1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی قانون جذب ثروت – استر هیکس

کتاب صوتی قانون جذب ثروت – استر هیکس

نویسنده کتاباستر هیکس
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب320kbit ( عالی )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل364 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی قانون جذب ثروت

کتاب قانون جذب ثروت (money-and-the-law-of-attraction) نوشته استر هیکس در سال 2008 می باشد. فکر می کنید چه چیزی شما را در این کتاب جذب کرده است؟ چرا قرار است شما ای حرف ها را بخوانید؟ کدام بخش از عناوین توجه تان را جلب کرده است؟ پولف سلامتی، شادمانیف یادگیری جذب، و یا احتمالا قانون جذب؟ به هر دلیل که این کتاب توجه شما را جلب کرده است اطلاعات این کتاب جواب درخواستی است که قبلا داشته اید. این کتاب درباره چیست؟ این کتاب به شما یاد می دهد که در زندگی حال خوب داشته باشید و این حال خوب کلی ما کاملا طبیعی است، به شما یاد خواهد داد که مهم نیست هم اکنون زندگی شما چقدر خوب است بلکه باید بهتر شود و این انتخاب و قدرت بهتر کردن تجارب زندگیتان در اختار کامل شماست. این کتاب ابزارهای فیلسوفانه ای را به شما می دهد که در صورت استفاده مداوم آنها اجازه ی تجربه ی ثروت، سلامتی و شادی بیشتری را که حق طبیعی شماست در زندگی به شما می دهد.

رسیدن به موفقیت چیزی نیست که آن را بیاموزیم. احتیاجی نیست که حتما در خانواده ای متولد شویم که از قبل می دانند چگونه باید پول بدست آورد. نیازی نیست تا در مدرسه حتما نمره های خوب بگیریم و یا افراد درست را بشناسیم و یا در کشور درست زندگی کنیم و یا اندازه، رنگ، جنسیت، دین و… درستی داشته باشیم. تنها چیزی که احتیاج است دانستن چند قانون ساده و به کار بردن دائم و پیوسته انهاست. هرچند مردم از یک جمله پیام های متفاوتی را برداشت می کنند و یا خواندن یک کتاب نتایج متفاوتی به دست می آورند. شما نمی توانید همان عادت های محدود کننده و قدیمی خود را داشته باشید و نتایج جدید و نامحدودی به دست اورید. اما با تکرار و تمرین ساده به مرور زمان می توانید به آسانی عادت های جدیدی را در زندگی خود گسترش دهید. رسانه ها معتقدند که مردم راحتتر سرگرم می شوند تا اینکه اگاه شوند. خوب اگرچه خواندن شیوه های جدید نگاه به زندگی در این کتاب شما را سرگرم می کند اما نهایتا از نظر شما این کتاب آگاهی بخش است تا سرگرم کننده.

بخشی از کتاب قانون جذب ثروت

اول باید به تعادل ارتعاشی برسیم

تمام چیزهایی که دارید و کارهایی که انجام می دهید موجب می شود تا وضعیت وجودی زندگیتان بهتر شود. به بیان دیگر همه چیز به احساس شما بر میگردد و این احساس موجب می شود تا به هماهمگی با خود واقعیتان برسید. هنگامیکه پیش از هر چیز تلاش می کنید که به هملهنگی برسید تمام چیزهایی که به دست می آورید و کارهایی که انجام می دهید همگی باعث احساس بهتر در شما می شوند. اما اگر در ابتدا به این هماهنگی ارتعاشی نرسید و برای داشتن حال خوب کارهایی را انجام دهید و چیزهایی را به دست آورید همه اینها باعث می شوند که بیشتر از حالت تعادل دور شوید. نمی گوییم انجام دادن کارها و یا داشتن چیزها در زندگی خوب نیست چون هر اینها بخش مهمی از تجربه های فیزیکی شما هستند. شما در این تجربیات ریزه کاری ها و جزئیات دنیای فیزیکی تان را کشف کنید تا رشد و گسترش شادی و خوبی داشته باشید. اما زمانیکه بدون داشتن تعادل ارتعاشی پیش می روید این کار باعث ناراحتی شما خواهد شد.

در ابتدا مشخص کنید که می خواهید چه احساسی داشته باشید یا چطور باشید و سپس اجازه دهید از درونتان کاری را که باید انجام دهید به شما الهام شود نه تنها تعادل ارتعاشی خود را حفظ می کنید بلکه از هر چیزی که به دست می آورید و هرکاری که می کنید لذت می برید. بیشتر خواسته های مردم به خاطر این است که ان چیزی را که می خواهند ندارند و به دست آوردن خواسته انها را عمیقا راضی نمی کند چرا که همیشه چیز دیگری وجود دارد که انها ندارند و این موضوع هرگز تمام نمی شود.

من به عنوان خالقی شاد به اینجا آمده ام

شما به عنوان مقلد یا جمع کننده به اینجا نیامده اید. شما به عنوان یک خالق اینجا هستید. زمانیکه هدف خود را همچون نقطه ایانی می بینید فاصله میان خود و آن خواسته در نظر شما بسیار زیاد می شود. این عادت فکری نه تنها آفرینش شما را کند می کند بلکه می تواند خواسته تان را از شما دور کند. شما جذب کننده تجربیات خود هستید. وقتی به دنبال جنبه های مثبت باشید و افکاری انتخاب کنید که احساس بهتری به شما بدهندخود را در موقعیت جذب مثبت قرار می دهید و خواسته شما نیز سریعتر به سمتتان می آید. یک مجسمه ساز تنها با دیدن نتیجه کارش راضی و خشنود نیست بلکه فرایند آفرینش و ساختن مجسمه است که او را شاد می کند. از شما می خواهم که به افرینش خود نیز هم اینگونه نگاه کنید، فرایندی ادامه دار و شادی بخش.

وقتی توجه خود را بر چیزی میگذارید که احساس خوبی به شما می دهد و در موقعیت شادی دائمی قرار می گیرید خواسته های بیشتری را جذب خواهید کرد. برخی از افراد اعتراض می کنند که نمی توان قبل از داشتن چیزی که موجب شادی بیشتر می شود شاد بود. باور دارند زمانیکه شاد نیستند باید اتفاق خوشحال کننده بیفتد تا شاد شوند، اما زمانیکه خوشحال هستند احتیاجی به اتفاقات شاد کننده نیست. ولی این باور مخالف قانون جذب است قبل از اینکه به خواسته خود برسید و ان را ببینید باید اصل و جوهر خواسته خود را احساس کنید. به بیان دیگر قبل از ثروتمند شدن باید احساس ثروتمند بودن را داشته باشید. اغلب اوقات مردم به ما می گویند پول بیشتری می خواهند و وقتی از آنها می پرسیم که چه افکاری راجع به پول دارند می گویند نگاه و رویکرد مثبتی راجع به پول دارند. اما وقتی موضوع را بیشتر باز می کنیم و از انها می خواهیم احساساشان را هنگام پرداخت قبض ها بیان کنند می فهمیم که احساس نگرانی و یا ترس شدیدی نسبت به پول دارند. بیشتر مواقع بدون اینک متوجه شوید افکار شما در مورد پول بیشتر از جنبه کمبود ان است تا فراوانی.

جملات الهام بخش کتاب قانون جذب ثروت

 • هیچ کس نه توانسته و نه می تواند شما را از موفقیت محروم کند و یا شما را به ان برساند. موفقیت شما به خودتان بستگی دارد و در کنترل شماست.
 • اگر واقعیت زمانی – مکانی شما بتواند خواسته ای را به شما الهام کند، پس قطعا می تواند آن خواسته را به شکلی رضایت بخش برایتان فراهم کند. این قانون است.
 • شما به این بدن امدیتپد و هیجان دشاتید که تجربه های زندگی شما چه خوساته ای را به شما الهام می کند و می داسنتید که این خواسته ها در ابتدا با ترس و یا شک خاموش نمی شوند چون قدرت خود را می شناختید و باور داشتید که تجربه های زندگی و تمام تضادهای آن همچون زمینی حاصلخیر است برای گسترش.
 • شما با این اگاهی متولد شدید که موجودی قدرتمندید، که خوب هستید و خالق تجربیات خودتان در این زندگی می باشید و اینکه قاون جذب پایه و اساس تمام افرینش ها در این محیط جدید شما است.
 • نمی توانید ارتعاشاتتان را بر مبنای آنچه که هست بفرستید و بعد این شرایطی که هست را تغییر دهید. ضشما باد نسبت به آرزوهایی که دارید و هنوز تحقق نیافته اند حس هیجان و یا رضایت داشته باشید.
 • قانون جذب به ارتعاشی که از خود می فرستید پاسخ می دهد نه به کلماتتان.
 • افکرای که به شما احساس خوب می دهند موجب می شود تا شما با زاویه دید وجود درونی تان هماهنگ شوید.
 • دیدن جهان از چشمان منبع بهترین نوع نگاه به زندگی است چرا که از لحاظ ارتعاشی با بهترین چیزی که در جهان خود وجود دارد در هماهنگی هستید و د فرایند جذب قرار می گیرید.

استر هیکس نویسنده کتاب قانون جذب ثروت

استر هیکس (Esther Hicks) یکی از سخنرانان انگیزشی و توانمند و نویسنده ای ماهر در زمینه قانون جذب است. او متولد 5 مارس 1948 در شهر کوآلویل در ایالت یوتای آمریکا می باشد. استر هیکس و همسرش جری هیکس (Jerry Hicks) جز اولین نفراتی بودند که مفهوم قانون جذب را بسط و گسترش دادند. انها به بیش از 30 کشور جهان سفر کرده و بیش از 50 کارگاه تخصصی قانون جذب برگزار کردند. استر هیکس و همسرش بیش از 11 کتاب راجع به قانون جذب نوشته اند که می توان به کتاب از خدا بخواهید او می دهد، سارا، پول و قانون جذب و … اشاره کرد. به استر هیکس لقب مادر قانون جذب مدرن را داده اند.

فهرست کتاب صوتی قانون جذب ثروت

 1. پیشگفتار
 2. بخش اول: گرایش به بخش مثبت و دفترچه نکات مثبت
 3. بخش دوم: جذب پول و تجلی و تجربه فراوانی
 4. بخش سوم: حفظ سلامت فیزیکی خود
 5. بخش چهارم: دیدگاه هایی پیرامون سلامتی، وزن و تناسب اندام
 6. بخش پنجم: مشاغل، منابعی سودمند برای داشتن لذت
 7. بخش ششم: کارگاه قانون جذب

دانلود کتاب صوتی قانون جذب ثروت

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی قانون جذب ثروت – استر هیکس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *