پارادایم شیفت

سخنران

باب پراکتور

نوع محتوا

تصویری

کیفیت محتوا

720p ( خوب )

تعداد قسمت

5

مدت زمان

17 ساعت و 5 دقیقه

زبان محتوا

زیرنویس فارسی

فرمت فایل

MP4

حجم کل

4.641 گیگابایت

دسترسی فقط برای خریداران یا کاربران ویژه است

فقط کاربران ویژه سایت یا خریداران محصول اجازه دانلود این محتوا را دارند ، لطفا خرید اشتراک ویژه یا خرید تک محصولی انجام دهید یا وارد حساب کاربری خود شوید

خرید محصول

با خرید محصول به صورت تک ، فقط به همین محصول در سایت دسترسی خواهید داشت و می توانید همین حالا آنرا دانلود نمایید .

دریافت اشتراک ویژه

با دریافت اشتراک کاربری ویژه می توانید به کل محتوای ویژه سایت دسترسی داشته باشید و آنها را به صورت کامل نامحدود دانلود نمایید .

ورود به حساب کاربری

اگر از قبل کاربر سایت ما هستید به نظر میرسد که به حساب کاربری خود وارد نشدید ، لطفا برای دانلود به حساب کاربری خود وارد شوید .

پارادایم شیفت 2020 – باب پراکتور

لوگو پارادایم شیفت

برنامه خودتان را به روز کنید
زندگی خود را ارتقاع دهید

پارادایم شیفت

چطور زندگی می‌کنی ؟
چطور دوست داری زندگی کنی ؟

تغییر پارادایم تنها راه برای ارتباط فاصله خالی زندگی فعلی شما و زندگی که می‌خواهید داشته باشید است

پارادایم شیفت ( Paradigm Shift ) بهترین و معروف ترین سمینار باب پراکتور برای تغییر سبک زندگی و رسیدن به هر آنچه که میخواهید است. قطعا اسم این دوره را بارها شنیده اید و میخواهید بدانید واقعا پارادایم چیست و چرا تاثیر بسیار زیادی در زندگی شما و رسیدن به آنچه میخواهید دارد . در این باره با شما صحبت خواهیم کرد.

این سمینار پارادایم شیفت در ابتدای سال 2020 میلادی و قبل از شیوع ویروس کرونا برگذار شده است. در حقیقت این آخرین سمینار برگذار شده به صورت حضوری توسط باب پراکتور می باشد.

سمینار پارادایم شیفت 2020 به صورت اختصاصی و برای اولین بار در ایران توسط سایت موفقیت ایران از مجموعه پراکتور گالیگر خریداری شده و بعد از آماده سازی آن که شامل ترجمه و زیرنویس فارسی است برای شما کاربر عزیز ارائه می شود.

پارادایم شیفت با کیفیت تصویر 1080 HD و با زیرنویس کاملا گویا و روان فارسی خدمت شما ارائه می شود. که از این نظر نیز میتوان گفت یکی از خاص ترین محتواهای ارائه شده از استاد باب پراکتور می باشد.

این سمینار قویترین و تاثیرگذارترین سمینار ارائه شده توسط باب پراکتور و حاصل تمام تجربه و علم ایشان است. تمام اطلاعات ناقصی که در کلیپ های یوتیوب و … از باب پراکتور دیده اید اینجا کامل و کاربردی می‌شوند. در حقیقت ما همیشه پیشنهاد می‌کنیم که اگر دو سمینار معروف باب پراکتور یعنی سمینار پارادایم شیفت و سمینار علم ثروتمند شدن را ببینید و از اطلاعات آن استفاده کنید قطعا شاهد موفقیت های بیشمار در همه جنبه های زندگی خود از جمله موفقیت ، سلامت ، روابط و کسب مال و ثروت خواهید بود.

پارادایم ها مانند لولایی هستند که زندگی بهتر، روی آن نوسان می‌کند
باب پراکتور

پارادایم چیست ؟

پارادایم یک برنامه ذهنی است که تقریباً کنترل انحصاری روی رفتار عادی ما دارد … و تقریباً همه رفتارهای ما عادی است.

پارادایم ها تعداد زیادی از عادات است که نسلی به نسل دیگر منتقل می شود.

پارادایم ها نوع نگاه شما به خود ، جهان و فرصت است.

پارادایم ها نحوه برخورد شما با تغییر و چالش ها است.

پارادایم ها خلبان اتوماتیک شما هستند.

پارادایم ها مسئول تقریباً هر چیزی هستند که در حال حاضر در زندگی خود دارید … باعث می شود شما همان روشی را که همیشه زندگی می کنید ، روز به روز ، سال به سال ، و با همان نتایج بدست آورید – درک نکردن اینکه چقدر در واقع نزدیک هستید دستیابی به موفقیت

اگر درآمد امروز شما تقریباً همان درآمد دو سال پیش است ، اگر پارادایم تغییر نکند ، دو سال دیگر هم همین درآمد را خواهید داشت.

پارادایم های شما 🢀 واقعیات امروز شما

بیایید بررسی کنیم که پارادایم ها چگونه می توانند در زندگی روزمره شما ظاهر شوند …

آیا در اطرافیان خود کسی را می شناسید که بسیار خجالتی باشد؟ یا شاید حتی خود شما اینطور باشید ؛ تا به حال فکر کرده اید که چگونه آنها به این مسیر رسیده اند؟

یا شاید کسی که به طور معمول عصبانی به نظر می رسد؛ در هر مرحله از زندگی ناراحت است و قادر به دیدن موارد مثبت در هر موقعیتی نیست

شاید شما کسی را بشناسید که سالها ، حتی دهه ها با نوسان وزن مبارزه کرده باشد. به نظر می رسد که آنها برای مدتی در مسیر صحیح گرفته و سلامتی خود را به دست می آوردند اما بعد از مدتی دوباره به شرایط گذشته برمیگردند.

خوب ، همه اینها توسط پارادایم ها ، یا بهتر است بگوییم پارادایم های شما کنترل می شوند.

پارادایم ها حتی می توانند روی حساب بانکی شما تأثیر بگذارند و بدون اینکه حتی خودتان بدانید ، آنچه را که فکر می کنید می توانید از نظر مالی به دست آورید ، کنترل می کنند.

اما کلید رهایی از این پارادایم ها یا همان برنامه نویسی ذهنی ، آگاهی و درک از آنهاست که اگر آن را با کمی ایمان به کار ببرید شما در راه آزادی واقعی قدم خواهید گذاشت!

از نظر ذهنی ، مالی ، روابط اجتماعی و در هر زمینه ای از زندگی خودتان در نهایت از مشکلات آزاد و رها می شوید!

ایمان مبتنی بر درک ، کلید واقعی آزادی است . ایمان کورکورانه بی فایده است. اولین دست انداز جاده ای است که از بین رفته است.

آنچه در سمینار پارادایم شیفت یاد خواهید گرفت

در طول سمینار پارادایم شیفت ، خواهید فهمید که چگونه می توانید امور مالی ، سلامتی و سبک زندگی خود را تغییر دهید ، وقتی برنامه ذهنی خود یا همان پارادایم را تغییر دهید.

این سمینار حاصل ده ها سال مطالعه و آموزش را برای توضیح اینکه پارادایم ها چیست ، چگونه هر حرکتی را انجام می دهند را کنترل می کنند ، چگونه پارادایم های خود را شناسایی کنید و مهمتر از همه چگونگی تغییر پارادایم را بیان می کند.

در طول سمینار دو روز و نیم ، باب پراکتور و سندی گالیگر در مورد چگونگی جایگزینی پارادایمی که به خوبی به شما خدمت نمی کند با پارادایمی که می تواند شما را رها کند تا زندگی که واقعا میخواهید را بسازید آموزش می دهند.

به محض اینکه پادایم خود را تغییر دهید ، خود را در معرض دنیای کاملاً جدید از قدرت ، امکان پذیری و فراوانی خواهید یافت.

باب پراکتور سمینار پارادایم شیفت را معرفی می دهد

آسان نیست
اما ارزشش را دارد …

وقتی کاری غیرعادی انجام می دهید ، پارادایم سعی می کند جلوی شما را بگیرد. با این حال ، اگر می خواهید برنده شوید ، باید ادامه دهید.

شما می توانید پارادایم خود را زمانی که برای مخفی شدن ماسک زده و در ترس ، نگرانی ، اضطراب ، عدم اطمینان ، عدم اعتماد به نفس ، عجله ذهنی ، تنفر و … جای گرفته شناسایی کنید. نتیجه آن گیر کردن شماست، شما در یک جعبه گیر کرده اید و گرسنه رسیدن به رویاها و آرزوی های خود هستید.

این تغییر آسان نیست ، اما ارزشش را دارد. و نتایج پایدار خواهند بود.

پارادایم شیفت 2020 - باب پراکتور 1

آیا تابحال رایانه یا تلفن شما از شما خواسته است که به جدیدترین به روزرسانی نرم افزار ارتقا یابند؟

قطعا به همچین چیزی برخوردید. در ابتدا ممکن است کمی باعث اذیت شما شود اما بعد از آنکه با نسخه جدید و این به روز رسانی آشنا می شوید کاملا از آن و سطح جدیدی که در آن قرار گرفتید احساس رضایت و آرامش می کنید.

خوب، دقیقا همانطور که کامپیوتر شما نیاز به یک به روز رسانی برنامه ها برای اثر گذاری و ارتقاع کیفیت ارائه خدمات دارد مغز شما نیز برای اینکه در سطح مطلوب کار کند نیاز به به روز رسانی دارد. با این تفاوت که این فقط یک رایانه نیست ، این مغز شماست و می تواند روی تمام زندگی شما اثر بگذارد !

باب پراکتور

باب پراکتور

از نظر مردم در سراسر جهان ، نام باب پراکتور مترادف با موفقیت است. مدت ها قبل از اینکه فیلم راز او را به قلمرو هنرپیشگی بفرستد ، او یک شخصیت افسانه ای در دنیای رشد شخصی بود. بینش ، الهام ، ایده ها ، سیستم ها و استراتژی های او پایه‌ای است که زندگی های بی شماری روی آن چرخیده است. جرقه هایی که شعله تحولات شغلی ، خودسازی فردی ، بیداری های درونی و ایجاد ثروت های میلیاردی را در سراسر جهان برافروخته است.

باب پراکتور وارث میراث دانش مدرن موفقیت است که با سرمایه گذار و خیرخواهی اندرو کارنگی آغاز شد. چالش بزرگ کارنگی با خبرنگار جوان ناپلئون هیل برای تشخیص فرمولی برای موفقیت ، به ایجاد کتاب معروف و مشهور بیندشید و ثروتمند شوید ختم شد. با کشف این کتاب در سن 26 سالگی ، زندگی باب پراکتور در یک لحظه تغییر کرد و وی را در مسیر جستجوی رازهای موفقیت خود قرار داد. این تلاش او را به ارل نایتینگیل ، “بنیان گذار توسعه شخصی” سوق داد که خیلی زود همکار و مربی باب شد. امروز باب پراکتور همچنان به ساخت و گسترش آموزه های چشمگیر این سه غول ادامه می دهد.

باب پراکتور به عنوان سخنران ، نویسنده ، مشاور و مربی با نهادهای تجاری و افراد مختلف در سراسر جهان کار می کند و نه تنها مبانی ذهنی موفقیت و انگیزه دستیابی به آنها را ایجاد می کند ، بلکه استراتژی های عملیاتی را نیز به آنها تحمیل می کند. و امروزه درحال تغییر دنیاست .موسسه پراکتور گالاگر که شامل باب پراکتور و سندی گالاگر و تیم آنهاست ، اصول ، استراتژی ها و اساسی را یاد می دهند که به افراد و سازمان ها کمک می کند تا نتایج مورد نظر خود را در زندگی به دست آورند.

سندی گالیگر

سندی گالاگر

چندی پیش ، سندی گالاگر یک وکیل محترم بود که 21 سال سابقه کار موفق در حقوق بانکی داشت. او مرتباً امور وکالت برای نقل و انتقال میلیاردها دلار پول و سهام را انجام می داده و مشاور هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکتهای بزرگ بوده است.

اما ملاقات و برخورد او با معلم توسعه شخصی باب پراکتور ، سندی را در مسیری جدید قرار داد که زندگی او را تغییر می دهد.

از طریق تعالیم باب ، سندی سرانجام “چرا” را در پشت همه موفقیت های خود درک کرد و سپس دانست که ماموریت بعدی او در زندگی این است که به دیگران بیاموزد که چگونه کاری را که انجام داده است انجام دهند.او مصمم شد که برای انجام این مأموریت با باب متحد شود.

سندی در برنامه ای به نام Thinking Into Results که قدرتمندترین برنامه تحول شرکتی در نوع خود است ، در نهایت با باب پراکتور همکاری کرد.

امروز ، سندی و باب به عنوان بنیانگذاران ، مدیر عامل و موسسه پراکتور گالاگر ، به مردم در سراسر جهان کمک می کنند تا زندگی خود را از طریق آموزش ، مشاوره و برنامه های سمینارهای قدرتمند که به مردم ارائه می دهد تغییر داده و هر آنچه که خودشان از زندگی می خواهند را خلق کنند.

این یک سخنرانی انگیزشی نیست

این یک سمینار آموزشی است

جایی که یاد خواهید گرفت چگونه می توانید پارادایم های خود را شناسایی و تغییر دهید
تا بتوانید زندگی پربارتر و با تحقق بخشی بیشتری داشته باشید

سمینار پارادایم شیفت باب پراکتور که در سال 2020 برگزار شده است به صورت کاملا روان ترجمه و زیرنویس شده و با تصویر برداری با کیفیت 1080 HD خدمت شما ارائه می گردد. این سمینار در 3 روز و در زمان 17 ساعت برگزار شده است که تمام آن در پکیج ارائه شده موجود است. هیچ قسمتی از سمینار کاسته نشده و ما در ارائه اطلاعات و محتوا امین بوده ایم.

سمینار علم ثروتمند شدن باب پراکتور

جدیدترین سمینار علم ثروتمند شدن برگذار شده توسط باب پراکتور به صورت کامل با زیرنویس فارسی روان و کیفیت تصویر بالا

شناسه محصول: 18088

برند محصول: پراکتور گالیگر

واحد پول محصول: IRR

قیمت کالا: 3500000

قیمت معتبر تا: 2021-12-29

موجودی انبار: InStock

امتیازدهی ویرایشگر:
5
باب پراکتور
4 دیدگاه

مطالب مشابه

سمینار علم ثروتمند شدن باب پراکتور
دسترسی با خرید یا اشتراک ویژه

علم ثروتمند شدن

باب پراکتورزیرنویس فارسی
تصویری6 فایل
ذهنیت من - باب پراکتور
دسترسی با خرید یا اشتراک ویژه

ذهنیت من

باب پراکتورزیرنویس فارسی
تصویری1 فایل
اصول سعادت - باب پراکتور
دسترسی با خرید یا اشتراک ویژه

اصول فراوانی

باب پراکتورزیرنویس فارسی
تصویری18 فایل

4 دیدگاه. Leave new

 • وحید
  21/01/1400 19:59

  سلام
  بنده سوال داشتم نمونه که شما قرار دادید تقریبا در ابتدای چند محصولات باب هست امکان دارد یک زمان کوتاه از خود سمینار هم قرار دهید چون بنده دوره 2018 دارم و می خواهم بدانم چقدر تفاوت دارد و بعد اینکه دوره چه زمانی در سایت شما تکمیل می شود با تشکر

  پاسخ
  • سلام عزیزم
   تفاوت زیادی در ساختار اصلی دوره نیست و مطالب همون هاست . فقط کیفیت تصویر و اتفاقات دیگه ای که در طول سمینار رخ میده قطعا متفاوت با نسخه سال 2018 هست
   با توجه به اینکه هزینه سمینار پایینه به نظر من ارزش دریافت و استفاده رو داره . چون این درس ها برای یک بار دیدن نیست . باید در تمام طول زندگی مرور بشه و ازشون استفاده بشه.
   همونطوری که افراد زیادی در سمینار هستن که قبلا هم حضور داشتن

   دوره فردا تکمیل میشه و یک قسمتی از دوره رو هم رایگان میزاریم برای بررسی محتوا و کیفیت ترجمه و ویدیو

   پاسخ
 • AmirHossein Askari
  26/01/1400 16:55

  سلام وقت بخیر، بسیار متشکرم از سایت خوبتون که این اطلاعات فوق العاده باارزش رو واسه ما آماده میکنه،
  یه نقد راجب سمینار داشتم، خب اول اینکه کیفیت واقعا فوق اچی دی نیست، در واقع اچ دی ، که بازم خیلی خوبه،
  و راجب زیرنویس باید بگم خوبه اما عالی نیست متاسفانه، ایراداتی داره، مشکلات تایپی، غلط املایی و راسش با توجه به تعریفی که کرده بودید، بیشتر از اینا از زیرنویس توقع داشتم (:
  امیدوارم بزودی اصلاحات خوبی انجام بگیره، و روز سوم سمینار هم با کیفیت بهتر قرار بگیره.
  با تشکر.

  پاسخ
  • سلام عزیزم
   نسخه 1080 هم آماده هست اما روی سایت بارگذاری نکردیم چون حجم خیلی بیشتری داره و اکثر کاربران امکان دانلود براشون فراهم نیست.
   در صورتی که کاربران درخواست کنن نسخه 1080 بارگذاری خواهد شد. ( حجم بیشتر از 10 گیگابایت است )
   تمام سمینار های قبلی سایت و یکی دو قسمت اول این سمینار رو هم از نظر کیفیت زیرنویس به شخصه بررسی کردم.
   اما شما حق دارید چون در چند قسمت بعدی دقت کافی انجام نشد و احتمالا تعدادی غلط املایی و تایپی وجود داشته باشه. حتما بررسی و رفع میکنم
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست