1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی ثروت سریع – تی هارو اکر

کتاب صوتی ثروت سریع – تی هارو اکر

نویسنده کتابتی هارو اکر
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب320kbit ( عالی )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل120 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی ثروت سریع

کتاب ثروت سریع (speedwealth) نوشته تی هارو اکر (T. Harv Eker) در سال 2004 می باشد. آیا دوست دارید پول زیادی به دست آورید؟ آیا می خواهید پول زیادی را به سرعت به دست آورید؟ اگر چنین است شما در جای مناسبی هستید. می‌خواهم شما را با یک سیستم کسب‌وکار جدید پویا آشنا کنم که به شما امکان می‌دهد سریع‌تر از آنچه تصور می‌کردید ثروت خلق کنید.
نام من تی هارو اکر است. من نویسنده یازده کتاب پرفروش، نوار و دوره های آموزشی خانگی در زمینه های پول، کسب و کار و موفقیت شخصی هستم. آخرین نسخه من یک برنامه جدید قدرتمند به نام ثروت سریع است و می خواهم آن را به عنوان هدیه با شما به اشتراک بگذارم. من آن را “هدیه” می نامم زیرا زندگی من و هزاران نفر دیگر را کاملا متحول کرده است. من می دانم که می تواند همین کار را برای شما انجام دهد. اجازه دهید به شما پیشنهاد کنم همین الان چند لحظه وقت بگذارید و بنشینید، استراحت کنید و تک تک کلمات این کتاب ارزشمند را بخوانید. من به شما اطمینان می دهم که ارزش وقت شما را خواهد داشت.

ثروت سریع یک سیستم گام به گام برای کسب درآمد یک میلیون دلاری یا بیشتر در کسب و کار خود در 3 سال یا کمتر، و لذت بردن از سفر در طول مسیر است. اجازه دهید به شما هشدار دهم. اگر منتظر فرمول های پیچیده هستید، شگفت زده خواهید شد. روش های ثروت سریع بسیار ساده هستند، اما مردم را ثروتمند می کنند. سیستم ثروت سریع برای افرادی است که قبلا صاحب یک کسب و کار بودند، برای افرادی که می خواهند صاحب یک کسب و کار شوند و برای افرادی که اکنون شغل دارند، اما می خواهند امنیت “دانستن” را داشته باشند، اگر شغل خود را ترک کنند می توانند به تنهایی موفق شوند. این برای هر کسی است که از مبارزه برای پول خسته شده است و می خواهد از نظر مالی یک بار برای همیشه آزاد شود.

بخشی از کتاب صوتی ثروت سریع

اصل ثروت سریع شماره 3، زمان بندی: کسب و کار مناسب را در زمان مناسب انتخاب کنید

آیا این ضرب المثل را شنیده اید که “زمان بندی همه چیز است”؟ وقتی صحبت از کسب درآمد سریع در تجارت می شود، این بیانیه انجیل است. دقیقا زمان بندی چیست؟ این به سادگی محصول یا خدمات شما را با خواسته ها و نیازهای بازار فعلی تطبیق می دهد. انتخاب محصول یا خدمات مناسب، در مکان مناسب و در زمان مناسب، این مهم است. اگر این مرحله را درست انجام دهید، 50٪ در آنجا هستید. ایده ها و فرصت های تجاری مانند اتومبیل هستند. ماشین های مسابقه فرمول 1 با سرعت 220 m.p.h. دریچه های فرسوده و خراب و هر نوع وسیله نقلیه ای در این بین وجود دارد. سوال این است که با چه چیزی می خواهید ثروت خود را ایجاد کنید؟ با یک ماشین مسابقه ای؟ اگر مفهوم یا حداقل یک محصول یا خدماتی ندارید که در حال حاضر بسیار داغ است، باید یکی را پیدا کنید. اگر می خواهید فرصتی برای ایجاد ثروت سریع داشته باشید. من لزوما از تغییر تجارت حمایت نمی کنم، اما اگر مفهوم، محصول یا خدمات فعلی شما در مسابقه اسب دوانی باشد، آیا بازار آن را یک نژاد اصیل یا خر می بیند؟

کسب و کار تجهیزات تناسب اندام خانگی در آن زمان که من انجام دادم. چرا؟ زیرا من سوار بر یک ترند فوق العاده داغ یک “اصیل” بودم. زمان بندی هم برای مفهوم و هم برای محصول عالی بود.
انتخاب وسیله نقلیه مناسب در زمان مناسب یک مهارت نادر و بسیار سودآور است که می توان آن را آموخت.

اصل ثروت سریع شماره 4: سیستم سازی

اگر بخواهید خانه ای را روی پایه ضعیف بسازید چه اتفاقی می افتد؟ خانه در نهایت ترک می‌خورد یا خراب می شود. به همین دلیل قبل از اینکه بتوانید یک خانه بزرگ بسازید، باید یک پایه محکم بسازید. تجارتی که معادل ساختن یک پایه محکم است، “ایجاد یک سیستم” نامیده می شود. از آنجایی که کلمه “سیستم” یک اصطلاح عمومی است، اجازه دهید معنی آن را برای اهداف تجاری تعریف کنم. یک سیستم کسب و کار یک “فرآیند تکرار شونده است که سود ایجاد می کند.”

ایده این است که کسب و کار خود را سیستمی کنید تا بتوانید به طور مؤثر و کارآمدی محصول یا خدمات خود را در مقادیر بیشتری بفروشید و از آن حمایت کنید. اگر درختی بدون ریشه محکم بلند شود چه؟ وقتی اوضاع آرام باشد، ممکن است همه چیز خوب باشد، اما با اولین طوفان بزرگ باد، فرو می ریزد و می میرد. در تجارت هم همینطور است. اگر بخواهید توسعه پیدا کنید اما سیستم موثری در کار ندارید، کسب و کار محکوم به فنا است. من این را “معضل گسترش” می نامم. احتمالا شنیده‌اید که کسب‌وکارها تا زمانی که تلاش کردند توسعه پیدا کنند خوب پیش می‌رفتند. سپس یکدفعه آنها دچار مشکل می شوند. حالا می فهمی چرا آنها فراتر از ابزارهای مؤثر حمایتی، ریشه ها، پایه و سیستم خود (اگر اصلا چنین چیزی داشتند) رشد کردند. بنابراین چگونه می توان یک سیستم تجاری موثر ایجاد کرد؟ در حال حاضر، اجازه دهید قانون شماره یک را به اشتراک بگذارم: “ساده نگه دارید.” من یک فلسفه دارم که تجارت ساده است، مردم پیچیده اند.

اصل قدرت: اگر از قدرت نفوذ استفاده نمی کنید، خیلی سخت کار می کنید و درآمد کمی کسب می کنید

 • قدرت نفوذ استفاده از استعدادها، مهارت ها، تماس ها، اعتبار و منابع دیگران است.
 • قدرت نفوذ به طور کامل از جدیدترین فناوری های رایانه، نرم افزار و مخابرات برای افزایش سرعت و کارایی شما استفاده می کند.
 • قدرت نفوذ از قدرت رسانه برای به دست آوردن میلیون ها دلار تبلیغات رایگان استفاده می کند.
 • قدرت نفوذ فروش محصولات قبل از اینکه آنها را داشته باشید، یا حداقل، قبل از اینکه مجبور باشید برای آنها هزینه کنید، می فروشید.
 • قدرت نفوذ با استفاده از پول مشتری یا تامین کننده، کسب و کار شما را گسترش می دهد.

تی هارو اکر نویسنده کتاب ثروت سریع

تی هارو اکر (T. Harv Eker) یک نویسنده، تاجر و سخنران انگیزشی است که به دلیل نظریه های خود در مورد ثروت و انگیزه ی به ثروت رسیدن به شهرت رسیده است. وی نویسنده کتاب اسرار ذهن میلیونر (Secrets of the Millionaire Mind) است که توسط هارپر کالینز (HarperCollins) منتشر شده است. وی همچنین نویسنده ثروت سریع (speedwealth) نیز می باشد که در نشریات برجسته از جمله: نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و یو‌ اس ای تودی نیز معرفی شده است. هارو اکر همچنین تعدادی برنامه آموزشی و سمینار در سطح جهانی برگزار کرده است که می توان به سمینار ذهن ثروتمند اشاره کرده است.

فهرست کتاب صوتی ثروت سریع

 1. با نویسنده آشنا شوید
 2. اصل شماره 1 ثروت سریع: یک ذهنیت ثروت سریع ایجاد کنید
 3. اصل شماره 2 ثروت سریع: ارزشی عظیم ارائه کنید
 4. اصل شماره 3 ثروت سریع: کسب‌و کار درست را در زمان درست انتخاب کنید
 5. اصل شماره ۴ ثروت سریع: سیستم به وجود بیاورید
 6. اصل شماره ۵ ثروت سریع: تکثیر کنید
 7. اصل شماره ۶ ثروت سریع: از اهرم استفاده کنید
 8. اصل شماره ۷ ثروت سریع: نقد کردناصل شماره ۸ ثروت سریع:همین حالا انجامش بدهید
این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی ثروت سریع – تی هارو اکر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *