1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی چشم دل بگشا – کاترین پاندر

کتاب صوتی چشم دل بگشا – کاترین پاندر

نویسنده کتابکاترین پاندر
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب128kbit ( خوب )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل142 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی چشم دل بگشا

کتاب چشم دل بگشا (open your mind to receive) نوشته کاترین پاندر (Catherine Ponder) و ترجمه گیتی خوشدل می باشد که این کتاب در سال 1971 منتشر شد. مضمون این کتاب اشاره دارد به اینکه چگونه بسیاری از افراد توانسته اند با استفاده از توانگری خود به موفقیت های بسیار در زندگی خود دست یابند. در این کتاب داستان زندگی افرادی نقل شده است که توانسته اند با حضور در کلاس های کاترین پاندر و بهره گرفتن از قانون توانگری به موفقیت برسند. حال اگر شما در زمره ی افرادی قرار دارید که علاقمند به کسب موفقیت در تمام جوانب زندگی خود هستید می توانید با گوش سپردن به آگاهی های این کتاب و متعهد بودن به انجام تمارین آن به موفقیت های گسترده در تمام ابعاد زندگی خود دست یابید.

چرا باید چشم دل را بگشاییم ؟

نیروهای مولد توانگری نیروهای ذهنی و معنوی هستند برای پیکار ذهنی و معنوی با فقر نخستین کاری که باید کرد گشودن چشم دل است . از عزل خدا آدمی را غنی آفرید و آنگاه انسانی معنوی خلق کرد و بر او فراوانی قرار داد تا بر همه چیز تسلط یابد. برای گشودن چشم دل همواره تکرار کنید من فرزند دولتمند پدری مهربانم پس دل و جراتش را دارم که همواره توانگر باشم. هرگاه دریابید که در بحبوحه‌ی تنگ‌دستی امکان توانگری هست چشم و دل خود را به توانگری گشوده‌اید. یکی از راههای مهم گشودن چشم دل به روی توانگری، گشودن سنجیده و آگاهانه ذهن به روی این آرمان است که پول، معنوی است و بخشی از میراث معنوی انسان است.

بخشی از کتاب چشم دل بگشا

توصیف توانگری: هنگامیکه می توانید چشم و دلتان را بسوی توانگری بگشایید که معنای دقیق و راستین آن را بدانید. میزان آرامش و تندرستی، برکت، ثروت و فراوانی در زندگیمان میزان توانگری ما را نشان می دهد.

توانگری یعنی آرامش ذهن: اخیرا مردی بازرگان برایم نوشت که براستی مطالعه قانون توانگری آسایش خیال می آورد. از وقتی به مطالعه قانون توانگری روی آورده ام همسرم دیگر به من نق نمی زند و مادر زنم پی کار خود رفته است و مرا بحال خود راها کرده است.

توانگری یعنی هماهنگی: موسیقی دان جوانی که در کلاس هایم شرکت کرده بود چندین ماه بیکار بود. به محض پایان کلاس بهترین شغل که مورد علاقه اش بود را بدست آورد و برایم نوشت قانون توانگری برایم هدیه ای شگفت انگیز به ارمغان آورد. من از این رو به این کلاس آمدم که نیازمند شغل بودم. در پایان کلاس بی درنگ شغل دلخواهم را پیدا کردم. هنگامیکه اندیشه توانگرانه خود را بکار بستم با همسرم مشکل داشتم و جدا از هم زندگی می کردیم اما اکنون با هم آشتی کرده و با هم زندگی می کنیم و از همیشه خوشبخت تریم. توانگری یعنی آرامش و هماهنگی.

توانگری یعنی تندرستی: شوهری همسرش را در کلاس های توانگری آورد. 12 سال بود که این زن از یک بیماری مزمن رنج می برد و داروها موقتا او را تسکین میدادند اما علاجش نمی کردند. همینکه داروها از بین میرفتند درد بر میگشت. آن شب که از سخنرانی به خانه باز می گشتند، زن دریافت که پس از 12 سال بدون استفاده ازهیچ دارویی دیگر دردی ندارد. البته این داستان متعلق به 8 سال پیش است و اکنون آن درد باز نگشته است. این زن و شوهر به موفقیت های مالی زیادی دست یافتند اما همان شفای را موفقیت توانگری خود می دانند.

توانگری یعنی فراوانی مالی: گاهی مردم می پندارند چون توانگری به معنای تندرستی و آرامش است باید مفهومی بیش از پول داشته باشد. البته این حرف درست است اما مگر توانگری به معنای مالی چه اشکالی دارد؟ یکی از راه های گشودن چشم به روی توانگری، گشودن و سنجیدن اگاهانه ی ذهن به روی این آرمان است که پول معنوی است و بخشی از میراث معنوی انسان.

جملات تاثیر گذار کتاب چشم دل بگشا

 • خداوند تنها منشا روزی و برکت شماست، نه مردمان و اوضاع و شرایط، این گرایش که پایه و اساس توانگری معنوی است، گرایشی عملی است و کامیابی مالی تان را تضمین می کند.
 • میزان آرامش و تندستی و رفاه زندگیتان، میزان توانگری شما را نشان می دهد. این معنای راستین توانگری است.
 • توانگری زاییده ی نیروهای ذهنی و مادی است. برای ایجاد توانگری در زندگیتان باید ذهنتان را به روی توانگری بگشایید.
 • از چیزها، اوضاع و شرایط و حتی افرادی که می خواهید از زندگیتان، خواه عالم محسوس و نامحسوس حذف کنید فهرستی تهیه کنید.
 • دیگران را ببخشید و عفو کنید. عفو و بخشایش آسانتر از آن است که می پندارید. اگر عبارات تاکیدی ویژه عفو بخشش را بر زبان آورید در انجام آن موفق می شوید.
 • آیا شما نیز به اطرافیان و آشنایانی که موفق هستند رشک می ورزید و احساس خصومت می کنید؟
 • بجای پیکار با مشکلات، راه بیرون آمدن از آنها را تجسم است.
 • اقتدار تصاویر، ذهنتان را از «نمی توانم صاحب این چیز باشم» یا «این رویداد هرگز برای من پیش نمی آید» به امید انتظار و اعتقاد معطوف می کند و سبب می شود که ذهنتان این واقعیت را بپذیرد که «می توانم صاحب این چیز باشم» یا «این رویداد می تواند برای من هم پیش بیاید و پیش هم می آید».
 • با تجسم تصاویر دلخواه می توانید به توانگری و سلامت و هماهنگی خانوداگی افزونتر وحتی سفر دور دنیا دست یابید.
 • هر آنچه به گفتار درآید، به رفتار در می آید. هر آنچه بر زبان آورید همان می شود.
 • بخشیدن منظم راه ستاندن منظم را می گشاید.
 • تمرین فرزانگی الهی هم شما را توانگر می کند، هم شفا می دهد و هم زندگیتان را هماهنگ می سازد.
 • چه بارها بیهوده کوشیده ایم، چرا که از این قدرت درون و پیرامون ماست بی خبر بوده ایم یا کمکش را نطلبیدیم.

کاترین پاندار نویسنده کتاب چشم دل بگشا

کاترین پاندر (Catherine Ponder) نویسنده و کشیش معروف آمریکایی در 14 فوریه 1927 در هارتسویل ایالت کارولینای جنوبی در کشور آمریکا متولد شد. کاترین یکی از نویسندگان برجسته است که در زمینه موفقیت و قانون جذب شهرت دارد. از جمله مهارتهای شگرفی که کاترین را در نوشتن کتاب با سایر نویسندگان متمایز کرده است این است که وی به شیوه ای خارق العاده دیدگاه های خود را در مورد مسائل مادی و غیر مادی ترکیب کرده است. وی کتاب های زیادی از جمله قانون توانگری، موسی میلیونر، قدرت دعا و … نوشته است.

فهرست کتاب صوتی چشم دل بگشا

 1. فصل اول: شیوه های تجلی توانگری
 2. فصل دوم: پالایش ذهن برای توانگری
 3. فصل سوم: آفرینش توانگری ذهنی از طریق نوشتن
 4. فصل چهارم: آفرینش توانگری ذهنی از طریق تصاویر
 5. فصل پنجم: آفرینش توانگری ذهنی از طریق کلام
 6. فصل ششم: راز توانگری پایدار
 7. فصل هفتم: تجلی توانگری از طریق طرح الهی
 8. فصل هشتم: تجلی توانگری از طریق فرزانگی
 9. فصل نهم: تجلی توانگری از طریق عشق
 10. فصل دهم: تجلی توانگری از طریق بازگشت الهی
این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی چشم دل بگشا – کاترین پاندر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *