امکان پذیر است

سخنران

لس براون

نوع محتوا

تصویری

کیفیت محتوا

720p ( خوب )

تعداد قسمت

1

مدت زمان

30 دقیقه

زبان محتوا

زیرنویس فارسی

فرمت فایل

MP4

حجم کل

160 مگابایت

دسترسی فقط برای کاربران ویژه سایت است

فقط کاربران ویژه سایت اجازه دانلود این محتوا را دارند ، لطفا حساب کاربری ویژه خریداری کرده یا وارد حساب کاربری خود شوید

خرید محصول

این محتوا فقط برای کاربران ویژه سایت در دسترس است . برای شما نیز به صرفه تر است اگر اشتراک ویژه تهیه کرده و این محتوا را دانلود نمایید .
در صورتی که مایل به خرید این محصول به صورت تک هستید لطفا با مدیریت سایت ارتباط برقرار نمایید .

دریافت اشتراک ویژه

با دریافت اشتراک کاربری ویژه می توانید به کل محتوای ویژه سایت دسترسی داشته باشید و آنها را به صورت کامل نامحدود دانلود نمایید .

ورود به حساب کاربری

اگر از قبل کاربر سایت ما هستید به نظر میرسد که به حساب کاربری خود وارد نشدید ، لطفا برای دانلود به حساب کاربری خود وارد شوید .

امکان پذیر است – لس براون

سمینار امکان پذیر است از لس براون

تا زمانی که یک رکورد جدید ثبت نشده باشد ، همه این تصور را دارند که نمیتوان بهتر از آن نتیجه قبلی عمل کرد . اما زمانی که دیگران به نتیجه جدید و برتری میرسند همه به این باور میرسند که آن نقطه قبلی زیاد هم خارج از دسترس نبوده است .

اگر دیگران می توانند به رویا و خواسته های خودشان برسند و موفق شده اند . قطعا شما هم میتوانید این کار را انجام دهید . برای شما هم امکان پذیر است که رویای خود را پیش بگیرید و در آن موفق شوید .

افرادی که شما را در مسیر موفقیت دلسرد میکنند و با دست کم گرفتن قدرت شما باعث آزار فکری شما می شود، آنها هیچ رویایی حتی برای خودشان ندارند و در هیچ چیز هم موفقیتی کسب نکرده اند . هیچ توجهی به این افراد نکنید و مسیر خود را پیش روید .

ممکن است زمان زیادی سخت کار کنید تا به نتیجه برسید . این را بدانید که دانه درخت بامبو به 5 سال مراقبت نیاز دارد و در طول این 5 سال هیچ رشدی نمیکند . کاملا زیر زمین مخفی شده است . حال اگر کسی شما را در حال آبیاری این دانه ببنید قطعا به شما خواهد گفت که مدت زیادی را صرف آبیاری دانه ای کرده اید که هنوز هم نتیجه ای نداده است . اما در سال پنجم دانه بامبو در مدت 5 هفته تبدیل به درختی با ارتفاع 25 متر می شود . سوال این جاست که آیا این درخت در 5 هفته رشد کرده است یا در 5 سال ؟

اگر در طول این 5 سال از مراقبت و آبیاری دانه دست میکشیدید هیچ وقت به نتیجه نمیرسیدید . صبر و تحمل داشته باشید و به حرف افرادی که شما را باور ندارند گوش ندهید .

ممکن است گاهی دقیقا در مراحل آخر رسیدن به موفقیت شکست بخورید . دست از تلاش بر ندارید ، از شکست های خودتان درس بگیرید و دوباره به سمت موفقیت و رسیدن به درخواست خودتان حرکت کنید .

برای تمامی انسان ها یک هدف و سرنوشت مشخص شده است . هیچ کس نمیتواند جای کس دیگری را بگیرد . هیچ کس رقیب شما نیست . شما جایگاه خود را خواهید داشت . اگر به دنبال سرنوشت خود باشید میتوانید حتی با کار های کوچک نیز دنیا را تغییر دهید .

از لحظه لحظه عمر خود استفاده کنید و حتی در بدترین شرایط به آینده امیدوار باشید و با لبخند و شادی به زندگی خود ادامه دهید .

لس براون
بدون دیدگاه

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست