1. سایت موفقیت
 2. دوره و سمینار
 3. کلیپ و دوره‌های باب پراکتور
 4. دوره اصول فراوانی باب پراکتور

دوره اصول فراوانی باب پراکتور

مربیباب پراکتور
مدت زمان6 ساعت
نوع سمینارتصویری
کیفیت سمینار1080p ( عالی )
زبان سمینارزیرنویس فارسی
تعداد قسمت18
حجم کل6.4 گیگابایت
باب پراکتور

این مجموعه برای افرادیست که بیندیشید و ثروتمند شوید را دوست داشتند
اما نتوانستند رمز تمام اسرار درون آن را بشکافند !

تمام اسرار

بیندشید و ثروتمند شوید

افشا شد

اصول فراوانی یا اصول کامیابی نام آخرین مجموعه ارزشمند ارائه شده توسط باب پراکتور ( Bob Proctor ) می باشد . این مجموعه ویدیویی مخصوص افرادی طراحی شده که کتاب ناپلئون هیل به نام بیندیشید و ثروتمند شوید را مطالعه کردند اما هنوز نتوانستند برخی از اصول ذکر شده در این کتاب برای موفقیت و کسب ثروت را درک کنند .

باب پراکتور پس از چندین سال مطالعه این کتاب ، برگزاری سمینار های متعدد و شناخته شده حالا در سن 85 سالگی تمام تجربیات خود را در این مجموعه ویدیویی برای شما بازگو میکند و در نهایت تمام اسرار و راز های بیندیشید و ثروتمند شوید را برای شما فاش میکند . این مجموعه به شما کاملا آموزش میدهد که چطور از این اصول بی نظیر در هر جنبه ای از زندگی خود استفاده کنید .

این مجموعه بینظیر ترین بررسی انجام شده با تحقیقات چند ساله بر روی محتوای ارزشمند کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید است که توسط باب پراکتور که مطرح شده ترین فرد در این زمینه است برگزار شده است .

در ابتدا این دوره با نام میراث را زندگی کنید ( Living the Legacy ) معرفی شد و ویدیو ها نیز هنوز با این عنوان و لوگو است ( که در ادامه فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید ( میراث ) ساخته شده ) . اما پس از مدتی اسم دوره در سایت باب پراکتور تغییر به اصول فراوانی ( Principles of Prosperity ) کرده است .

سایت موفقیت 98 برای اولین بار اقدام به خرید این دوره آموزشی به صورت کاملا اورجینال از سایت باب پراکتور کرده است . همانطور که اطلاع دارید خرید پکیج های آموزشی اورجینال خارجی به دلار اصلا به صرفه نیست . اما این محتوا به قدری ارزشمند و با کیفیت است که ما حاضر شدیم 2000 دلار برای آن پرداخت کنیم . بعلاوه که بعد از آن مراحل ترجمه و زیرنویس و … نیز انجام شده تا با کیفیت بسیار بالا این محتوا را به فارسی زبان های کشور عزیزمان ایران تقدیم کنیم .

محتوای این دوره شامل 6 ساعت ویدیو با کیفیت فول HD 1080 می باشد . این یک سمینار ضبط شده توسط وبکم یا سمینار برگزار شده در سالن نیست . این مجموعه کاملا حرفه ای و به صورت فیلم می باشد . با توجه به اینکه این دوره در ادامه فیلم سینمایی بیندیشید و ثروتمند شوید ساخته شده و پیشنهاد ما مشاهده این فیلم قبل از دیدن دوره است ، ما فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید را نیز به صورت رایگان در پکیج این دوره قرار دادیم .

با توجه به قیمت بالا این دوره در هیچ سایت دیگری موجود نیست و نخواهد بود . هزینه در نظر گرفته شده برای فروش این دوره بسیار مقرون به صرفه است . ما از هر گونه سود برای فروش دوره صرف نظر کرده ایم و مبلغ پرداختی شما صرفا هزینه های خرید دوره و آماده سازی آن است . امیدوارم با مشاهده این محتوای با کیفیت و ارزشمند و عمل به آن بتوانید موفقیت و ثروت را در زندگی خود بدست آورید .

پکیج دوره اصول فراوانی باب پراکتور

اصول فراوانی و کامیابی

اصول فراوانی و کامیابی بالاخره قرار است شکاف بین بیندیشید و ثروتمند شوید و موفقیت شما را پر کند ، این خلاصه 57 سال مطالعه کتاب ، استخراج دروس و اجرای آنها است. بنابراین لازم نیست که همه آن آزمایش و خطا ها را پشت سر بگذارید.

هیچ هزینه ای در تولید این برنامه صرفه جویی نشده است. این کسی نیست که در یک زیرزمین نشسته باشد و خودش را با تلفن خود ضبط کند. ما یک تیم ویدئویی کامل فرستادیم تا باب و بینش هایش را با جزئیات دقیق و با کیفیت هالیوود ضبط کنیم.

به این ترتیب ، اطلاعات نه تنها مفید هستند ، بلکه همچنین سرگرم کننده و منحصر به فرد قابل مشاهده هستند و وقتی شما واقعاً از تماشای این مجموعه لذت می برید ، مدت بیشتری تماشا خواهید کرد و اطلاعات را بهتر حفظ و یادآوری خواهید کرد.

نتیجه دوره اصول فراوانی چه خواهد بود ؟

 • شما به طور ناگهانی توانایی ایجاد هماهنگی هایی را خواهید داشت که تقریباً به طرز جادویی موقعیت های کاملی را مرتب می کنند . بنابراین به نظر می رسد جهان پشت شما را دارد و بد شانسی به چیزی از گذشته تبدیل می شود.
 • تقطیر 57 سال مطالعه و پیگیری مداوم اسرار بیندیشید و ثروتمند شویدرا مشاهده خواهید کرد . تکه هایی کوتاه و آسان برای هضم که می توانید هر روز از آنها استفاده کنید.
 • در حقیقت محتوای این دوره خیلی بیشتر از تحقیقات خودم است ، ناپلئون هیل سالها وقت خود را در کنار موفق ترین افراد جهان سرمایه گذاری کرد ، ذهنیت آنها را برداشت و با آنها دوست نزدیک شد. او کشف کرد که چه چیزی باعث موفقیت آنها شده است ، همه آن را در کتاب قرار داده است و من در این چاه وسیع موفقیت را در مجموعه اصول سعادت و کامیابی توضیح میدهم .
 • در هر 13 اصل از بیندیشید و ثروتمند شوید غرق شوید مانند اینکه هیچ منبع دیگری قبلاً انجام نداده باشد. بسیاری از مردم فقط این کتاب را خوانده اند و میلیارد ها پول کسب کرده اند ، تصور کنید اگر شما 10 برابر بینش بیشتر به هر فصل از این کتاب داشته باشید کسب ثروت چه آسان خواهد بود .
 • این مجموعه مسیر یاب شما برای موفقیت است ، به سادگی جنبه ای از زندگی را که می خواهید روی آن کار کنید انتخاب کنید ، به آن ویدیوی در این مجموعه بروید و پاسخ شما در آنجا خواهد بود.
 • چیزی که فاش شد : ترفند ساده که اندرو کارنگی در آن شب سرنوشت ساز به ناپلئون هیل را آموزش داد … ترفندی که هیل را قادر ساخت تا از دستاوردهای خود فراتر رود و می تواند موفقیت حیرت انگیزی را در زندگی شما نیز ایجاد کند ، هنگامی که شما شروع به تمرین آن کردید .
 • و این اثبات آن : من از این ترفند ساده استفاده کردم و از هیچ به داشتن شرکتی با دفاتر در سراسر جهان رسیدم و تمام آن از طریق قدرت ذهن و با ایمان و اعتقاد به این ترفند ، کاری آسانی که هرکسی می تواند انجام دهد ، همانطور که برای من جواب داد .
 • سرانجام شما شروع به خلق واقعیت خود می کنید … و نه تنها فقط این ، بلکه برای اولین بار شما قابل به کنترل خودآگاه فرایند آن خواهید بود و شما می توانید دقیقاً همان چیزی که میخواهید را در زندگی خود تجلی دهید .
 • و از همه بهتر شما در نهایت شما استاد زمینه خود خواهید شد ، کاپیتان کشتی خودتان ، زندگی را خواهید داشت که دقیقا بر اساس آنچه شما میخواهید خواهد بود به جای آنکه همیشه بی هدف باشید و کمبود را به خود جلب کنید . شما قدرت رهایی در جهان را خواهید داشت .

محتوای دوره اصول فراوانی باب پراکتور

 1. خوش آمدید
  قدرت تصمیم گیری – داستان اصول سعادت با باب پراکتور. معرفی مختصر اما آموزنده ای درباره تحولات شگفت انگیز که می خواهید تجربه کنید.
 2. معرفی
  بینشی در مورد خانواده پراکتور با پسر باب ، به نام برایان. به دست آوردید که چه چیزی باعث می شود که باب پراکتور درباره بیندیشید و ثروتمند شوید اینقدر اشتیاق دارد .
 3. درس اول : میراث شروع می شود
  این داستان را یاد بگیرید که چگونه باب پراکتور کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را در اکتبر 1961 برداشت و این کتاب را موضوع کاری زندگی خود قرار داده است ، تا بنابراین شما بتوانید در هر زمینه ای از زندگی خود از موفقیت لذت ببرید.
 4. درس دوم : میل ( تمایل )
  هوس را نمی توان از زیر پوته یافت ، آن را با فکر آگاه می توان ساخت ، تک تک انسانهای روی کره زمین مواد اولیه خود را برای ایجاد هر آنچه که می خواهند دارند. در این قسمت ، باب پراکتور به ما نشان می دهد که چگونه می خواهیم آتش درون خود را روشن کنیم و چگونه می توان با گام های مشخص برای رسیدن به آن ، شعله های موفقیت را جلب کرد.
 5. درس سوم : ایمان
  ایمان به این صورت است که ما به هوش نامحدود ضربه می زنیم و به سمت موفقیت هدایت می شویم. در این درس ، باب پراکتور نشان می دهد که چگونه ایمان می تواند پاسخی از هوش بینهایت القا کند و درهای بالقوه بی حد و حصر خود را باز کند.
 6. درس چهارم : تلقین ( القا به خود )
  در این قسمت ، باب پراکتور یکی از عناصر اساسی را برای ایجاد القا به خود در زندگی روزمره ما به اشتراک می گذارد. به همین دلیل برای بعضی از افراد بسیار شگفت آور عمل می کند ، اما به نظر اصلاً برای دیگران مؤثر نیست. راز ساده در اینجا فاش می شود.
 7. درس پنجم : دانش تخصصی
  دانش به تنهایی زندگی فوق العاده ای را که شما می خواهید جذب نخواهد کرد مگر اینکه آن دانش را به مرحله اجرا برسانید. در این قسمت ، باب پراکتور نشان می دهد که چگونه گفته “دانش قدرت است” کاملاً ناقص است و چگونه می توانید از آنچه که قبلاً می دانید بهره بگیرید.
 8. درس ششم : قوه تخیل
  همه ما توانایی ایجاد محیط خود را داریم. تنها چیزی که مانع ما می شود این است که ما نمی دانیم چگونه آنچه را که در ذهن خود می بینیم به واقعیت تبدیل کنیم. در این درس ، باب پراکتور به ما نشان می دهد که چگونه قلاب ها را بشکنیم و به ارتفاعات واقعی تخیل خود برسیم. تنها چیزی که شما نیاز دارید ، اشتیاق سوزان برای تحقق آن است.
 9. درس هفتم : برنامه ریزی منظم
  اگر برای موفقیت خود برنامه های خود را تهیه نکنید ، شخص دیگری برنامه های شما را برای موفقیت آنها تهیه می کند. در این درس ، باب به ما نشان می دهد که چگونه می توان خواسته های خود را به مراحل عملی خاص تبدیل کرد. این برنامه عملی واقعی زندگی از بیندیشید و ثروتمند شوید است.
 10. درس هشتم : تصمیم
  ویژگی که در همه کسانی که زندگی خارق العاده ای دارند مشترک است چیست؟ اگر شکست را در نظر نگیریم ، هر یک از این افراد توانایی قدرتمندی دارند که آن قدرت تصمیم گیری سریع و عادت به همان اندازه قدرتمند برای تغییر آهسته آن تصمیمات است ، به جای اینکه تحت تأثیر اتفاقات ناچیز در اطراف شما باشند.
 11. درس نهم : پافشاری
  در این بخش ، باب نشان می دهد که چگونه می توان دو ماده مؤثر “انرژیزا” را به هم زد تا حتی از سخت ترین موانعی که همه با آنها روبرو می شویم منفجر شود. باب به اشتراک می گذارد که چگونه می توان پایه و اساس قدرتمند پایداری را ایجاد کرد و تغییر ذهنیت ساده لازم برای موفقیت را نشان می دهد.
 12. درس دهم : قدرت ابر ذهن
  هنگامی که این تلاش توسط دو یا چند نفر تولید شده و در کنار اهداف خاص کار می کنند ، نتایج شما می تواند حیرت انگیز باشد. در حقیقت یک چیز مشترک با هر فرد موفق – چه از زمان هیل و چه از زمان مدرن – همه آنها به ابر ذهن به عنوان پایه اصلی موفقیت خود اشاره کردند. باب توضیح می دهد که چگونه این کار با جزئیات انجام می شود.
 13. درس یازدهم : رمز و راز انتقال جنسی
  معنی کلمه “انتقال” به زبان ساده “تغییر یا انتقال یک عنصر یا شکل انرژی به عنصر دیگر” است. انتقال جنسی دوباره هدایت ذهن از افکار بیان جسمی به افکار تلاش خلاقانه دیگر است. انجام این کار می تواند نتایج متوسط را به موفقیت های شگفت انگیز تبدیل کند.
 14. درس دوازدهم : ذهن ناخودآگاه ( ضمیر ناخودآگاه )
  در این قسمت ، باب نشان می دهد که چگونه ذهن ناخودآگاه بر هر کاری که هر روز انجام می دهیم تأثیر می گذارد. او مسیر تفکرات قدرتمند ما را ویرایش می کند و نحوه تصور آنها را در ذهن ناخودآگاه با تأیید خود ما به اشتراک می گذارد – خواه از آن آگاه باشیم یا نه.
 15. درس سیزدهم : مغز
  مغز شما هم ایستگاه پخش و هم برای دریافت ارتعاش فکر است. دقیقاً مانند رادیوی دو طرفه ، هر مغز قادر است ارتعاشات فکری را که توسط دیگران منتشر می شود ، انتخاب کند. در این درس ، باب به ما نشان می دهد که حتی کوچکترین سنبله منفی بودن وجود دارد زیرا ما سلولهای منفی را در مغز خود فعال می کنیم. و وقتی احساس خوبی می کنید ، به این دلیل است که ما سلولهای مثبتی را فعال می کنیم. با نشان دادن دقیقاً چگونگی هدایت افکار خودمان ، باب به ما الهام می کند تا این فوق العاده ترین ابزار … معروف به مغز انسان را به دست بگیریم.
 16. درس چهاردهم : حس ششم
  ر این درس ، باب فاش می کند که حس ششم یک کلید قدرتمند برای اکتشافات ناپلئون هیل است. او به اشتراک می گذارد که چگونه “ظن” و “الهام بخش” می توانند بر روی صفحه ذهن شما چشمک بزنند ، و دیدگاه هایی در حال تغییر در زندگی و گام های ارزشمندی برای یافتن سرنوشت شما به ارمغان می آورد. تنها چیزی که باید در اینجا بخاطر بسپارید ، درسی است که در قسمت های قبلی آموخته اید.
 17. درس پانزدهم : اشباح ترس
  ترس بیش از هر چیز مردم را متوقف می کند و همه اینها ناشی از بی احتیاطی است. در این فصل ، باب فاش می کند که چگونه می توانیم از ترس های خود عبور کنیم و به رغم آنها از موفقیت لذت ببریم. اگر ماهیت ترس های خود را از نزدیک درک نکنید ، هرگز به زندگی مورد نظر خود دست نخواهید یافت.
 18. درس شانزدهم : جمع بندی
  این قسمت نهایی درمورد مراحل بعدی شماست. اقدامی که شما باید انجام دهید ، برای اینکه بتوانید مغز خود را بر روی فرکانس مورد نیاز خود قرار دهید تا هر آنچه را که می خواهید به زندگی خود جذب کنید. چگونه می توانید اطلاعاتی را که در برنامه آموخته اید ، به نتایج واقعی و ملموس وصل کنید. به همین دلیل است که شما در حال مطالعه این برنامه هستید – برای به دست آوردن نتایج در زندگی خود.

نامه باب پراکتور به شما

دوست عزیزم

از سال 1937 تاکنون بیش از 20 میلیون نسخه از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید فروخته شده است و این اولین کتابی است که اکثر میلیاردر ها را به موفقیت رسانده است .

پس چرا هنوز برای شما کار نمی کند ؟

من در این صفحه راز را برای شما قرار دادم ، داستان کمی طولانی است اما آیا به دست آوردن این راز قدرتمند ارزش صرف چند دقیقه از وقت شما را ندارد ؟

نام من باب پراکتور است ، یکی از سخنرانان برجسته مجموعه فیلم های راز ، فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید و بزرگترین متخصص موفقیت و قدرت ذهن انسان در جهان

من زمانی مانند شما بودم ، تمام تلاشم را می کردم و فقط کمی رشد حاصل می شد . آن زمان من فکر میکردم زندگی واقعا بی ارزش است و هیچ وقت به نظر نمیرسید که زمان کافی برای آنچه که خودم میخواستم داشته باشم . و به هیچ عنوان نمیتوانستم در کسب و کارم رشد کنم . برای مدتی من با خودم فکر کردم که مجبورم مثل عام جامعه عادی باشم . من واقعاً ناامید شده بودم . من حسی داشتم که چیزی گم کردم اما هیچ وقت نمیتونستم درست پیداش کنم ، من مینشتم و به درون خودم نگاه میکردم . همیشه از مشکلی که هست آگاه بودم اما خیلی سرم شلوغ به یک زندگی معمولی بود تا بتونم کاری برای این مشکل بکنم .

همانطور بود تا زمانی که من یک نسخه از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را در اوکتبر سال 1961 برداشتم و دیگر هیچ چیز مانند قبل نبود !

اما یک موضوعی بود …

کتاب زندگی من را یک شبه تغییر نداد . من وقت بسیار زیادی رو برای مطالعه و یادگیری این کتاب گذاشتم تا جایی که مثل یک انجیل همیشه در دستم بود . انگیزه هر روز من ، نقطه طلایی دانش من . هر روز اولین چیزی که میخوندم این کتاب بود و شب ها قبل از خواب یک فصل از این کتاب رو مطالعه می کردم . و هر زمان بین کارم فرصتی پیش می آمد حتما چند صفحه از آن را میخواندم .

در ابتدا پیشرفت به شدت کند و نا امید کننده بود ، به نظر میرسید قرار نیست به این سرعت به جایی برسم . حتی به ذهنم رسید که این کتاب ممکنه صرفا دروغ باشه و اطلاعات داخل اون صرفا برای فروش کتاب طراحی شده باشه و ارزش کاربری نداشته باشه .

این فکر که موفقیت کجاست و چطور می توان به قطره ای از آن دست یافت ذهن من را در شب های سردی که دراز کشیده بودم گرم می کرد .

اما بعد … اتفاقی افتاد

تمام سنگینی آن مطالعه ها ، تمام آن عملیات ها ، تمام آن هضم و درک هر فصل از کتاب شروع به نتیجه دادن کردند . بلافاصه فهمیدم آن چیزی که گفته شده بود کلمه به کلمه درست بود . شغل من ناگهان تغییر رد ، سکه رونق به امور مالی من افتاد . اما اینجا جایی نبود که جریان تمام شود ، تمام زندگی من شروع به تغییر کرد . من احساس سلامت بیشتری میکردم ، ارتباطات اجتماعی من بهتر شد . تمام آن چیزی که در چند سال گذشته سعی در جذب آن داشتم شروع به نمایش کرد .

وقتی این اتفاق برای شما نیز رخ دهد شما شگفت زده خواهید شد که این همه ثروت و موفقیت در طول این سال ها در کجا مخفی شده بودند

و خبر خوب این است که : شما نیازی نیست مانند من با تفکر بسیار مسیر را کشف کنید.

شما به اطلاعات بیشتری فقط در چند لحظه دسترسی خواهید داشت . چون برای من مدتی طول کشید تا قدرت آنچه که در دست داشتم را درک کنم و وقتی درک کردم . همه چیز تغییر کرد .

مشکل دیگر کتاب های موفقیت شخصی یا دوره ها این است که شما را مجبور می کنند از یک مدل ثابت که برای شما عملی نمیشود پیروی کنید .

آنها به شما میگویند دنیا را طوری ببینید به شکلی که آنها میخواهند ببینند . آنها تصویری را نقاشی می کنند تا روح شما برای آن آرزو کند. اما این فقط توهم دیگری است که برای فریب شما در دنیای آنها طراحی شده است. و من مانند آنها نیستم

آنها میخواهند شما چیزی را ببینید که به شما می گویند ببینید . چیزی را حس کنید که به شما میگویند حس کنید . آنها میخواهند بی قید و شرط پیروی کنید .آنها روش دیگری ندارند . و آنها با صدافت و درستی سودی از آموزش به شما حاصلشان نمی شود .

من زمانی با مسافتی را با کفش شما گذرانده ام ، من میدانم که چه حسی دارد تلاش زیادی کنی اما به هیچ چیز نرسی . پس من می دانم کاملا حساب شده است که شما این محتوا را ببینید .

مشکل شما نیستید ، شما ماه ها و سال ها به حرف بعضی از مربی های بیخود گوش کرده اید و سعی کردید از موفقیت آنها تقلید کنید و نصیحت آنها را دنبال کنید برای سرمایه گذاری روی خرید اطلاعات آنها . به سختی یک کلمه حقیقت از دهان آنها بیرون آمده است . آنها می خواهند به شما بگویند چه باید بکنید ، نه اینکه چگونه کار را انجام دهید .

آنها شما را در دامهایشان فریب می دهند

درست همانطور که طلوع آفتاب را می توانید ببینید ، توهمات موفقیت آنها را نیز می توانید ببینید . آنها مانند بلبل برای شما حرف میزنند ، با عطر خودشان شما را جذب می کنند و در نهایت مانند پردانه شما را به شعله شمع میکشند !

اما تمام آن فقط یک گل گوشت خوار بزرگ بوده است

شما روی لبه پرتگاه هستید و آنها فقط میخواهند یک هول به شما بدهند تا کارتان تمام شود . اما قرار نیست اینطور تمام شود

می‌تواند بهتر باشد

جایی که یک بوم خالی وجود داشته باشد ، میتوانید نقاشی زیبا را ببینید . جایی که سکوت باشد ، می توانید صدای سمفونی را بشنوید.

این واقعاً درک از قدرت جادویی بیندیشید و ثروتمند شوید است . اگر راهی که شما می روید جواب نمیدهد چرا راه من را امتحان نمی کنید ؟

شما نیازی نیست از مسیر سخت پیش بروید ، چون من قبلا مسیر را برای شما باز کردم . من راهی را برای شما فراهم کردم تا بتوانید هرچه را که می خواستید به زندگی خود جلب کنید . بنابراین اگر احساس می کنید گیر کردید ، مثل این که هیچ چیز برای ما به درستی کار نمی کند ، به قلب خود توجه کنید . من یک میانبر برای موفقیت شما آنجا قرار دادم .

هزینه دوره ویدویی اصول فراوانی باب پراکتور چه قدر است ؟

یک مورد که ما انجام دادیم این بود که اطمینان حاصل کنیم که این هزینه مقرون به صرفه برای هرکسی است که می خواهد تمام اسرار بیندیشید و ثروتمند شوید را کشف کند ، در واقع شما برای برنامه اصول سعادت و کامیابی به هیچ وجه “هزینه” نمی کنید بلکه این یک سرمایه گذاری است.

چون اگر شما شغل بهتر و پر درآمدتری داشتید چه قدر پول می توانستید بدست آورید ؟

اگر این حجم از اطلاعات را داشتید چه قدر می توانستید کسب و کار خود را گسترش دهید ؟

وقتی قدرت واقعی بیندیشید و ثروتمند شوید را رها می کنید ، چقدر شادتر و پربارتر خواهید بود؟

برگردیم سر درآمد فعلی شما . اگر شما هم اکنون در سال فقط 30 میلیون تومان درآمد داشته باشید و پس از دیدن و کار کردن این دوره در بدترین شرایط فقط 10% رشد درآمد پیدا کنید این یعنی 3 میلیون تومان پول بیشتر . پس به هیچ عنوان چیزی را از دست ندادید . این محتوای ارزشمند زندگی افرادی بسیاری را در طول تاریخ تغییر داده است . شما با به کار گیری این محتوا می توانید درامد خود را تا چندین برابر افزایش دهید 10 درصد واقعا برای این مثال مسخره به نظر میرسید ! این محتوا فقط برای کسب پول و ثروت نیست و حتی در جنبه های دیگر زندگی نیز قابل اعمال است .

تصورش کنید…

به جای این که خود را مجبور کنید سریع غذا بخورید و به جمع ساعتهای عجله بپیوندید ، اکنون می توانید وقتی خواستید برخیزید و از یک صبحانه تفریحی لذت ببرید.

به جای تحمل یک محل کار که از آن متنفر هستید ، فقط سعی کنید آن را به زحمت بیاندازید ، اکنون می توانید شغلی را انتخاب کنید که دوست دارید هر روز در آن کار کنید.

و به جای این که بخواهید روابط اجتماعی را ایجاد کنید و اما نمی شود ، سطحی از تناسب اندام که هیچ وقت ایده آل نبود یا هر چیزی در هر جنبه از زندگی شما ، اکنون همه موفقیت ها و نتایج شگفت انگیز را که لیاقت آن را دارید و آن را می خواهید به زندگی خود جذب کنید.

می دانم – این همان اتفاقی است که در تمام آن سالها برای من افتاد و هنوز هم تا به امروز اتفاق می افتد و این همه به لطف رازی است که در صفحات بیندیشید و ثروتمند شوید کشف کردم.

راز این است که …

اقدام کنید

تک تک افراد موفقی که ناپلئون هیل با آنها صحبت کرده بود افرادی اقدام کننده بودند و هر فرد موفقی که من در دنیای امروز می شناسم یک اقدام کننده است. من نیز یک اقدام کننده هستم .

اما نه هر نوع اقدامی ، من در مورد اقدام و عمل عظیم صحبت می کنم.

فقط قدم کوچکی در جهت رسیدن به اهداف خود بر ندارید … با تمام توان خود آن را انجام دهید و هر آنچه که برای رسیدن به آن ها نیاز است را انجام دهید.

پیروزی به این شکل انجام می شود.

 • شما به طور ناگهانی توانایی ایجاد هماهنگی هایی را خواهید داشت که تقریباً به طرز جادویی موقعیت های کاملی را مرتب می کنند . بنابراین به نظر می رسد جهان پشت شما را دارد و بد شانسی به چیزی از گذشته تبدیل می شود.
 • تقطیر 57 سال مطالعه و پیگیری مداوم اسرار بیندیشید و ثروتمند شویدرا مشاهده خواهید کرد . تکه هایی کوتاه و آسان برای هضم که می توانید هر روز از آنها استفاده کنید.
 • در حقیقت محتوای این دوره خیلی بیشتر از تحقیقات خودم است ، ناپلئون هیل سالها وقت خود را در کنار موفق ترین افراد جهان سرمایه گذاری کرد ، ذهنیت آنها را برداشت و با آنها دوست نزدیک شد. او کشف کرد که چه چیزی باعث موفقیت آنها شده است ، همه آن را در کتاب قرار داده است و من در این چاه وسیع موفقیت را در مجموعه اصول سعادت و کامیابی توضیح میدهم .
 • و ...

 1. خوش آمدید
 2. معرفی
 3. درس اول : میراث شروع می شود
 4. درس دوم : میل ( تمایل )
 5. درس سوم : ایمان
 6. درس چهارم : تلقین ( القا به خود )
 7. درس پنجم : دانش تخصصی
 8. درس ششم : قوه تخیل
 9. درس هفتم : برنامه ریزی منظم
 10. درس هشتم : تصمیم
 11. درس نهم : پافشاری
 12. درس دهم : قدرت ابر ذهن
 13. درس یازدهم : رمز و راز انتقال جنسی
 14. درس دوازدهم : ذهن ناخودآگاه ( ضمیر ناخودآگاه )
 15. درس سیزدهم : مغز
 16. درس چهاردهم : حس ششم
 17. درس پانزدهم : اشباح ترس
 18. درس شانزدهم : جمع بندی
اصول فراوانی

دوره اصول فراوانی مجموعه 57 سال تحقیق استاد باب پراکتور در زمینه قانون جذب و مطالعه دقیق کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل است

ارائه دهنده دوره: Person

نام ارائه دهنده دوره: باب پراکتور

URL ارائه دهنده دوره: https://www.success98.ir/biography/bob-proctor/

امتیازدهی ویرایشگر:
5

6 دیدگاه برای دوره اصول فراوانی باب پراکتور

 1. آرام

  سلام
  این کلیپ در برابر پولی که بابتش پرداخت کردم هزران برابر ارزش داشت
  ممنونم از سایت بی نظیرتون

 2. محمود محمدی

  خییییییییییییییییییلی خیییییییییییییییییییلی عالی بود این دوره
  واقعا دوره هاتون عالی هستن
  واقعا
  دمتون گرم

 3. حمید کاظمی

  اگر ممکنه دور های بیشتری از باب پراکتور روی سایت قرار بدین
  واقعاد بی نظیرن دوره هاش

 4. hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

  محیط سایتتون چقدر قشنگ شده
  واقعا ممنون از زحماتتون

 5. عرفان

  مثل همیشه بی نظیر و عالی

 6. مصطفی

  سپاسگذارم از سایت شما که این دوره ی بی نظیر و فوق قدرتمند میراث رو از باب پراکتور عزیز قرار دادید که ارزشش خیلی خیلی بیشتر از این حرفاست…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *