کسب درآمد از همکاری با ما

سلام دوست عزیزم

ما در سایت موفقیت 98 نیاز به همکاری شما داریم تا سرعت رشد و گسترش سایت را افزایش دهیم . این همکاری برای هر دو طرف منافع بسیاری را داراست که در ادامه شرح خواهیم داد .

در حال حاضر ما به دو نوع همکاری نیاز داریم : اول عزیزانی که امکان معرفی و تبلیغ محصولات سایت در شبکه های اجتماعی و … را دارند که میتوانند به راحتی از این طریق کسب درآمد کنند . دوم دوستانی که در زمینه ترجمه و مقاله نویسی مهارت دارند و میتوانند برای سایت موفقیت 98 اقدام به تهیه مقاله یا ترجمه کتاب و سمینار و … انجام دهند .

من میتوانم محصولات شما را به دیگران معرفی کنم !

یکی از بهترین روش های کسب درآمد فعال از طریق اینترنت استفاده از سیستم های همکاری در فروش است . شما خیلی راحت میتوانید حتی با معرفی سایت ما به دوستان و نزدیکان خودتان کسب درآمد کنید.

برای این کار نیاز است اول در سیستم همکاری در فروش سایت عضو شوید که لینک عضویت آن در انتهای همین قسمت و همچنین در منو سایت موجود است.

بعد از عضویت شما میتوانید یک لینک اختصاصی برای خودتان ایجاد کنید ؛ هر کس با این لینک وارد سایت شود و هر نوع محصولی را خریداری کند ، در سطح پایه شما 10% درصد مبلغ آن محصول را دریافت خواهید کرد .
پس از رسیدن به 100 ارجاع موفق ، سطح شما ارتقاع پیدا خواهد کرد که در آن صورت 20% مبلغ هر فروش را دریافت می‌کنید. در سطح های بالاتر تا حداکثر 35% مبلغ هر ارجاع را دریافت خواهید کرد.

دقت کنید که ارجاع موفق یعنی شما کاربری را به سایت هدایت کرده باشید و آن کاربر به صورت کامل از سایت خرید انجام داده باشد .

دقت فرمایید که کاربر ارجاعی شما حتما باید از همان لینک برای ورود به سایت استفاده کرده باشد . لینک را میتوانید به صورت اختصاصی برای هر محصول یا صفحه ای که خودتان خواستید بسازید و استفاده کنید .

حتی اگر کاربر بعد از ورود با لینک شما از سایت خارج شده و بعد از حداکثر 6 ماه دوباره مراجعه کند ، سیستم آن کاربر را شناسایی کرده و هدیه شما را به عنوان همکار در فروش در حسابتان ثبت می کند .

با ارسال ایمیل به مدیر سایت می توانید اطلاعات شماره کارت یا شماره حساب خود را ارسال کنید تا مبلغ مورد نظر به صورت نقدی و بدون تاخیر به حساب شما واریز گردد . همچنین اگر مایل بودید می توانید مقداری از همان مبلغ را صرف خرید محصولات سایت یا اشتراک ویژه کنید که برای این حالت هم در ایمیل درخواست خود را مطرح نمایید .

بهترین روش برای کسب درآمد از طریق همکاری در فروش ، معرفی محصولات ما در گروه یا کانال های تلگرام ( یا هر مسنجر دیگر ) و پیج های اینستاگرام است . اگر شما دارای یک کانال تلگرام با تعداد کاربر مناسب هستید یا یک پیچ اینستاگرام با فالوور فعال دارید خیلی راحت با ارسال یک پست معرفی و معرفی یک محصول می توانید کاربران خود را به سایت هدایت کنید . اطمینان داشته باشید درآمد دریافتی شما با توجه به بازخورد و فعالیت شما کاملا مناسب است و حتی در صورت فعالیت مناسب میتوانید یک درامد دائمی ماهانه داشته باشید !

از این بهتر که حتی با معرفی سایت به همکاران و دوستان خود هم بتوانید درآمد کسب کنید ؟

اطلاعات تمامی ارجاع های شما به سایت و کمیسیون شما در پنل حرفه‌ای همراه با نمودار قابل مشاهده است . بنابراین به راحتی میتوانید پیگیر آنها باشید . در صورتی که مشکلی مشاهده کردید میتوانید از انواع روش های ارتباطی که در سایت موجود است با ما تماس بگیرید .

نکته مهم : سیستم همکاری در فروش ما کاملا شرعی می باشد . ما عضو گیری هرمی برای همکاری در فروش نداریم . هر فرد با توجه به مقدار ارجاعی که خود برای سایت ایجاد کرده است درامد کسب می کند .

پرداخت فوری

کاملا امن و مطمئن

پنل حرفه‌ای اطلاعات

از منوی بالای سایت نیز میتوانید ثبت نام کرده یا وارد پنل خود شوید

من می‌توانم ترجمه و زیرنویس کنم

اگر مایل هستید در فرایند ترجمه و زیرنویس ویدیو ها با ما همکاری داشته باشید لطفا نمونه کار های خود و هزینه کار را از طریق ایمیل برای ما ارسال فرمایید . در صورتی که کیفیت کار شما مناسب باشد قطعا به صورت دائمی همکاری خواهیم داشت .

همچنین اگر قبلا محتوایی که مربوط به موضوع سایت بوده را زیرنویس کردید اما این محتوا در سایت ما موجود نیست ، لطفا اسم و اطلاعات محتوای مد نظر را ارسال کنید . اگر نیاز به محتوا باشد هزینه تواقعی برای زیرنویس به شما پرداخت خواهد شد و زیرنویس را از شما دریافت خواهیم کرد .

من می‌توانم مقاله بنویسم

اگر مایل هستید به عنوان نویسنده نوشته خود را که با موضوعات مربوط به این سایت است برای ما ارسال کنید ، لطفا نمونه کار های خود و هزینه کار را از طریق ایمیل برای ما ارسال فرمایید . در صورتی که کیفیت کار شما مناسب باشد قطعا به صورت دائمی همکاری خواهیم داشت .

همچنین اگر قبلا مقاله ای که مربوط به موضوع سایت بوده را نوشته اید و مشابه آن یا با آن کیفیت در سایت ما موجود نیست ، لطفا اسم و اطلاعات محتوای مد نظر را ارسال کنید . اگر نیاز به نوشته شما باشد هزینه تواقعی برای مقاله به شما پرداخت خواهد شد و مقاله را از شما دریافت خواهیم کرد . دقت کنید که مقاله یا نوشته شما نباید قبلا در سایت دیگری ارسال شده باشد و نباید کپی برداری از مقالات دیگران باشد .

ورود یا خرید اشتراک

کاربر عزیز برای دسترسی به محتوای سایت و دانلود آن باید وارد حساب کاربری خود شده یا اشتراک ویژه تهیه نمایید