1. سایت موفقیت
  2. متفرقه
  3. آهنگ انگیزشی ایرانی

آهنگ انگیزشی ایرانی

دانلود آهنگ انگیزشی

دانلود مجموعه آهنگ انگیزشی ایرانی

فواید آهنگ های انگیزشی

آیا می توانید با گوش دادن به موسیقی انگیزه خود را افزایش دهید؟ از دهه 1950، دانشمندان به دنبال کشف رازهای نهفته در نوروموزیکولوژی، مطالعه فواید موسیقی و نحوه واکنش سیستم عصبی ما به آن بودند. شاید هنگام انجام دادن بسیاری از کارهای روزمره ی خود به موسیقی گوش دهید. حال می خواهیم بدانیم که موسیقی چگونه بر مغز تأثیر می گذارد؟

کاهش استرس و خستگی

آیا تا به حال سعی کرده اید هنگام مطالعه به موسیقی گوش دهید؟ یا در راه خانه از یک روز کاری طولانی به چند آهنگ گوش دادید؟ موسیقی می تواند به شما کمک کند تا از شر حواس پرتی و فکر کردن بیش از حد خلاص شوید. همه ی ما در زندگی روزمره مان روال هایی داریم. این روال ها می توانند باعث خستگی جسم و خستگی مغز شما شوند. بنابراین موسیقی چگونه بر مغز شما تأثیر می گذارد؟ تحقیقات نشان می دهد که موسیقی به کاهش خستگی ناشی از روتین های یکنواخت زندگی کمک می کند. با افزودن موسیقی به برنامه های روزمره خود، آنها جدید و تازه می شوند. با این دیدگاه جدید، بهره وری شما افزایش می یابد. به جای اینکه بیش از حد فکر کنید، در کار جدید خود غرق می شوید و آن روز وحشتناک را در دفتر فراموش می کنید.

افزایش انگیزه

این روزها فکر کردن به ورزش بدون موسیقی تقریبا غیرممکن است. بیدار شدن در صبح و یافتن انرژی برای دویدن به خودی خود یک چالش است. هدفون خود را می آورید و اماده ی حرکت برای ورزش می شوید. موسیقی چگونه بر روحیه شما تأثیر می گذارد؟ موسیقی به پر کردن شکاف بین نورون‌های شنوایی و حرکتی کمک می‌کند. این پل به تحریک جسمی و ذهنی بدن شما کمک می کند. به همین دلیل است که موسیقی به بدن شما کمک می کند تا چابکی و انگیزه بیشتری برای حرکت داشته باشد. تحقیقات نشان داده است که چگونه موسیقی درمانی حتی می تواند نیروی کار را تحریک کند. این درمان افزایش بهره وری و رضایت شغلی را نشان داده است. دانشمندان با استفاده از ژانرهای مختلف موسیقی دریافتند که برخی از موسیقی ها می توانند سرعت رشد گیاه را نیز افزایش دهند.

انگیزه و هماهنگی

هماهنگی و موسیقی اغلب دست به دست هم می دهند. به عنوان مثال یک رقصنده از هر نوع را در نظر بگیرید. حرکاتف مستقیما به موسیقی پیوند می خورند و به ضرب آهنگ و ریتم یک آهنگ ادامه می دهند. یکی دیگر از نمونه های عالی این موضوع در ورزشگاه رخ می دهد. ورزش کردن بدن شما را تخلیه می کند، به خصوص در اولین شروع. باشگاه‌ها و مربیان شخصی اغلب از موسیقی برای هماهنگ نگه داشتن کلاس تناسب اندام، با تطبیق حرکات از تمرین به ضرب، استفاده می‌کنند. این نه تنها به شما کمک می کند تا بهتر تمرین کنید، بلکه تجربه لذت بخش تر را نیز به شما می دهد.

تحقیقات موسیقی و انگیزه به همین جا ختم نمی شود. تحقیقات نشان داده است که چگونه موسیقی می تواند به بهبود عزت نفس نیز کمک کند. افرادی که از عزت نفس ضعیف رنج می برند از موسیقی سود می برند. این به تعیین ارزش های شما در مورد موضوعات خاص کمک می کند. همچنین می تواند به شما انگیزه دهد تا با یک چالش پیچیده در زندگی خود مقابله کنید.

آرامش و تمرکز

اگر تا به حال مدیتیشن را امتحان کرده باشید، می دانید که موسیقی چقدر می تواند مهم باشد. قرن هاست که انسان ها از موسیقی به عنوان کاهش دهنده استرس استفاده کرده اند. موسیقی مورد استفاده برای اعصاب از فرکانس های خاصی استفاده می کند که اعتقاد بر این است که به بیان احساسات خاصی مانند شادی و آرامش کمک می کند. موسیقی همچنین به عنوان منحرف کننده افکار و صداهای روزمره شما عمل می کند. این به شما کمک می کند در عین حال که در لحظه هستید، تمرکز کنید و افکار و احساسات منفی را از خود دور کنید.

نتیجه گیری

بدون شک موسیقی ابزار قدرتمندی در زندگی ماست. این می تواند طرز فکر شما را تغییر دهد و به شما کمک کند به فردی مثبت و با انگیزه تبدیل شوید.

دانلود

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

دانلود آهنگ انگیزشی مثبت - افشین گلباز حجم 3.41MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی امسال سال ماست - اشکان خطیبی حجم 5.28MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی آیینه زندگی - محمد بیباک حجم 3MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی بوتیمار - بابک افرا حجم 2.85MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی خانوم - بابک افرا حجم 5.09MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی بلند پروازی بی رحم - بنیامین جهرمی حجم 7.78MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی چند درجه - ارژنگ حقانی و پوریا متابعان حجم 1.55MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی امروز - امید حاجیلی حجم 6.34MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی امروز نه - مهران هیدن، سامان ویلسون و کیارش حجم 3.54MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی انرژی مثبت - فرزاد فرخ حجم 6.72MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی انرژی مثبت - علی زیبائی حجم 3.99MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی سلام سلام - هایده حجم 6.87MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی تو می تونی - حمید مدیری حجم 2.6MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی حست با من باشه - روزبه نعمت اللهی حجم 2.75MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی هیچی نمیشه - بابک افرا حجم 8.07MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی موفقیت یه انتخابه - هومن جاوید حجم 4.99MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی جای همگی خالی - دنیا حجم 7.82MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی کافیه بخوام - آنیتا حجم 7.54MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی خورشید - احسان غفوریان حجم 2.46MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی معجزه خنده هات - اردلان طعمه حجم 8.69MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی نگران نباش - امیرعلی بهادری حجم 4.15MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی نمیرم عقب - سیروان خسروی حجم 12.34MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی سلام- سوگند حجم 7.81MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی سلام - مجید اخشابی حجم 2.12MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی سایه بون - سوگند حجم 9.94MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی سلام صبح بخیر - شایان فرهادی حجم 3.59MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی یعنی صبح شده - سینا حجازی حجم 2.22MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی دوست دارم زندگی رو - سیروان خسروی حجم 4.27MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی هفتاد میلیون ستاره - سیروان خسروی حجم 3.35MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی یه چیزی میشه دیگه - رضا صادقی حجم 2.62MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی زندگی - علیرضا قربانی حجم 2.91MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی زندگی - شادمهر هاشمی حجم 3.36MB فرمت MP3 دانلود آهنگ انگیزشی داد بزن - مهدی احمدوند حجم 7.04MB فرمت MP3

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

1 دیدگاه برای آهنگ انگیزشی ایرانی

  1. kate

    خیلی هاش عالی بودن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *