1. سایت موفقیت
 2. دوره و سمینار
 3. دوره‌ها و کتاب‌های کوین ترودو
 4. آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو – دوبله فارسی

آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو – دوبله فارسی

استادکوین ترودو
مدت زمان8 ساعت و 40 دقیقه
نوع سمینارصوتی
کیفیت سمینار320kbit ( عالی )
زبان سمیناردوبله فارسی
تعداد قسمت1
حجم کل700 مگابایت
[irp posts=”1804″ name=”کوین ترودو – آرزوی تو دستور توست – زیرنویس فارسی”]

دوره آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو

کوین ترودو یک کارآفرین ثروتمند با بیش از 60 شرکت ثبت شده در جهان با گردش مالی بیش از 3 میلیارد دلار در سال و مالک 3 شبکه ماهواره ای در انگلستان و … بود ؛ می توان گفت کوین ترودو یک امپراطوری تجاری برای خود بنا کرده بود و نمونه ای مناسب از یک فرد موفق بود . او بعد از رسیدن به موفقیت در زمینه های مالی و شخصی برای اولین بار در سمینار آرزوی تو دستور توست شروع به افشای راز موفقیت میکند ، که این راز برای سالیان سال در بین گروه های مخفی و خانواده ثروتمندان دست به دست شده است . آن راز چیزی جز قانون جذب ( Law of Attraction ) نیست ، اما درک این قانون ، باور آن و روش های استفاده از آن است که گفته های کوین ترودو در آرزوی تو دستور توست را شگفت انگیز میکند !

[irp posts=”1382″ name=”کوین ترودو کیست ؟ زندگینامه کوین ترودو”]

این راز برای سالیان سال در بین گروه های مخفی و خانواده ثروتمندان دست به دست شده است . آن راز چیزی جز قانون جذب نیست ، اما درک این قانون ، باور آن و روش های استفاده از آن است که گفته های کوین ترودو در آرزوی تو دستور توست را شگفت انگیز میکند ! همه فکر میکنیم که قانون جذب فقط به فیلم راز و توضیحات آن فیلم خطم می شود . در صورتی که این قانون بسیار فراتر از آن است که فقط در یک ویدیو چند ساعته بتوان تمام آن را توضیح داد و مواردی مثل کاربرد ، تحوه استفاده درست از آن را بیان کرد .

این موضوع که شما فقط بدانید قانون جذب چیست هیچ کمکی به شما نمیکند . اگر بلد باشید چطور از آن درست استفاده کنید تا در سریعترین زمان ممکن به هر آنچه که میخواهید دست پیدا کنید کلید موفقیت شماست .

در این بین بسیاری از اطلاعاتی که توسط کتاب ها یا مربیان دیگر درباره قانون جذب و استفاده از آن داده شده است اشتباه است . کوین ترودو در این دوره به شما یاد میدهد که روش درست و اصولی استفاده از قانون جذب چیست . روشی که سالها در گروه های مخفی دست به دست شده و حالا شما با با این اطمینان که این روش کار می کند میتوانید به آن دسترسی داشته باشید . شکی در عملی بودن این روش نیست ، چون کوین ترودو و تمام همکاران او از این روش استفاده کرده اند و به هر آنچه میخواستند ، از سلامتی و شادابی گرفته تا پول و ثروت دست پیدا کرده اند . ( ما هم استفاده کردیم و بدون شک هر روز و هر لحظه در حال دیدن نتیجه هستیم ! )

آرزوی تو دستور توست
آرزوی تو دستور توست

راز موفقیت و ثروت از کجا شروع می شود ؟

همیشه در طول تاریخ قوم یا خانواده هایی بوده اند که از نظر سطح مالی ثروتمند به حساب می آمدند و کاملا با طیف عام و فقیر جامعه از نظر طبقاتی فاصله داشته اند . هیچگاه فردی از یک خانواده ثروتمند با یک فرد از خانواده فقیر ازدواج نمیکرده و حتی رفتار این دو طبقه اصلا شکل اجتماعی نداشته است .

دلیل آن این است که در طول تاریخ تصور بر این بوده که ثروت و قدرت به صورت ژنتیکی در DNA افراد گنجانده شده و معمولا در قدیم از اصطلاح خون برتر یا ژن برتر ( در انگلیسی خون آبی ) برای آن استفاده شده است . به مرور زمان قوانین و روش هایی در خانواده ها و قوم های ثروتمند برای موفقیت و افزایش ثروت پایه گذاری شده است که در طول زمان از طریق کتاب یا نقل قول شفاهی و یا آموزش به نسل بعدی منتقل شده .

اما این اطلاعات همیشه فقط در دسترس برای افراد خانواده یا بزرگان بوده و آنها هیچ گاه اجازه نمیدادند این اطلاعات توسط عام مردم کشف و درک شود . برای مثال همه میدانیم که کتاب کلیله و دمنه یک کتاب هندی برای پادشاهان و جانشین آنها بوده تا با مطالعه داستان های آن پند هایی را آموزش ببینند که در نهایت فردی نسخه ای از کتاب را به صورت غیر مجاز کپی کرده و باعث انتشار آن به مرور زمان شد !

در جوامع امروز گروه های مخفی در سراسر دنیا تشکیل شده که این اطلاعات را در اختیار دارند و فقط اعضای این گروه ها هستند که میتوانند این اطلاعات و راز ها را آموزش ببینند و با استفاده از آن به موفقیت و ثروت برسند .

تعدادی از این گروه ها با نام های فراماسونری ، برادرهود ، جمجمه و استخوان و ایلومیتانی هستند . که در سراسر دنیا گسترده شده اند و چون همین اطلاعات و راز ها بوده که افراد عضو در این گروه ها را به ثروت و موفقیت رسانده ، بنابراین می توان گفت اکثر بزرگان و ثروتمندانی که شناخته شده هستند حداقل عضو یکی از این گروه های مخفی هستند !

برای مثال رئیس جمهور سابق آمریکا جان اف کندی یا جیم کری هنرپیشه آمریکایی به صراحت حضور خود را در انجمن های مخفی اعلام کرده اند . در حقیقت حضور در این انجمن ها مایه افتخار است . چون هر کسی اجازه عضویت و ورود به این انجمن ها را ندارد !

هنوز قوانین این گروه ها بر پایه این موضوع است که افراد عام نباید اطلاعات و راز ها را بدانند و قطعا با افرادی که این اطلاعات را فاش کنند برخورد می کنند . چون اعضای این گروه ها نمی خواهند رقیب داشته باشند تا همیشه بتوانند از عام مردم به عنوان نیرو کارگر استفاده کرده و به اهداف خود برسند . و زندانی شدن کوین ترودو به مدت 10 سال قطعا پاپوشی توسط همین افراد بود تا جلوی افشای بیشتر اطلاعات گرفته شود !

کوین ترودو راز موفقیت و ثروت را فاش می کند !

کوین ترودو یکی از افرادی است که در جوانی به عضویت انجمن مخفی برادرهود ( the brotherhood ) درآمده و با سال ها آموزش و تمرین توانسته تمامی اطلاعات و راز و رمز ها را یاد بگیرد و در زندگی خود آنها را به کار ببندد که در نتیجه باعث موفقیت چشم گیر او نیز شده است .

پس از سال ها کوین ترودو تصمیم می گیرد این اطلاعات و راز ها را فاش کند تا عموم مردم بتوانند از آن استفاده کنند و به موفقیت و ثروت و هر آنچه که میخواهند دست یابند و اینجاست که با مخالفت های شدید و تهدید و پاپوش از طرف اعضای انجمن های مخفی رو به رو می شود ، اما در نهایت او با برگذاری دوره ای به نام ” آرزوی تو دستور توست – Your Wish Is Your Command ” که در سال 2009 در کوه های آلپ آروپا برگذار شد اقدام به فاش کردن این اطلاعات و اسرار می کند .

کوین ترودو آرزوی تو دستور توست
کوین ترودو آرزوی تو دستور توست

دوره آرزوی تو دستور توست

همان طور که گفته شد کوین ترودو دوره با نام آرزوی تو دستور توست را به صورت حضوری برگذار کرد در آن سال هزینه حضور در دوره آرزوی تو دستور توست 10000 دلار بود که مبلغ بسیار زیادی حتی برای زمان حال به شمار می آید . اما افرادی بخصوص در این دوره شرکت کردند .

کوین ترودو
کوین ترودو

پس از برگذاری دوره آرزوی تو دستور توست ، کوین ترودو پکیج سی دی صوتی مجموعه آرزوی تو دستور توست را نیز به فروش رساند که شامل 14 سی دی با زمان های حدود یک ساعت است که در نهایت حدود 850 دقیقه طول دارد . 12 قسمت اول همان صحبت های زنده در سمینار آرزوی تو دستور توست می باشد و 2 قسمت بعدا توسط کوین ترودو به این مجموعه اضافه شده است ؛ یک قسمت شامل پرسش و پاسخ هایی است که شرکت کنندگان در دوره از ایشان داشتند و قسمت آخر نیز توضیحات کوین ترودو درباره شبکه اطلاعات جهانی و مزایای عضویت در آن است که محتوای آموزشی ندارد .

نکته مهم : دو قسمت آخر به این دلیل که محتوای جدیدی جهت آموزش ندارد و کاملا تکراری است یا اطلاعات آن برای عضویت در شبکه جهانی اطلاعات برای ما بی فایده است ، به دوبله فارسی اضافه نشده است . اگر مایل هستید که حتما از محتوای دو قسمت آخر هم اطلاع داشته باشید به نسخه زیرنویس که در سایت موجود است مراجعه کنید .

سمینار کوین ترودو
سمینار کوین ترودو

کوین ترودو به صورت کامل توضیح می دهد که :

 1. این اطلاعات از کجا آمده و سر منشا آن کجاست ؟
 2. مبنای علمی برای توضیح آن چیست ؟
 3. چه کسانی در گذشته از این اطلاعات استفاده کرده اند ؟
 4. چرا باید این اطلاعات را باور کنید ؟
 5. چطور باید این اطلاعات را یاد بگیرید ؟
 6. چطور تمرین کنید تا نتیجه بهتری بگیرید ؟
 7. چطور افکار منفی ذهن خود را به افکار مثبت تبدیل کنید ؟
 8. چطور چیزی که می خواهید را درخواست کنید ؟
 9. چطور با استفاده از این اطلاعات به ثروت زیاد دست پیدا کنید ؟
 10. چه افرادی هستند که می توانند از این اطلاعات بیشتر و بهتر استفاده کنند ؟
 11. و پاسخ بسیاری از سوالات که ممکن است همین الان در ذهن شما باشد …

 

همزمان با برگذاری دوره آرزوی تو دستور توست و بعد از آن کوین ترودو در ایجاد گروه خصوصی با نام شبکه جهانی اطلاعات  ( Global Information Network )  یا به صورت مخفف ( جی آی ان – GIN ) مشارکت داشت که اساس آن برای داشتن دسترسی به سخنرانان انگیزشی معتبر و شرکت در سمینار های بعدی بود . 30 نفر میلیاردر در شبکه اطلاعات جهانی عضو بودند ( از جمله خود کوین ترودو ) که همین باعث میشد شکی در معتبر بودن اطلاعات ارائه شده در آن نباشد .

در حقیقت دوره آرزوی تو دستور توست شروع کار شما برای یادگیری این اصول و اطلاعات است . پس از درک این دوره و استفاده از آن شما میتوانید به هر چه که میخواهید برسید . اما ممکن است علاقمند باشید باز هم بدانید تا قوی تر عمل کنید . بنابراین سمینار های دیگری هم بعد از این دوره توسط کوین ترودو ارائه شد که ما نیز در موفقیت 98 آنها را به مرور برای شما آماده کرده و در سایت قرار میدهیدم .

[irp posts=”1525″ name=”کوین ترودو – 25 راز تولید ثروت”]

بخش های دوره آرزوی تو دستور توست

آرزوی تو دستور توست به چه معناست ؟

همه ما داستان علاءالدین و غول چراغ جادو را شنیده ایم و در کودکی کارتونی علاءالدین و چراغ جادو را دیده ایم . خلاصه داستان این است که علاءالدین یک چراغ قدیمی را پیدا میکند و با تمیز کردن گرد و خاک آن ، غول چراغ ظاهر می شود . غول به علاءالدین میگوید که میتواند 3 آرزو داشته باشد و او این آرزو ها را بر آورده خواهد کرد .

جمله ای که غول چراغ به کار میبرد در ذهن ما و در زبان فارسی ” فرمان بردارم سرورم ” است . در صورتی که در انگلیسی این جمله ” Your Wish Is My Command ” می باشد . که معادل فارسی آن ” آرزوی تو دستور من است ” خواهد بود .

اگر با قانون جذب آشنا باشید و یا فیلم راز را دیده باشید قطعا میدانید که هر آنچه که شما بخواهید را کائنات به سمت شما هدایت میکنند و به این شکل آرزو های شما بر آورده می شود . اگر این موضوع را با داستان علاءالدین مقایسه کنیم ، شما علاءالدین هستید که همیشه به دنبال آرزوی های خود هستید و غول چراغ جادو همان کائنات است که آرزو های شما را بر آورده می کند . با این تفاوت که کائنات محدودیتی برای تعداد آرزو ها برای شما ایجاد نکرده و میتوانید هر چه میخواهید و هر چند بار که میخواهید را دریافت کنید .

نکته این جاست که در حقیقت این خود شما هستید که با نوع فکر ، احساس و ارتعاشات آرزوی خود را بر آورده می کنید و هیچ غولی وجود ندارد ! در نتیجه همان طور که شما در حال آرزو هستید ، خود نیز آرزو را بر آورده می کنید ، و این جاست که درک میکنید ” آرزوی تو دستور توست ” به چه معناست ! هر آرزویی که انجام دهید در حقیقت دستوری برای خود شماست که باید آن را برآورده کنید .

به چه کسی گوش می کنید ؟

در زمینه موفقیت و قانون جذب و ثروتمند شدن کتاب ها ، سمینار ها و دوره های فراوانی وجود دارد که تقریبا 90 درصد آنها بلااستفاده هستند ! چرا ؟ چون برخی افرادی که کتاب در زمینه موفقیت و ثروت نوشته و چاپ کرده اند هیچ گاه در زندگی شخصی خودشان موفق و ثروتمند نبوده اند و همان مقدار پولی را که به دست آوردند نیز از فروش همین آموزش ها بوده است ! پس در حقیقت توضیحات و روش های آنها جنبه تئوری دارد و در عمل هیچ دلیلی وجود ندارد که اطمینان کنید آن فرد واقعا روش های صحیح را در کتاب خود ذکر کرده است .

تعدادی افراد نیز هستند که ثروتمندند و کتاب در زمینه موفقیت و ثروت دارند . برای مثال ” دونالد ترامپ ” ، اما آیا واقعا فکر می کنید این کتاب توسط خود دونالد ترامپ نوشته شده است ؟ خیر ! ، افرادی مثل دونالد ترامپ با یک نویسنده ناشناس مصاحبه ای نه چندان بلند انجام میدهند و آن نویسنده با این اطلاعات و اطلاعات خودش شروع به نوشتن کتاب با اسم دونالد ترامپ می کند . بعید نیست که حتی بعضی از این افراد خودشان کتاب خودشان را حتی نخوانده باشند ! بنابراین این نوع کتاب ها نیز بی ارزش هستند ! از طرفی همان طور که گفته شد افراد ثروتمند هیچ گاه نمیخواهند برای خودشان رقیب تراشی کنند پس اگر حتی اطلاعاتی را نیز در کتابشان ذکر کنند فقط مقدار کمی از آن است که نظر شما را جلب کند اما آن قدر نیست که به موفقیت و ثروت واقعی دست پیدا کنید .

پس مهمه که به حرف چه کسی دارید گوش میکنید و دارید این آموزش ها رو با روش های چه کسی پیش میرید . علاوه بر این که خود کوین ترودو موفقیت های زیادی داره و نشون میده که قوانینی رو بلد هست او دوستانی رو هم به این دوره دعوت کرده که همگی از بزرگان و ثروتمندان آمریکا هستند و حتی در انجمن های مخفی هم عضو هستند و همگی اعلام می کنند که اطلاعات این دوره کاملا درسته و اونا هم با استفاده از همین اطلاعات و روش ها به ثروت و موفقیت رسیدن .

چه مقدار آموزش پذیر هستید ؟

مقیاس تمایل برای یادگیری

آیا حاضر هستید برای این که این اطلاعات رو بدست بیارید از یک سری کار هایی که دوست دارید دست بکشید ؟ به جای این که الان سریال مورد علاقه خودتون رو ببینید از اون دست بکشید و وقت خودتون رو برای یادگیری اطلاعاتی بگذارید که میتونه تمام آرزو های شما رو به حقیقت تبدیل کنه ؟ درسته کار سختیه که از بعضی چیزهایی که دوست دارید برای مدتی یا حتی برای همیشه دست بکشید تا به موفقیت برسید اما این مسیری هست که باید طی کنید و بهایی هست که باید بپردازید . سطح آموزش پذیر بودن شما از عددی بین 0 تا 10 مشخص میشه . هر چی تمایل و علاقه بیشتری داشته باشید عدد بالاتر هست . اگر حاضر نیستید به خاطر رسیدن به خواسته های زندگیتون دست از یک فیلم سینمایی بکشید پس عدد آموزش پذیری شما خیلی کم هست !

مقیاس تمایل برای قبول تغییر

از طرفی همزمان با یادگیری این اطلاعات باید به اون ها عمل کنید و تغییراتی رو توی زندگی خودتون به وجود بیارید . برای مثال آیا حاضر هستید از این به بعد ساعت 5 صبح بیدار شوید ؟ آیا حاضر هستند نوع اخلاق ، رفتار و ارتباطات خودتون رو عوض کنید ؟ تغییر پذیری شما هم با عددی بین 0 تا 10 مشخص میشه . هر چه بیشتر مصمم باشید که تغییرات را در زندگی خودتون اعمال کنید شما عدد تغییر پذیری بیشتری دارید .

و در آخر دقت کنید برای رسیدن به موفقیت باید هر دو عدد را در کنار هم داشته باشید . اگر شما علاقمند به یادگیری اطلاعات باشید و برای مثال عدد شما 10 باشد ، در صورتی که تمایلی به تغییر نداشته باشید یعنی 0 ، عدد اول در عدد دوم ضرب شده و نتیجه باز هم صفر خواهد شد ! بنابراین این دو مکمل یکدیگر هستند . شما باید هر دو را قبول کنید و آنها را تقویت و به آن عمل کنید .

مقیاس تعادل آموزش چیست ؟

وقتی میخواهید اطلاعاتی را به کسی آموزش دهید باید این را بدانید که در حقیقت مقیاس آموزش دارای دو سو می باشد . یک طرف مواردی هستند که به تفکر ، احساس ، انگیزه و … مربوط می شوند و علت “چرا” هستند ، یک طرف دیگر این مقیاس مواردی مثل تلاش ، روش کار ، عملکرد و … است که مربوط می شوند به “چگونگی” .

برای درک بهتر به این مثال دقت کنید ، بعضی از افراد در آموزش های خودشان بسیار در مورد انگیزش داشتن برای کار و تفکر کردن در مورد آن و … صحبت میکنند اما از تکنیک های انجام کار هیچ چیز ذکر نمی شود . در مواردی دیگری نیز آموزش هایی وجود دارد که فقط در مورد تکنیک های کار و چگونگی انجام کار اطلاعات ارائه می شود و هیچ کاری به نوع نفکر و افزایش انگیزه شما برای انجام آن کار ندارد .

در تئوری و چیزی که همه تصور میکنند این دو مقدار باید یکسان باشد . یعنی شما هم برای انجام یک کار انگیزه داشته باشید و تفکر کنید و هم روند چگونگی آن و تکنیک های آن را فرا گرفته باشید . اما این اشتباه هست و این چیزی هست که اطراف به خصوص جامعه در ذهن شما گنجانده اند تا شما از موفقیت به دور باشید . حقیقت این است که بخش فکر ، انگیزه ، احساس و … حدود 99.9 درصد از این طیف را به خود اختصاص میدهد . شما باید اهمیت بیشتری به تفکر در مورد کار بدید تا این که به چگونگی کار فکر کنید .

ممکن است این مطلب در حال حاضر برای شما قابل درک نباشد . توضیحات بیشتر در این مورد توسط کوین ترودو در این دوره ارائه شده است .

چهار قدم یادگیری اطلاعات جدید چیست ؟

چهار مرحله در هنگام یادگیری اطلاعات جدید وجود دارد . شما این مراحل را به ترتیب طی می کنید و این وابسته به تلاش و تکرار است که شما به مرحله بعدی سعود کنید .

ناشایستگی ناخودآگاه – شما نمیدانید که چه چیز را نمیدانید

اگر از قبل در مورد چیزی هیچ اطلاعی نداشته باشید ، شما نه تنها آن موضوع را نمیدانید ، بلکه حتی نمیدانید که آن موضوع را نمیدانید . به یاد بیاورید وقتی که کودک بودید برای اولین بار که کفش بند را دیدید اصلا نمیدانستید که بستن بند چیست و روش بستن بند را هم بلد نبودید .

ناشایستگی خودآگاه – شما میدانید که چه چیز را نمیدانید

بعد از این که شما یک بار چیزی را مشاهده کنید تا اطلاعات کسب کنید در حقیقت دانش پیدا کردید که اطلاعاتی وجود دارد اما شما آن را ندارید یا نحوه انجام آن را بلد نیستید . مجدد به مثال کفش در کودکی فکر کنید . بعد از این که اولین بار پدر و مادر بند کفش خودشان یا شما را ببندند شما اطلاع پیدا میکنید که بند کفش باید بسته شود ، اما هنوز روش انجام آن را نمیدانید . و تلاش میکنید که یاد بگیرید .

شایستگی خودآگاه – شما میدانید و میتوانید با تفکر انجام دهید

در مرحله بعدی شما با تفکر در مورد مسائل و صرف زمان به اطلاعات دست پیدا میکنید . اما برای یاد آوری آن و انجام عمل نیازمند زمانی هر چند کوتاه هستید . برای مثال حالا کم کم یاد گرفتید که بند کفش را ببندید اما هر بار چند لحظه تفکر میکنید که اول باید کدام بند را به چه شکل عبور دهید و حتی ممکن است چند بار اشتباه گره بزنید و اصلاح کنید .

شایستگی ناخودآگاه – شما میدانید و بدون نیاز به تفکر انجام میدهید

بعد از تمرین های بسیار تکرار مداوم در مرحله شایستگی خودآگاه ذهن شما ناخودآگاه بعضی اطلاعات را استفاده میکند و بعضی عملیات را انجام میدهد . مثلا دیگر بدون فکر کردن بند کفش را گره میزنید ، یا وقتی فردی اسم شما را میپرسد بدون فکر کردن جواب میدهید . در این مرحله ذهن شما به صورت اتوماتیک کارها را انجام میدهد و اصلا نیاز به فکر و تصمیم گیری ندارید . حال تصور کنید که همین حالت برای تمامی اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میگیرد صورت بپذیرد .

4 مرحله یادگیری اطلاعات جدید
4 مرحله یادگیری اطلاعات جدید

 

سوالات متداول درباره دوره آرزوی تو دستور توست

بله - دوره آرزوی تو دستور توست دارای 14 سی دی صوتی اورجینال است . در حقیقت دوره اصلی 12 قسمت بوده و دو دی سی آخر بعدا توسط کوین ترودو به مجموعه اضافه شده . یک قسمت پرسش و پاسخ های تکراری از داخل سمینار است و یک قسمت توضیح و تبلیغ از شبکه اطلاعات جهانی ، چون این دو قسمت بلااستفاده بودند به دوبله فارسی اضافه نشده اند . اگر مایل هستید حتما اطلاعات دو قسمت آخر را نیز داشته باشید به نسخه زیرنویس که در سایت موجود هست مراجعه کنید .

کوین ترودو در طول دوره آرزوی تو دستور توست ذکر میکند که حتی در گویش و چینش جملات خود ، تکنیک های کلیدی را به کار برده است تا مغز شما به مرور با کلمات و جمله ها سازگار شده و بذر موفقیت را در ذهن شما بکارد و دقیقا ارتعاشات خاصی را دریافت و از آن پیروی کند . با توجه به این که در اثر دوبله این مزیت از بین میرود و همچنین احساس واقعی حضور در دوره ، با احساس مصنوعی که توسط دوبلور ایجاد می شود قابل مقایسه نیست ، پیشنهاد می شود در ابتدا و برای بار اول حتما محتوای زیر نویس را مشاهده و مطالعه کنید ؛ در آینده برای یادآوری میتوانید از نسخه های دوبله شده استفاده کنید . هر دو نسخه زیرنویس و دوبله شده در سایت موجود است .

چه در بین افراد خارجی که دوره آرزوی تو دستور توست را دنبال کرده اند و چه در بین افراد ایرانی و کاربران سایت و حتی خود بنده هیچ کس از صرف هزینه یا صرف وقت برای دریافت اطلاعات این دوره پشیمان نیست . این دوره ممکن است زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد ! برای یک بار که شده به خودتان فرصت شروع تغییرات و موفقیت را بدهید .

به طور کلی مفاهیم دوره آرزوی تو دستور توست ساده است . اما چون کوین ترودو در طول دوره از افراد و مطالب خواصی نام میبرد بهتر است قبل از این دوره ، شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل رو مشاهده کنید . همچنین بعد از این دوره اولا چند بار مجدد به همین دوره مراجعه کنید و گوش کنید ، چون با هر بار گوش کردن پازل در فکر شما کامل تر شده و اطلاعات جدیدی را میتوانید در کنار هم قرار دهید استفاده کنید . همچنین بعد از این دوره تعدادی فایل صوتی از کوین ترودو و اساتید دیگر است که میتوانید گوش کنید و بسیار مفید هستند .

هر سوالی که در مورد دوره آرزوی تو دستور توست یا محتوای آن داشتید آن را در قسمت نظرات همین صفحه ذکر کنید . پاسخ و منابع لازم برای دریافت جواب در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست اقدام به افشای راز موفقیت و ثروت می کند که این اسرار طی سالیان سال در گروه های مخفی نگهداری شده است

ارائه دهنده دوره: Person

نام ارائه دهنده دوره: کوین ترودو

URL ارائه دهنده دوره: https://www.success98.ir/biography/kevin-trudeau/

امتیازدهی ویرایشگر:
5

5 دیدگاه برای آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو – دوبله فارسی

 1. ثنا

  من عااااااااااااااااااااشق این کوینم
  خیلی خوبه این کوین
  واقعا دورها هاش عالیه??????

 2. radvin

  کیفیت این دوره عالیه از همه نظر

 3. فاطمه عزیزی

  سلام
  شنیدن دوره های افراد موفق منجر به این میشه که موفق شدن یک چیز عادی برای ماها تلقی بشه
  چون گاها ما فکر میکنیم که موفقیت منحصر به افراد خاصی است یا افرادی که موفق هستن خیلی خاصن و ما نمیتونیم موفق بشیم
  یکی از راهکارهای موفق شدن این هست که ما دوره های این افراد را تهیه کنیم و بارها گوش کنیم تا بتونیم موفق بشیم. چرا؟چون اونها مسیرها و راههایی رو اموزش میدن به ما که خوشدون رفتن و ما میتونیم از همون مسیر رشد کنیم و موفق بشیم

 4. عاطفه

  سلام
  اگر میخواید در زندگیتون واقعا موفق بشید روزانه برای شنیدن دوره هایی که دارید وقت بزارید. بشه جز واجبات زندگیتون. مثل غذا خوردن
  و مهمتر اینکه به دانسته هاتون عمل کنید و برای رشد خودتون هزینه کنید همینجور که برای خرید وسایل روزمرتون هزینه های زیادی پرداخت می کنید
  من از وقتی از دوره های سایت استفاده کردم واقعا دارم تاثیراتش رو توی زندگیم می بینم

 5. mohammad

  آیا حاضر هستید برای این که این اطلاعات رو بدست بیارید از یک سری کار هایی که دوست دارید دست بکشید ؟ به جای این که الان سریال مورد علاقه خودتون رو ببینید از اون دست بکشید و وقت خودتون رو برای یادگیری اطلاعاتی بگذارید که میتونه تمام آرزو های شما رو به حقیقت تبدیل کنه ؟ درسته کار سختیه که از بعضی چیزهایی که دوست دارید برای مدتی یا حتی برای همیشه دست بکشید تا به موفقیت برسید اما این مسیری هست که باید طی کنید و بهایی هست که باید بپردازید . سطح آموزش پذیر بودن شما از عددی بین 0 تا 10 مشخص میشه . هر چی تمایل و علاقه بیشتری داشته باشید عدد بالاتر هست . اگر حاضر نیستید به خاطر رسیدن به خواسته های زندگیتون دست از یک فیلم سینمایی بکشید پس عدد آموزش پذیری شما خیلی کم هست !

  این جمله رو بارها بخونید و ببنید دارید برای چه چیزهایی توی زندگیتون سرمایه گزاری می کنید؟
  واقعا تاثیر گزاره واقعا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *