتون میگید این چیز من رو وادار به داشتن حسی میکنه که الان دارم و میفهمیم که وقتی به چیزهای خوب نگاه میکنید احساس خوبی دارید و وقتی به چیزهای بدی نگاه میکنید حس بدی دارید ؛ ولی میخوایم این رو درک کنید که در هر چیزی که میبینید این فاکتور راحتی و آزادی رو دارید و این پتانسیل رو دارید که اوضاع رو بدتر و یا بهترش کنید .

شما این پتانسیل رو دارید که جوری بهش نگاه کنید که حالتون رو بهتر کنه و یا جوری بهش نگاه کنید که حالتون بدتر بشه و اگر شما امروز تصمیم گرفتید که به جای اینکه همه چیز را بد ببینید جنبه مثبت اتفاقات را ببینید ، به عبارت دیگه اگر تصمیم گرفتید که بیشتر در جست و جوی چیزهایی باشید که حس خوبی بهتون میده  ، فقط کافیه به جای اینکه به افکار منفی چنگ بزنید کمی به سمت چیزهای مثبت خم بشید .

اگر دیگه بر طبل مشکلات نکوبید و بر طبل چیزهای مثبت بکوبید ، بیشتر و بیشتر به سمت جریان برمیگردید و حتی فکر کردن به این موضوع هم ما رو هیجان زده میکنه چون ما سپرده ارتعاشی شما رو دیدیم ، ما میدونیم چه چیزهایی اونجا قرار دادید ، ما قدرت جریان شما رو دیدم و پتانسیل لذت شما رو میدونیم و خیلی دلمون میخواد که آرام بگیرید و با جریان طبیعی انرژی که منبع فراهم میکنه حرکت کنید .

1 دیدگاه برای از غم به شادی – استر هیکس

 1. سید محمد موسوی

  سلام
  خسته نباشید
  اولا ممنون بابت دوره های خانم استر هیکس
  ایشون واقعا گیرا ضحبت می کنند راجع به قانون جذب
  دوما اینکه اگر براتون ممکنه بیشتر از ایشون دوره بگذارید مرسی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *