1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی

کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی

نویسنده کتاببرایان تریسی
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه0
حجم کل18 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی

کتاب قورباغه را قورت بده (Eat that Frog) نوشته برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 1017 که وی در این کتاب 21 روش فوق العاده موثر برای غلبه کردن بر تنبلی و انجام کارها در کمترین زمان ممکن را شرح داده است. شاید برای شما نیز پیش امده باشد که کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن داشته باشید اما هیچگاه فرصت به اتمام رساندن این کارها را نداشته اید، به عبارتی وقت کافی برای انجام دادن کارهایتان ندارید. اما جالب است بدانید که واقعیت چیز دیگری است و آن این است که شما هیچگاه نمی توانید کارهای عقب افتاده خود را انجام دهید و حتی نمی توانید کارهای عقب افتاده خود را نیز به جلو بیندازید.

راهکار چیست؟ یک راهکار وجود دارد و ان این است که با تغییر دادن نحوه فکر کردن، کار کردن و مواجه شدن با حجم بی پایان کارهای خود می توانید کارهای ناتمام خود را به اتمام برسانید. حال چطور می توانید کارهایتان را تحت کنترل دراورید؟ با مدیریت کردن این موضوع که بتوانید بعضی از کارهایتان را انجام ندهید و متقابلا وقت خود را صرف کارهایی کنید که وقت کمتری از شما گرفته و تاثیرگذاری بیشتری در زندگیتان بگذارد. شما با استفاده از کتاب قورباغه را قورت بده و مهمتر بکارگیری تکنیک های آن می توانید در زندیگی خود تغییرات مهم و اساسی را ایجاد کنید.

حکایت برایان تریسی راجع به خودش: من در زندگی خود فقط یک ذهن کنجکاو داشتم. در مدرسه دانش آموز ضعیفی بودم و در نهایت از مدرسه انصراف دادم. سال ها به کارهای سخت یدی مشغول بودم و آینده ی امید بخشی را برای خود متصور نمی شدم. در جوانی مشغول به کارگری در یک کشتی باربری شدم و به تماشای دنیا پرداختم. به مدت 8 سال سفر کردم، کار کردم و باز هم سفر کردم تا اینکه در نهایت بیش از 80 کشور دنیا را در 5 قاره ی جهان دیدم. در آن موقع دیگر نتوانستم کار پیدا کنم بنابراین به دنبال کار فروشندگی رفتم. از این خانه به آن خانه می رفتم و با درصد معینی که از فروش کالاها نصیبم می شدامورات خود را می گذراندم.

مدت ها درگیر فروش اجناس مختلف بودم تا اینکه یک روز به اطرافم نگاه کردم و از خود پرسیدم: چطور است که فروشندگان دیگر از من موفق ترند؟ ان موقع کار دیگری را شروع کردم که زندگی مرا متحول کرد. به سراغ فروشندگان موفقتر رفتم و از آنها پرسیدم که چطور کار می کنند. آنها به من گفتند که چکار می کنند و من هم به نصیحت هایشان عمل کردم و فروشم بالاتر رفت. من در کار فروشندگی به حدی پیشرفت کردم که یک مدیر فروش موفق شدم. در کار مدیریت فروش هم از همان استراتژی استفاده کردم تا یاد گرفتم کسانیکه در کار مدیریت فروش موفق هستند چکار می کنند، آن موقع خودم هم همان کار را انجام دادم.

این جریان یادگیری و بکارگیری آنچه یاد می گرفتم زندگی مرا دگروگون کرد. هنوز هم مهبوت هستم که اینکار چقدر ساده و بدیهی هست. تنها راه موفقیت این است که از افراد موفق الگوبرداری کنی، نگاه کنی که آنها چه اقداماتی انجام داده اند سپس شما نیز همان مسیر را طی کنی تا به موفقیت برسی. واقعا چه ایده ی جالبی است. مطلب خیلی ساده است. افراد موفق کارهای مشابه را بهتر و متفاوت تر از ناموفق ها انجام می دهند. در واقع کارهای درست را با روش درست انجام می دهند، مهمتر آنکه آنها زمانشان را مدیرت می کنند. من بخاطر مسیرهای اشتباهی که طی کرده و دستاورد مطلوبی برایم نداشتند دچار احساس بی کفایتی شده بودم و مرتبا فکر می کردم که افراد موفق از من بهتر هستند.

اما پس از مدتی به نتیجه رسیدم که این فکری کاملا اشتباه است. آنها فقط کارها را با روش دیگری انجام می دادند و از نظر منطقی آنچه را از انها یاد گرفته بودند من نیز توانستم یاد بگیرم. این برای من حکم یک مکاشفه بود و من از این کشف، هم مهبوت بودم و هم هیجان زده. دریافتم که می توانم زندگی خودم را تغییر دهم و می توانم تقریبا به هر هدفی که برای خودم تعیین کنم برسم به شرطیکه ببینم کسانیکه در آن زمینه موفق هستند چه می کنند و سپس خودم همان کارها را انجام دهم تا در نهایت به همان نتایج برسم.

ظرف مدت یکسال پس از شروع کارم در زمینه فروش تبدیل به یک فروشنده ی طراز اول شدم. یک سال پس از آنکه وارد حوزه مدیریت شدم توانستم تبدیل به مدیرعاملی شوم که 95 نفر نماینده فروش در 6 کشور دنیا زیر دستش کار می کردند. در آن زمان 25 سال داشتم. در سی سال در 22 حرفه ی مختلف کار کردم، چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کردم و از یک دانشگاه معتبر در رشته ی مدیریت بازرگانی مدرک گرفتم. همچنین توانستم زبان های فرانسه، آلمانی و اسپانیایی را یاد بگیرم و به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از 500 کمپانی همکاری کنم. در حال حاضر سالانه برای بیش از 300 هزار نفر سخنرانی می کنم و سمینارهایی برگزار می کنم که بیش از 20 هزار نفر شرکت کننده دارند.

در طول سوابق حرفه ای خود یک حقیقت ساده را دریافته ام. کلید رسیدن به موفقیت های بزرگ در زندگی این است که بتوانی با شدت هر چه تمام تر بر روی مهمترین کار و هدفت متمرکز شوی، آن را درست انجام دهی و تا ان را به اتمام نرسانده ای دست از کار نکشی. همین بینش کلیدی است که قلب و روح این کتاب را تشکیل می دهد. این کتاب برای این نوشته شده است که به شما نشان  بدهد چطور در کارهایتان سریعتر پیش بروید. روش هایی که در این کتاب می خوانید شامل بیست و یک اصل است که موثرترین روشهایی است که تا کنون در زمینه کارایی فردی کشف کرده ام.

روش ها، تکنیک ها و استراتژی هایی که ارائه می شوند کاربردی، اثبات شده و سریع العمل هستند. برای صرفه جویی در وقت از توضیحات گوناگون روانشناختی و عاطفی در مورد تنبلی و ضعف در مدیریت زمان خودداری شده است. در اینجا مقدمه چینی های طولانی در مورد مباحث نظری و اصول و روش تحقیق خبری نیست. انچه در اینجا می آموزید اعمال مشخصی است که می توانید آنها را بلافاصله بکار گیرید تا در کار خود به نتایج بهتر و سریع تر دست یابید. هر ایده ای که در این کتاب عنوان می شود روی بالا بردن سطح کلی بهره وری، عملکرد و بازده کاری شما متمرکز شده است تا ارزش و اعتبار شما را در هر کاری که می کنید بیشتر کند.

شما می توانید بسیاری از این ایده ها را در زندگی خصوصی خود نیز بکار گیرید. هر کدام از این روش ها و تکنیک های 21 گانه به خودی خود کامل بوده و همگی ضروری هستند. یک استراتژی ممکن است در موفقیت در یک کار موثر باشد و یک استراتژی دیگر را می توان برای کار دیگری استفاده کرد. روی هم رفته این ایده های 21 گانه در مورد کارایی فردی مثل غذاهای آماده ای هستند که می توان آنها را در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط کنونی برای ما دارد به طور دلخواه مورد استفاده قرار داد.

کلید موفقیت عمل کردن  است. این اصول برای رسیدن به پیشرفت ها و نتایج سریع و قابل پیش بینی نتیجه بخش هستند. هر چقدر سریع تر آنها را یاد بگیرید و بکار ببندید مسلما در حرفه خود سریع تر پیشرفت خواهید کرد. هیچ محدودیت ردر مورد انچه می توانید انجام بدهید وجود نخواهد داشت به شرطیکه یاد بگیرید چطور قورباغه را قورت دهید.

جملات تاثیرگزار کتاب قورباغه را قورت بده

 • برای موفقیت یک ویژگی هست که هر فردی باید آن را داشته باشد و آن مشخص بودن هدف است.
 • تنها ابزار موفقیت که قطعا به آن نیاز دارید، صرف نظر از اینکه کارتان چیست، این است که بیشتر و بهتر از آنچه از شما انتظار می رود کارایی داشته باشید.
 • افرادی که هم توانایی متوسطی دارند می توانند کارهای بزرگ انجام دهند. اگر هر بار تمام نیروی خود را بطور خستگی ناپذیر روی یک چیز متمرکز کنید.
 • نخستین شرط لازم برای موفقیت این است که نیروهای ذهنی و جسمی خود را بطور پیوسته وخستگی ناپذیر روی یک مسئله متمرکز کنید.
 • هیچ چیز به اندازه تمرکز انرژی روی تعدا محدودی از هدف ها به زندگیتان توان و نیروی بیشتر نمی دهد.
 • هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسان ها، تفاوت بین اسنان ضعیف و قوی، بین انسان بزرگ و کوچ میزان توانایی یا اراده استوار و خلل ناپذیر را برای خود مشخص می کند، دو راه بیشتر پیش رو ندارد: یا مرگ یا پیروزی.
 • میزان موفقیت شما در استفاده بهتر از وقت و کنترل زندگی فقط بستگی دارد به اینکه تا چه حد می توانید از انجام کارهایی که در زندگی شما از اهمیت کمتری برخوردار هستند دست بردارید.
 • مدام برای انجام وظایف و کارهای اصلی خود وقت بگذارید. شب قبل از خواب برای کارهایی که می خواهید انجام دهید برنامه بریزید. کارهای کوچکتر و مهمتر را برای اول روز خود بگذارید و پس از آن به سراغ کارهای کارهای مهمتر خود بروید.

برایان تریسی نویسنده کتاب قورباغه را قورت بده

برایان تریسی (Brian Tracy) متولد 4 ژوئن 1944 در شارلوت تاوای آمریکا می باشد. او یک نویسنده و سخنرانی نامدار و مشهور است که سمینارهای بسیاری در سرتاسر جهان برگزار کرده. برایان تریسی با کتاب قورباغه ات را قورت بده در ایران شهره شده است. او در مورد موضوعات مختلفی همچون موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی نیز تحقیق کرده است و بیش از 70 جلد کتاب راجع به تحقیقات خود به رشته تحریر درآورده است. از جمله کتاب هایی که برایان تریسی نوشته است می توان به: تمرکز روی هدف، رموز اعتماد بنفس در زندگی و کار و … اشاره کرد.

فهرست مطالب قورباغه را قورت بده

 1. سفره را بچینید.
 2. برای هر روز از قبل برنامه ریزی کنید.
 3. قانون 20/80 را در همه امور در نظر بگیرید.
 4. پیامد کارها را در نظر بگیرید.
 5. روش الف ب پ ت ث را مدام بکار گیرید.
 6. روی اهداف اصلی تمرکز کنید.
 7. به قانون تشخیص ضرورت عمل کنید.
 8. پیش از شروع، مقدمات کار را کاملا فراهم کنید.
 9. همیشه یک شاگرد باقی بمانید.
 10. استعدادهای منحصر بفرد خود را تقویت کنید.
 11. محدودیت های اصلی خود را مشخص کنید.
 12. هر بار یک بشکه به جلو بروید.
 13. خودتان را تحت فشار بگذارید.
 14. قدرت های فردی خود را به حداکثر برسانید.
 15. خودتان را به فعالیت ترغیب کنید.
 16. روش تنبلی سازنده را تمرین کنید.
 17. اول سخت ترین کار را انجام دهید.
 18. کار را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید.
 19. وقت بیشتری ایجاد کنید.
 20. سرعت انجام کار را افزایش دهید.
 21. هر برا یک کار مهم انجام دهید.
کتاب صوتی قورباغه را قورت بده

کتاب قورباغه را قورت بده (Eat that Frog) نوشته برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 1017 که وی در این کتاب 21 روش فوق العاده موثر برای غلبه کردن بر تنبلی و انجام کارها در کمترین زمان ممکن را شرح داده است. شاید برای شما نیز پیش امده باشد که کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن داشته باشید اما هیچگاه فرصت به اتمام رساندن این کارها را نداشته اید، به عبارتی وقت کافی برای انجام دادن کارهایتان ندارید. اما جالب است بدانید که واقعیت چیز دیگری است و آن این است که شما هیچگاه نمی توانید کارهای عقب افتاده خود را انجام دهید و حتی نمی توانید کارهای عقب افتاده خود را نیز به جلو بیندازید.

URL: https://www.success98.ir/eat-that-frog-audiobook/

نویسنده: برایان تریسی

نام: کتاب صوتی قورباغه را قورت بده

Url: https://www.success98.ir/eat-that-frog-audiobook/

نویسنده: برایان تریسی

ISBN: 21209

تاریخ انتشار: 2022-01-03

فرمت: https://schema.org/AudioBook

امتیازدهی ویرایشگر:
5

دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

دانلود یکجا به صورت فایل فشرده حجم 19.5MB فرمت ZIP دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 1 حجم 1.73MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 2 حجم 1.65MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 3 حجم 1.26MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 4 حجم 1.25MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 5 حجم 0.93MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 6 حجم 1.47MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 7 حجم 1MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 8 حجم 0.89MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 9 حجم 0.85MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 10 حجم 0.68MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 11 حجم 0.86MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 12 حجم 0.75MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 13 حجم 0.78MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 14 حجم 0.91MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 15 حجم 0.83MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 16 حجم 0.82MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 17 حجم 0.7MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 18 حجم 0.71MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 19 حجم 0.46MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 20 حجم 0.64MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده فصل 21 حجم 0.68MB فرمت MP3

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

1 دیدگاه برای کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی

 1. کیمیا

  این کتاب عالیه
  حتما گوشش میدم فایل صوتیش رو

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *