1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب جادوی باور – کلود مایرون بریستول

کتاب جادوی باور – کلود مایرون بریستول

کتاب جادوی باور
نویسنده کتابکلود بریستول
نوع کتابکتاب دیجیتال
کیفیت کتابتایپ شده
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه187
حجم کل29 مگابایت

دانلود کتاب جادوی باور اثر کلود مایرون بریستول

کلود مایرون بریستول ( Claude M. Bristol ) در سال 1891 متولد شد ، وی در جنگ جهانی اول بین فرانسه و آلمان شرکت کرد و در نهایت در سال 1951 از دنیا رفت. کتاب جادوی باور ( The Magic of Believing ) در سال 1948 توسط وی تالیف شد که تواند به سرعت یکی از کتاب های پرفروش زمان خود باشد . کلود بریستول در کتاب جادوی باور با زبان ساده شما را با قدرت و توانایی ضمیر ناخودآگاهتان آشنا و به کمک تکنیک کارت، تکنیک آینه، تکنیک دایره سفید، تکنیک سوال از ناخودآگاه، تمرکز خاص و غیره با تقویت حس ششم و تله پاتی یاد می‌دهد که به سوی موفقیت حرکت کنید.

از این روش می توانید برای درمان بیماری با مشورت پزشک، پیشرفت در شغل، حل مسائل ازدواج، کسب ثروت، حل مشکلات خانوادگی استفاده کنید.

جادوی باور
جادوی باور

کلود بریستول با پرده برداشتن از راز پیشگویی ها، جهان را به حیرت وا می دارد. او در کتاب خود به ما یاد می دهد تا چطور با راهی ساده از راه عملی ایده و تصورات و خواسته‌های خودمان را به حقیقت تبدیل کنیم.

بریستول در ابتدای کتاب جادوی باور به بیان زندگینامه اش پرداخته و در شروع آموزش خود همیشه به یاد داشته که قرار است مردم عادی با این موضوع برخورد کنند و ظرفیت ذهن آنها جوری است که باید از پس این موضوع بر بیایند و کتاب را بعد مطالعه درک کرده و در زندگی خود به کار ببرند.

در ادامه شیوه آموزشی کارآمدی را معرفی کرده ولی استفاده و بهره هر کس از این موضوع بر اساس توان درونی خودش است. بریستول کارمند اداره پلیس بود و وظیفه اش کشف حقیقت، این همان چیزی بود که بعد به او کمک کرد تا با انتقال انگیزه به خوانندگان تبدیل به نویسنده‌ای چیره‌ دست و مشهور شود.

او توانست در برخورد با رمال ها، احضار کنندگان، جمجمه خوان‌ها و کولی ها به نتایج خوبی دست پیدا کند. کلود با کمک این کتاب و با تکیه بر جادویی خودباوری به درمان بیماری‌ها و بزرگ‌ترین چالش‌ها توانست پاسخی محکمی به پرسش پایه ای در ذهن مردم بدهد. پرسشی که نشان می دهد چطور به رتبه و مقام بالا برسیم و با کلید طلایی باور همه داشته‌های زندگی خود را به هم پیوند دهیم.

بریستول باور را دارای نیروی قوی می‌داند به گونه‌ای که باعث می‌شود شما به خواسته هایتان برسید فقط کافیست باورش کنید. برای مثال: فردی بیمار اگر باور کند که به زودی بهبود یافته و درمان می‌شود به احتمال زیاد این اتفاق برای او می‌افتد.

یک نویسنده ماهر فکر را ابزار دست انسان می داند که دارای دو بعد مثبت (برطرف کننده کم و کاستی) و منفی (آسیب‌زا) است. او معتقد است همه چیز از یک عنصر ساخته می‌شود. به نظر شما این عنصر چه می‌تواند باشد؟ بدون فکر می‌توان فهمید که “باور” این عنصر است.

در تاریخ بشر افراد زیادی بودند که توانستند با کمک فکر تبدیل به رهبران قوی شده و انسان هایی  را مطیع خود کنند.

به نظر شما عامل یا دانشی هست که بتواند بر مشکلات غلبه کنید و به موفقیت برسید؟

آیا فکر تخیلی قوی دارید؟ آیا به علم باور و قدرت آن اعتقاد دارید که هر ناممکنی، ممکن می شود؟ اگر فردی باهوش و رک گو هستید و فکر آن دارید که درآمد خود را افزایش دهید، یا به کسب و کارتان رونق دهید، یا شایدم دوست دارید ثروتمند شوید. به شما پیشنهاد می کنیم این کتاب را حتما مطالعه کنید.

در علم باور هیچ محدودیتی نیست و قابل استفاده برای هر هدفی است. باور باعث رسیدن شما به هدفتان است. نیروی باور به افراد کمک می‌کند تا با درمان های ذهنی شفا یابند و به نتایج خوب و موفقیت زیاد برسند.

کتاب جادوی باور نوشته کلود مایرون بریستول، کتاب انگیزشی است. نویسنده این کتاب مردی است که نگاهی فرازمان به همه وقایع داشت و هرگز تصور نوشته های آن بوی کهنگی و قدیمی بودن نمی‌گیرد تا جایی که امروز هم بسیاری از افراد از نوشته‌های این نویسنده به خاطر سادگی و هماهنگی و قابل درک بودن در این قرن استفاده می‌کنند.

این کتاب بیشتر از ۷۰ سال پیش نوشته شده و نشان دهنده نگاه عمیق نویسنده، آگاهی و توجه او از همه دوره ها برای رشد و و کامیابی انسان‌ها است. از دیدگاه و نظر کلود مایرون قوانین موفقیت دارای سبک یکسانی هستند و با عوض شدن دوره ها و زمان ها تفاوتی نمی‌کند.

در این مقاله شما را با مفاهیم باور آشنا می‌کنیم تا دید شما را برای کارهایی مثل رسیدن به موفقیت، کسب ثروت و دارایی رهنمون می‌کند، نشان دهیم. بریستول در کتاب خود ذهن و فکر شما را با تمرین‌هایی که نوشته، باعث می‌شود تا به سنجش توانایی ذهنی برسید، و بفهمید چطور می‌توانید شرایط خود را تغییر دهید.

بعد از مدتی افرادی که با روش و کتاب بریستول توانسته بودند به پیشرفت و پول زیادی در زمان کم برسند و از یک فرد با درآمد کم، به شخصی با درآمد عالی حتی در رتبه ثروتمندان تبدیل شوند، همه متوجه شدند که شیوه و روش آموزش‌های بریستول بسیار مفید است و این به چگونگی برخورد آنها و توان درونی شان بستگی دارد.

کلود مایرون بریستول به شما آموزش می دهد که چطور می توانید از یک آدم منزوی و سرخورده که همیشه در فکر خود به دنبال ناکامی و شکست هستید و چیزی برای پیروزی و موفقیت ندارید به فردی مبدل شوید که سختی های زندگی تان سکویی برای موفقیت درست کنید.

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که عادت دارند در موقع صحبت با تلفن و حتی در فکر کردن روی کاغذ را خط خطی کنید. اما به شما پیشنهادی داریم از این به بعد از تجربه بریستول در دوران ارتش استفاده کرده و به جای خط خطی کردن‌های بی معنی “پول و دلار” بکشید. این ملکه ذهن شما می شود که پول مهمترین وسیله در زندگی و باعث ثروتمند شدن است.

کتاب جادوی باور توسط تیم سایت موفقیت 98 برای کاربران عزیز تهیه شده است . کیفیت فایل PDF به صورت تایپ شده با فونت ایران سنس می‌باشد . جهت بررسی کیفیت 4 صفحه ابتدایی کتاب به صورت عکس قرار گرفته است :

 فواید مطالعه کتاب جادوی باور

کتاب جادوی باور درنه فصل توسط بریستول تهیه شده و با توضیح تجربیات زندگی نویسنده باعث ملموس تر شدن مطالب برای خواننده است.

در دنیای امروز خیلی از ما در کشورهای مختلف با دیدن و خواندن زندگینامه افراد ثروتمند و بنام به این فکر می‌کنیم که چطور ممکن است فردی اینگونه پله های پیشرفت و ترقی را طی کند ؟ اصلا امکان تبدیل شدن ما هم به یک فرد ثروتمند است یا نه؟ بریستول در کتاب جادوی باور به شما کمک می کند تا کلید این گنج را از درون خود پیدا کنید. ثروتی که با نام فکر و برایتان با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید: علم باور چگونه کار می کند؟ حرکت در این مسیر را چگونه با توانایی زیادی طی کنیم؟

 درس هایی از کتاب جادوی باور

 1. این کتاب به ما یاد می دهد که به ایده های منفی اصلا نباید فکر کنید.
 2. فکر هدف خودتان را با هم جوری هماهنگ کرده که انرژی شما در یک جا جمع شده و از این انرژی استفاده کنید.
 3. آموزش تکنیک آینه و کارت به شما می آموزد که چگونه افکارتان را منتقل کنید.
 4. یاد می‌گیرید که نباید با دیدن کارهای دیگران وتقلید از آنها، فکر و زندگی خود را قربانی کنید. فکر درست و مثبت می تواند زندگی شما را به سوی موفقیت و ثروت دگرگون کند اما فکر های منفی و نادرست شما را از زندگی و کامیابی عقب می‌اندازد.
 5. با عزم و اراده قوی از فکر خودتان حمایت تا تبدیل به افق انسانی خود مختار و تصویر ناپذیر شوید.
 6. چگونه به قدرت باور پی ببریم؟
 7. آموزش آزمایشات و تمرین های مربوط به قدرت ذهن
 8. ناخودآگاه چیست؟
 9. قدرت جادویی تلقین چگونه است؟
 10. هنر تصویر ذهنی چیست؟
 11. فعال سازی قدرت باورنکردنی ناخودآگاه (تکنیک آینه)
 12. چطور افکار خود را منعکس کنیم؟
 13. بررسی قدرت های باور در زنان
 14. برآورده شدن باور، آرزوها و اهداف تان

 

این را فراموش نکنید مهم نیست در چه سنی هستید، برای موفقیت هیچ وقت دیر نیست. مطمئناً یک بار که کتاب “جادوی باور” را بخوانید یا گوش دهید راه های خوبی برای کنار گذاشتن افکار پوسیده و قدیمی خود که سالهاست با آن درگیرید، پیدا می کنید و این ایده اراده به شما می رسد که کلمه “نتوانستن” را با جمله “من فکر و باور دارم پس من حتما می توانم” جایگزین کرده و دایره و کلمات خود را از منفی به مثبت عوض کنید.

هیچگاه با تقلید، خود را قربانی افکار دیگران نکنید.

پس ذهن باعث دگرگونی زندگی شما به سوی مثبت یا منفی می شود. اگر قصد دارید که از فرد سرخورده که افکار منفی دارد و فکر می‌کند چیزی برای پیروزی ندارد به فردی برای رسیدن به موفقیت تبدیل شوید مطالعه این کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم.

کتاب جادوی باور

   

URL: https://www.success98.ir/the-magic-of-believing/

نویسنده: کلود مایرون بریستول

نام: کتاب جادوی باور

Url: https://www.success98.ir/the-magic-of-believing/

نویسنده: کلود مایرون بریستول

ISBN: 17957

تاریخ انتشار: 2021-12-21

فرمت: https://schema.org/Hardcover

امتیازدهی ویرایشگر:
5

1 دیدگاه برای کتاب جادوی باور – کلود مایرون بریستول

 1. حسن موحدی

  سلام
  ممنون بابت این کتاب
  کلا کتابهاتون رو من استفاده کردم
  خیلی برام مفید بودن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *