1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی از دولت عشق – کاترین پاندر

کتاب صوتی از دولت عشق – کاترین پاندر

نویسنده کتابکاترین پاندر
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل41 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی از دولت عشق

کتاب از دولت عشق (the prospering power of love) نوشته خانم کاترین پاندر (Catherine Ponder) در سال 1996 می باشد. کاترین پاندر معتقد است راه رسیدن به تمام خواسته ها، آمال و آرزوها همگی در درون خودمان قرار دارد. عشق از آن رو در دل شما نگذاشته شده است تا همانجا بماند. مادامی که عشق را به دیگران نبخشایید عشق نیست. از آنجا که عشق الهی، ثروت، توانگری، نور، روشن بینی، هماهنگ، قدرت و شفا می آورد ایمان دارم که گوش دادن این کتاب زندگیتان را از بسیاری از جهات متبرک می سازد.

کاترین پاندر می گوید: من نیز از کتاب دولت عشق که بر میزان فهم و ادراکم از زندگی افزوده است سپاسگزارم. بسیاری از این مطالب در نخستین سال های دهه ی 1960 نوشته شده بود، درست زمانیکه من در آپارتمانی مشرف به دانشگاه تگزاس در شهر آستین بود زندگی می کردم؛ چون همسرم در آن دانشگاه تدریس می کرد. ما تازه عروسی کرده بودیم و بسیار خوشبخت بودیم. هنوز این نوشته ها بصورت کتاب چاپ نشده بودند که ناگهان همسرم درگذشت. دیگر نه تنها عشق چیز باشکوهی به نظر نمی رسید بلکه خیلی هم شکسته و شکاف برداشته به چشم می آمد.

من پیشاپیش قدرت عشق الهی را آموخته و درباره اش نوشته بودم. اما واقعه ی درگذشت همسرم شاید تشرف عمیقتر من به ساحت عشق بود. در باقی مانده ی سالهای آن دهه، این فرصت را یافتم تا با اندیشه های این کتاب زندگی کنم. این اندیشه ها باور و تسلای خاطرم بودند. در این دوران بود که درباره ی عشق الهی بسیار تفکر کردم و بسیار نوشتم. همچنین در این دوران بود که سخنرانی های بیشماری را در ایالت های مختلف آمریکا آغاز کردم. همواره در طول سفر، در گرما و سرما و پروازهای طولانی و شهرهای ناشناس و غریبه و کار با مردان و محیط های ناآشنا، یک نسخه از کتاب دولت عشق همراهم بود.

اما همواره کار در دورن به نمایش بیرونی می انجامد. در سال 1970 دگرگونی های دلپذیری در زندگی ام پیش آمد که سبب شد به شهر سان آنتونبو در ایالت تگزارش نقل مکان کردم. در این شهر بود که با دومین همسرم آشنا شدم و با او ازدواج کردم. شوهرم برایم خانه خرید و من نخستین بار در زندگیم صاحب خانه شدم. چند سال بعد به شهر پالم دزرت در ایالت کالیفرنیا نقل مکان کردیم که سال ها در فکرش بودم. در اینجا توانستم در محیطی که سرشار از زیبایی مناطق گرمسیری است، کارم را به شکل دلخواهم آغاز کنم و ادامه دهم. از آن لحظه تا کنون همواره شاهد پیشرفت و کامیابی در کار و شیوه ی زندگیم بوده ام و ایمان دارم که آینده، پیشرفت ها و کامیابی هایی عظیم تر برایم در راه دارد. در هر حال دریافته ام که زندگی من خواه تلخ باشد خواه شیرین، خواه آسوده و خواه ناآسوده از تاثیر آرمان های این کتاب نمی کاهد.

بخش هایی از کتاب از دولت عشق

 • زیبایی دارای قدرت شفا بخش است. هنگامی که تلاش می کنید تا از شر درد خلاص شوید، زمانیست که باید رنگ های روشن و زنده و شاد و درخشان بپوشید. بدن به رنگ های درخشان روشن که نشانه ی حیات و سلامت و طروات و سرزندگی است، پاسخ مثبت می دهد.
 • شفا با استفاده از رنگ ها علمی کهن است که امروزه دیگر بار در حال کشف است. در معابد شفابخش مصر، چین و هند، این شیوه را بکار می گرفتند. در بعضی بیمارستان های جدید برای پی برن به تاثیر رنگ ها در بهبود بیماران، آزمایش هایی صورت گرفته است بخصوص بیمارستان های روانی.
 • جاری ساختن هر گونه کلام زیبا و نیک، برایمان نیکی به ارمغان می آورد. حال آنکه کلام ناشی از خشم، به معده و دستگاه هاضمه و سایر اندام های بدن ضربه می زند. هنگامیکه به دیگری نیش زبان می زنید به خودتان بیشتر از شخص مقابل آسیب می رسانید. در کلمات انتقادآمیز که با پلیدی در ارتباط است، کدام خوراک را می توان یافت؟ به کار بردن واژه هایی که چون ضربه ی شلاق درد می آفریند، نه سبب رشد می شود و نه توانگری. بگذارید گفتارتان لبریز از کلامی باشد که از ویتامین های سازنده ی جان سرشار است. پس هرگاه حرف نیکویی برای گفتن دارید، محض خاطر نیکی آن را بر زبان آورید.
 • نیاز شما هر چه باشد پاسخش محبت است. لازم نیست برای محبت، به برون خویش نظر افکنید. شروع کنید به اینکه از درون اندیشه ها و احساس های خود، عشق را به برون بفرستید. آنگاه همه ی اشخاص و اوضاع و شرایطی را که به مصلحت و منفعت شماست به سوی خود می کشانید. به راستی شما در حلقه ی سحرآمیز عشق خدا گام برمی دارید و هم اکنون چون مغناطیسی الهی در برابر خیرو و صلاح خود مقاومت ناپذیر هستید و اینها همه از دولت عشق است.
 • در مورد بیماری های زنان یکی از دلایل نیاز به محبت است. در مورد خستگی مزمن، دلایلی که ذکر شده بودند: افسردگی، احساس عدم امنیت و نیاز به محبت است. اضافه وزن و پرخوری دلایلی که ذکر شده عبارت بود از احساس عدم رضایت از زندگی و نیاز به عشق و محبت. اعتیاد به الکل و … احساس حقارت و نیاز به محبت بود.

جملات تاثیرگزار کتاب از دولت عشق

 • من بدون هیچ وابستگی مردم را دوست دارم و مردم نیز بدون هیچ وابستگی مرا دوست دارند.
 • عشق را نیز مانند هر فضیلت دیگر می توان آگاهانه ایجاد کرد و پروراند.
 • عشق الهی هم اکنون مرا توانگر و دولتمند می کند.
 • هر آنچه که از آن تو و برای توست، همانا از عشق لبریز است. موهبت تو همانقدر دوستت می دارد که تو دوستش می داری. موهبت تو، تو را می جوید و پرواز کنان به سوی تو می آید، اگر دریابی که آنچه را که دوست می داری، خود دوست داشتن است. هرگاه بدانی که مردمان عشقند، همه عوض خواهند شد. ما نیز در چشم مردم عوض خواهیم شد، اگر بدانیم که جوهر و ساختارمان از عشق است. همه چیز یعنی عشق. در کل کائنات هی چیز نیست جز عشق.
 • من از دولت عشق زنده ام.
 • با ما از عشق بگو که عشق برای رشد تو و پیرایش توست. نیندیش که می توانی عشق را هدایت کنی، زیرا اگر عشق تو را ارزشمند یافت هدایتت خواهد کرد.
 • به یکدیگر عشق بورزید، اما عشق را به بند نکشانید. با یکدیگر بخوانید و برقصید و شادمان باشید، اما مگذارید هر یک از شما تنها باشد. در کنار هم باشید اما نه چسبیده به هم.
 • بدان که بزرگی و بزرگی فقط از آن خداوند است.
 • در معبد تن خود روغن عشق می ریزم و به آن جامه ی تمجید و تحسین می پوشانم.
 • بهجت و سرور مغناطیسی است که همه ی موهبت های عالم را وا می دارد تا بسوی تمام مشکلات بسوی شما پرواز کنند. برای پیروزی در حیطه ی ماورالطبیعه و برای کامیابی از عالی ترین ثمره ی کار خود، باید در وجد و سرخوشی و رفعت باشید.
 • قسمت کردن آنچه که دارید با دیگران، آغاز افزایش مالی است.

کاترین پاندر نویسنده کتاب از دولت عشق

کاترین پاندر (Catherine Ponder) نویسنده و کشیش معروف آمریکایی در 14 فوریه 1927 در هارتسویل ایالت کارولینای جنوبی در کشور آمریکا متولد شد. کاترین یکی از نویسندگان برجسته است که در زمینه موفقیت و قانون جذب شهرت دارد. از جمله مهارتهای شگرفی که کاترین را در نوشتن کتاب با سایر نویسندگان متمایز کرده است این است که وی به شیوه ای خارق العاده دیدگاه های خود را در مورد مسائل مادی و غیر مادی ترکیب کرده است. وی کتاب های زیادی از جمله قانون توانگری، موسی میلیونر، قدرت دعا و … نوشته است.

فهرست کتاب از دولت عشق

 1. مقدمه
 2. معجزه ی عشق
 3. راه کامیابی خود را دوست بدارید
 4. قدرت شفابخش عشق
 5. قدرت رستاخیز بخش عشق
 6. شیوه ی ویژه ی عشق (بخش اول)
 7. شیوه ی ویژه ی عشق (بخش دوم)
 8. از دولت عشق
این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی از دولت عشق – کاترین پاندر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *