1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی اعتماد به نفس – باربارا دی آنجلیس

کتاب صوتی اعتماد به نفس – باربارا دی آنجلیس

نویسنده کتابباربارا دی آنجلیس
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل98 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی اعتماد بنفس

کتاب اعتماد بنفس (self-confidence) از باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) در سال 2005 می باشد. این کتاب یکی از شهره ترین کتاب های باربارا است که در سال  1995 منتشر شد. اعتماد بنفس یکی از ویژگی های مهم شخصیتی در زندگی هر فرد است. شاید بتوان گفت معیار لازم برای موفقیت در تمام جنبه های زندگی داشتن اعتماد بنفس و خودباوری است. فردی که اعتماد بنفس دارد می تواند به راحتی پله های موفقیت را طی کرده و در راستای رسیدن به اهدافش قدم بردارد.

در کتاب اعتماد بنفس باربارا دی آنجلیس ما می توانیم شخصیتی مقتدر، با ارزش و با اعتماد بنفس را در خود پدید آوریم. اگر شما فردی هستید که از تعقیب کردن رویاهای خود می ترسید، اگر خودباوری ندارید، فاقد امنیت درونی هستید، فردی وحشترده و ترسو هستید و می خواهید رویاهای خود را از سر گرفته و فردی مقتدر شوید، اگر می خواهید اعتماد بنفس بالایی بدست آورید، اگر به دنبال راهکار برای تقویت اعتماد بنفس و خودباوری خود هستید می توانید با گوش دادن به کتاب صوتی اعتماد بنفس خانم باربارا دی آنجلیس به این مهم دست یابید.

همانند دیگر حقیقت های این جهان راز زیستن اعتماد بنفس و خودباوری بسیار ساده اما درعین حال عمیق است. چنانچه ماهیت اعتماد بنفس را خوب بشناسید قادر خواهید بود منبع عظیم و بیکران نیرو و اقتدار درونی را در خود فعال کرده و به زندگی خود معنا و مفهوم و صلح و آرامشی ببخشید که در قبل هرگز آنرا تصور نمی کردید. در آخر بدانید که:

 • تمامی انچه بدان نیاز دارید تا بتوانید به رویاهای خود در زندگی جامه ی عمل بپوشانید، هم اکنون از آن شماست.
 • هر گونه فقدان یا کمبود اعتماد بنفس که در خود احساس می کنید فقط توهمی بیش نیست. شما مخلوق با شکوه و بی کم و کاست خالقی مهربان و صاحب شعور هستید. شما مقتدرتر از آن هستید که فکرش را هم بکنید.
 • هر چه خودتان را بیشتر دوست داشته باشید و از زندگی خود بیشتر لذت ببرید خالق خود را بیشتر ارج نهاده و به بزرگی و عظمت خواهید ستود.
 • هر چه زیبایی های واقعی خود را بیشتر آشکار کنید و موهبت منحصر بفرد بی همتای خود را ابراز دارید، هستی و موجودات نیز زندگی شما را قرین شور و شعف شادمانی و سرور بیشتری خواهد شاخت.

بخشی از کتاب صوتی اعتماد بنفس

آیا تا بحال با کسی رابطه داشته اید که خیلی مشروط شما را دوست داشته باشد؟ رابطه با این افراد مانند رابطه با کسی است که موانعی را یکی پس از دیگری مقابل شما قرار می دهد تا از روی آنها بپرید که پس از آن دوستتان داشته باشد و سرانجام عشق و تایید خود شما را بدهد. برای مثال می گوید: نمی توانم به تو قول ازدواج بدهم مگر اینکه 10 کیلو اضافه وزنی را که داری از دست بدهی. شما رژیم می گیرید، ورزش می کنید و خوش هیکل و متناسب می شوید و منتظرید که او به وعده اش عمل کند. اما به شما می گوید خیلی خوب است که توانستی لاغر شوی اما من فکر نمی کنم که ارزش ها و اعتقادات مشترک زیادی با هم داشته باشیم بخصوص راجع به سلامتی و تندرستی، براستی باید رژیم غذایی خود را تغییر دهی. شما نیز رژیم غذایی خود را مطابق با خواسته او تغییر

می دهید و سپس می شنوید که خب، درست است که عادت های سلامتی خود را تغییر دادی و من باید با تو ازدواج کنم اما الان که فکر می کنم می بینم تو به لحاظ احساسی و عاطفی زیاد روی خودت کار نکرده ای. واضح است که این شخص شما را سر کار گذاشته است و این می تواند به این معنا باشد که شما نیز خودتان را سر کار گذاشته اید زیرا خود را با چنین شخصی درگیر کرده اید.

جملات تاثیرگذار کتاب اعتماد بنفس

 • اعتماد بنفس واقعی آن است که روی آگاهی ها و توانایی های ما نیز اثر بگذارد.
 • هنگامیکه اعتماد بنفس و خودباوری خود را بر اساس آنکه و آنچه که براستی هستید و نه بر اساس موفقیت ها و دستیابی ها یا شکست ها و ناکامی های خود بنا می کنید، چیزی را در خود خلق می کنید که هیچ کس و هیچ چیزی یارای گرفتنش را از شما نخواهد داشت.
 • نقطه ای که در آن از تعقیب رویاهایتان چشم پوشی می کنید همان نقطه ای است که اعتماد بنفس شما در آن آسیب دیده و مختل شده است، این همان نقطه ایست که در آن به خودتان اعتماد کافی ندارید.
 • چنانچه بخواهید صبر کنید تا اعتماد بنفس کافی برای  تعقیب رویاهایتان به دست آورید ممکن است مجبور باشید تا ابد صبر کنید.
 • هر چه بیشتر منتظر تعقیب رویاهایتان بمانید اعتماد بنفس خود را بیشتر از دست خواهید داد و در عوض بر ترس ها و نگرانی های شما افزوده خواهد شد. این ترس که شاید هرگز به خواسته ها وآرزوهایتان نرسید.
 • هنگامیکه فقط دست بکارهایی می زنید که می دانید و مطمئن هستید از دستتان بر می آید و توان انجامش را دارید، هرگز به اعتماد بنفس واقعی دست پیدا نخواهید کرد.
 • اعتماد بنفس یا خودباوری هرگز با غرور، منیت و خودبزرگ بینی یکی نیست. اعتماد بنفس به این معناست که خودتان را باور کنید. غرور و منیت آن است که بخواهید به دیگران اثبات کنید از آنان بهتر و برتر هستید.
 • بخاطر داشته باش، مهمترین نکته در رشد و توسعه ی اعتماد بنفس رفتاری، عمل کردن است.

باربارا دی آنجلیس نویسنده کتاب اعتماد بنفس

باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) روانشناس، نویسنده، محقق در زمینه روابط زوجی و سخنرانی ماهر، متولد 4 مارس سال 1951 در فیلادلفیای آمریکا می باشد. او دارای مدرک کارشناسی روانشناسی از دانشگاه سیرا در لس آنجلس و مدرک دکتری روانشناسی خود را از کلمبیا پسفیک است. او به بخاطر داشتن کتابهایی نظیر: زنان ونوسی و مردان مریخی، رازهایی در مورد زنان که هر مردی باید آنرا بداند، رازهایی در مورد مردان که هر زنی باید بداند و… از شهرت خاصی در جهان و ایران برخوردار است.

فهرست کتاب صوتی اعتماد بنفس

 1. مقدمه
 2. فصل اول: در جست‌وجوی اعتماد به‌ نفس و خودباوری واقعی.
 3. فصل دوم: چگونه از تخریب خویشتن دست بشوییم و به رویاهای خود اعتماد کنیم.
 4. فصل سوم: چگونه اعتماد  بنفس و خودباوری را از همین الان در خود تقویت کنیم.
 5. فصل چهارم: چرا اعتماد بنفس ضعیف عادتی است که ترک آن مشکل است؟
 6. فصل پنجم: چگونه سه نوع اصلی از اعتماد بنفس و خود باوری را در خود شکوفا کنیم؟
 7. سخن آخر
این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

2 دیدگاه برای کتاب صوتی اعتماد به نفس – باربارا دی آنجلیس

 1. Shiva

  اگر فرصت ندارید همشو بشنوید فقط فصل ۶ و ۷ رو بشنوید مهم ترین مطالبشه، بقیش پرحرفی بود بنظرم. درکل مفید بود ممنون از سابت عالیتون

 2. Shiva

  برام جالب بود که کلی کتاب موفقیت میخوندم و نمیدونستم چرا روم تاثیر نمیذاره و پایبند نمیمونم، با این کتاب ریشه مشکلو پیدا کردم (درحالی که فکر میکردم اعتماد بنفس خوبی دارم که در واقع نداشتم و خودمو فریب میدادم) و راهای درست شدنشم تو فصل ۶ یادگرفتم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *