1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی 4 اثر – فلورانس اسکاول شین

کتاب صوتی 4 اثر – فلورانس اسکاول شین

نویسنده کتابفلورانس اسکاول شین
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل641 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی 4 اثر

کتاب 4 اثر (Four complete books) نوشته فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) می باشد که در سال 2003 منتشر شد. این مجموعه کامل از هر چهار اثر کلاسیک فلورانس اسکاول شین است. توصیه اسکاول شین، یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین نویسندگان الهام‌بخش آمریکا، قدرتمند و جاودانه است. قدرت کلام گفتاری و نحوه استناد به قانون جذب را در پرفروش‌ترین کتاب‌های کلاسیک او به نام «بازی زندگی» و «در مخفی موفقیت» کشف کنید. بیاموزید که چگونه هر چیزی را که می خواهید خلق کنید، به سادگی با همسو کردن افکار و کلمات خود با خیر کاملی که به طور الهی در درون شما وجود دارد، در کتاب های الهام بخش او کلمه شما عصای شماست و قدرت کلام گفتاری است. آثار کامل فلورانس اسکوول شین راهنمای جامعی برای یادگیری چگونگی تبدیل شکست به پیروزی، فقر به رفاه، ترس به ایمان و رنجش به عشق ارائه می دهد.

بخشی از کتاب 4 اثر فلورانس اسکاول شین

عشق

هر انسانی با تشرف به آیین عشق بر این سیاره پای می گذارد. به شما سفارش می کنم که به یکدیگر محبت کنید. عشق پدیده ای آسمانی است که دنیای 4 بعدی یا شگفتی ها را به روی اسنان می گشاید. در عشق واقعی انسان از خود فارغ است و هیچ ترسی در خود راه نمی دهد. بدون هیچ چشم داشت یا توقعی محبت می کند. شادمانی او در بخشیدن است نه طلب محبت. عشق همان تجلی خداست و نیرومندترین قدرت جاذبه ی موجود در دنیا. عشق پاک غارغ از خویشتن و به دور از هر گونه انتظار است و در واقع همسنگ خود را به سوی خود جذب می کند. با این وجود کمتر کسی عشق واقعی را درک می کند. انسانی که در مهر و محبت خود، خودخواه و یا حسود است انچه را که دوست دارد از دست می دهد. حسد بزرگترین دشمن عشق است، زیرا تخیل از دیدن جذب محبوب به دیگری سر به شورش بر می دارد و در نتیجه به ترس می انجامد و اگر این ترس ها خنثی نشوند بی شک به عینی در می آیند. زنی آشفته و نگران نزد من امد و گفت مردی را که بسیار دوست می داشت به خاطر زنی دیگر رهایش کرده و گفته که از ابتدا نیز قصد ازدواج با وی را نداشته است.

زن از شدت نفرت و حسد در حال انفجار بود و گفت از خدا می خواهم که او را به روز سیاه بنشاند و همین کاری که با من کرد آن زن برای او تلافی کند. اخر چطور توانست مرا ترک کند در حالیکه انقدر به او علاقمند بودم. گفتم این دوست داشتن نیست این نفرت است و افزودم محال است انسان چیزی را بدست اورد در حالیکه خودش آن را به کسی نبخشیده است. عشقی در حد کمال بورز تا عشقی در حد کمال ستانی. از این طریق خود به کمال برس. یعنی عشقی بی ریا و بدون هرگونه انتظار نثارش کن، بدون ذره ای کینه و نفرت و هر کجا که هست برایش طلب خیر و برکت کن و دعای خیر خود را بدرقه راهش کن. گفت تا ندانم کجاست دعای خیر بدرقه اش نمی کنم. گفتم در هر حال این عشق واقعی نیست و افزودم هرگاه عشقی از دل تو برخیزد عشق راستین و واقعی باشد، خواه از این طریق و خواه از طریق دیگریريال عشق راستین و واقعی به خودت بر میگردد. زیرا اگر خداوند این مرد را برای تو نمی خواهد پس تو هم نباید او را بخواهی و وقتی با خدا یگانه باشی پس از عشقی که حق الهی تو باشد جدا نخواهی بود.

شهود یا هدایت

هیچ کار دشواری برای انسانی که اگاه به نفوذ کلام باشد وجود ندارد. با کلام می توان نیروهای غیبی را برای انجام کاری مسلح کرد و جسم خود را باز آفرید و امور خود را شکلی دیگر داد. بنابراین انتخاب کلمات درست بسیار مهم است. انسان باید کلماتی را که می خواهد به عالم غیب برساند با دقت هر چه تمام تر انتخاب کند. او می داند خداوند روزی رسان است و برای هر تقاضا عرضه ای استو کلامی که بر زبان می آورد همانند کلیدی برای خزانه ی غیب است. مرا بخوانید تا اجابت کنم شما را. انسان باید اولین قدم را بردارد. به خداوند تقرب جویید تا به شما نزدیک شود. اغلب از من می پرسند چگونه می توانیم به خواسته های خود برسیم؟ من پاسخ می دهم با کلام مناسب از خداوند بخواهید و از او هدایت بطلبید و بگویید ای روح نامتناهی راه را به من نشان بده اگر باید کاری کنم تا به خواسته ام برسم آنرا برایم آشکار کن. پاسخ نیز از طریق شهود یا گواهی دل خواهد امد.

تاییدها و تکذیب ها

 • برای توانگری: خداوند روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون ول بسیار زیادی در پناه لطف ا. به شیوه های درست به دست من می رسد.
 • برای بهبود اوضاع و شرایط: هر کاری که خداوند برای من مقدر نکرده باشد از هم می پاشد و هم اکنون ارمان الهی من ظهور می کند.
 • برای ایمان: به دلیل اینکه من جلوه ای از خدا هستم از خیر و مصلحت پروردگار نیز جدا نیستم زیرا خدا بخشنده و خود موهبت است.
 • برای سلامت: عشق الهی، هشیاری پر از سلامت و هر سلول بدنم را از نور سرشار می کند.
 • برای بینایی: دیدگانم، دیدگان خداست. من با دیده ی جان و روح می بینم. من راه گشوده را با چشم می بینم. هیچ مانعی سر راهم نیست و من طرح الهی را به وضح می بینم.
 • برای هدایت: من برای دریافت رهنمودهای شهودی از جنس الهی برخوردارم و بی درنگ از آزادی تو اطاعت می کنم.
 • برای شنوایی: گوش من خداست. من با گوش جان می شنوم. من مقاومت نمی کنم و هشیار هستم. من بشارت خوش شادمانی عظیم را می شنوم.

جملات الهام بخش کتاب 4 اثر فلورانس اسکاول شین

 • بخواهید تا خوساته شما اجاربت شود. بجوید تا بیابید، در بزنید که بی شک آن در به روی شما گشوده خواهد شد.
 • تنها دشمن هر انسانی ترس است.
 • مرگ و زندگی در قدرت کلام نهفته است.
 • هر انچه در هنگام عبادت از خدا می طلبی باور داشته باش که ان را به دست آورده ای. باید طوری رفتار کنی که گویی قبلا ان را گرفته ای.
 • هر کس موفقیت را بطلبد اما خود را برای شکست آماده کند به آنچه برایش تدارک دیده است می رسد.
 • انسان بر ان می شود که به همان کاری دست بزند که از ان می ترسد.
 • انتقاد پیوسته نوعی مشکل روانی است که کم کم منجر به بیماری روماتیسم می شود.
 • هر ناهماهنگی و عدم تعادل بیرونی، نمایانگر برهم ریختگی باطنی یا درونی است.
 • برای کسی که خیر و نیکی برای دیگران می خواهد، آرامش و سلامتی روی زمین همواره با اوست.
 • برای دشمنان خود دعای خیر کنید تا انها را برای خود بی ضرر و خلع سلاح و تیرهای او را به برکت و نعمت تبدیل کنید.
 • گذشته و آینده، زمان حال را به سرقت می برند.
 • ورق تقدیر برگشت، هم اکنون اوضاع و شرایط بر وفق مراد است.

فلورانس اسکاول شین نویسنده کتاب 4 اثر

فلورانس اسکاول شین یک هنرمند و معلم متافیزیک در اوایل قرن بیستم در نیویورک بود. فلورانس اسکاول شین در 24 سپتامبر 1871 در کمدن نیوجرسی به دنیا آمد. مادر او امیلی هاپکینسون (Emily Hopkinson)  بود. پدرش آلدن کورتلند اسکاول (Alden Cortlandt Scovel) بود و او در کامدن وکالت می‌کرد. علاوه بر فلورانس یک دختر بزرگتر و یک پسر کوچکتر وجود داشت. فلورانس در فیلادلفیا در مدرسه مرکزی دوستان تحصیل کرد و از سال 1889 تا 1897 در آکادمی هنرهای زیبای پنسیلوانیا در رشته هنر تحصیل کرد. در آنجا بود که با شوهر آینده خود، اورت شین (Everett Shinn، 1876 – 1953)، که یک نقاش نسبتاً مشهور بود آشنا شد. بوم های امپرسیونیستی و نقاشی های دیواری واقع گرایانه. اگرچه فلورانس در آکادمی هنر تحصیل کرده است، نقاشی های قلم و جوهر او نتیجه استعداد طبیعی او است و نه آموزش فنی.  کتاب های او واقعا باورنکردنی هستند. آنها نسبتا کوتاه هستند، اما عمیق هستند. او در کتاب‌هایش نشان می‌دهد که ما می‌توانیم از یک رشته برنده سلامت، رفاه و شادی لذت ببریم. او داستان‌های زندگی واقعی را از بسیاری از مشتریانش با ما به اشتراک می‌گذارد تا نشان دهد چگونه نگرش‌ها و تاکیدات مثبت همیشه موفق می‌شوند تا فرد را به یک “برنده” در زندگی تبدیل کنند – قادر به کنترل شرایط زندگی و رهایی از فراوانی از طریق دانش قانون معنوی هستند. فلورانس شین یکی از محبوب ترین معلمان موفقیت قرن گذشته است. ظاهراً او در دوران اوج خود نیز طرفداران زیادی داشت، زیرا سخنرانی‌هایش به خوبی شرکت می‌شد و کتاب‌هایش نه تنها در آمریکا، بلکه در خارج از کشور نیز محبوبیت داشتند.

فهرست کتاب صوتی 4 اثر از فلورانس اسکاول شین

 1. فصل اول: بازی و رسم این بازی (بازی، نفوذ کلام، قانون عدم مقاومت، قانون کارما و قانون بخشایش، سپردن بار درون به هشیاری برتر یا الوهیت باطن، عشق، بیان کامل نفس یا طرح الهی، تکذیب ها و تایید ها،)
 2. فصل دوم: کلام تو عصای معجزه گر توست (کامیابی، دولتمندی، شادمانی، عشق، ازدواج، بخشایش، کلام خردمندانه، ایمان، از دست دادن، دین، فروش، مصاحبه ها، هدایت، حمایت، حافظه، طرح الهی، سلامت، عناصر، سفر، امور متفرقه، نتیجه گیری)
 3. فصل سوم: در پنهان موفقیت (در پنهان موفقیت، خشت های بی کاه، و پنج تن از ایشان دانا بود، چه انتظار دارید، بازوی بلند خداوند، قرار گرفتن بر سر چند راهی، چگونه میتوان از دریای سرخ عبور کرد، نگهبان دروازه، راه فراوانی، به هیچ چیز محتاج نخواهم بود، با اعجاب بنگر، غنمیت های خود را دریابید، رودهایی در هامون، مفهوم واقعی داستان سفید برفی و هفت کوتوله)
 4. فصل چهارم: نفوذ کلام (حربه های ناشناخته، انک به تو قدرت می دهم، قوی باش و نترس، عظمت خداوند، آرامش و دولتمندی، موقعیت بی نظیر شما، مضطرب و نگران نباشید، بی باکانه، پیروزی و کامیابی)

دانلود کتاب صوتی مجموعه 4 اثر فلورانس اسکاول شین

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

دانلود کتاب صوتی بصورت یکجا در قالب یک فایل فشرده حجم 674.47MB فرمت ZIP دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 1 حجم 42.73MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 2 حجم 20.01MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 3 حجم 19.79MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 4 حجم 18.94MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 5 حجم 19.89MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 6 حجم 20.96MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 7 حجم 21.95MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 8 حجم 18.65MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 9 حجم 21.53MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 10 حجم 20.7MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 11 حجم 21.91MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 12 حجم 16.5MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 13 حجم 38.68MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 14 حجم 14.62MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 15 حجم 37.52MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 16 حجم 31.37MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 17 حجم 31.93MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 18 حجم 32.16MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 19 حجم 34.03MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 20 حجم 32.69MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 21 حجم 35.27MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 22 حجم 41.36MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 23 حجم 35.22MB فرمت MP3 دانلود کتاب صوتی 4 اثر فایل 24 حجم 60.85MB فرمت MP3

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

6 دیدگاه برای کتاب صوتی 4 اثر – فلورانس اسکاول شین

 1. محمدرسول

  سلام عالی هست

 2. محمدرسول

  سلام عالی ترین هست

 3. ایمان

  سایتتون عالیییییییی

 4. محمود مقدم

  عالی بود…گوینده اسمشون چی هست با تشکد

 5. سالار

  درود برشما و روزگارتان خوش
  سپاس بابت زحمات تون خدا خیرتون بده و در پناهش باشید

 6. مرجان لطفی

  این عااااالی ترین کتاب صوتی چهاراثر از فلورانس واقعا از آقای گوینده ممنونم
  یک عالمه تو اپلیکیشن های دیگه که پولی بودن دنبال این نسخه گشتم پیدا نکردم همه تندتند میخوندن و مفهوم کتابو به آدم نمیرسوندن ولی این آقا محشر خوندن دمتون گرم
  لطفا اسم گوینده رو بنویسید و داخل کلید واژه ها بنویسید گوینده مرد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *