1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم – مارک آلن و مارک فیشر

چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم – مارک آلن و مارک فیشر

نویسنده کتابمارک فیشر و مارک آلن
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب320kbit ( عالی )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل175 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم

کتاب چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم (how to think like millionaires) درباره موفقیت توسط دو نفر به نام های مارک فیشر (Mark Fisher) و مارک الن (Marc Allen) که آنجا بوده‌اند و از آنجا می‌نویسند در سال 2012 نوشته شده است. مارک فیشر در کتاب خود به نام میلیونر فوری، داستان زندگی خود را به صورت افسانه ای در اختیار ما قرار داد که در آن مربی او اصول و تمرین های لازم برای موفقیت مالی را به او آموخت. مارک آلن نویسنده کتاب کسب و کار رویایی: راهنمای کارآفرین برای موفقیت است که یک راهنمای پیشرو برای هر کسی در هر نوع کسب و کاری است. این کتاب برای شروع تغییر در فرهنگ موجود سازمانی یا برای تعیین یک مسیر هیجان انگیز و موفق برای یک تجارت جدید عالی است. این دو نفر با هم همه ما را تشویق می‌کنند و بهتر از آن، به همه ما نشان می‌دهند که چگونه شکل منحصربه‌فرد خود را از موفقیت ایجاد کنیم، هر طور که آن را تعریف کنیم: هر آرزویی که می‌خواهیم در زندگی‌مان ایجاد کنیم.
چگونه مانند یک میلیونر فکر کنیم به روشی واضح، قابل فهم و ساده با رویه های عملی و قابل اجرا بر اساس قانون جهانی آموزش می دهد که چگونه دری را به روی یک روش تفکر احیاکننده و تغییر دهنده زندگی باز کنیم. قطعاتی از طلای خالص در صفحات آن وجود دارد که دستور العمل های شفافی برای آن وجود دارد. چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم کتابی نیست که بتوان آن را با عجله یا سطحی خواند. برای دریافت خردی که در آن وجود دارد، باید عمیقا جذب شود. من از شما می‌خواهم که پس از یک یا دو بار خواندن آن، آن را آهسته، عمیق و آگاهانه بررسی کنید و مراحل عمل توصیه‌شده در پایان هر فصل را به گونه‌ای اعمال کنید که با ماهیت و درک خود مطابقت داشته باشد.

بخشی از کتاب چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم

موفقیت سخت تر از شکست نیست

برای اکثر مردم، شکست تبدیل به یک روش زندگی شده است. شکست عادتی است که ترک کردن آن سخت است. به هر حال، فضای اجتماعی ما توقعات زیادی به ما داده است، اما شرایط اجتماعی ما روحیه ما را پایین آورده است. این یک چرخه معیوب است. برای رسیدن به موفقیت، باید درک کنیم که موفقیت اساسا دشوارتر از شکست نیست. این به سادگی بر اساس نوع دیگری از برنامه ریزی ذهنی است که ضمیر ناخودآگاه ذاتا مخالف آن نیست. آیا هر شکستی شامل ترکیبی بسیار پیچیده از شرایط نیست؟ در نظر بگیرید که برای از دست دادن فرصت‌های عالی، هر بار تلاش نادرست برای اجتناب از ملاقات، چه چیزی لازم است افرادی که می توانند به شما در مسیر موفقیت کمک کنند، ایده های شما را زمانی که می توانند به چیزی ارزشمند منجر شوند بی فایده تلقی کنند و به طور مداوم حرکاتی را که منجر به شکست می شود تکرار کنند. شکست خوردن کاملا یک دستاورد است، اما ضمیر ناخودآگاه شکست را طبیعی می داند. در سرتاسر این کتاب، نقش حیاتی ضمیر ناخودآگاه در بروز موفقیت را تحلیل می‌کنیم. وقتی بفهمیم که چگونه می‌توان قدرت ضمیر ناخودآگاه خود را به جای شکست، روی موفقیت کار کرد، موفق خواهیم شد. این اجتناب ناپذیر است.

ما انواع بهانه ها را برای جلوگیری از موفقیت خود ایجاد می کنیم. چه تعداد از این افکار در ذهن شما نقش می بندد؟

در روزهای قدیم همه چیز راحت تر بود

این بهانه در هر روز از سال نادرست است. در حالی که افراد منفی و کوته بین در مورد بیکاری، کوچک سازی و برون سپاری بی سر و صدا می گویند، هزاران کسب و کار کوچک راه اندازی می کنند.
و هر سال شکوفا شود. هزاران نفر در سراسر جهان، میلیون ها نفر هر ساله میلیونر می شوند! به فیلم های تولید شده، کتاب های منتشر شده، فرصت های جدید در علوم کامپیوتر و رسانه های اینترنتی فکر کنید! به بخش هایی از جهان فکر کنید که به روی تجارت آزاد باز می شوند! موفق شدن فقط امروز امکان پذیر نیست. در واقع ساده تر از قبل است. تمام دنیا از آن ماست که ایده ها، محصولات، خدمات جدیدمان را ارائه دهیم. هر هدیه ای که باید بدهیم. موفقیت بسیار کمتر به شرایط بیرونی بستگی دارد تا به نگرش ذهنی ما، باورهای ما در مورد خود و جهان.

من خیلی جوانم

این را به دبی فیلدز (Debbie Fields)، بنیان‌گذار و صاحب کوکی‌های خانم فیلدز، که بیست و چندساله بود و به موفقیت رسید، یا استیو جابز (Steve Jobs)، بنیان‌گذار رایانه‌های اپل، که اولین میلیون خود را در بیست و سه سالگی به دست آورد، ده میلیون نفر اول خود بگویید. در بیست و چهار سالگی و صد میلیون اولش در بیست و پنج سالگی. یک ضرب المثل قدیمی وجود دارد که می گوید: “جوانی با یک هدف در زندگی، زود به درو می رسد.” جوانی اغلب یک دارایی است. فقدان تجربه را می توان با جسارت، جسارت، غریزه و اصالت جبران کرد. تاریخ نشان می‌دهد که اکثر افراد موفق کار خود را کاملا بی‌تجربه آغاز کرده‌اند و در طول مسیر یاد گرفته‌اند.

من خیلی پیر شدم

نظرسنجی ناپلئون هیل از افراد ثروتمند نشان داد که بسیاری از افراد موفق تا میانسالی و بعد از آن به اهداف خود نمی رسند. ممکن است این زمان بهره‌مندی از مزایای یک سری تلاش‌های قبلی باشد، در حالی که بسیاری دیگر به بازنشستگی فکر می‌کنند. کار نمی کشد. از سوی دیگر، بیکاری اغلب کشنده است. افرادی که بازنشستگی پیش از موعد می گیرند اغلب جوان تر از کسانی که به کار ادامه می دهند می میرند. این واقعیت باقی می ماند که بسیاری از افراد شغل دوم یا سوم را شروع می کنند، گاهی اوقات موفق ترین از همه، در اواخر زندگی مانند سرهنگ سندرز (Sanders) و جورجیا اوکیف (Georgia O’Keeffe). سن مهم نیست سالها تجربه شما، حتی اگر شکست خورده باشید، برای شما ارزشمند است.

مارک آلن و مارک فیشر نویسندگان کتاب چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم

مارک آلن متولد سال 1946، یک نویسنده مشهور بین المللی و رئیس و ناشر New World Library است که در سال 1977 با همکاری Shakti Gawain آن را بنیان نهاد. مارک آلن همچنین یک نوازنده و آهنگساز مشهور است که هفت آلبوم موسیقی، سر به فلک کشیده، معنوی، مراقبه و شیرین را برای لیبل خود Watercourse Media تولید کرده است. آخرین کتاب او «مسیر جادویی» است. هر یک از 12 فصل به خودی خود یک دوره کامل است، و به کسانی که برای آن باز هستند طیف گسترده ای از ابزارهای ساده را نشان می دهد که ثابت کرده اند زندگی هزاران نفر را تغییر می دهند. کتاب قبلی او، بزرگترین راز همه چیز، نه تنها یکی از واضح ترین توضیحات را در مورد “راز” ایجاد آنچه در زندگی می خواهید، بلکه رازهای بسیار بزرگتر یک زندگی خوب، یک زندگی شاد را به ما می دهد. آرامش درونی، آسودگی و رضایت، جایی که شما در تبدیل جهان به مکانی بهتر برای همه سهیم هستید.

مارک فیشر متولد 11 ژوئیه سال 1968 و با نام مستعار خود کی پانک (k-punk)، نویسنده، منتقد موسیقی، نظریه پرداز سیاسی و فرهنگی، فیلسوف و معلم انگلیسی مستقر در گروه فرهنگ های بصری در گلداسمیتز دانشگاه لندن بود. او ابتدا به دلیل وبلاگ نویسی خود به عنوان کی پانک در اوایل دهه 2000 مورد تحسین قرار گرفت و به دلیل نوشتن در مورد سیاست رادیکال، موسیقی و فرهنگ عامه شناخته شد. مارک فیشر چندین کتاب منتشر کرد، از جمله موفقیت غیرمنتظره رئالیسم سرمایه داری: آیا جایگزینی وجود ندارد؟ (2009) و به انتشاراتی مانند The Wire، Fact، New Statesman و Sight & Sound کمک کرد. او همچنین یکی از بنیانگذاران Zero Books و بعدا Repeater Books بود. سرانجام مارک فیشر در 13 ژانویه 2017، اندکی قبل از انتشار کتاب عجیب و غریب و وحشتناک، در اثر خودکشی درگذشت.

فهرست کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم

 1. مقدمه
 2. فصل یک: از کجا آغاز کنم؟
 3. فصل دوم: ثروت یک حالت ذهنی است
 4. فصل سوم: از بین بردن بلوک های ذهنی
 5. فصل چهارم: تصمیم گیری
 6. فصل پنجم: کاری را که دوست دارید انجام دهید
 7. فصل ششم: جادوی اهداف
 8. فصل هفتم: یک برنامه عمل
 9. نتیجه گیری

دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

دانلود کتاب صوتی بصورت یکجا در قالب یک فایل صوتی حجم 175.89MB فرمت ZIP دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم مقدمه حجم 24.21MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 1 حجم 9.63MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 2 حجم 12.42MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 3 حجم 9.29MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 4 حجم 11.59MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 5 حجم 14.95MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 6 حجم 10.86MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 7 حجم 15.56MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 8 حجم 15.17MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 9 حجم 12.07MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 10 حجم 14.24MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 11 حجم 12.46MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 12 حجم 8.63MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم پارت 13 حجم 12.8MB فرمت MP3

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

1 دیدگاه برای چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم – مارک آلن و مارک فیشر

 1. سهراب ابراهیمی

  مطالبتان بسیار عالیست واقعا لذت بردم خیلی سپاس از تلاشهایتان برای خوشحالی مردم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *