1. سایت موفقیت
  2. دوره و سمینار
  3. سمینارهای آنتونی رابینز
  4. استاد بازی پول شوید – آنتونی رابینز

استاد بازی پول شوید – آنتونی رابینز

مربیآنتونی رابینز
مدت زمان2 ساعت و 33 دقیقه
نوع سمینارتصویری
کیفیت سمینار480 ( متوسط )
زبان سمینارزیرنویس فارسی
تعداد قسمت3
حجم کل392 مگابایت

کتاب استاد بازی پول شوید یکی از پرفروشترین کتاب های آنتونی رابینز است که طرفداران وی نزدیک به 20 سال منتظر انتشار آن بودند. این کتاب با ترجمه فارسی به اسم های “ماشین پولسازی ” یا ” اهرم های پولدار شدن ” یا حتی ” پول ” ترجمه شده است که معنای درستی را ارائه نمی کند .

قطعا شما نیز با خود فکر کرده اید که کاش پول و ثروت بیشتری داشتید ، کاش دیگران نگران خرج کردن پول و محدودیت مالی خود نبودید و کاش می توانستید سرمایه و پس انداز خود را به شکل بهتر و هوشمندانه تری مدیریت کنید تا بتوانید با سرعت بیشتری به ثروت خود بیافزایید.

تونی رابینز در کتاب استاد بازی پول شوید تمام این موارد را به شما آموزش میدهد که با اجرای 7 قدم ساده بتوانید به آزادی مالی برسید .

این اطلاعات توسط آنتونی رابینز در طول 20 سال مصاحبه با بیش از 50 فرد از موفق ترین و ثروتمندترین افراد جهان جمع آوری شده است . در لیست این 50 نفر اسم افرادی مانند وارن بافت ( یکی از موفق ترین ثروتمندان و سرمایه گذاران دنیا ) ، استیو فوربر و ری دالیو ( نویسنده کتاب معروف اسرار موفقیت پایدار ) به چشم میخورد .

پس از ارائه کتاب استاد بازی پول شوید ، آنتونی رابینز یک دوره تصویری را نیز به اطلاعات ضمیمه کرد تا توضیحات خود را به صورت شفاف به خریداران کتاب ارائه کند .

در شرایط اقتصادی فعلی با توجه به فعالیت اکثر افراد در زمینه بورس و سرمایه گذاری برای حفظ ارزش پول ، پیشنهاد می شوند حتما این دوره تصویری را ببینید و کتاب استاد بازی پول شوید را مطالعه کنید .

استاد بازی پول شوید

کتاب استاد بازی پول شوید یکی از پرفروشترین کتاب های آنتونی رابینز است که طرفداران وی نزدیک به 20 سال منتظر انتشار آن بودند. این کتاب با ترجمه فارسی به اسم های "ماشین پولسازی " یا " اهرم های پولدار شدن " یا حتی " پول " ترجمه شده است که معنای درستی را ارائه نمی کند .

ارائه دهنده دوره: Person

نام ارائه دهنده دوره: آنتونی رابینز

URL ارائه دهنده دوره: https://www.success98.ir/biography/tony-robbins/

امتیازدهی ویرایشگر:
5

1 دیدگاه برای استاد بازی پول شوید – آنتونی رابینز

  1. نسیم

    ُلام
    این دوره خیلی خیلی خوب بود
    لطفا از ایشون کتاب هم بگذارید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *