1. سایت موفقیت
  2. دوره و سمینار
  3. سمینارهای ناپلئول هیل
  4. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید – ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید – ناپلئون هیل

نویسنده کتابناپلئون هیل
نوع کتابکتاب دیجیتال
کیفیت کتابتایپ شده
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه200
حجم کل5 مگابایت

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید چگونه نوشته شد ؟

در سال 1908 ناپلئون هیل توسط ثروتمندترین فرد آن وقت آمریکا اندرو کارنگی استخدام شد تا 20 سال یا بیشتر وقت خود را صرف مطالعه روش موفقیت و کسب ثروت در افرادی که در آن زمان ثروتمند بودند کند .

پس از سالها ناپلئون هیل توانست با بررسی رفتار حدود 500 ثروتمند و فرد موفق ، عادات ، تفکر و مهم ترین اصول موفقیت در تجارت و جذب ثروت را پیدا کند .

برخی اسامی این لیست به گوش ما آشنا هستند . مانند هنری فورد ( بنیان گذار کارخانه خودروسازی فورد ) ، توماس ادیسون ( مخترع بزرگ آمریکایی ) یا الکساندر گراهام بل ( مخترع تلفن ) اما افراد بسیار زیاد دیگری هستند که شاید امروزه آنها را نشناسیم اما در آن زمان همگی جزو بزرگان و بنیان گذاران صنعتی خاص بودند .

در طول سال 1937 ، ناپلئون هیل کتاب با نام تجاری ” بیندیشید و ثروتمند شوید ”  ( Think and Grow Rich ) را که بهترین کتاب اوست ، منتشر کرد .

اگر مایل هستید فیلم سینمایی بیندیشید و ثروتمند شوید را مشاهده کنید به صفحه زیر مراجعه فرمایید :

پیشنهاد برای شما :  فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید - Think and Grow Rich
بیندیشید و ثروتمند شوید
بیندیشید و ثروتمند شوید

آیا کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید مربوط به قانون جذب است ؟

دقت کنید که ناپلئون هیل به صورت مستقیم از قانون جذب برای جذب ثروت و گسترش تجارت استفاده می کند . اما نکاتی را نیز در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ذکر می کند که مربوط به شخصیت ، رفتار و برخورد هستند و آنها نیز کلید های مهمی برای داشتن تجارتی بزرگ می باشند .

در نهایت 15 اصل برای دستیابی به ثروت در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید آمده است . که علاوه بر توضیحات تئوری و آموزش ، داستان های واقعی از موفقیت این افراد بزرگ را نقل می کند تا شما دقیقا متوجه این اصول و تاثیر آنها باشید .

اگر مایل هستید ابتدا مقداری از اطلاعات و داستان های داخل این کتاب را در سمینار تصویری از زبان ناپلئون هیل بشونید لطفا به سمینار زیر مراجعه کنید :

پیشنهاد برای شما :  ناپلئون هیل - شاه کلید ثروت - 17 اصل موفقیت

 

ناپلئون هیل بیندیشید و ثروتمند شوید
ناپلئون هیل بیندیشید و ثروتمند شوید

چه کسانی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را مطالعه کرده اند ؟

تعدادی از اساتید موفقیت فعلی مانند باب پراکتور یا کوین ترودو این کتاب را مرجع و انگیزه ابتدایی برای شروع کار خود می دانند . همچنین تعدادی از افراد مشهوری که امروزه می شناسیم اعلام کرده اند که مطالعه این کتاب باعت شده به بسیاری از موفقیت ها در زمینه مالی دست یابند .

از جمله این افراد محمد علی کلی  ( بکسور ) و بیل گیتس ( مدیرعامل شرکت مایکروسافت )  را می توان نام برد . در حقیقت طی یک گزارش به هر کس از افراد مشهور و ثروتمند که ایمیل زده شده اعلام کرده اند که حداقل یک بار این کتاب را مطالعه کرده اند .

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

بیندیشید و ثروتمند شوید با بیش از 20 میلیون فروش رسمی در طی 50 سال تا سال 1970 پر فروش ترین کتاب جهان بوده و طبق آمار تا سال 2015 تعداد 100 میلیون نسخه از این کتاب در سراسر دنیا به فروش رفته است و چندین بار نام این کتاب جزو کتاب هایی که مدام باید در طول زندگی مطالعه شود ذکر شده است .

انتخاب اسم برای این کتاب نیز حدود سه ماه به طول انجامید و در نهایت ناپلئون هیل طی استفاده از ناخودآگاه خود این نام را دریافت کرد . ( برای شنیدن این داستان از زبان خود ناپلون هیل به سمینار زیر مراجعه کنید )

پیشنهاد برای شما :  ناپلئون هیل - قطعی بودن هدف

نسخه ترجمه شده کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را می توانید به صورت رایگان دریافت کرده و با مطالعه آن علاوه بر رشد در زمینه ثروت و موفقیت باعث رشد در زمینه ارتباط خود با دیگران نیز شوید .

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

دقت کنید که ناپلئون هیل به صورت مستقیم از قانون جذب برای جذب ثروت و گسترش تجارت استفاده می کند . اما نکاتی را نیز در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ذکر می کند که مربوط به شخصیت ، رفتار و برخورد هستند و آنها نیز کلید های مهمی برای داشتن تجارتی بزرگ می باشند .

URL: https://www.success98.ir/wp-content/uploads/2018/12/AF.pdf

نویسنده: ناپلئون هیل

Url: https://www.success98.ir/wp-content/uploads/2018/12/AF.pdf

نویسنده: ناپلئون هیل

ISBN: 21054

تاریخ انتشار: 2021-12-21

فرمت: https://schema.org/EBook

امتیازدهی ویرایشگر:
5

دانلود کتاب دیجیتال دانلود PDF کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

میتوانید بدون محدودیت این محصول را دانلود نمایید

حجم دانلود با IP ایران نیم بها محاسبه می شود

اشتراک در
اطلاع از
guest
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هادی جوزقی
هادی جوزقی
1 سال قبل

کتاب بسیار توپی بود
خیلی خیلی

ورود یا خرید اشتراک

کاربر عزیز برای دسترسی به محتوای سایت و دانلود آن باید وارد حساب کاربری خود شده یا اشتراک ویژه تهیه نمایید