1. سایت موفقیت
 2. دوره و سمینار
 3. دوره‌ها و کتاب‌های کوین ترودو
 4. دفترچه تمرین آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو

دفترچه تمرین آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو

کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست
نویسنده کتابکوین ترودو
نوع کتابکتاب دیجیتال
کیفیت کتابتایپ شده
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه65
حجم کل30 مگابایت

دانلود کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو

شما در حال حاضر در بدو ورود به یک مسیر فوق‌العاده هستید. مسیری که زندگی شما را عوض می‌کند. شما اصولی را یاد خواهید گرفت که با بکارگیری این اصول به هر خواسته‌ای که میخواهید می‌رسید. آرزوی تو دستور توست شما را با ابزار ها٬ راهبردها و تمرین هایی مجهز می‌کند تا بزرگ‌ترین اهدافتان را به حقیقت تبدیل کنید.

این اصول از گذشته در طبقه ثروتمند و گروه های مخفی وجود داشته و حالا توسط کوین ترودو یک مولتی میلیاردر آمریکایی افشا و آموزش داده می شود . او یک متخصص در زمینه ارتعاشات ذهنی و قانون جذب و قوانین کیهانیست. او به شما نشان خواهد داد که چگونه با استفاده از این قوانین هر خواسته‌ای را به زندگیتان جذب کنید، درست همانطور که خود او این کار را انجام داد.

کوین ترودو از اصول آرزوی تو دستور توست استفاده کرد تا یک امپراطوری بیزینس ۲ میلیارد دلاری راه اندازه کند و در عین حال جزو پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز باشد. کتاب او با نام درمان های طبیعی ۲۵ هفته در صدر پرفروش‌ترین کتاب های نیویورک تایمز بود .

توضیحات کوتاه درباره دوره آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو در دوره ای از زندگی اش سعی می کند پول زیادی به دست آورد در این مسیر با کتاب های زیادی آشنا می شود و با ترفندها و گذراندن مراحل سخت و آزمون هایی به رازهای ثروتمندان دست میابد.

در بین ثروتمندان از مرحله پایین به مرحله بالا راه می یابد و همانطور که ثروت بیشتری کسب کند آگاهی های بیشتری از اطرافیان و کتاب های مخصوص به دست می آورد او به درجات بالاتر می رود و می تواند با افراد خاص ملاقات کند با افرادی که درآمدهای میلیارد دلاری دارند و بخش عمده ای از وقت خود را صرف کندوکاو در ذهن این افراد می کند.

در میان ثروتمندان مطالعه نقش مهمی دارد و یک شاگرد با توجه به ضعف هایی که دارد توسط استاد به کتاب هایی معرفی می شود ، استاد سعی می کند شاگرد خود را از اشکالاتش آگاه کند و برای حل کردن آن کتاب هایی را که مخصوص آن نقطه ضعف است به او معرفی می کند.

کوین ترودو مدت زمان زیادی با افراد ثروتمند بوده و کتاب های بسیاری خوانده و مهمتر اینکه بیزینس های پولسازی شروع کرده که سبب شده ثروت زیادی نصیبش شود.

او پس از مدتی تصمیم می گیرد از این گروه های مخفی بیرون بیاید و این رموز را که سینه به سینه منتقل می شود را به افراد دیگر هم بگوید افرادی که فکر می کنند زندگی همین است که هر روز دنبال لقمه ای نان باشند و شب پس از تلاش های طاقت فرسا آن نتیجه مطلوب را به دست نمی آورند.

حرف ها و سخنان او آنقدر ارزشمند است که برخی از بیزینسمن ها و انسان های پولدار هم پای صحبت های او می نشینند تا باز هم بتوانند به نقطه ی بالاتری که هستند دست یابند.

جالب اینجاست رموزی که او فاش کرده هر کسی را به هر چیزی که خواسته رسانده هزاران نفر از دوره ی او نتیجه گرفتند. او در این دوره اسرار خود را فاش می کند و پله پله اصول اصلی را می گوید قاعده قانون بازی ثروت را می گوید این حرف ها توسط کسی گفته می شود که اول به ثروت رسیده و بعد از آن شروع به انتشار این مفاهیم کرده کوین ترودو اول به ثروت رسیده و سپس شروع به آموزش آن کرده است.

یکی از مهمترین آثار کوین ترودو دوره آرزوی تو دستور توست که در آن اسرار ذهن ثروتمندان را فاش می کند و رموزی که آنان به کار می گیرد در این دوره به شما گفته نمی شود در خانه بنشینید و برای جذب ثروت مدیتیشن کنید ثروتمندان این کار ها را انجام نمی دهند بلکه آنان قوانین و قاعده ای دیگری برای ثروت و یا هر خواسته ای دارند اصولی که با به کار بندی آن هر کسی به هر چیزی که می خواهد می تواند برسد.

آرزوی تو دستور توست
آرزوی تو دستور توست

در دوره ی کوین ترودو این رموز کاملا توضیح داده شده است جالب است بدانید این فرد آموزش تقویت حافظه هم می دهد وی اذعان دارد که ثروتمندان به تقویت ذهن و حافظه هم تاکید دارند

در این دوره با به کار گیری متد های جدید ذهن شما را وارد بازی ثروت می کند شیوه ی به کار گیری ذهن را به شما می گوید و این شما هستید که باید آن را به کار ببندید

کوین ترودو در مدت عمر خود شاگرد استادان میلیاردر بوده که در هر رتبه ای باشی استادی داری که بالاتر از توست و وظیفه تو رسیدن به رتبه ی او از لحاظ ثروت و بالاتر از آن است

همانطور که عرفا برای رسیدن به مقام معنوی خود نیاز به پیر دارند در این گروه ها افراد بالاتر از شما این نقش را به عهده دارند و شما پس از رسیدن به طبقات بالاتر استادی بالاتر را انتخاب می کنید و این فرد با قبول هزینه ای سعی می کند به شما رموز را بیاموزد

 


برای اینکه بیشترین استفاده و بهره‌وری را از کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست ببرید
چند پیشنهاد برای شما داریم :

نکته اول : سعی کنید اول یک بار سمینار را به صورت زیرنویس مشاهده کنید و در دفعات بعدی برای ساده شدن دسترسی از دوره صوتی استفاده کنید . هر دو نسخه در سایت موفقیت 98 در دسترس شماست .

[irp posts=”1804″ name=”کوین ترودو – آرزوی تو دستور توست – زیرنویس فارسی”] [irp posts=”2366″ name=”کوین ترودو – آرزوی تو دستور توست – دوبله فارسی”]

نکته دوم : به هر قسمت سمینار آرزوی تو دستور توست در ابتدا ۳ مرتبه با دقت گوش بدهید ( یا به صورت زیرنویس ببینید ) و سپس به سراغ تمرین های آن قسمت در این کتاب بروید . ( گوش دادن به فایل‌های صوتی جلسات به صورت مکرر باعث میشود اطلاعات به ضمیر ناخودآگاه شما نفوذ کند و مسیرهای نورونی مغز شما را دستخوش تغییر کند )

نکته سوم : در حین گوش دادن به فایل ها حتما قلم و کاغذی با خود داشته باشید و هربار به موضوعی بر خوردید که توجه شما رو جلب کرد ، ادامه پخش را متوقف کرده و آن نکته رو یادداشت بفرمایید.

نکته چهارم : در این دفتر تمرین مقداری فظا برای پاسخ به سوالات و مراحل ایجاد شده است . اما بهتر است برای انجام تمارین این دوره دفتری جداگانه تهیه کنید و همه تمارین را در دفتر مکتوب داشته باشید . از انجام تمرین های عملی با چشم پوشی گذر نکنید !

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست با چاپ کاغذی و به زبان انگلیسی در سایت آمازون با قیمت حدود 47 دلار که معادل 600 هزار تومان است به فروش میرسد ![/box] [box type=”info” align=”” class=”” width=””]کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست توسط سایت موفقیت 98 به فارسی ترجمه شده است .

تعداد انگشت شماری از تمرین ها از کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست حذف شده است ؛ زیرا ارتباطی با محیط کشور ایران و فرهنگ آن ندارد .

کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست اصلی ( انگلیسی ) حاوی 108 صفحه می باشد که در این بین تعداد زیادی صفحه کاملا سفید و صرفا جهت جدا کردن بخش ها از یکدیگر بوده اند . در نسخه آماده شده ما آن برگه ها را حذف کرده ایم .
همچنین فونت و فاصله ای که برای جواب ها در کتاب اصلی در نظر گرفته شده بود بسیار زیاد بود که باعث اسراف کاغذ و جوهر میشد . این مورد نیز اصلاح شده است .

در نهایت تعداد برگه های نسخه اصلاح شده و فارسی کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست به 65 صفحه رسیده است .

برای اطمینان از کیفیت و کامل بودن کتاب ، ما نسخه انگلیسی را نیز به رایگان قرار دادیم تا با نسخه اصلی مقاسیه کنید .
[/box]

دانلود رایگان نسخه انگلیسی کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست

دفترچه تمرین آرزوی تو دستور توست

شما در حال حاضر در بدو ورود به یک مسیر فوق‌العاده هستید. مسیری که زندگی شما را عوض می‌کند. شما اصولی را یاد خواهید گرفت که با بکارگیری این اصول به هر خواسته‌ای که میخواهید می‌رسید. آرزوی تو دستور توست شما را با ابزار ها٬ راهبردها و تمرین هایی مجهز می‌کند تا بزرگ‌ترین اهدافتان را به حقیقت تبدیل کنید.

URL: https://www.success98.ir/your-wish-is-your-command-workbook/

نویسنده: کوین ترودو

نام: دفترچه تمرین آرزوی تو دستور توست

Url: https://www.success98.ir/your-wish-is-your-command-workbook/

نویسنده: کوین ترودو

ISBN: 2875

تاریخ انتشار: 2021-12-21

فرمت: https://schema.org/EBook

امتیازدهی ویرایشگر:
5

3 دیدگاه برای دفترچه تمرین آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو

 1. ناهید کاظمی

  کاش کتاب به صورت فارسی بود

 2. حسین احمدی

  سلام
  ممنونم از این که کتاب رو بصورت فارسی قرار دادین

 3. fereshteh nasehi

  چه جالب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *