آموزه‌های رابینز

مربی

آنتونی رابینز

نوع محتوا

تصویری

کیفیت محتوا

720p ( خوب )

تعداد قسمت

6

مدت زمان

3 ساعت و 20 دقیقه

زبان محتوا

زیرنویس فارسی

فرمت فایل

MP4

حجم کل

931 مگابایت

دسترسی فقط برای کاربران ویژه سایت است

فقط کاربران ویژه سایت اجازه دانلود این محتوا را دارند ، لطفا حساب کاربری ویژه خریداری کرده یا وارد حساب کاربری خود شوید

خرید محصول

این محتوا فقط برای کاربران ویژه سایت در دسترس است . برای شما نیز به صرفه تر است اگر اشتراک ویژه تهیه کرده و این محتوا را دانلود نمایید .
در صورتی که مایل به خرید این محصول به صورت تک هستید لطفا با مدیریت سایت ارتباط برقرار نمایید .

دریافت اشتراک ویژه

با دریافت اشتراک کاربری ویژه می توانید به کل محتوای ویژه سایت دسترسی داشته باشید و آنها را به صورت کامل نامحدود دانلود نمایید .

ورود به حساب کاربری

اگر از قبل کاربر سایت ما هستید به نظر میرسد که به حساب کاربری خود وارد نشدید ، لطفا برای دانلود به حساب کاربری خود وارد شوید .

آموزه‌های رابینز – آنتونی رابینز

مجموعه آموزه های رابینز یکی از بهترین مجموعه سمینار های آنتونی رابینز بوده که با هدف حل مشکل مردم واقعی در طول سمینار و پاسخگویی به سوالات آنها ایجاد شده است .

در این سمینار ها ابتدا آنتونی رابینز انواع خاص شخصیتی و روابط را توضیح و آموزش میدهد و سپس از افراد حاضر در سمینار که چندین هزار نفر هستند می خواهد یک نفر که مشکل در آن زمینه دارد برخیزد . سپس آنتونی رابینز مشکل فرد را بررسی و با روش خاص خودش تنها در چند دقیقه آنها را مداوا می کند . در طول سمینار مباحث توسط راوی برای شما نقل می شود . هدف نهایی این است که با دیدن این مجموعه سمینار شما نیز مانند آنتونی رابینز تبدیل به یک مربی قدرتمند برای درک مخاطب و رفع مشکل آنها شوید .

مجموعه آموزه های رابینز دارای بیش از 100 قسمت می باشد . سایت موفقیت 98 در حال حاضر 6 قسمت را تهیه و برای کاربران سایت آماده سازی کرده است . امیدواریم با استقبال از این سمینار در آینده بتوانیم بقیه قسمت های این مجموعه ارزشمند را جمع آوری و آماده سازی کنیم .

مشکلاتی که افراد در این سمینار ها مطرح میکنند همان مشکلات زندگی و روزمره ماست که چندین سال است درون وجود ما رشد کرده و ما نمیدانیم ریشه در کجا دارد و چطور می توانیم آنها را مداوا کنیم .

آنتونی رابینز ابتدا با توضیح ساده مساله و پیدا کردن ریشه آن شما را متوجه ساده بودن مشکل می کند و سپس با توضیح و راهکار های مناسب خودش به سرعت شما را درمان می کند .

ممکن با خودتان بگویید من به این نوع سمینار نیازی ندارم چون مشکلی ندارم … اما من به شما پیشنهاد میکنم حتما این مجموعه را نگاه کنید . با دیدن این مجموعه درک میکنید که چه مشکلات بزرگی در زندگی اطرافیات شما هست که به سادگی قابل رفع می باشد . همچنین درک میکنید که بسیاری از مشکلات فقط با دریافت محبت و عشق حل می شوند .

لطفا نظر خود را درباره این مجموعه در نظرات ذکر کنید.

آنتونی رابینز
بدون دیدگاه

مطالب مشابه

استاد بازی پول شوید - آنتونی رابینز
دسترسی با اشتراک ویژه

استاد بازی پول شوید

آنتونی رابینززیرنویس فارسی
تصویری3 فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست