1. سایت موفقیت
 2. دوره و سمینار
 3. کلیپ و دوره‌های باب پراکتور
 4. دوره سمینار پارادایم شیفت باب پراکتور

دوره سمینار پارادایم شیفت باب پراکتور

سخنرانباب پراکتور
مدت زمان17 ساعت و 5 دقیقه
نوع سمینارتصویری
کیفیت سمینار720p ( خوب )
زبان سمینارزیرنویس فارسی
تعداد قسمت5
حجم کل4.641 گیگابایت
لوگو پارادایم شیفت

برنامه خودتان را به روز کنید
زندگی خود را ارتقاع دهید

پارادایم شیفت

چطور زندگی می‌کنی ؟
چطور دوست داری زندگی کنی ؟

تغییر پارادایم تنها راه برای ارتباط فاصله خالی زندگی فعلی شما و زندگی که می‌خواهید داشته باشید است

پارادایم شیفت ( Paradigm Shift ) بهترین و معروف ترین سمینار باب پراکتور برای تغییر سبک زندگی و رسیدن به هر آنچه که میخواهید است. قطعا اسم این دوره را بارها شنیده اید و میخواهید بدانید واقعا پارادایم چیست و چرا تاثیر بسیار زیادی در زندگی شما و رسیدن به آنچه میخواهید دارد . در این باره با شما صحبت خواهیم کرد.

این سمینار پارادایم شیفت در ابتدای سال 2020 میلادی و قبل از شیوع ویروس کرونا برگذار شده است. در حقیقت این آخرین سمینار برگذار شده به صورت حضوری توسط باب پراکتور می باشد.

سمینار پارادایم شیفت 2020 به صورت اختصاصی و برای اولین بار در ایران توسط سایت موفقیت ایران از مجموعه پراکتور گالیگر خریداری شده و بعد از آماده سازی آن که شامل ترجمه و زیرنویس فارسی است برای شما کاربر عزیز ارائه می شود.

پارادایم شیفت با کیفیت تصویر 1080 HD و با زیرنویس کاملا گویا و روان فارسی خدمت شما ارائه می شود. که از این نظر نیز میتوان گفت یکی از خاص ترین محتواهای ارائه شده از استاد باب پراکتور می باشد.

این سمینار قویترین و تاثیرگذارترین سمینار ارائه شده توسط باب پراکتور و حاصل تمام تجربه و علم ایشان است. تمام اطلاعات ناقصی که در کلیپ های یوتیوب و … از باب پراکتور دیده اید اینجا کامل و کاربردی می‌شوند. در حقیقت ما همیشه پیشنهاد می‌کنیم که اگر دو سمینار معروف باب پراکتور یعنی سمینار پارادایم شیفت و سمینار علم ثروتمند شدن را ببینید و از اطلاعات آن استفاده کنید قطعا شاهد موفقیت های بیشمار در همه جنبه های زندگی خود از جمله موفقیت ، سلامت ، روابط و کسب مال و ثروت خواهید بود.

پارادایم ها مانند لولایی هستند که زندگی بهتر، روی آن نوسان می‌کند
باب پراکتور

پارادایم چیست ؟

پارادایم یک برنامه ذهنی است که تقریباً کنترل انحصاری روی رفتار عادی ما دارد … و تقریباً همه رفتارهای ما عادی است.

پارادایم ها تعداد زیادی از عادات است که نسلی به نسل دیگر منتقل می شود.

پارادایم ها نوع نگاه شما به خود ، جهان و فرصت است.

پارادایم ها نحوه برخورد شما با تغییر و چالش ها است.

پارادایم ها خلبان اتوماتیک شما هستند.

پارادایم ها مسئول تقریباً هر چیزی هستند که در حال حاضر در زندگی خود دارید … باعث می شود شما همان روشی را که همیشه زندگی می کنید ، روز به روز ، سال به سال ، و با همان نتایج بدست آورید – درک نکردن اینکه چقدر در واقع نزدیک هستید دستیابی به موفقیت

اگر درآمد امروز شما تقریباً همان درآمد دو سال پیش است ، اگر پارادایم تغییر نکند ، دو سال دیگر هم همین درآمد را خواهید داشت.

پارادایم های شما ? واقعیات امروز شما

بیایید بررسی کنیم که پارادایم ها چگونه می توانند در زندگی روزمره شما ظاهر شوند …

آیا در اطرافیان خود کسی را می شناسید که بسیار خجالتی باشد؟ یا شاید حتی خود شما اینطور باشید ؛ تا به حال فکر کرده اید که چگونه آنها به این مسیر رسیده اند؟

یا شاید کسی که به طور معمول عصبانی به نظر می رسد؛ در هر مرحله از زندگی ناراحت است و قادر به دیدن موارد مثبت در هر موقعیتی نیست

شاید شما کسی را بشناسید که سالها ، حتی دهه ها با نوسان وزن مبارزه کرده باشد. به نظر می رسد که آنها برای مدتی در مسیر صحیح گرفته و سلامتی خود را به دست می آوردند اما بعد از مدتی دوباره به شرایط گذشته برمیگردند.

خوب ، همه اینها توسط پارادایم ها ، یا بهتر است بگوییم پارادایم های شما کنترل می شوند.

پارادایم ها حتی می توانند روی حساب بانکی شما تأثیر بگذارند و بدون اینکه حتی خودتان بدانید ، آنچه را که فکر می کنید می توانید از نظر مالی به دست آورید ، کنترل می کنند.

اما کلید رهایی از این پارادایم ها یا همان برنامه نویسی ذهنی ، آگاهی و درک از آنهاست که اگر آن را با کمی ایمان به کار ببرید شما در راه آزادی واقعی قدم خواهید گذاشت!

از نظر ذهنی ، مالی ، روابط اجتماعی و در هر زمینه ای از زندگی خودتان در نهایت از مشکلات آزاد و رها می شوید!

ایمان مبتنی بر درک ، کلید واقعی آزادی است . ایمان کورکورانه بی فایده است. اولین دست انداز جاده ای است که از بین رفته است.

آنچه در سمینار پارادایم شیفت یاد خواهید گرفت

در طول سمینار پارادایم شیفت ، خواهید فهمید که چگونه می توانید امور مالی ، سلامتی و سبک زندگی خود را تغییر دهید ، وقتی برنامه ذهنی خود یا همان پارادایم را تغییر دهید.

این سمینار حاصل ده ها سال مطالعه و آموزش را برای توضیح اینکه پارادایم ها چیست ، چگونه هر حرکتی را انجام می دهند را کنترل می کنند ، چگونه پارادایم های خود را شناسایی کنید و مهمتر از همه چگونگی تغییر پارادایم را بیان می کند.

در طول سمینار دو روز و نیم ، باب پراکتور و سندی گالیگر در مورد چگونگی جایگزینی پارادایمی که به خوبی به شما خدمت نمی کند با پارادایمی که می تواند شما را رها کند تا زندگی که واقعا میخواهید را بسازید آموزش می دهند.

به محض اینکه پادایم خود را تغییر دهید ، خود را در معرض دنیای کاملاً جدید از قدرت ، امکان پذیری و فراوانی خواهید یافت.

باب پراکتور سمینار پارادایم شیفت را معرفی می دهد

آسان نیست
اما ارزشش را دارد …

وقتی کاری غیرعادی انجام می دهید ، پارادایم سعی می کند جلوی شما را بگیرد. با این حال ، اگر می خواهید برنده شوید ، باید ادامه دهید.

شما می توانید پارادایم خود را زمانی که برای مخفی شدن ماسک زده و در ترس ، نگرانی ، اضطراب ، عدم اطمینان ، عدم اعتماد به نفس ، عجله ذهنی ، تنفر و … جای گرفته شناسایی کنید. نتیجه آن گیر کردن شماست، شما در یک جعبه گیر کرده اید و گرسنه رسیدن به رویاها و آرزوی های خود هستید.

این تغییر آسان نیست ، اما ارزشش را دارد. و نتایج پایدار خواهند بود.

آیا تابحال رایانه یا تلفن شما از شما خواسته است که به جدیدترین به روزرسانی نرم افزار ارتقا یابند؟

قطعا به همچین چیزی برخوردید. در ابتدا ممکن است کمی باعث اذیت شما شود اما بعد از آنکه با نسخه جدید و این به روز رسانی آشنا می شوید کاملا از آن و سطح جدیدی که در آن قرار گرفتید احساس رضایت و آرامش می کنید.

خوب، دقیقا همانطور که کامپیوتر شما نیاز به یک به روز رسانی برنامه ها برای اثر گذاری و ارتقاع کیفیت ارائه خدمات دارد مغز شما نیز برای اینکه در سطح مطلوب کار کند نیاز به به روز رسانی دارد. با این تفاوت که این فقط یک رایانه نیست ، این مغز شماست و می تواند روی تمام زندگی شما اثر بگذارد !

باب پراکتور

باب پراکتور

از نظر مردم در سراسر جهان ، نام باب پراکتور مترادف با موفقیت است. مدت ها قبل از اینکه فیلم راز او را به قلمرو هنرپیشگی بفرستد ، او یک شخصیت افسانه ای در دنیای رشد شخصی بود. بینش ، الهام ، ایده ها ، سیستم ها و استراتژی های او پایه‌ای است که زندگی های بی شماری روی آن چرخیده است. جرقه هایی که شعله تحولات شغلی ، خودسازی فردی ، بیداری های درونی و ایجاد ثروت های میلیاردی را در سراسر جهان برافروخته است.

باب پراکتور وارث میراث دانش مدرن موفقیت است که با سرمایه گذار و خیرخواهی اندرو کارنگی آغاز شد. چالش بزرگ کارنگی با خبرنگار جوان ناپلئون هیل برای تشخیص فرمولی برای موفقیت ، به ایجاد کتاب معروف و مشهور بیندشید و ثروتمند شوید ختم شد. با کشف این کتاب در سن 26 سالگی ، زندگی باب پراکتور در یک لحظه تغییر کرد و وی را در مسیر جستجوی رازهای موفقیت خود قرار داد. این تلاش او را به ارل نایتینگیل ، “بنیان گذار توسعه شخصی” سوق داد که خیلی زود همکار و مربی باب شد. امروز باب پراکتور همچنان به ساخت و گسترش آموزه های چشمگیر این سه غول ادامه می دهد.

باب پراکتور به عنوان سخنران ، نویسنده ، مشاور و مربی با نهادهای تجاری و افراد مختلف در سراسر جهان کار می کند و نه تنها مبانی ذهنی موفقیت و انگیزه دستیابی به آنها را ایجاد می کند ، بلکه استراتژی های عملیاتی را نیز به آنها تحمیل می کند. و امروزه درحال تغییر دنیاست .موسسه پراکتور گالاگر که شامل باب پراکتور و سندی گالاگر و تیم آنهاست ، اصول ، استراتژی ها و اساسی را یاد می دهند که به افراد و سازمان ها کمک می کند تا نتایج مورد نظر خود را در زندگی به دست آورند.

سندی گالیگر

سندی گالاگر

چندی پیش ، سندی گالاگر یک وکیل محترم بود که 21 سال سابقه کار موفق در حقوق بانکی داشت. او مرتباً امور وکالت برای نقل و انتقال میلیاردها دلار پول و سهام را انجام می داده و مشاور هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکتهای بزرگ بوده است.

اما ملاقات و برخورد او با معلم توسعه شخصی باب پراکتور ، سندی را در مسیری جدید قرار داد که زندگی او را تغییر می دهد.

از طریق تعالیم باب ، سندی سرانجام “چرا” را در پشت همه موفقیت های خود درک کرد و سپس دانست که ماموریت بعدی او در زندگی این است که به دیگران بیاموزد که چگونه کاری را که انجام داده است انجام دهند.او مصمم شد که برای انجام این مأموریت با باب متحد شود.

سندی در برنامه ای به نام Thinking Into Results که قدرتمندترین برنامه تحول شرکتی در نوع خود است ، در نهایت با باب پراکتور همکاری کرد.

امروز ، سندی و باب به عنوان بنیانگذاران ، مدیر عامل و موسسه پراکتور گالاگر ، به مردم در سراسر جهان کمک می کنند تا زندگی خود را از طریق آموزش ، مشاوره و برنامه های سمینارهای قدرتمند که به مردم ارائه می دهد تغییر داده و هر آنچه که خودشان از زندگی می خواهند را خلق کنند.

این یک سخنرانی انگیزشی نیست

این یک سمینار آموزشی است

جایی که یاد خواهید گرفت چگونه می توانید پارادایم های خود را شناسایی و تغییر دهید
تا بتوانید زندگی پربارتر و با تحقق بخشی بیشتری داشته باشید

سمینار پارادایم شیفت باب پراکتور که در سال 2020 برگزار شده است به صورت کاملا روان ترجمه و زیرنویس شده و با تصویر برداری با کیفیت 1080 HD خدمت شما ارائه می گردد. این سمینار در 3 روز و در زمان 17 ساعت برگزار شده است که تمام آن در پکیج ارائه شده موجود است. هیچ قسمتی از سمینار کاسته نشده و ما در ارائه اطلاعات و محتوا امین بوده ایم.

در طول سمینار پارادایم شیفت ، خواهید فهمید که چگونه می توانید امور مالی ، سلامتی و سبک زندگی خود را تغییر دهید ، وقتی برنامه ذهنی خود یا همان پارادایم را تغییر دهید. این سمینار حاصل ده ها سال مطالعه و آموزش را برای توضیح اینکه پارادایم ها چیست ، چگونه هر حرکتی را انجام می دهند را کنترل می کنند ، چگونه پارادایم های خود را شناسایی کنید و مهمتر از همه چگونگی تغییر پارادایم را بیان می کند. در طول سمینار دو روز و نیم ، باب پراکتور و سندی گالیگر در مورد چگونگی جایگزینی پارادایمی که به خوبی به شما خدمت نمی کند با پارادایمی که می تواند شما را رها کند تا زندگی که واقعا میخواهید را بسازید آموزش می دهند.

به محض اینکه پادایم خود را تغییر دهید ، خود را در معرض دنیای کاملاً جدید از قدرت ، امکان پذیری و فراوانی خواهید یافت.

دوره سمینار پارادایم شیفت باب پراکتور - موفقیت ۹۸

سمینار پارادایم شیفت 2020 کاملترین دوره باب پراکتور است که در آن پارادایم و روش تغییر آن آموزش داده می شود. این دوره با زیرنویس فارسی با کیفیت 1080 ارائه شده

ارائه دهنده دوره: Person

نام ارائه دهنده دوره: باب پراکتور

URL ارائه دهنده دوره: https://www.success98.ir/biography/bob-proctor/

امتیازدهی ویرایشگر:
5

7 دیدگاه برای دوره سمینار پارادایم شیفت باب پراکتور

 1. 406904353077

  فوق العاده ست

 2. آناهیتا

  من میخوام سمینار رو بخرم ولی یک چیز عجیب دیدم که شما زدید زمان دوره 17 ساعت هست اما توی یک سری سایت های دیگه نگاه کردم خیلی کمتره و توی نظراتشون هم بقیه نوشتن که ناقصه و از محتواش هیچی نفهمیدن
  شما واقعا زمان دوره رو درست نوشنید و سمینار کامل هست ؟

  • موفقیت 98

   سلام و وقت شما بخیر
   بله این کاملترین نسخه سمینار پارادایم شیفت هست که سال 2020 برگزار شد . سال 2021 به دلیل کرونا به شکل وبینار اجرا شد که تعامل مخاطب هم خیلی کم بود برای همین آماده سازی نکردیم .
   سمینار رو ما مستقیما از سایت اصلی خریداری کردیم و ترجمه کردیم پکیج کامل هست و زمانی که ذکر کردیم دقیقا زمان سمینار موجود هست .
   سایت های دیگه متاسفانه دقت روی ارائه محتوا ندارن و فقط میخوان که یک چیزی بفروشن

 3. آناهیتا

  خوشحالم که اعتماد کردم بهتون و سمینار رو گرفتم هنوز که همش رو ندیدم ولی حجم همون چیزیه که گفتید و خیلی ذوق دارم که تا آخر ببینمش ??

 4. Sami1998

  درود من خارج از ایران هستم آیا امکان خرید هست ؟ چون سایت فقط اجازه ثبت نام با شماره موبایل ایران رو میده و برای واریز پول هم مشکل دارم

  • موفقیت 98

   سلام و وقت بخیر
   برای کاربران خارج از کشور پنل ثبت نام و ورود با ایمیل و رمز داریم و نیازی به تایید پیامک نیست.
   کاربران خارج از کشور معمولا از طریق صرافی هزینه دوره ها رو برامون کارت به کارت میکنن و ما دسترسی به فایل ها رو براشون ایجاد میکنیم.
   لطفا برای خرید از طریق دکمه پایین سمت چپ سایت به واتساپ پیام بدید

 5. ابراهیم سرمدی

  این دوره واقعا بی نظیر بود
  در واقع می تونم بگم تمام دوره های سیات بی نظیر هستن
  یکی از یکی بهتر
  من از همشون تقریبا استفاده کردم وبرام مثمر ثمر بوده

 6. سارا کریمی

  اسم این سمینار خیلی جالب ود
  و من رو ترغیب کردم که بخرمش
  و واقعا ارزش داشت
  پولی که بابتش دادم هم در برابر محتوایی که داشت بسیارررررررر ناچیز بود

 7. mmmmmmmmm

  سلام
  وقتتون بخیر
  من از تمام عوامل سایت موفقیت 98 تشکر میکنم
  بدون شک شما بهترین سایت موفقیتایران هستید
  متشکرم بابت اینکه این اموزش ها رو گرداوی کردین
  من واقعا از همشون نتیجه گرفتم
  با ارزوی سعادت و بهروزی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *