1. سایت موفقیت
  2. متفرقه
  3. سابلیمینال رایگان

سابلیمینال رایگان

سابلیمینال ها چگونه کار می کنند؟

سابلیمینال ها به عنوان محرک، به شکل صدا یا تصویر عمل می کنند. ویژگی دیگر سابلیمینال ها این است که اغلب به صورت پیام های صوتی – تصویری ضعیف یا سریع ارائه می شوند که درک آنها را سخت می کند. ایده این است که به طور ناخودآگاه (وجود یا عملکرد زیر آستانه آگاهی) مغز را تحریک کند و بر افکار و رفتار تأثیر مثبت بگذارد. سابلیمینال ها اغلب برای تقویت روحیه، کاهش سطح استرس، ترک سیگار و مدیریت وزن استفاده می شوند. بیشتر سابلیمینال ها شامل جملات تاکیدی مثبت هستند که با موسیقی به شکل ضربات دو گوش همراه هستند.

جملات تاکیدی مثبت

طبق تحقیقاتی که توسط کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده منتشر شده است، جملات تاکیدی مثبت عبارتی است که اغلب بدون فکر کردن درباره آن تکرار می شود و برای معرفی افکاری که می تواند به شما انگیزه دهد به ناخودآگاه استفاده می شود. این کمک می کند تا ویژگی های مثبت خود را به شما یادآوری کنیم و اعتماد به نفس لازم برای دستیابی به اهداف را فراهم کنیم. سابلیمینال ها حاوی جملات تاکیدی مثبتی هستند که مختصر هستند و با تکرار، تجسم را تقویت می کنند. جملات تاکیدی ترجیحا باید در زمان حال باشد، به عنوان مثال، “من یک برنده هستم”، “سیگار را ترک می کنم” یا “من با انتقاد منفی شکست نخواهم خورد.” تجسم راهی برای کاشتن تصاویری در ناخودآگاه شما فراهم می کند که مکمل کلمات تکراری هستند.

موسیقی

موسیقی، به طور کلی تأثیر مثبتی بر سطح استرس فرد دارد. طبق تحقیقات منتشر شده توسط مجله The Arts in Psychotherapy، موسیقی توانایی کاهش سطح کورتیزول را دارد و در نتیجه استرس را کاهش می دهد. ضربان های ریتمیک مانند ضربان های دو گوش، به ویژه برای ایجاد یک اثر آرامش بخش بر ذهن مفید هستند. این ضربان‌ها به کاهش نبض و ضربان قلب، کاهش فشار خون و کاهش سطح هورمون‌های استرس کمک می‌کنند. تعدادی از سابلیمینال ها از ضربات دوگوشی استفاده می کنند که یک توهم شنوایی ایجاد می کند که ناشی از گوش دادن به دو تن موسیقی با فرکانس کمی متفاوت است، یکی در هر گوش. این تفاوت در فرکانس ها باعث ایجاد توهم صدای سومی می شود که در اصل یک ضرب آهنگ ریتمیک است.

در مورد سابلیمینال ها باید مراقب چه نکاتی بود ؟

برخی سابلیمینال های عجیب و غریب وجود دارند که ادعا می کنند به تغییر رنگ چشم، افزایش قد یا بهبود عملکرد در امتحانات کمک می کنند. باید مراقب این گونه زیرآگهی ها بود. از این رو، هنگام استفاده از سابلیمینال، یاد بگیرید که انتظارات خود را تنظیم و مدیریت کنید. در حالی که اجزای فردی سابلیمینال ها، مانند جملات تاکیدی مثبت و موسیقی، با کاهش استرس و بهبود روحیه مرتبط هستند، در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد آنها برای سایر کاربردهای بهداشتی، سلامتی یا آموزشی مفید هستند.

این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سابلیمینال رایگان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *