1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی راهنمای درون – استر هیکس

کتاب صوتی راهنمای درون – استر هیکس

نویسنده کتاباستر هیکس و جری هیکس
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل171 مگابایت

دانلود رایگان

کتاب صوتی راهنمای درون

کتاب راهنمای درون (inside guide) توسط استر هیکس (Esther Hicks) به همراه همسرش جری هیکس (Jerry Hicks) نوشته شد. آموزه های این کتاب توسط آبراهام که فرشته الهی بوده است بیان شده است که تلاش کرده است مطالب را به بهترین شیوه در اختیار خواننده قرار دهد. مطالبی که آبراهام بازگو کرده است یک هدف اصلی و عمده در برداشته است و آن این است که ما برای چه پا به این کره خاکی نهاده ایم. گفته های آبراهام به شرح زیر است:

وقتی ما پا به دنیای خاکی نهادیم در آغاز و ابتدای راه نبودیم بلکه ما در دنیای قبل از تولد تمام شرایط را می دانسته و با آگاهی پا به این دنیا گذاشته ایم. در طول این مسیر ما گاها با تضادهای مختلفی برخورد کرده ایم که این تضادها منجر به ایجاد تشویش و نگرانی در درون ما شده اند اما ما این آگاهی را داشتیم که توانایی هایی در وجود خود داریم که می توانیم تمام این تضادها را حل و فصل کرده و یک زندگی پر نشاط را برای خود خلق کنیم. بعد از تولد وجود غیر مادی ما همچنان غیر مادی باقی ماند و پس از تولد همچنان به رشد خود ادامه داد.

بنابراین ارتباطی که وجود مادی و غیر مادی ما با یکدیگر دارند بسیار مهم است. حال کتاب راهنمای درون قصد دارد که ما را با درون خودمان آشنا کند. دورنی که قدرت شگفت انگیزی دارد. اگر شما نیز خواهان این هستید که یک زندگی فوق العاده را تجربه کنید کتاب صوتی را دانلود کرده و متعهدانه با تمارین این کتاب پایبند باشید.

بخشی از کتاب صوتی راهنمای درون

هر چیزی که در اطراف شما وجود دارد در ابتدا یک ایده یا فکر بوده است که روی آن توجه و تمرکز لازم انجام گردیده و در نهایت تجلی یافته است. سیاره‌ای که در آن زندگی می‌کنیم نیز در ابتدا به صورت ایده و فکر نزد خدا بوده است سپس آن را تصور و خلق کرده است. تضادهای موجود در اطراف ما موجب پیدایش خواسته‌هائی می‌شود که ما آن‌ها را به کائنات می‌فرستیم و به آن موشک آرزو می گوئیم.

بعد از فرستادن موشک، بخش وجود درونی شما به آن خواسته‌ها متمرکز می‌شود و در این جا بخش درونی شما، بخش فیزیکی شما را فرا می‌خواند تا برای تحقق آن خواسته همکاری کنید و پاسخ بخش فیزیکی شما نوع احساسی است که دارید. وقتی برای تحقق خواسته‌ای فرا خوانده می‌شوید دچار هیجان و اشتیاق می‌شوید. این احساس که در اینجا مثبت و هماهنگ است در واقع پاسخ شما به بخش درونی وجودتان است. برای جذب و گرفتن خواسته‌ها، نوع احساسی که در آن لحظه دارید”مثبت یا منفی” نشان‌دهنده توفیق یا عدم توفیق در رسیدن به آن خواسته است.

نظر استر هیکس راجع به کتاب راهنمای درون

این کتاب، کتاب خوبی است و کسانی که می خواهند زندگی شان را بهتر کنند این کتاب را بخوانند. به نظر من این کتاب قدرتمندترین کتاب از مجموعه کتاب های آبراهام است. شاید بعضی ها فکر کنند این کتاب بسیار پیچیده است اما در نقطه مقابل نیز افرادی هستند که مفاهیم این کتاب را درک می کنند و این کتاب برایشان قابل فهم است. اگاه باشید که از طریق احساساتتان چه قابل بیان باشند چه سخت و غیر قابل تفسیر، در حال ارسال خواسته هایتان به سمت کائنات هستید. اگر کسی می گفت که در زندگی هدفی دارید و این هدف این است که شادمانی بیشتری را وارد زندگی خود کنید، چه میکردید؟ اگر کسی به شما می گفت که اندازه واقعی موفقیت در زندگی شما میزان شادی شماست چه می کردید؟

اگر کسی به شما می گفت که اساس جدایی ناپذیر زندگی شما آزادی است و نه تنها آزاد متولد شده اید، بلکه در انتخاب افکارتان نیز ازاد هستید چه می کردید؟ اگر کسی به شما می گفت که هر زمان به فکری رسیدید که حس بهتری به شما داد و آن لحظه به هدفتان رسیده اید و همچنین در آن لحظه به پیشرفت، تکامل، و رفاه نزدیک شده اید چه می کردید؟ اگر برایتان شرح می دادند که افکارتان مجموعه افکار ارتعاشی هستند که زمانی به آنها فکر کرده اید چه می کردید؟ اگر می گفتند تجارب زندگیتان نتیجه ی افکار مسلط شماست و افکاری که به اندازه کافی بر انها تمرکز کنید در زندگیتان ظهور می کنند چه می کردید؟ بعبارتی از هر چه بترسید به سرتان می آید و هر چیزی را که باور داشته باشید برایتان رخ می دهد.

فکر کنید پولدار شوید، فکر خوب نتیجه خوب و فکر بد نتیجه بد می دهد. هر چه بکارید همان را درو می کنید. این کتاب برای تکمیل زندگیتان و شادی بخشیدن به آن است و برای اینکه به دیگران نشان دهید آنها هم می توانند به خواسته های خود مانند شما برسند.

استر هیکس نویسنده کتاب راهنمای درون

استر هیکس (Esther Hicks) یکی از سخنرانان انگیزشی و توانمند و نویسنده ای ماهر در زمینه قانون جذب است. او متولد 5 مارس 1948 در شهر کوآلویل در ایالت یوتای آمریکا می باشد. استر هیکس و همسرش جری هیکس (Jerry Hicks) جز اولین نفراتی بودند که مفهوم قانون جذب را بسط و گسترش دادند. انها به بیش از 30 کشور جهان سفر کرده و بیش از 50 کارگاه تخصصی قانون جذب برگزار کردند. استر هیکس و همسرش بیش از 11 کتاب راجع به قانون جذب نوشته اند که می توان به کتاب از خدا بخواهید او می دهد، سارا، پول و قانون جذب و … اشاره کرد. به استر هیکس لقب مادر قانون جذب مدرن را داده اند.

فهرست کتاب صوتی راهنمای درون

 1. فصل اول : آبراهام به مناسبت ورودمان به سیاره‌ی زمین به همه‌ی ما خوش‌آمد می‌گوید
  ارزش باور و ایمان.
  این سیاره با شکوه برای ما ساخته شده است.
 2. فصل دوم : به یاد اوردن تصویر با شکوه
  رابطه ما با وجود درونی خود.
 3. فصل سوم : کائنات توسط ما گسترش پیدا می کند.
  حتی بدون تلفظ کلمات هم، در حال خلق کردن هستیم.
  وجود درونی ما با خواسته ها و آروزهای جدید شکل می گیرد.
  همیشه قبل از وجود مادی، افکار مرتعش می شوند.
 4. فصل چهارم : ما یک موجود ارتعاشی هستیم.
  ما حس ششم داریم.
  حالا به تصویر بزرگ برگردید.
 5. فصل پنجم : احساساتتان، شاخص‌های مطلق هستند.
  گسترشتان همیشگی است.
  تمام حرف ما این است: هماهنگی با افکارتان.
 6. فصل ششم : هماهنگی ارتعاشی، احساسی شبیه به آرامش دارد.
  قایق خود را در رودخانه قرار دهید.
  وجود درونی‌تان به آرزوی شما تبدیل می‌گردد.
 7. فصل هفتم : فاصله ارتعاشی بین بُعد فیزیکی و غیرفیزیکی شما
  قدرت احساسات، راهنمایتان.
  احساسات، میزان هماهنگی شما را نشان می‌دهند.
  هیچ چیزی برخلاف جهت جریان نیست.
 8. فصل هشتم : زندگی‌تان در یک چرخه‌ی طبیعی و عادی در حرکت است.
  پاروها را کنار بگذارید.
 9. فصل نهم : قانون جذب به تمرین نیاز ندارد.
  استفاده از قانون اجازه دادن.
  با جریان آرامش پیش بروید.
  شما به قدرت رودخانه می‌افزایید.
این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

1 دیدگاه برای کتاب صوتی راهنمای درون – استر هیکس

 1. سمانه فتوحی

  عالی بود ممنون واقعا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *