1. سایت موفقیت
  2. دوره و سمینار
  3. سمینارهای آنتونی رابینز
  4. آموزه های رابینز – آنتونی رابینز

آموزه های رابینز – آنتونی رابینز

مربیآنتونی رابینز
مدت زمان3 ساعت و 20 دقیقه
نوع سمینارتصویری
کیفیت سمینار720p ( خوب )
زبان سمینارزیرنویس فارسی
تعداد قسمت6
حجم کل931 مگابایت

مجموعه آموزه های رابینز یکی از بهترین مجموعه سمینار های آنتونی رابینز بوده که با هدف حل مشکل مردم واقعی در طول سمینار و پاسخگویی به سوالات آنها ایجاد شده است .

در این سمینار ها ابتدا آنتونی رابینز انواع خاص شخصیتی و روابط را توضیح و آموزش میدهد و سپس از افراد حاضر در سمینار که چندین هزار نفر هستند می خواهد یک نفر که مشکل در آن زمینه دارد برخیزد . سپس آنتونی رابینز مشکل فرد را بررسی و با روش خاص خودش تنها در چند دقیقه آنها را مداوا می کند . در طول سمینار مباحث توسط راوی برای شما نقل می شود . هدف نهایی این است که با دیدن این مجموعه سمینار شما نیز مانند آنتونی رابینز تبدیل به یک مربی قدرتمند برای درک مخاطب و رفع مشکل آنها شوید .

مجموعه آموزه های رابینز دارای بیش از 100 قسمت می باشد . سایت موفقیت 98 در حال حاضر 6 قسمت را تهیه و برای کاربران سایت آماده سازی کرده است . امیدواریم با استقبال از این سمینار در آینده بتوانیم بقیه قسمت های این مجموعه ارزشمند را جمع آوری و آماده سازی کنیم .

مشکلاتی که افراد در این سمینار ها مطرح میکنند همان مشکلات زندگی و روزمره ماست که چندین سال است درون وجود ما رشد کرده و ما نمیدانیم ریشه در کجا دارد و چطور می توانیم آنها را مداوا کنیم .

آنتونی رابینز ابتدا با توضیح ساده مساله و پیدا کردن ریشه آن شما را متوجه ساده بودن مشکل می کند و سپس با توضیح و راهکار های مناسب خودش به سرعت شما را درمان می کند .

ممکن با خودتان بگویید من به این نوع سمینار نیازی ندارم چون مشکلی ندارم … اما من به شما پیشنهاد میکنم حتما این مجموعه را نگاه کنید . با دیدن این مجموعه درک میکنید که چه مشکلات بزرگی در زندگی اطرافیات شما هست که به سادگی قابل رفع می باشد . همچنین درک میکنید که بسیاری از مشکلات فقط با دریافت محبت و عشق حل می شوند .

لطفا نظر خود را درباره این مجموعه در نظرات ذکر کنید.

آموزه های رابینز

مجموعه آموزه های رابینز یکی از بهترین مجموعه سمینار های آنتونی رابینز بوده که با هدف حل مشکل مردم واقعی در طول سمینار و پاسخگویی به سوالات آنها ایجاد شده است .

ارائه دهنده دوره: Person

نام ارائه دهنده دوره: آنتونی رابینز

URL ارائه دهنده دوره: https://www.success98.ir/biography/tony-robbins/

امتیازدهی ویرایشگر:
5

1 دیدگاه برای آموزه های رابینز – آنتونی رابینز

  1. hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

    سلام
    خیلی خیلی عالی بود
    از سایت خوبتون ممنونم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *