1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی قانون شفا – کاترین پاندر

کتاب صوتی قانون شفا – کاترین پاندر

نویسنده کتابکاترین پاندر
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل35 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی قانون شفا

نویسنده کتاب قانون شفا (the healings ecrets of the ages) خانم کاترین پاندر (Catherine Ponder) در سال 1985 است. به اعتقاد وی یکی از اعجاب انگیز ترین اسراری که می توانید بیاموزید این است که شفا در درون خودتان نهفته است، به عبارتی شما شفا دهنده اید. زندگی از انسان سالم توقعات زیادی دارد. فردی که سالم است هر روز صبح از خواب برخاسته و به انجام مسئولیت های خود می پردازد و می خواهد در انجام آنها بهترین باشد. اما کسانی نیز هستند که مسئولیت گریز هستند بنابراین آنها به دنبال شفا نیستند چرا که نمی خواهند سلامت جسمانی خویش را بدست آورند و بیماری برای آنها بسیار لذتبخش است.

به عقیده ی روانشناسان اگر می خواهید صاحب چیزی شوید باید ذهنا آن را بپذیرید و بالعکس. انتخاب سلامتی یا بیماری، زندگی یا مرگ، برکت یا لعنت و انتخاب محبت یا نفرت همگی  با خودتان است. پس چه بهتر که زندگی، سلامت، برکت و محبت را انتخاب کنیم. اگر می خواهید صاحب برکات و ثروت و سلامتی و … باشید به گوش دادن یکبار این کتاب اکتفا نکنید بلکه به محض گوش دادن کتاب، به قوانین آن عمل کرده و دست به عمل بزنید تا نتایج دلخواهتان پدید آیند.

نظر کاترین پاندر راجع به کتاب قانون شفا

با وجود روشن بینی در عصر حاضر، اغلب مردم همچنان فکر می کنند که سلامتشان متکی به منشئی بیرون از خودشان است: متکی به استاد معنوی یا پزشکی متخصص. با این که متخصصان به آنها گوشزد می کنند که هرگونه درمان به منظور فعال ساختن سلامت از درون خود آنهاست، باز گوش این افراد بدهکار نیست. بیشتر مردم هوز به راز کهن شفا پی نبرده اند، به این راز که سلامت، خواه سلامت جسمانی و خواه سلامت ذهنی مطلقا کاری درونی است. به هنگام بیماری، درمان هر چقدر  هم که موفقیت آمیز باشد شخص باز هم بارها و بارها بیمار می شود، چرا که به علت بیماری خود، اندیشه ها و احساس های

بیمار گونه اش درباره خویشتن و دیگران و کائناتی که در آن زندگی می کند پی نبرده است. این اندیشه های بیمارگون، نیروی زندگی را در خودش به بند می کشد و سبب بیماری (بیم – آری)  یا نا خوشی می شود. دریافت اینکه بیم – آری به معنای موجبات ترس و واهمه و هراس، همگی حس هایی درونی و ناشی از اندیشه، احساس های نادرست و نکوهیده و ناخوشایند در درون خود انسان است که سلامتی اش را از دست می دهد. بسیار جالب توجه است بقراط، حکیم یونانی که او را پدر علم طب می دانند 40 سال پیش از میلاد مسیح نوشت: آدمیان باید بدانند که شادمانی ها و خنده ها و خوشی هایشان و

همچنین اندوه ها و دردها و ناخوشی هایشان زاییده سرشان و تنها زاییده ی سرشان است. یکی از تعالیم مرموز مصریان باستان این بود که تن دردناک، ثمره ی اندیشه ی دردآلود است. ظاهرا هنوز بسیاری از مردمان پی به این راز نبرده اند. نخستین گام به سوی شفا، توجه به نخستین واژه ی این کتاب است، یعنی قانون شفا. قانون یعنی اصلی که موثر واقع می شود. واژه ی قانون نمایان گر نوعی نظم و ترتیب امور است. همه با نیوتون موافقیم که قوانینی طبیعی بر جهان مادی حکمفرماست. این را نیز باید دانست که در قیاس با قوانین طبیعی، قوانین ذهنی و معنوی وجود دارند که قانون برتر خوانده می شود. قوانین برتر

چنان قدرتی دارند که می توانند قوانین طبیعی را چندین برابر یا حتی معکوس و خنثی کنند. وقتی این قوانین برتر به کار میفتند معمولا ثمراتی پدید می آورند که معجزه آساست. آنگاه غیرممکن به ممکن و لاعلاج به علاج پذیر بدل می شود. از این رو، بیماران فقط نیاز دارند که نظم در اندیشه ها و عواطف و جسم و زندگیشان رابرقرار سازند. سلامت یعنی احساس تمامیت و قدرت در همه زمینه های وجود، در جان، روح، جسم و سایر امور زندگی. سلامت یعنی امور مالی سالم، روابط سالم با دیگران و فهم و ادراک معنوی. وقتی شفا در این 3 زمینه درست بکار برده شود شفای جسمانی هم به دنبال آن می آید. از این رو کسی که این قوانین را بکار می برد به طب پیشگیری سرگرم است.

خلاصه ای از قوانین شفا

 1. نفی و انکار: نخستین قانون شفا نفی و انکار است. از طریق این قانون بارهای منفی و مخربی که در وجودمان رشیه دوانده اند و سلامتی مان را به خطر انداخته اند را از ذهنمان پاک می کنیم. وقتی که شروع به پاک کردن باورهای غلط می کنیم، مشاهده می کنیم که اوضاع و شرایط جسمانی مان تغییر می کند. از طریق این قانون، باورهای پلید را از ذهن و ظواهر پلید را از جسممان پاک می کنیم.
 2. قانون شگفت شفا: قانون شگفت شفا عبارت است ازعفو و بخشایش. این قانونی خاموش، ذهنی و معنوی است که هر گاه مشکل سلامت وجود دارد، مسئله عفو و بخشش در میان است. بنابراین اگر می خواهید شفای دائمی پیدا کنید باید ببخشید.
 3. قانون رهایی: رهایی یعنی آزاد ساختن. یکی از علل عاطفی مشکلات جسمانی شما می تواند حس تملک یا دلبستگی و وابستگی شما به شخص یا موقعیت یا یکی از اوضاع و شرایط زندگیتان باشد. اگر میخواهید به شفا دست پیدا کنید باید آن شخص، موقعیت و وضعیت را رها کنید. عواطف می توانند برا سلامت تاثیر بگذارند. در پس هر بیماری می توان علتی همچون عواطف نادرست را ردیابی کرد.
 4. قانون شفا بخش اری: هر کلامی که بر زبان ما جاری می شود دارای نیرو و انرژی است. واژه هایی که به زبان می آوریم در تن ما ثبت می شوند و کلام به جسم ما تبدیل می شود. هر اندیشه ای که از سر عبور می کند داری قدرتی ویژه است. هر کلامی که بر زبان جاری می شود در سراسر جسم، در یکایک سلول ها و اتم های ذهن و هستی وجودتان امواجی تولید می کنند و جسم همچون دستگاهی دقیق مطیعانه هر اندیشه را ثبت می کند و صادقانه آن را نشان میدهد. جسم ساخته و پرداخت اندیشه است و اندیشه به جسم خوراک می رساند و جسم خوراکی را که خورده است نمایان می کند.
 5. قانون شفا بخش ستایش: یکی از عظیم ترین اسرار شفا، حمد و ستایش و شکرگزاری است. دلیل اینکه ستایش تا این اندازه برای شفا موثر است این است که آنچه را ستایش می کنید می افزایید. ستایش آن نیروی زندگی که در اتم های جسم جمع و مسدود شده است را آزاد می کند.
 6. قانون شفابخش محبت: بیماری اغلب حاصل تخلف از قانون محبت است. هرگاه اندیشه ای آکنده از نفرت و انزجار از سر آدمی میگذرد سمی مهلک در تن او ایجاد می کند که اگر خنثی نشود حتی ممکن است منجر به مرگ نیز شود. محبت تنها ماده ایست که جسم و ذهن را از سموم ناشی از انزجار، نفرت، انتقاد، اندوه، ندامت، حسرت، ترس، احساس گناه، خشم و حسد پاک می کند.
 7. شفا از طریق معجزه: شفا یافتن از طریق معجزه عیسی مسیح.
 8. قانون شفا بخش تجسم: قدرت تخیل یکی از مهمترین نیروهای انسان برای سلامت و ثروت و شادمانی است. اگر چه به علت غفلت، از قدرت عظیم آن اغلب ما قربانی تخیل خود شده ایم و غالبا نیز قدرت تخیل مورد سوءتفاهم و تحقیر قرار گرفته است.
 9. قانون عارفانه شفا: نوشتن یکی از عالی ترین شیوه های شفاست. زیرا کلام مکتوب بر اگاهی انسانی که خطاب به او می نویسد نیز اثری ژرف و شگفت انگیز دارد. اگر شخصی درباره دیگران و اوضاع و شرایطی کلامی نیکو بنویسد، در بسیاری از موارد بیماری و ناهماهنگی به طرزی آرام و آسان از میان می رود.

جملات تاثیرگذار کتاب قانون شفا

 • شر وجود ندارد، انچه موجب نیکی می شود نمی تواند شر باشد و از این وضعیت تنها نیکی یافت می شود.
 • از هیچ چیز نترسید. قدرتی که بتواند آزار برساند وجود ندارد.اگر در زندگی چیزی باید عوض شود پس می تواند عوض شود.
 • زندگی من (سلامت من، توانگری من، خوشبختی من، موفقیت من و موهیت من) نمی تواند نامحدود باشد، من نا متزلزل و نامحدودم.
 • اکنون همه چیز و همه کس گذشته و اکنون که باید مرا ببخشند، مرا عفو کرده اند. اکنون همه به طرزی مثبت مرا بخشیده اند.
 • اکنون همه چیز، هر کس یا هر چیز مربوط به گذشته یا حال را که موجب ناراحتی من یا اطرافیانم شده است را ذهنا رها کرده تا به راه خود برود. اکنون همه با آزادی کامل به سوی تمامیتی عظیم رهسپاریم.
 • هم اکنون جسم و تنم از سلامت سرشار هستند.
 • همین مقدار سلامت و قدرت و نیرویی که دارم را تحسین می کنم. برای همین مقدار سلامت و قدرت و نیرویی که دارم شکرگزارم. شادمانم که لطف خداوند بر همه نعمت هایم می افزاید.
 • عشق الهی هم اکنون در من و از طریق من به عالی ترین کار خود سرگرم است.
 • قدرت معجزه آسای مسیح هم اکنون در جسم و تنم سرگرم کار است.

کاترین پاندر نویسنده کتاب قانون شفا

کاترین پاندر (Catherine Ponder) نویسنده و کشیش معروف آمریکایی در 14 فوریه 1927 در هارتسویل ایالت کارولینای جنوبی در کشور آمریکا متولد شد. کاترین یکی از نویسندگان برجسته است که در زمینه موفقیت و قانون جذب شهرت دارد. از جمله مهارتهای شگرفی که کاترین را در نوشتن کتاب با سایر نویسندگان متمایز کرده است این است که وی به شیوه ای خارق العاده دیدگاه های خود را در مورد مسائل مادی و غیر مادی ترکیب کرده است. وی کتاب های زیادی از جمله قانون توانگری، موسی میلیونر، قدرت دعا و … نوشته است.

فهرست کتاب صوتی قانون شفا

 • مقدمه: شما شفا دهنده اید!
 • فصل اول: حقیقت شفا دهنده درباره شفا
 • فصل دوم: قانون شفابخش «نه»
 • فصل سوم: قانون «شگفت» شفا
 • فصل چهارم: قانون شفابخش «رهایی»
 • فصل پنجم: «قانون شفابخش آری»
 • فصل ششم: قانون شفابخش «ستایش»
 • فصل هفتم: قانون شفابخش «محبت»
 • فصل هشتم: قانون از طریق «معجزه»
 • فصل نهم: قانون مرموز شفا
 • فصل دهم: قانون شفابخش تجسم
 • فصل یازدهم: قانون عارفانه «شفا»
 • فصل دوازدهم: فعل و انفعال های فرایند شفا
 • فصل سیزدهم: ایثار و بخشش شفابخش
 • در خاتمه: آیا می توانید شفای خود را بپذیرید؟

دانلود کتاب صوتی قانون شفا

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی قانون شفا – کاترین پاندر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *