1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی هدف از برایان تریسی

کتاب صوتی هدف از برایان تریسی

نویسنده کتاببرایان تریسی
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل25 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی هدف برایان تریسی

کتاب هدف یا اهداف (Goal) اثر تاثیرگذار برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 2010 است. از نظر وی مسیر دستیابی به اهداف سال ها پیش کشف شده است. میلیون ها نفر از مردم بدون هیچ چیز شروع کرده اند و به موفقیت های بزرگ در زندگی خود دست یافتند. هدف هایی که محقق شدنشان شاید برای دیگران غیرممکن باشد. در کتاب هدف، برایان تریسی یک سیستم ساده، قدرتمند و موثر را برای تعیین و رسیدگی به اهداف ارائه داده است. روشی که بیش از 1 میلیون نفر از ان استفاده کرده اند و توانسته اند به هدف های خود اعم از کوچک و بزرگ دست یابند. هر هدفی که در ذهن شما وجود دارد قابل محقق شدن است. کافیست

آنها را تعیین کرده و سپس انها را عملی کنید. بررسی کنید که نقاط قوتتان چه هستند، انها را کشف کنید. برای چه چیزهایی در زندگیتان ارزش بیشتری قائل هستید و چه چیزهایی را میخواهید در سالهای بعدتر بدست آورید. برایان تریسی به شما آموزش می دهد که چگونه عزت نفس، اعتماد بنفس را در خود ایجاد کنید. چطور موانع و مسائل پیش رو را بطور موثر رفع کنید. چطور بر مشکلات خود فائق آیید، به چالش ها پاسخ دهید و بدون توجه به آنچه که اتفاق می افتد به سمت اهداف خود حرکت کنید تا آنها به مرحله محقق شدن برسند. مهمتر اینکه شما مهارتی برای موفقیت در تمام ابعاد می آموزید که تا آخر عمر می توانید از آن استفاده کنید.

7 گام برای هدف گذاری

 1. تعیین کنید در هر زمینه از زندگیتان چه می خواهید. واضح بودن و دقیق بودن خواسته هایتان بسیار مهم است.
 2. خواسته هایتان را واضح و دقیق بنویسید، به گونه ای که قابل سنجش و اندازه گیری باشند.
 3. برای دسترسی به اهدافتان مهلت تعیین کنید و اگر هدفی، هدف یا هدف های فرعی هم دارد برای آنها هم مهلت تعیین کنید.
 4. کلیه اقداماتی که باید برای رسیدن به اهدافتان انجام  دهید را لیست کنید.
 5. لیست تهیه شده را بصورت برنامه ای تنظیم و اولویت بندی کنید.
 6. بر اساس برنامه ی فوق کار را سریع آغاز کنید.
 7. از همین امروز تصمیم بگیرید هر روز برای نزدیکتر شدن به هدف اصلی خود اقدامی انجام دهید. این عادت که هر روز در این جهت اقدامی کنید، کارتان را تسریع می کند. اقدام روزانه عزمتان را راسخ، انرژی شما را افزایش و می تواند نقطه ی عطفی در زندگیتان باشد.

7 درس برای زندگی در قرن 21

 1. زندگی شما هنگامی بهتر می شود که شما بهتر شوید.
 2. مهم نیست از کجا آمده اید. نکته اساسی این است به کجا خواهید رفت؟
 3. هر کاری که ارزش خوب انجام شدن را داشته باشد، در ابتدا ارزش بد انجام شدن را دارد.
 4. میزان آزادی شما بستگی به تعداد انتخاب هایتان دارد.
 5. درون هر مسئله یا مشکلی که تجربه می کنید هسته سود یا منفعتی وجود دارد که از آن مشکل یا مسئله بزرگتر است.
 6. برای هر هدفی که معین می کنید می توانید انچه را که لازم است بیاموزید.
 7. تنها محدودیت های ایجاد شده در مورد آنچه می توانید باشید یا انجام دهید آنهایی است که با ذهنتان برای خود خلق می کنید.

بخشی از کتاب هدف

 • مانند یک برنده فکر کنید: مردم موفق بیشتر اوقات در مورد آنچه که می خواهند و نحوه دستیابی به آن فکر می کنند. به دلیل همین تمرکز ذهنی، آنها بسیار موفقتر از افراد عادی هستند؛ اما افراد ناموفق اغلب در مورد آنچه که نمی خواهند فکر و صحبت می کنند. آنها غالبا در مورد اینکه چه کسی مسبب مشکلاتشان است فکر و صحبت می کنند که این کار موجب عادت کردن به این نوع تفکر در انها می شود و وضع از گذشته هم بدتر می شود. میزان خوشبینی شما بهترین معیار تعیین کننده میزان خوشبختی، تندرستی، ثروت و طول عمرتان است. عمق خوشبینی شما برابر است با میزان ورزیدگی ذهنتان.
 • آینده شغلی تان را پربار کنید: کلید موفقیت شما در هر کاری که به عهده دارید این است که خود را مستقل بدانید. باید دائما در جستوجوی راه هایی باشید که هرروز به ارزشتان بیفزاید. شما در قبال این کار مسئول هستید. کنترل داشتن بر خود، مثبت اندیشی و قدرت فردی ایجاد می کند. هنگامیکه مسئولیت کامل زندگیتان را می پذیرید، سرنوشتتان را به دست می گیرید و احساسی فوق العاده خواهید داشت. نخستین مسئولیت شما در قبال خودتان این است که بجای اینکه قربانی شرایط باشید بر وقایع مسلط شوید و آینده تان را همان گونه که می خواهید طراحی کنید.
 • دانش و مهارت مالی خود را بروز کنید: چه دانش و مهارت های دیگری نیاز دارید تا به اهداف مالی تان برسید؟ چه مهارت ها و توانایی هایی نیاز دارید تا بالاترین درامد ممکن را کسب کنید و سرانجام به استقلال مالی برسید؟ موضوع پول بسیار پیچیده است ولی اگر بخواهید وضعیت مالی خود را تحت کنترل درآورید باید به آن مسلط باشید. نخستین دانشی که برای رسیدن به استقلال مالی نیاز دارید، میزان درآمد، میزان هزینه ماهیانه و میزان دارایی تان است. هرچه بیشتر به هزینه های روزمره توجه کنید با مقدار پولی که به دست می آورید عاقلانه تر برخورد خواهید کرد.

برایان تریسی نویسنده کتاب هدف

برایان تریسی (Brian Tracy) متولد 4 ژوئن 1944 در شارلوت تاوای آمریکا می باشد. او یک نویسنده و سخنرانی نامدار و مشهور است که سمینارهای بسیاری در سرتاسر جهان برگزار کرده. برایان تریسی با کتاب قورباغه ات را قورت بده در ایران شهره شده است. او در مورد موضوعات مختلفی همچون موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی نیز تحقیق کرده است و بیش از 70 جلد کتاب راجع به تحقیقات خود به رشته تحریر درآورده است. از جمله کتاب هایی که برایان تریسی نوشته است می توان به: تمرکز روی هدف، رموز اعتماد بنفس در زندگی و کار و … اشاره کرد.

فهرست کتاب هدف

 1. پیشگفتار
 2. فصل اول: توانمندی های خود را ازاد کنید.
 3. فصل دوم: سررشته امور زندگی خود را در دست بگیرید.
 4. فصل سوم: آینده ی خود را خلق کنید.
 5. فصل چهارم: ارزش های خود را مشخص کنید.
 6. فصل پنجم: هدف های واقعی خود را مشخص کنید.
 7. فصل ششم: درباره ی هدف اصلی خود تصمیم بگیرید.
 8. فصل هفتم: باورهایتان را تحلیل کنید.
 9. فصل هشتم: از آغاز شروع می کنیم.
 10. فصل نهم: پیشرفت خود را اندازه بگیرید.
کتاب صوتی هدف

کتاب هدف یا اهداف (Goal) اثر تاثیرگذار برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 2010 است. از نظر وی مسیر دستیابی به اهداف سال ها پیش کشف شده است. میلیون ها نفر از مردم بدون هیچ چیز شروع کرده اند و به موفقیت های بزرگ در زندگی خود دست یافتند. هدف هایی که محقق شدنشان شاید برای دیگران غیرممکن باشد. در کتاب هدف، برایان تریسی یک سیستم ساده، قدرتمند و موثر را برای تعیین و رسیدگی به اهداف ارائه داده است. روشی که بیش از 1 میلیون نفر از ان استفاده کرده اند و توانسته اند به هدف های خود اعم از کوچک و بزرگ دست یابند. هر هدفی که در ذهن شما وجود دارد قابل محقق شدن است. کافیست

URL: https://www.success98.ir/goals-audiobook/

نویسنده: برایان تریسی

نام: کتاب صوتی هدف

Url: https://www.success98.ir/goals-audiobook/

نویسنده: برایان تریسی

ISBN: 21333

تاریخ انتشار: 2022-01-05

فرمت: https://schema.org/AudioBook

امتیازدهی ویرایشگر:
5
این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

2 دیدگاه برای کتاب صوتی هدف از برایان تریسی

 1. نیما نوری

  عالی بود این کتاب صوتی
  ممنون از سایت خوبتون و کتاب های عالی که رایگان گذاشتید

 2. فاطمه

  بیان گوینده زیاد جذاب نیست به علاوه که روان هم نیست
  ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود یا خرید اشتراک

کاربر عزیز برای دسترسی به محتوای سایت و دانلود آن باید وارد حساب کاربری خود شده یا اشتراک ویژه تهیه نمایید