1. سایت موفقیت
 2. دوره و سمینار
 3. سمینارهای لس براون
 4. امکان پذیر است – لس براون

امکان پذیر است – لس براون

سخنرانلس براون
مدت زمان30 دقیقه
نوع سمینارتصویری
کیفیت سمینار720p ( خوب )
زبان سمینارزیرنویس فارسی
تعداد قسمت1
حجم کل160 مگابایت

سمینار امکان پذیر است از لس براون

تا زمانی که یک رکورد جدید ثبت نشده باشد ، همه این تصور را دارند که نمیتوان بهتر از آن نتیجه قبلی عمل کرد . اما زمانی که دیگران به نتیجه جدید و برتری میرسند همه به این باور میرسند که آن نقطه قبلی زیاد هم خارج از دسترس نبوده است .

اگر دیگران می توانند به رویا و خواسته های خودشان برسند و موفق شده اند . قطعا شما هم میتوانید این کار را انجام دهید . برای شما هم امکان پذیر است که رویای خود را پیش بگیرید و در آن موفق شوید .

افرادی که شما را در مسیر موفقیت دلسرد میکنند و با دست کم گرفتن قدرت شما باعث آزار فکری شما می شود، آنها هیچ رویایی حتی برای خودشان ندارند و در هیچ چیز هم موفقیتی کسب نکرده اند . هیچ توجهی به این افراد نکنید و مسیر خود را پیش روید .

ممکن است زمان زیادی سخت کار کنید تا به نتیجه برسید . این را بدانید که دانه درخت بامبو به 5 سال مراقبت نیاز دارد و در طول این 5 سال هیچ رشدی نمیکند . کاملا زیر زمین مخفی شده است . حال اگر کسی شما را در حال آبیاری این دانه ببنید قطعا به شما خواهد گفت که مدت زیادی را صرف آبیاری دانه ای کرده اید که هنوز هم نتیجه ای نداده است . اما در سال پنجم دانه بامبو در مدت 5 هفته تبدیل به درختی با ارتفاع 25 متر می شود . سوال این جاست که آیا این درخت در 5 هفته رشد کرده است یا در 5 سال ؟

اگر در طول این 5 سال از مراقبت و آبیاری دانه دست میکشیدید هیچ وقت به نتیجه نمیرسیدید . صبر و تحمل داشته باشید و به حرف افرادی که شما را باور ندارند گوش ندهید .

ممکن است گاهی دقیقا در مراحل آخر رسیدن به موفقیت شکست بخورید . دست از تلاش بر ندارید ، از شکست های خودتان درس بگیرید و دوباره به سمت موفقیت و رسیدن به درخواست خودتان حرکت کنید .

برای تمامی انسان ها یک هدف و سرنوشت مشخص شده است . هیچ کس نمیتواند جای کس دیگری را بگیرد . هیچ کس رقیب شما نیست . شما جایگاه خود را خواهید داشت . اگر به دنبال سرنوشت خود باشید میتوانید حتی با کار های کوچک نیز دنیا را تغییر دهید .

از لحظه لحظه عمر خود استفاده کنید و حتی در بدترین شرایط به آینده امیدوار باشید و با لبخند و شادی به زندگی خود ادامه دهید .

1 دیدگاه برای امکان پذیر است – لس براون

 1. perspolis

  سلام
  خیلی جالب بود
  من زندگینامش هم خوندم از توی سایت
  ممنون که زندگینامه هاشون هم قرار دادین

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *