1. سایت موفقیت
 2. متفرقه
 3. کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب – جک کنفیلد

کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب – جک کنفیلد

نویسنده کتابجک کنفیلد
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل22 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب

کلید کاربردی قانون جذب (key to living the law of attraction) نوشته جک کنفیلد در سال 2007 می باشد که در این کتاب مفاهیم قانون جذب را به بهترین وجه ممکن به مخاطب آموزش دهد. مفاهیمی که اگر زندگی بکار گرفته شوند تو خالق بی چون و چرای زندگی خود خواهی بود. حال اگر می خواهی شادی و آرامش بیشتری در زندگی تجربه کنی باید:

 • در هماهنگی کامل با ضرباهنگ طبیعی کائنات و قانون جذب زندگی کنی.
 • مصمم باشی که در مکانی پر از شکرگزاری، صلح و صفای بیشتر و آگاهی بالاتر زندگی کنی.
 • یاد بگیری که شادکامی را دنبال کنی.
 • هر کاری که دوست داری را انجام دهی.
 • برای پیدا کردن لذت در زندگیت ات وقت بگذاری. شادی حق طبیعی توست و تو موظفی تا از طریق موهبت ها و استعدادهای الهی ات، به روشی که لذت برایت به ارمغان می آورد، خودت را ابراز کنی. با این کار می توانی دین خود را در دنیایی که در ان زندگی می کنی ادا کنی.

دنیایی را متصور شوید که همگی در آن به این شکل زندگی می کنند، دنیایی که همه مسئول افکار، کردار و اعمال خودشان هستند و حاصل آن افرادی پر مهر و محبت، بخشنده، دلسوز و مهربان هستند. از طریق قانون جذب، نتیجه طبیعی همه اینها وفور نعمت و لذت مضاعف خواهد بود. وقتی ما شادتر و شاکرتر باشیم، ارتعاشی هماهنگ با همه ی چیزهای خوب کائنات ایجاد می کنیم. این کلیدی است به سوی موفقیت واقعی. این کلیدی سات برای پیاده کردن قانون جذب. سیر و سفر درست از همینجا شروع می شود. خودت را توانمند کن. از این کلید استفاده کن. قفل را باز کن و این مسیر بی دردسری که به تو تقدیم می کند را دنبال کن.

نظر جک کنفیلد راجع به کتاب کلید کاربردی قانون جذب

بیش از سی سال است که من به همراه افراد زیادی در حال تدریس و آنوزش مفاهیم قانون جذب هستیم. با پخش فیلم راز و حضور بسیاری از مربیان، از جمله خودم، در برنامه های اپرا، لری کینگ، دتوی دی و… آگاهی از قانون جذب به صورت بخشی از جریان فرهنگی درامده است. ما به مرور یاد می گیریم که همگی در خلق زندگی خود مسئول هستیم و خالق زندگی هستیم که داریم تجربه می کنیم. ما پی می بریم که اگر خواستار تغییر دادن دنیای بیرونی خود باشیم، باید ابتدا دنیای درونی خویش را تغییر دهیم. باید تحولی رخ دهد و تغییری در آگاهی مان داده شود. این تغییر و تحول در فضا جاریست و می توانیم

آنرا در وجود خود حس کنیم. همه ما علاقمندیم که بسوی مکان و زمانی ساده تر و لذت بخش تر برگردیم و این را نیز می دانیم که در سطح دورنی مفهوم زندگی فراتر از آن است که تجربه کرده ایم. می دانیم که کامیابی مهمتری امکان پذیر است و همگی برای آن آماده هستیم. ما به مرحله ای رسیده ایم که در نحول معنوی خودیک دور کامل زده ایم و در این حسرت به سر م ی بریم که از ارتباط خودمان با یکدیگرف مقصودمان و واقعیت وجودی مان سردر بیاوریم. ما به عنوان بشر به درون خود می نگریم، اولویت ها و شرایط خود را مورد بحث قرار می دهیم و در جستوجوی مفهوم عمیق تری در زندگیمان هستیم. امید دارم

که از طریق این کتاب و درک بهتر و کارایی قانون جذب در زندگی ات، بتوانی به درک بهتری از اینکه کیستی و چرا اینجایی برسی. این راهنمای ساده کلیدی است که می تواند دروازه ی آینده را به رویت باز کند و تو را به مسیر لذت، سعادت و وفور نعمت بیشتر رهنمون شود. قصد من این است که با استفاده از این کتاب بتوانی زندگی مورد علاقه ات را خلق کنی و با استفاده از ابزارها، راهکارها ومفاهیم اساسی نهفته در این کتاب توانمند شوی. این کتاب بنا بر دلایلی در دست توست. تو می توانی زندگی به راستی آگاهانه ای را شروع کنی، زندگی سرشار از موفقیت، هدف و مفهوم. از همین امروز می توانی با واقعیت و خرد

درونی خود ارتباط برقرار کنی. می توانی یاد بگیری که کم کم به شمّ شهود، به اوج آگاهی رسیدن و پذیرش احساسات خود اعتماد کنی. صرفا با اعتماد به نظم طبیعی در هر چیز و اعتقاد به قدرتی بالتر از خودت، می توانی یاد بگیری که رها شوی و زندکی در پناه ایمان واقعی، شکرگزاری و لذت را شروع کنی. همچنان که این تغییرات را ایجاد کنی، بطور قابل توجهی از معجزات اطراف خود آگاه می شوی و وقایع زندگی ات به طرز جادویی و پر راز و رمز آشکار می شود.

بخشی از کتاب

رویاهایت را مشخص کن. رویاهایت چه هستند؟ بر روی هر انچه که می خواهی در زندگی ات خلق شود تعمق کن. هر زمینه ی زندگی ات را مد نظر قرار بده و بر هر آنچه که می خواهی متمرکز شو نه هر آنچه که نمی خواهی. با حقیقت درونی خودت رویاها، اهداف و خواسته های قلبی ات در تماس باش، آنها را گرامی بدار و بدون ترس شرمندگی و هر قیدو بندی آنها را از آن خودت کن. خواسته ها و رویاهای تو تحت تاثیر قیمومیت و تاثیر دیگران قرار ندارد. خواسته های تو فقط و فقط متعلق به خودت هستند. اما برای رسیدن به آنها باید مشخصشان کنی. تو سزاوار هستی که در زندگی واقعا به هر آنچه که دلت میخواهد برسی و تمام رویاهای تو اگر برایت مهم باشند اعتبار و ارزش دارند. مهم نیست اگر رویای رابطه ای رمانتیک، خودرویی نو، مهارتی جدید، تحصیلات یا رونق

مالی را در سر می پروانی. در هر حال بر خلاف باور عموم اشتیاق به مال و ثروت هیچ عیب و ایرادی ندارد. تو با داشتن سرمایه ی بی کلان در بانک می توانی کارهای برزگی در دنیا انجام دهی. چسبیدن دو دستی به پول است که مشکل ساز می شود، بنابراین یادت باشد که برای دریافت پول باید اهدا کنی و اهداف بالا داشته باشی. آروزهای بزرگ در سر بپروران. آمال و آرزوهایت باید مشتعل کننده ی شور و شوق درون تو باشندو همین شور و شوق نه تنها برای دستیابی به آنها الهام و انگیزه می دهد بلکه فرکانس ارتعاشی مثبتی را به کائنات می فرستد. بطور کلی از طریق قانون جذب است که کائنات هم متعاقبا جوالب خواهند داد. یادت باشد که هر چیزی امکانپذیر است. دیدگاه خود را برای آینده محدود و سانسور نکن. تو باید خودت را باور داشته باشی و معتقد باشی که سزوارا هستی. تمام اهداف و ارزوهای خودت را با زندگی ات همتراز کن.

جک کنفیلد نویسنده کتاب کلید کاربردی قانون جذب

جک کنفیلد (Jack Canfield) متولد 19 اوت 1944 در تگزاس آمریکا می باشد. وی سخنران انگیزشی، مربی، کارآفرین و نویسنده است. همچنین یکی از نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای روح که یکی از مشهورترین کتاب هایی است که منجر به شهرت یافتن وی در دنیا شده است. این کتاب بیش از 250 نام دارد، بیش از 200 میلیون نسخه چاپ و به 40 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. از کتاب های او می توان به: عامل علاء الدین، قدرت تمرکز و … اشاره کرد.

جک کنفیلد
جک کنفیلد

فهرست کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب

 1. فصل اول: قانون جذب
 2. فصل دوم: تو چه هستی
 3. فصل سوم: تو که هستی
 4. فصل چهارم: احساسات
 5. فصل پنجم: تمرکز بر جنبه های مثبت
 6. فصل ششم: وفور نعمت
 7. فصل هفتم: مقصود و شور و شوق
 8. فصل هشتم: رویاهایت را مشخص کن
 9. فصل نهم: کاربرد قانون جذب
 10. فصل دهم: عبارات تاکیدی
 11. فصل یازدهم: تجسم
 12. فصل دوازدهم: نگرش
 13. فصل سیزدهم: دعا و مراقبه
 14. فصل چهاردهم: اقدام
 15. فصل پانزدهم: باور
این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب – جک کنفیلد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *