1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی اثر مرکب – دارن هاردی

کتاب صوتی اثر مرکب – دارن هاردی

نویسنده کتابدارن هاردی
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب320kbit ( عالی )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل216 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب

کتاب اثر مرکب (the ompound effect) نوشته دارن هاردی (Darren Hardy) در سال 2012 می باشد. کتاب اثر مرکب در باره ی موفقیت است و انچه برای دستیابی به موفقیت واقعا لازم است. از کجا بدانیم که اثر مرکب تنها نیاز شما برای رسیدن به اوج موفقیت است؟ دارن هاردی در این باره می گوید: اول اینکه من این اصول را در زندگی شخصی خودم بکار برده ام. از این متنفرم که نویسندگان سنگ شهرت و ثروت خودشان را به سینه می زنند ولی مهم است که بدانید من از تجربه های شخصی خودم صحبت می کنم. من به شما مدارک و شواهد ارائه میکنم نه فقط نظریه های تکراری. من از تلاش هایم در کسب و کار به موفقیت های قابل توجهی رسیده ام، به این خاطر که ان را اگاهانه با اوصلی که در این کتاب می خوانید، ساخته ام. در 20 سال گذشته خیلی جدی در مورد موفقیت و پیشرفت شخصی مطالعه کرده ام. صدها هزار دلار را صرف ازمایش و بررسی ایده ها، ابتکارات و فلسفه های مختلف کرده ام. تجربیات شخصی من ثابت کرده اند که مهم نیست چه چیزی یاد میگیرید یا از چه استراتژی یا تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه ی سیستم عامل اثر مرکب به دست می آید.

دوم اینکه در 16 سال گذشته من یکی از رهبران صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی بوده ام و با رهبران متفکر، سخنران ها و نویسندگان محبوب زیادی همفکری کرده ام. به عنوان یک سخنران و مشاور، ده ها هزار کارآفرین را آموزش داده ام و مربی رهبران کسب و کار، مدیران عامل و آدم های فوق العاده موفق بی شماری بوده ام. از بین هزاران مطالعه ی موردی، چیزهایی را که موثر هستند و چیزهایی را که به کار نمی آیند خلاصه و استخراج کرده ام. سوم اینکه به عنوان ناشر مجله ی موفقیت، هزاران مقاله دریافتی و کتاب را غربال می کنم و در روند انتخاب کارشناسانی که در مجله با آنها مصاحبه می کنیم شرکت می کنم و تمام مطالبشان را می خوانم. هر ماه تقریبا با نیم دو جین از کارشناسان برحسته و نخبه درباره ی عناوین و موضعات مختلف مربوط به موفقیت مصاحبه می کنم و بهترین ایده ه و تفکراتشان را بیرون می کشم. هر روز و در طول روز، در حال خواندن، مرتب کردن، فیلتر کردن و شنا در اقیانوس اطلاعات مربوط به موفقیت و پیشرفت شخصی هستم.

تحسین کتاب اثر مرکب دارن هاردی

 • برایان تریسی: این کتاب قدرتمند و کاربردی که بر اساس تجربیاتی اثبات شده و سودآور نوشته شده است، ه شما نشان می دهد که چگونه استعدادهای خاصتان را بکار گیرید تا از فرص های دور و برتان حداکثر استفاده را ببرید. اثر مرکب گنیجنه ای است از ایده ها برای رسیدن به موفقیت هایی بزرگتر از آنچه تاکنون فکر می کردید ممکن است.
 • جک کنفلید: فرمولی کلیدی برای داشتن یک زندگی فوق العاده. این کتاب را بخوانید و مهمتر اینکه به آن عمل کنید.
 • جفری گیتومر: این کتاب، شما را قادر می سازد تا در آن واحد دو پله از نردبان موفقیت بالا روید. آن را بخرید، بخوانید و در کتابخانه تان نگه دارید.
 • تی هارو اکر: اثر مرکب به شما کمک می کند تا در قابت ها پیروز شوید، از چالش های پیش رویتان عبور کنید و آن زدگی را خلق کنید که لایقش هستد.
 • هاروی مک کی: همراه زندگی، دستورالعملی برای موفقیت ارائه نمی شود، به هین خاطر دارن هاردی، آن را برای شما نوشت. اثر مرکب به شما نشان می دهد که انتخاب های کوچک و هوشمندانه چگونه به هم می پیوندند و زندگیتان را دگرگون می کنند.
 • کریس وایدنر: اثر مرکب، فرمولی حیرت اور است برای رسیدن به زندگی رویایی تان. اجازه دهید گام به گام، راهنمای شما باشد. ان را بخوانید و مهمتر از ان آموزه هایش را بکار بندید.

بخشی از کتاب اثر مرکب دارن هاردی

ثبت وقایع زندگی

وقتی ثبت وقایع زندگیتان را شروع کنید، توجه تان همانقدر که روی کوچکترین چیزهایی که درست انجام می دهید متمرکز می شود، روی کوچکترین چیزهایی هم که اشتباه انجام می دهید، جمع خواهد شد و وقتی انتخاب می کنید که حتی کوچکترین چیزهایی که اشتباه انجام می دهید جمع خواهد شد و وقتی انتخاب می کنید که حتی کوچکترین اصلاحات را در مسیرتان مدام و پیادار انجام دهید. بعد از مدتی نتایج شگفت انگیزی را در زندگیتان می بینید. اما منتظر توجه فوری دیگران نباشید. وقتی می گویم اصلاحات کوچک، از تغیراتی کاملا نامشهود صحبت می کنیم و احتمالا کسی به زودی متوجه ان تغییرات نخواهد شد. کسی شما را تشویق نخواهد کرد و هیچکس برای این تلاش های شما کارت تبریک یا جایزه ای نمی فرستد. با این حال، سرانجام اثر مرکب آنها باعث نتایجی استثنایی خواهد شد. این اقدامات منظم کوچک هستند که در طول زمان نتیجه می دهند. همان تلاش و اماده سازی برای بزرگترین پیروزی ها که در زمان هایی انجام می شوند که دیگران به آنها توجهی نمی کنند. با این حال نتایجشان استثنایی هستند. اسبی را در نظر بگیرید که تنها با اختلاف یک وجب فاتح مسابقه می شود اما پولی بیشتر 10 برابر بیشتر از نفر دوم جایزه می یگرد. آیا ان اسب 10 برابر سریعتر است؟ نه، فقط کمی بهتر بوده است. ان دیودن های اضافی، نظم و ترتیب فوق العاده در تغذیه ی اسب یا تمرین های بیشتر سوارکار بود که باعث شد نتیجه ای بهتر با جوایزی مرکب به دست آید.

غیر منتظره باشید

من به شکل ذاتی آدم مخالفی هستم؛ می دانم. اگر به من بگویید دیگران چه کارهایی انجام می دهند سر چه کاری اتفاق نظر دارند و چکاری برایشان محبوب است من معمولا عکس آن کار را انجام می دهم. اگر همه راست بروند من چپ خواهم رفت. برای من چیزی که عامه پسند است عادی است. چیزی است که رایج است و معمولی. چیزهایی معمولی نتایج معمولی به بار می آورند. محبوب ترین رستوران مک دونالد است و محبوب ترین نوشیدنی کوکاکولاست. اگر این چیزهای عامه پسند را مصرف کنید شما هم بخشی از عامه ی مردم خواهید شد؛ یعنی توده ی متوسط مردم

این کار، عادی و متداول است و عادی بودن هیچ اشکالی ندارد. ولی من ترجیح می دهم که غیر عادی و فوق العاده را نشانه بگیرم. همه کارت تبریک سال نو می فرستند. ولی من از انجایی که دیگران این کار را انجام می دهند به نظر من واقعا تاثیر عاطفی و احساسی زیادی ندارد. بنابراین من انتخاب می کنم که در عوض، کارت تبریک  عید شکرگزاری بفرستم. تا بحال چند کارت تبریک عید شکرگزاری گرفته اید؟ این کار یک تفاوت را به وجود می آورد. جای انبوهی از کارت های چاپ شده و الکترونیکی با مضمون “بهترین ارزوها” با دست خط خودم احساسات شخصی ام را بیان می کنم که به دلیل رابطه ام با آن شخص چقدر شکرگزار هستم و او برایم چه جایگاهی دارد؛ همانقدر تلاش اما تاثیری به مراتب بیشتر.

دارن هاردی نویسنده کتاب اثر مرکب

دارن هاردی (Darren Hardy) در 26 فوریه سال 1971 در آمریکا متولد شد. وی سخنران، نویسنده و مشاور است. او از سن نوجوانی درست زمانی که 18 سال داشت به جمع میلیونرها پیوست. یکی از کتاب های مهم و تاثیر گذار وی اثر مرکب نام دارد که وی با این اثر در ایران به شهرت رسید. او سالیان متمادی به عنوان نویسندگان برتر نیویورک تایمز شناخته شده که می توان به کتاب هایی نظیر: در بهترین سال زندگی تو، اثر مرکب، استثنا باشید، هنر خوب زندگی کردن و … اشاره کرد.

فهرست کتاب صوتی اثر مرکب

 1. معرفی
 2. مقدمه
 3. فصل یک: اثر مرکب در عمل
 4. فصل دوم: انتخاب ها
 5. فصل سوم: عادت ها
 6. فصل چهارم: تکانش
 7. فصل پنجم: تاثیرات
 8. فصل ششم: شتاب بخشی
 9. نتیجه گیری

3 دیدگاه برای کتاب صوتی اثر مرکب – دارن هاردی

 1. علیرضا

  عالی بود دستتون درد نکنه

 2. محمد جواد

  دمتون گرررررررررم

 3. کیاشا

  سپاس فراوان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *