1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی اصول موفقیت – جک کنفیلد

کتاب صوتی اصول موفقیت – جک کنفیلد

نویسنده کتابجک کانفیلد
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل286 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی اصول موفقیت

کتاب اصول موفقیت (The Success Principles for Teens) نوشته جک کنفیلد ( Jack Canfield) در سال 2008 می باشد. این کتاب در مورد اصول جاودانه ایست که مردان و زنان در طول تاریخ از آن استفاده کرده اند. در این کتاب اصول موفقیتی بیان شده است که نویسنده کتاب آنها را بیش از 30 سال مطالعه کرده است و در زندگی خود بکار بسته است. جک کنفیلد موفقیت زندگی اش را مدیون دانسته هایی است که در این کتاب به رشته تحریر درآورده است. شما نیز می توانید به تمام خواسته های خود نظیر ثروت، سلامتی، روابط عاطفی و … برسید. واقعیت این است که همه می توانند به موفقیت های بزرگ برسند فقط کافیست بدانیم چه خواسته هایی داریم، آنها را باور داشته باشیم و اصول ذکر شده در کتاب را بکار گیریم.

هنگام گوش دادن کتاب جملاتی که مهم هستند را یادداشت کنید و اقداماتی که برای تحقق آنها باید انجام دهید یادداشت کنید و یادداشت ها را چندین بار مطالعه کنید. برای بار دوم که کتاب را گوش کردید بهتر است هر اصل را بطور کامل گوش دهید و بعد آن اصل را عملا تمرین کنید. توجه داشته باشید برای رسیدن به خواسته تان با مقاومتها و موانعی برخورد خواهید کرد. ممکن است حتی به بن بست نیز برسید، و این مهم است که تسلیم نشوید و امیدوار باشید که به اهدافتان می رسید و این اصول کارساز خواهند بود. این کتاب مناسب برای تمام کسانی است که میخواهند طعم شیرین موفقیت را بچشند، تمام افرادی که دوست دارند موفق شوند و به خواسته های کوچک و بزرگ خود برسند و خالق مطلق زندگی خود باشند.

جک کنفیلد راجع به این کتاب می گوید: زندگی من هم مثل شما که این کتاب را مطالعه می کنید، از سطح خیلی متوسطی شروع شد. در ویلینگ ورجینیا بزرگ شدم که پدرم در آنجا در مغازه گل فروشی کار می کرد و سالیانه 8000 دلار درامد داشت. مادرم به الکل معتاد بود و پدرم به کارش. من تمام تابستان را کار می کردم  تا دخل و خرجم با هم بخواند ( در استخر به عنوان منجی غریق و در گل فروشی پدرم به عنوان گل فروش). بورسیه دانشکده گرفتم و در یکی از خوابگاه ها صبحانه سرو می کردم تا هزینه ی کتاب، پوشاک و خورد و خوراکم را تامین کنم. هیچ کس حتی یک پنی هم در بشقاب نقره ای برای من به عنوان انعام

نگذاشت. در طی سال آخر فارغ تحصیلی، شغل آموزش بیمه داشتم که هر دو هفته یکبار 120 دلار حقوق می گرفتم. ماهی 79 دلار اجاره می دادم و از 61 دلار باقی مانده همه مخارج دیگرم را تامین می کردم. در اخر ماه چیزی به نام شام 21 سنتی می خوردم، کنسرو 10 سنتی، پاستای گوجه فرنگی، سیر، نمک و آب، به علاوه یک پاکت 11 سنتی رشته اسپاگتی، که همین نردبان خرد شدن از لحاظ اقتصادی ومالی بود. بعد از اینکه از مدرسه فارغ تحصیل شدم کارم را در شیکاگو به عنوان معلم تاریخ دبیرستان در مدرسه ای که شاگردان آن همه سیاه پوست بودند شروع کردم و بعد به دوست قابل اعتماد کلمنت استون برخورد کردم.

استون میلیونر خود ساخته ای بود که مرا برای کار در موسسه ای استخدام کرد که در آنجا اصول پایه ای موفقیت را به من آموزش داد و من از آن زمان تا کنون همه ی آنها را به کار می گیرم. کارم آموزش همان اصول به دیگران بود. در طی سال ها با استون همراه بودم تا با صدها انسان موفق، ورزشکاران حرفه ای المپیک، هنرپیشه های منتخب، نویسندگان کتاب های پرفروش مصاحبه کنم. هزاران کتاب ادبی خواندم، در صدها همایش شرکت کردم و به هزاران برنامه ی آموزشی سمعی جهت کشف اصول جهانی خلق موفقیت و شادی گوش دادم. سپس آن اصول را در زندگی خود بکار بردم. اصولی که در سخنرانی ها،

همایش ها و کارگاه هایی که برای بیش از یک میلیون نفر در ایالت آمریکا و در 20 کشور سراسر دنیا آموزش داده ام، همگی نتیجه بخش بوده اند. این اصول و روش ها نه تنها برای من نتیجه بخش بوده، بلکه به صدها هزار نفر از دانشجویانم که در حرفه ی خود پیشرفت کردند کمک کرده است تا در حرفه خود موفق شوند، ثروت بیشتری کسب کنند و روابطی شادتر و زنده تر داشته باشند و شادی و کامیابی بیشتری از زندگی خود کسب کنند. دانشجویانم کسب و کار موفقی را شروع کرده اند، میلیونرهای خودساخته شده اند، در زمینه ورزشی به شهرت رسیده رسیده اند، قراردادهای پرسود منعقد کرده اند، در نقش های تلویزیونی و

سینمایی به ستاره تبدیل شده اند، به سمت های سیاسی بالا دست یافته اند، تاثیرات زیادی روی جوامع خود گذاشته اند، پرفروش ترین کتاب ها را نوشته اند، در مدارس ناحیه ای خود به عنوان آموزگار نمونه ی سال انتخاب شده اند، رکورد فروش شرکت خود را شکسته اند. بنابراین نتایجی که دیگران بدست آوردند شما نیز میتوانید به دست آورید. تنها کاری که باید انجام دهید این است کمه تصمیم بگیرید چه می خواهید، باور داشته باشید که استحقاق آن را دارید و بعد مبانی موفقیت در این کتاب را اجرا کنید. پایه و اساس آنها برای همه مردم و همه افراد حرفه ای یکسان است. حتی اگر در این لحظه بیکار باشید و شغلی

نداشته باشید. فرقی نمی کند هدف شما چه باشد، اینکه فروشنده ی رده بالای شرکتتان یا مهندس معمار شودید، وزن خود را کم کنید، میلیاردر یا صاحب موسسه ای شوید و… همه ی اصول یکسان هستند واگر شما آنها را بیاموزید، از آنها پیروی کنید و هر روز هر کدام از آنها با نظم بکار بگیرید، زندگی شما را فراتر از معمولی ترین رویاهایتان متحول خواهند کرد.

جملات تاثیرگذار کتاب اصول موفقیت

 • امروز به هر جایی که رسیده اید، افکارتان شما را به آنجا رسانده است و فردا هم همان جایی خواهید بود که افکارتان شما را ببرد.
 • آدمیزاد به راستی همان است که تصور می کند.
 • تغییر قانون زندگی است و کسانی که فقط به گذشته یا زمان حال نگاه می کنند، بطور یقین آینده را از دست می دهند.
 • زندگی ما زمانی بهتر می شود که از فرصت ها استفاده کنیم و اولین و مشکل ترین خطر زندگی ما این است که با خودمان صادق باشیم.
 • تا وقتی نبخشیده اید، هر چیز و هر کس که باشد، ذهن شما را بدون پرداخت هیچ گونه اجاره ای اشغال کرده است.
 • هیچ کدام از ما نمیتواند دیروزش را تغییر دهد اما همه ما می توانیم فردای خود را تغییر دهیم.
 • منفی بودن و بی انگیزه بودن آسان است اما مثبت بودن و انگیزه داشتن به تمرین نیاز دارد. وقتی نمی توانید آن ضبط صوت های بی رحم را خاموش کنید، حداقل می توانید کاری کنید که صدایشان کمتر شود و توجه خود را از نکات منفی به نکات مثبت برگردانید.

نظر بزرگان در مورد کتاب اصول موفقیت

 • انتونی رابینز: مبانی کنفیلد ساده هستند اما نتایجی که از بکارگیری آنها بدست می آورید فوق العاده خواهند بود.
 • ماروی می کی: اگر امسال می توانید یک کتاب مطالعه کنید، همین کتابی است که در دستان شما قرار دارد.
 • پت ویلیام: وقتی جک کنفیلد می نویسد، من سراپا گوش می شوم. این بهترین اثر نوشتاری جک است و برای همیشه بر زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت.
 • مایکل ای دیگر: جک کنفیلد سلطان زندگی است که به مردمی که گرسنه حکمت، بینش، فهم و الهام مورد نیاز زندگی خود هستند، زندگی می بخشد. کتابی عظیم، خواندنی و هدیه ای بزرگ برای هر کسی که متعهد است که سلطان زندگی خود شود.
 • تی هارو اکر: جک کنفیلد استادی واقعی است. او می داند چکاری زندگی را به سمت موفقیت پیش می برد و در مبانی موفقیت همه عناصر کلیدی را در یک جا جمع کرده است تا تمام دنیا آن را ببینند.
 • دبی فرود: اصول موفقیت جک کنفیلد فرمول آزمایش شده و واقعی زندگی موفق و کامل را ارائه می دهد. در صفحه ی آن انگیزه دهنده و الهام بخش است.
 • جان گری: اصول موفقیت در یک کتاب به شما راهبردهای اساسی موفقیت را به همراه روش های پیشرفته ی تبدیل شدن به سلطان موفقیت، آموزش می دهد. خود من شخصا موضوعات زیادی را از کنفیلد یاد گرفتم و مطمئنم که شما هم همینطور خواهید بود.

جک کنفیلد نویسنده کتاب اصول موفقیت

جک کنفیلد (Jack Canfield) متولد 19 اوت 1944 در تگزاس آمریکا می باشد. وی سخنران انگیزشی، مربی، کارآفرین و نویسنده است. همچنین یکی از نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای روح که یکی از مشهورترین کتاب هایی است که منجر به شهرت یافتن وی در دنیا شده است. این کتاب بیش از 250 نام دارد، بیش از 200 میلیون نسخه چاپ و به 40 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. از کتاب های او می توان به: عامل علاء الدین، قدرت تمرکز و … اشاره کرد.

فهرست کتاب صوتی اصول موفقیت

 1. قوانین اصلی موفقیت
 2. بدانید که چرا اینجا هستید
 3. تعیین کنید چه می خواهید
 4. باور کنید که امکان پذیر است.
 5. خودتان را باور داشته باشید
 6. سو ظن نداشته باشید
 7. نیروی هدفگذاری را در خود آزاد کنید
 8. کار را به اجزای کوچکتر تقسیم کنید
 9. موفقیت از خود رد پا بجا می گذارد
 10. ترمزها را رها کنید
 11. انچه را می خواهید ببینید تا بدست آورید
 12. طوری عمل کنید و باور داشته باشید که انگار شکست غیر ممکن است
 13. دست بکار شوید
 14. کافیست عزم خود را جزم کنید
 15. ترس را احساس کنید ولی با این حال به کار ادامه دهید
 16. مایل به پرداخت بها باشید
 17. بخواهید
 18. رد شدن را نپذیرید
 19. از بازخوردها به نفع خود استفاده کنید
 20. سعی کنید بهبود مستمر و پایان ناپذیر داشته باشید
 21. برای موفقیت امتیازها را ثبت کنید
 22. پشتکار داشته باشید
 23. قانون 5 را تمرین کنید
 24. انتظار خود را بالا ببرید
 25. برای موفقیت خود را متحول کنید
 26. گذشته مثبت خود را اظهار کنید
 27. به نتیجه چشم بدوزید
 28. از شر نابسامانی ها و کاستی های خود خلاص شوید
 29. گذشته را کامل کنید تا به استقبال آینده بروید
 30. با سختی ها روبرو شوید
 31. تغییر را بپذیرید
 32. منتقد درونی خود را به یک راهنمای درونی تبدیل کنید
 33. به آن سوی باورهای محدودکننده بروید
 34. هر سال 4 عادت جدید موفقیت را در خود ایجاد کند
 35. %99 مشکل ساز و 100% باعث موفقیت می شود
 36. بیشتر بیاموزید تا بیشتر بدست آورید
 37. به کمک اساتید فن انگیزه بگیرید
 38. موفقیت خود را با شور و اشتیاق تقویت کنید
 39. تیم موفق خود را تشکیل دهید
 40. تعریف تازه ای از زمان
 41. یک تیم پشتیبان قوی تشکیل دهید و مسئولیت را به انها واگذار کنید
 42. فقط کافیست بگویید نه
 43. به خوب پاسخ نه بدهید تا بتوانید به عالی پاسخ بله بدهید
 44. بالی برای پرواز پیدا کنید
 45. یک مربی شخصی استخدام کنید
 46. با کمک مغزهای متفکر بسوی موفقیت حرکت کنید
 47. سیر درونی

دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

دانلود کتاب صوتی بصورت یکجا در یک فایل فشرده حجم 279.25MB فرمت ZIP دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 1 حجم 1.52MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 2 حجم 5.33MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 3 حجم 6.56MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 4 حجم 5.5MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 5 حجم 6.19MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 6 حجم 4.81MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 7 حجم 6.38MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 8 حجم 4.78MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 9 حجم 6.28MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 10 حجم 6.15MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 11 حجم 7.99MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 12 حجم 4.96MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 13 حجم 4.46MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 14 حجم 2.47MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 15 حجم 6.68MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 16 حجم 7.63MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 17 حجم 4.74MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 18 حجم 6.02MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 19 حجم 4.08MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 20 حجم 3.4MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 21 حجم 4.92MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 22 حجم 5.59MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 23 حجم 5.1MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 24 حجم 5.07MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 25 حجم 6.2MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 26 حجم 6.2MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 27 حجم 4.49MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 28 حجم 5.67MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 29 حجم 1.08MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 30 حجم 6.51MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 31 حجم 4.51MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 32 حجم 4.04MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 33 حجم 4.41MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 34 حجم 3.6MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 35 حجم 2.57MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 36 حجم 6.02MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 37 حجم 2.52MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 38 حجم 3.87MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 39 حجم 2.93MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 40 حجم 5.59MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 41 حجم 8.27MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 42 حجم 3.27MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 43 حجم 5.06MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 44 حجم 6.47MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 45 حجم 3.96MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 46 حجم 2.72MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 47 حجم 3.92MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 48 حجم 7.31MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 49 حجم 2.11MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 50 حجم 3.92MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 51 حجم 3.38MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 52 حجم 2.71MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 53 حجم 5.36MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 54 حجم 4.28MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 55 حجم 4.44MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 56 حجم 3.24MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 57 حجم 4.81MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 58 حجم 3.39MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 59 حجم 3.46MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 60 حجم 1.68MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 61 حجم 4.02MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 62 حجم 1.98MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت 63 حجم 6.08MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت جک 64 حجم 3.68MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی اصول موفقیت قسمت 65 حجم 4.53MB فرمت MP3

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی اصول موفقیت – جک کنفیلد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *