1. سایت موفقیت
 2. کتاب دیجیتال
 3. کتاب صوتی قدرت – راندا برن

کتاب صوتی قدرت – راندا برن

نویسنده کتابراندا برن
نوع کتابکتاب صوتی
کیفیت کتاب320kbit ( عالی )
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه1
حجم کل157 مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی قدرت

کتاب قدرت (the power) نوشته خانم راندا برن (Rhonda Byrne) در سال 2010 می باشد. پس از آنگه راندا برن کتاب راز را به رشته تحریر درآورد، تاثیر شگرفی بر روی مردم جهان گذاشت. وقتی مردم آموختند که زندگی خود را با خواندن کتاب راز متحول کنند هزاران حکایت شگفت انگیز را با راندا برن در میان گذاشتند و اینگونه بود که ایشان متوجه شدن چرا مردم این همه مشکل را زندگی خود تجربه می کنند. راندا علم و اگاهی جدید و بینش تازه ای که به دست اوردند تا توانستند کتاب قدرت را بنویسند، دانشی است که می تواند زندگی ها را به یکباره دگرگون کند. برای اینکه از کتاب قدرت برای تغییر دادن زندگی تان استفاده کنید حتی نباید کتاب راز را از قبل خوانده باشید، زیرا انچه که لازم است بدانید در کتاب قدرت مندرج است، اما اگر کتاب راز را قبلا خوانده اید این کتاب بی درنگ بر دانستی های شما اضافه خواهد کرد.

بخشی از کتاب قدرت

در برابر احساسات بد مقاومت نکنید

هر چیزی جایگاه عالی خود را در زندگی دارد و احساسات بد هم از ان جمله اند. بدون احساسات بد نمی دانید احساسات خوب داشتن به چه معنای است. بدون احساس بد نمی دانید داشتن احساس خوب و عالی یعنی چی. با غمگین شدن است که می توانید بفهمید خوشحال بودن چه معنایی دارد. اگر به علت داشتن حس و حال بد، احساس بدی پیدا می کنید، بر احساس بد خود می افزایید. نه تنها احساس شما بدتر می شود بلکه بر میزان منفی بودن خود اضافه می کنید. حالا متوجه هستید که احساس بد، آنچه را که شما می خواهید به شما نمی دهند و این در واقع شما را هشیار می کند که احساس بد را به خود راه ندهید. شما مهار کننده ی احساسات خود هستید و می توانید به جای احساسات بد احساسات خوب را در خود جایگزین کنید.

زندگی قرار است خوشایند باشد. وقتی خوش می گذرانید احساس عالی دارید و نعمت هایی بزرگ دریافت می کنید. وقتی زندگی را بیش از اندازه جدی می گیرید رویدادهای جدی نصیبتان می شود. داشتن تفریح و اوقات خوش آمچه را که میخواهید به شما می دهد و بیش از اندازه جدی گرفتن زندگی این را نصیبتان می کند که باید ان را جدی تر بگیرید.

چگونه احساسات بد را حذف کنیم

می توانید با تغییر دادن احساس خود هر چیزی را در زندگی تغییر دهید. وقتی احساستان را درباره چیزی تغییر می دهید آن چیز باید تغییر کند اما برای تغییر دادن احساس خود سعی نکنید خود را از شر احساس بد نجات دهید زیرا همه احساسات بد ناشی از نبود عشق هستند. به جای احساس بد، عشق را جایگزین کنید. سعی نکنید خشم و اندوه را جایگزین کنید، خشم و اندوه وقتی عشق از راه برسد خود به خود از بین می روند. وقتی عشق را در خود ایجاد می کنید همه احساسات بد ناپدید می شوند. تنها یک نیرو در زندگی وج.د دارد و آن نیروی عشق است. شما یا به دلیل اینکه سرشار از عشق هستید احساس خوبی دارید یا به دلیل اینکه تهی از عشق هستید احساس بد دارید، اما همه ی احساسات شما درجاتی از عشق هستند. عشق را تصور کنید که مانند ابی در لیوان است و این لیوان بدن شماست. وقتی لیوانی فقط کمی آب در خود داشته باشد انگار خالی از اب است. اگر می خواهید خالی بودن لیوان را برطرف کنید باید آب در ان بریزید. وقتی احساس بد دارید از عشق تهی هستید؛ بنابراین اگر عشق در خود بریزید احساسات بد از میان می روند.

دنیای درون بدن شما

دنیایی وسیعی در درون شما وجود دارد. برای درک قدرتی که بر بدن خود دارید باید این دنیا را بشناسید زیرا همه چیز این دنیا تحت امر شماست. همه سلول های بدن شما نقشی که دارند را ایفا می کنند. همه انها کار می کنند تا به شما حیات و زندگی بدهند. بعضی از سلول ها رهبران مناطق و اندام های خاص در بدن شما هستند. اینها تمامی سلول های موجود در آن منطقه از بدن شما را راهنمایی می کنند. اگر یک مزاحم وارد بدن شما شود چیزی مانند یک ویروس یا یک عفونت، سلول های بدن بلافاصله به مزاحم وارد حمله می کنند. این سلول ها از حافظه ای برخوردارند که اگر تشخیص دهند که میکروب مزاحم را قبلا تجربه کرده اند به آن حمله ور می شوند و آن را از پای در می آورند. اگر به هر دلیل یکی از سلول های بدن شما رفتارش را تغییر دهد و به سود سلامتی بدن کار نکند، سلول های نگهبان اقدام به اصلاح سلول می کنند و شکل عوض می کنند. داروخانه طبیعی و درونی شما، داروهای اصلاح کننده را تامین می کند. بدانید که در درون شما یک داروخانه طبیعی مجهز وجود دارد که می تواند به سلامتی شما کمک کند.

جملات الهام بخش کتاب قدرت

 • قدرتی برتر و نیرویی حاکم وجود دارد که بر این دنیای بی کران حکومت می کند. شما بخشی از این دنیا هستید.
 • اینکه این قدت چیست نمی دانم، فقط می دانم که وجود دارد.
 • عشق را از این دنیا حذف کنید تا کره ای خاکی ما به مقبره ای تبدیل شود.
 • در هر عملی، به همان اندازه یا بیشتر واکنش وجود دارد.
 • یک کلمه است که ما را از همه درد و رنج زندگی رها می کند، این کلمه عشق است.
 • احساس همان راز است.
 • آنچه در هر لحظه احساس می کنید از هر چیز دیگری مهمتر است.
 • سرزنش کردن، انتقاد کردن، تقصیریابی و شکایت کردن همگی منفی بینی هستند. اینها بجز حوادث منفی برایتان ارمغان دیگری به همراه ندارند.
 • تصور کردن شروع افرینش است. شما آنچه را که می خواهید تصور می کنید، انچه را که می خواهید آرزو می کنید و در پایان انچه را که می خواهید به دست می آورید.
 • تردیدهای ما خائن هستند و مانع رسیدن ما به آن خواسته ی خوبی که ممکن بود بدست آوریم، می شوند.
 • فقر ناشی از احساس فقیرانه داشتن است.
 • نیروهای طبیعی درون ما التیام بخش راستین بیماری ها هستند.
 • تمام اصول بهشت و زمین در درون شماست.
 • مسئله این نیست که زندگی را ادامه ندهید یا بدهید، مسئله این است که چگونه در زندگی خود لذت ببرید.

راندا برن نویسنده کتاب قدرت

راندا برن نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی استرالیایی است که محبوبیت زیادی برای نوشتن کتاب راز دارد که در نهایت منجر به تهیه و اکران فیلم راز و شهرت فراوان این فیلم شد. راندا برن در سال 1945 در ملبورن استرالیا به دنیا آمده است. راندا برن کتاب راز را بر اساس معرفی قانون جذب و کاربرد آن در زندگی نوشته است او همچنین پس از انتشار موفقیت آمیز و شهرت این کتاب در ادامه کتاب های دیگری با موضوع مشابه نوشت که به لیست کامل آثار و کتاب های او در انتهای زندگینامه خواهیم پرداخت. راندا برن با تالیف کتاب و فیلم راز توانست تاثیر زیادی بر روی زندگی مردم در سرار جهان بگذارد به گونه ای مجله تایم در سال 2007 راندا برن را جز 100 فرد تاثیرگذار در جهان معرفی کرد و اندکی پس از آن، راندا برن در فهرست “100 چهره سرشناس” فوربس نیز ظاهر شد ؛ چرا که این مفهوم را به انسان ها القاء کرد که زندگی با وجود فراز و نشیب هایی که دارد می تواند با بکارگیری قوانین جهان و کائنات سرشار از موفقیت، آرامش، شادی، ثروت، عشق و … باشد.

فهرست کتاب صوتی قدرت

 1. مقدمه
 2. فصل یک: قدرت چست؟
 3. فصل دوم: قدرت احساسات
 4. فصل سوم: فرکانس های احساس
 5. فصل چهارم: قدرت و افرینش
 6. فصل پنجم: احساس، افرینش است
 7. فصل ششم: زندگی شما را تعقیب می کند
 8. فصل هفتم: کلیدهای قدرت
 9. فصل هشتم: قدرت و پول
 10. فصل دهم: قدرت و روابط
 11. فصل یازدهم: قدرت و سلامتی
 12. فصل دوازدهم: قدرت و شما
 13. فصل سیزدهم: قدرت و زندگی
این فایل به درخواست کاربران و با ارسال آنها در سایت قرار گرفته است و تولید کننده آن موفقیت 98 نیست ! لطفا در صورتی که شما صاحب امتیاز آن هستید و از انتشار آن در اینجا رضایت ندارید درخواست حذف ثبت نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب صوتی قدرت – راندا برن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *