1. سایت موفقیت
 2. دوره و سمینار
 3. دوره‌ها و کتاب‌های کوین ترودو
 4. آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو – زیرنویس فارسی

آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو – زیرنویس فارسی

استادکوین ترودو
مدت زمان14 ساعت و 30 دقیقه
نوع سمینارتصویری
کیفیت سمینار720p ( خوب )
زبان سمینارزیرنویس فارسی
تعداد قسمت14
حجم کل2.32 گیگابایت

کوین ترودو کارآفرین مولتی میلیاردر آمریکایی که ثروت خود را از طریق ایجاد بیش از 60 شرکت در سراسر دنیا به دست آورده بود در سال 2007 راز بدست آوردن این ثروت را افشا کرد . او که از بچگی در خانواده متوسطی به دنیا آمده بود ذهنی هوشمند و فعال داشت و همیشه ثروتمند شدن را یکی از بزرگترین آرزو های خود می دانست .

در دوران دبیرستان توانست توسط فردی ناشناس به عضویت گروه مخفی آمریکایی با نام برادر هود در آید . اسراری که در گروه های مخفی آمریکایی مانند فراماسونری ، برادر هود ، اسکل اند بونز و … ذکر می شود را به مرور زمان به دست آورد . این اسرار که فقط مقدار کوچکی از آن در فیلم راز سال 2006 افشا شد در طول تاریخ باعث موفقیت و ثروت افراد زیادی شده اند .

کوین ترودو از همان نوجوانی شروع به استفاده از این اسرار و تکنیک ها کرد و تواست طی زمان کوتاهی به یکی از ثروتمند ترین افراد در آمریکا تبدیل شود . او طی چند سال در کسب و کار های مختلف فعالیت کرد و چند کتاب نوشت که بعضی از آنها جزو پرفروش ترین کتاب های آمریکا در آن زمان شدند .

اطلاعات بیشتر درباره او را در زندگینامه کوین ترودو بخوانید :

[irp posts=”1382″ name=”زندگینامه کوین ترودو”]

پس از سالیان طولانی کوین ترودو که حالا تمامی اطلاعات گروه های مخفی و اسرار آنها را کشف کرده از گروه برادر هود خارج شد تا این اسرار و اطلاعات را به صورت جهانی افشا کند . اون اعتقاد دارد تمامی مردم دنیا باید این اطلاعات را بدانند و از آن برای رسیدن به موفقیت ، ثروت و سلامت استفاده کنند . خروج او از برادر هود باعث مخالفت شدید اعضای گروه های مخفی آمریکایی شد و چندین بار این افراد که آنها نیز با استفاده از این قوانین در جامعه آمریکا افراد قدرتمند و ثروتمندی هستند برای کوین ترودو پاپوش درست کردند .

کوین ترودو در سال 2007 یک سمینار بزرگ با نام “آرزوی تو دستور توست” برگذار کرد تا این اطلاعات را افشا کرده و به گروهی از افراد آنرا آموزش دهد . سمینار آرزوی تو دستور توست در کوه های آلپ اروپا در یک هتل بینظیر برگذار شد . هزینه شرکت در این سمینار برای هر نفر 10000 دلار ذکر شده بود . این سمینار توسط دستگاه های صوتی ضبط شد و بعدا توسط کوین ترودو به صورت یک مجموعه 14 عددی سی دی صوتی به فروش رفت .

 

پکیج کامل آرزوی تو دستور توست
پکیج کامل آرزوی تو دستور توست

دوره آرزوی تو دستور توست

نکته مهم برای خریداران آرزوی تو دستور توست :

دوره آرزوی تو دستور توست توسط سایت موفقیت 98 ترجمه و به دو صورت زیرنویس فارسی و دوبله فارسی در سایت ارائه شده است .

نسخه زیرنویس پیشنهاد ماست ، چون 14 سی دی ارائه شده توسط کوین ترودو به صورت کامل زیرنویس شده و شما می توانید صدای کوین ترودو را بشنوید . به این شکل لحن گویش کوین ترودو را نیز می شوند که تاثیر در درک محتوا خواهد داشت . حتی یک لحظه از این دوره سانسور و حذف نشده است و تماما توسط تیم ما با دقت بسیار به صورت کاملا روان ترجمه شده است .

همراه با دوره آرزوی تو دستور توست دو کتاب دیجیتال نیز به صورت رایگان برای شما ارسال می شود :

 1. کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست ( که توسط خود کوین ترودو آماده شده و توسط ما ترجمه شده است )
 2. کتاب نکات کلیدی آرزوی تو دستور توست ( که به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم سایت موفقیت 98 از محتوای سمینار آرزوی تو دستور توست استخراج شده است )

توضیحات کوین ترودو درباره دوره آرزوی تو دستور توست را در ویدیو زیر ببینید :


تاریخچه اسرار موفقیت و ثروت به کجا باز می گردد ؟

همیشه در طول تاریخ قوم یا خانواده هایی بوده اند که از نظر سطح مالی ثروتمند به حساب می آمدند و کاملا با طیف عام و فقیر جامعه از نظر طبقاتی فاصله داشته اند . هیچگاه فردی از یک خانواده ثروتمند با یک فرد از خانواده فقیر ازدواج نمیکرده و حتی رفتار این دو طبقه اصلا شکل اجتماعی نداشته است . برده داری ، پادشاهی ، خان سالاری و … از نمونه این رفتار در طول تاریخ بوده است .

دلیل آن این است که در طول تاریخ تصور بر این بوده که ثروت و قدرت به صورت ژنتیکی در DNA افراد گنجانده شده و معمولا در قدیم از اصطلاح خون برتر یا ژن برتر ( در انگلیسی خون آبی ) برای آن استفاده شده است . به مرور زمان قوانین و روش هایی در خانواده ها و اقوام ثروتمند برای موفقیت و افزایش ثروت پایه گذاری شده است که در طول زمان از طریق کتاب یا نقل قول شفاهی به صورت داستان و یا آموزش به نسل بعدی منتقل شده .

اما این اطلاعات همیشه فقط در دسترس برای افراد خانواده یا بزرگان بوده و آنها هیچ گاه اجازه نمیدادند این اطلاعات توسط عام مردم کشف و درک شود . افراد ثروتمند و موفق حتی اجازه تحصیل را از برده ها و فقرا می گرفتند . برای مثال همه میدانیم که کتاب کلیله و دمنه یک کتاب هندی برای پادشاهان و جانشین آنها بوده تا با مطالعه داستان های آن پند هایی را آموزش ببینند که در نهایت فردی نسخه ای از کتاب را به صورت غیر مجاز کپی کرده و باعث انتشار آن به مرور زمان شد !

پس از گذشت سالهای طولانی و از بین رفتن حکومت های پادشاهی ، برده داری و … در جوامع امروزی گروه های مخفی در سراسر دنیا تشکیل شده که این اطلاعات را در اختیار دارند و فقط اعضای این گروه ها هستند که میتوانند این اطلاعات و راز ها را آموزش ببینند و با استفاده از آن به موفقیت و ثروت برسند .

تعدادی از این گروه ها با نام های فراماسونری ، برادرهود ، جمجمه و استخوان و ایلومیتانی امروزه شناخته شده هستند  که در سراسر دنیا گسترده شده اند و چون همین اطلاعات و راز ها بوده که افراد عضو در این گروه ها را به ثروت و موفقیت رسانده ، بنابراین می توان گفت اکثر بزرگان و ثروتمندانی که شناخته شده هستند حداقل عضو یکی از این گروه های مخفی هستند !

برای مثال رئیس جمهور سابق آمریکا جان اف کندی یا جیم کری هنرپیشه آمریکایی به صراحت حضور خود را در انجمن های مخفی اعلام کرده اند . در حقیقت حضور در این انجمن ها مایه افتخار است . چون هر کسی اجازه عضویت و ورود به این انجمن ها را ندارد !

هنوز قوانین این گروه ها بر پایه این موضوع است که عام مردم نباید اطلاعات و راز ها را بدانند و قطعا با افرادی که این اطلاعات را فاش کنند برخورد می کنند . چون اعضای این گروه ها نمی خواهند رقیب داشته باشند تا همیشه بتوانند از عام مردم به عنوان نیرو کارگر استفاده کرده و به اهداف خود برسند .

در نهایت کوین ترودو پس از چندین سال حضور در گروه برادرهود و یادگیری تمام اطلاعات های آن به بالاترین سطح در این گروه رسید و با خروج خود از این گروه قصد داشت تمام اطلاعات به دست آمده را فشا کند .


آرزوی تو دستور توست
آرزوی تو دستور توست

آرزوی تو دستور توست

قطعا اسراری که کوین ترودو طی بیش از 20 سال مطالعه و حضور در این گروه مخفی یاد گرفته و باعث شده او تبدیل به یک میلیاردر خودساخته شود بسیار ارزشمند است . او هزینه حضور در سمینار آرزوی تو دستور توست را 10 هزار دلار در نظر گرفت تا فقط افرادی که واقعاً مشتاق یادگیری هستند برای حضور در این سمینار ثبت نام کنند .

او در سمینار آرزوی تو دستور توست پایه ترین اصول موفقیت و کسب ثروت را آموزش میدهد . شما با داشتن همین اطلاعات می توانید یاد بگیرید چطور به خواسته های خود برسید . خواسته شما می تواند هر چیزی باشد ، ممکن است شما پول بخواهید ، ممکن است عشق در زندگی خود بخواهید ، ممکن است به دنبال سلامتی و تناسب اندام هستید . این راز بزرگ و تکنیک های ارائه شده توسط کوین ترودو برای هر خواسته ای که شما داشته باشید عملی است .

برخی از افراد با گوش دادن به همین دوره به آنچه که میخواهند میرسد و راضی از آن هستند . اما بعضی دیگر هستند که حریص به این اطلاعات و به دست آوردن موفقیت و ثروت بیشتر هستند . بنابراین اطلاعات کوین ترودو فقط در سمینار آرزوی تو دستور توست خلاصه نمی شود . او پس از ارائه سمینار آرزوی تو دستور توست یک گروه از افراد موفق و ثروتمند تشکیل داد تا نام آن را شبکه جهانی اطلاعات گذاشت .

او از کسانی که مایل بودند اطلاعات بیشتری دریافت کنند تا بتوانند موفقیت و ثروت را در نهایت حد داشته باشد خواست که عضو این شبکه شوند تا آموزش های جدید را دریافت کنند و بتوانند با دیگر اعضا ارتباط داشته باشند .

سمینار ها و کتاب های ارائه شده در شبکه جهانی اطلاعات موارد بعدی هستند که شما پس از طی کردن دوره آرزوی تو دستور توست باید آنها را مشاهده کرده و یاد بگیرید .

در صورتی که دوره آرزوی تو دستور توست را به اتمام رساندید پیشنهاد میکنیم دوره های زیر از کوین ترودو را مشاهده فرمایید :

[irp posts=”1525″ name=”25 راز تولید ثروت – کوین ترودو”] [irp posts=”2676″ name=”افشای اسرار کسب ثروت – کوین ترودو”] [irp posts=”2448″ name=”ماشین پول سازی – کوین ترودو”]

در آرزوی تو دستور توست کوین ترودو چه می گوید ؟

مطالب پایه و اولیه برای موفقیت و کسب ثروت در این سمینار توسط کوین ترودو گفته می شود . این اطلاعات به قدری کافی هستند که شما می توانید با انجام آن در کوتاهترین زمان به نتیجه مورد نظر خود برسید .

لیست بعضی از مسائلی که کوین ترودو به شما آموزش می دهد به شرح زیر است :

 1. این اطلاعات و تکنیک ها از کجا آمده و سر منشا آن کجاست ؟
 2. مبنای علمی برای توضیح آن چیست ؟
 3. چه کسانی در گذشته از این اطلاعات استفاده کرده اند ؟
 4. چرا باید این اطلاعات را باور کنید ؟
 5. چطور باید این اطلاعات را یاد بگیرید ؟
 6. چطور تمرین کنید تا نتیجه بهتری بگیرید ؟
 7. چطور افکار منفی ذهن خود را به افکار مثبت تبدیل کنید ؟
 8. چطور چیزی که می خواهید را درخواست کنید ؟
 9. چطور با استفاده از این اطلاعات به ثروت زیاد دست پیدا کنید ؟
 10. چه افرادی هستند که می توانند از این اطلاعات بیشتر و بهتر استفاده کنند ؟
 11. و پاسخ بسیاری از سوالات که ممکن است همین الان در ذهن شما باشد …

بخش های دوره آرزوی تو دستور توست

آرزوی تو دستور توست به چه معناست ؟

همه ما داستان علاءالدین و غول چراغ جادو را شنیده ایم و در کودکی کارتونی علاءالدین و چراغ جادو را دیده ایم . خلاصه داستان این است که علاءالدین یک چراغ قدیمی را پیدا میکند و با تمیز کردن گرد و خاک آن ، غول چراغ ظاهر می شود . غول به علاءالدین میگوید که میتواند 3 آرزو داشته باشد و او این آرزو ها را بر آورده خواهد کرد .

جمله ای که غول چراغ به کار میبرد در ذهن ما و در زبان فارسی ” فرمان بردارم سرورم ” است . در صورتی که در انگلیسی این جمله ” Your Wish Is My Command ” می باشد . که معادل فارسی آن ” آرزوی تو دستور من است ” خواهد بود .

اگر با قانون جذب آشنا باشید و یا فیلم راز را دیده باشید قطعا میدانید که هر آنچه که شما بخواهید را کائنات به سمت شما هدایت میکنند و به این شکل آرزو های شما بر آورده می شود . اگر این موضوع را با داستان علاءالدین مقایسه کنیم ، شما علاءالدین هستید که همیشه به دنبال آرزوی های خود هستید و غول چراغ جادو همان کائنات است که آرزو های شما را بر آورده می کند . با این تفاوت که کائنات محدودیتی برای تعداد آرزو ها برای شما ایجاد نکرده و میتوانید هر چه میخواهید و هر چند بار که میخواهید را دریافت کنید .

نکته این جاست که در حقیقت این خود شما هستید که با نوع فکر ، احساس و ارتعاشات آرزوی خود را بر آورده می کنید و هیچ غولی وجود ندارد ! در نتیجه همان طور که شما در حال آرزو هستید ، خود نیز آرزو را بر آورده می کنید ، و این جاست که درک میکنید ” آرزوی تو دستور توست ” به چه معناست ! هر آرزویی که انجام دهید در حقیقت دستوری برای خود شماست که باید آن را برآورده کنید .

به چه کسی گوش می کنید ؟

در زمینه موفقیت و قانون جذب و ثروتمند شدن کتاب ها ، سمینار ها و دوره های فراوانی وجود دارد که تقریبا 90 درصد آنها بلااستفاده هستند ! چرا ؟ چون برخی افرادی که کتاب در زمینه موفقیت و ثروت نوشته و چاپ کرده اند هیچ گاه در زندگی شخصی خودشان موفق و ثروتمند نبوده اند و همان مقدار پولی را که به دست آوردند نیز از فروش همین آموزش ها بوده است ! پس در حقیقت توضیحات و روش های آنها جنبه تئوری دارد و در عمل هیچ دلیلی وجود ندارد که اطمینان کنید آن فرد واقعا روش های صحیح را در کتاب خود ذکر کرده است .

تعدادی افراد نیز هستند که ثروتمندند و کتاب در زمینه موفقیت و ثروت دارند . برای مثال ” دونالد ترامپ ” ، اما آیا واقعا فکر می کنید این کتاب توسط خود دونالد ترامپ نوشته شده است ؟ خیر ! ، افرادی مثل دونالد ترامپ با یک نویسنده ناشناس مصاحبه ای نه چندان بلند انجام میدهند و آن نویسنده با این اطلاعات و اطلاعات خودش شروع به نوشتن کتاب با اسم دونالد ترامپ می کند . بعید نیست که حتی بعضی از این افراد خودشان کتاب خودشان را حتی نخوانده باشند ! بنابراین این نوع کتاب ها نیز بی ارزش هستند ! از طرفی همان طور که گفته شد افراد ثروتمند هیچ گاه نمیخواهند برای خودشان رقیب تراشی کنند پس اگر حتی اطلاعاتی را نیز در کتابشان ذکر کنند فقط مقدار کمی از آن است که نظر شما را جلب کند اما آن قدر نیست که به موفقیت و ثروت واقعی دست پیدا کنید .

پس مهمه که به حرف چه کسی دارید گوش میکنید و دارید این آموزش ها رو با روش های چه کسی پیش میرید . علاوه بر این که خود کوین ترودو موفقیت های زیادی داره و نشون میده که قوانینی رو بلد هست او دوستانی رو هم به این دوره دعوت کرده که همگی از بزرگان و ثروتمندان آمریکا هستند و حتی در انجمن های مخفی هم عضو هستند و همگی اعلام می کنند که اطلاعات این دوره کاملا درسته و اونا هم با استفاده از همین اطلاعات و روش ها به ثروت و موفقیت رسیدن .

چه مقدار آموزش پذیر هستید ؟

مقیاس تمایل برای یادگیری

آیا حاضر هستید برای این که این اطلاعات رو بدست بیارید از یک سری کار هایی که دوست دارید دست بکشید ؟ به جای این که الان سریال مورد علاقه خودتون رو ببینید از اون دست بکشید و وقت خودتون رو برای یادگیری اطلاعاتی بگذارید که میتونه تمام آرزو های شما رو به حقیقت تبدیل کنه ؟ درسته کار سختیه که از بعضی چیزهایی که دوست دارید برای مدتی یا حتی برای همیشه دست بکشید تا به موفقیت برسید اما این مسیری هست که باید طی کنید و بهایی هست که باید بپردازید . سطح آموزش پذیر بودن شما از عددی بین 0 تا 10 مشخص میشه . هر چی تمایل و علاقه بیشتری داشته باشید عدد بالاتر هست . اگر حاضر نیستید به خاطر رسیدن به خواسته های زندگیتون دست از یک فیلم سینمایی بکشید پس عدد آموزش پذیری شما خیلی کم هست !

مقیاس تمایل برای قبول تغییر

از طرفی همزمان با یادگیری این اطلاعات باید به اون ها عمل کنید و تغییراتی رو توی زندگی خودتون به وجود بیارید . برای مثال آیا حاضر هستید از این به بعد ساعت 5 صبح بیدار شوید ؟ آیا حاضر هستند نوع اخلاق ، رفتار و ارتباطات خودتون رو عوض کنید ؟ تغییر پذیری شما هم با عددی بین 0 تا 10 مشخص میشه . هر چه بیشتر مصمم باشید که تغییرات را در زندگی خودتون اعمال کنید شما عدد تغییر پذیری بیشتری دارید .

و در آخر دقت کنید برای رسیدن به موفقیت باید هر دو عدد را در کنار هم داشته باشید . اگر شما علاقمند به یادگیری اطلاعات باشید و برای مثال عدد شما 10 باشد ، در صورتی که تمایلی به تغییر نداشته باشید یعنی 0 ، عدد اول در عدد دوم ضرب شده و نتیجه باز هم صفر خواهد شد ! بنابراین این دو مکمل یکدیگر هستند . شما باید هر دو را قبول کنید و آنها را تقویت و به آن عمل کنید .

مقیاس تعادل آموزش چیست ؟

وقتی میخواهید اطلاعاتی را به کسی آموزش دهید باید این را بدانید که در حقیقت مقیاس آموزش دارای دو سو می باشد . یک طرف مواردی هستند که به تفکر ، احساس ، انگیزه و … مربوط می شوند و علت “چرا” هستند ، یک طرف دیگر این مقیاس مواردی مثل تلاش ، روش کار ، عملکرد و … است که مربوط می شوند به “چگونگی” .

برای درک بهتر به این مثال دقت کنید ، بعضی از افراد در آموزش های خودشان بسیار در مورد انگیزش داشتن برای کار و تفکر کردن در مورد آن و … صحبت میکنند اما از تکنیک های انجام کار هیچ چیز ذکر نمی شود . در مواردی دیگری نیز آموزش هایی وجود دارد که فقط در مورد تکنیک های کار و چگونگی انجام کار اطلاعات ارائه می شود و هیچ کاری به نوع نفکر و افزایش انگیزه شما برای انجام آن کار ندارد .

در تئوری و چیزی که همه تصور میکنند این دو مقدار باید یکسان باشد . یعنی شما هم برای انجام یک کار انگیزه داشته باشید و تفکر کنید و هم روند چگونگی آن و تکنیک های آن را فرا گرفته باشید . اما این اشتباه هست و این چیزی هست که اطراف به خصوص جامعه در ذهن شما گنجانده اند تا شما از موفقیت به دور باشید . حقیقت این است که بخش فکر ، انگیزه ، احساس و … حدود 99.9 درصد از این طیف را به خود اختصاص میدهد . شما باید اهمیت بیشتری به تفکر در مورد کار بدید تا این که به چگونگی کار فکر کنید .

ممکن است این مطلب در حال حاضر برای شما قابل درک نباشد . توضیحات بیشتر در این مورد توسط کوین ترودو در این دوره ارائه شده است .

چهار قدم یادگیری اطلاعات جدید چیست ؟

چهار مرحله در هنگام یادگیری اطلاعات جدید وجود دارد . شما این مراحل را به ترتیب طی می کنید و این وابسته به تلاش و تکرار است که شما به مرحله بعدی سعود کنید .

ناشایستگی ناخودآگاه – شما نمیدانید که چه چیز را نمیدانید

اگر از قبل در مورد چیزی هیچ اطلاعی نداشته باشید ، شما نه تنها آن موضوع را نمیدانید ، بلکه حتی نمیدانید که آن موضوع را نمیدانید . به یاد بیاورید وقتی که کودک بودید برای اولین بار که کفش بند را دیدید اصلا نمیدانستید که بستن بند چیست و روش بستن بند را هم بلد نبودید .

ناشایستگی خودآگاه – شما میدانید که چه چیز را نمیدانید

بعد از این که شما یک بار چیزی را مشاهده کنید تا اطلاعات کسب کنید در حقیقت دانش پیدا کردید که اطلاعاتی وجود دارد اما شما آن را ندارید یا نحوه انجام آن را بلد نیستید . مجدد به مثال کفش در کودکی فکر کنید . بعد از این که اولین بار پدر و مادر بند کفش خودشان یا شما را ببندند شما اطلاع پیدا میکنید که بند کفش باید بسته شود ، اما هنوز روش انجام آن را نمیدانید . و تلاش میکنید که یاد بگیرید .

شایستگی خودآگاه – شما میدانید و میتوانید با تفکر انجام دهید

در مرحله بعدی شما با تفکر در مورد مسائل و صرف زمان به اطلاعات دست پیدا میکنید . اما برای یاد آوری آن و انجام عمل نیازمند زمانی هر چند کوتاه هستید . برای مثال حالا کم کم یاد گرفتید که بند کفش را ببندید اما هر بار چند لحظه تفکر میکنید که اول باید کدام بند را به چه شکل عبور دهید و حتی ممکن است چند بار اشتباه گره بزنید و اصلاح کنید .

شایستگی ناخودآگاه – شما میدانید و بدون نیاز به تفکر انجام میدهید

بعد از تمرین های بسیار تکرار مداوم در مرحله شایستگی خودآگاه ذهن شما ناخودآگاه بعضی اطلاعات را استفاده میکند و بعضی عملیات را انجام میدهد . مثلا دیگر بدون فکر کردن بند کفش را گره میزنید ، یا وقتی فردی اسم شما را میپرسد بدون فکر کردن جواب میدهید . در این مرحله ذهن شما به صورت اتوماتیک کارها را انجام میدهد و اصلا نیاز به فکر و تصمیم گیری ندارید . حال تصور کنید که همین حالت برای تمامی اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میگیرد صورت بپذیرد .

سوالات متداول درباره دوره آرزوی تو دستور توست

بله - دوره آرزوی تو دستور توست دارای 14 سی دی صوتی اورجینال بوده که به صورت کامل زیرنویس شده است . تمامی زیر نویس ها توسط تیم موفقیت 98 به صورت اختصاصی انجام شده و چندین بار بررسی و روان سازی شده است تا از کوچکترین اشتباه یا درک اشتباه جلوگیری شود .

کوین ترودو در طول دوره آرزوی تو دستور توست ذکر میکند که حتی در گویش و چینش جملات خود ، تکنیک های کلیدی را به کار برده است تا مغز شما به مرور با کلمات و جمله ها سازگار شده و بذر موفقیت را در ذهن شما بکارد و دقیقا ارتعاشات خاصی را دریافت و از آن پیروی کند . با توجه به این که در اثر دوبله این مزیت از بین میرود و همچنین احساس واقعی حضور در دوره ، با احساس مصنوعی که توسط دوبلور ایجاد می شود قابل مقایسه نیست ، پیشنهاد می شود در ابتدا و برای بار اول حتما محتوای زیر نویس را مشاهده و مطالعه کنید ؛ در آینده برای یادآوری میتوانید از نسخه های دوبله شده استفاده کنید .

چه در بین افراد خارجی که دوره آرزوی تو دستور توست را دنبال کرده اند و چه در بین افراد ایرانی و کاربران سایت و حتی خود بنده هیچ کس از صرف هزینه یا صرف وقت برای دریافت اطلاعات این دوره پشیمان نیست . این دوره ممکن است زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد ! برای یک بار که شده به خودتان فرصت شروع تغییرات و موفقیت را بدهید .

به طور کلی مفاهیم دوره آرزوی تو دستور توست ساده است . اما چون کوین ترودو در طول دوره از افراد و مطالب خواصی نام میبرد بهتر است قبل از این دوره ، شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل رو مشاهده کنید . همچنین بعد از این دوره اولا چند بار مجدد به همین دوره مراجعه کنید و گوش کنید ، چون با هر بار گوش کردن پازل در فکر شما کامل تر شده و اطلاعات جدیدی را میتوانید در کنار هم قرار دهید استفاده کنید . همچنین بعد از این دوره تعدادی فایل صوتی از کوین ترودو و اساتید دیگر است که میتوانید گوش کنید و بسیار مفید هستند .

هر سوالی که در مورد دوره آرزوی تو دستور توست یا محتوای آن داشتید آن را در قسمت نظرات همین صفحه ذکر کنید . پاسخ و منابع لازم برای دریافت جواب در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

آرزوی تو دستور توست زیرنویس فارسی

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست اقدام به افشای راز موفقیت و ثروت می کند که این اسرار طی سالیان سال در گروه های مخفی نگهداری شده است

ارائه دهنده دوره: Person

نام ارائه دهنده دوره: کوین ترودو

URL ارائه دهنده دوره: https://www.success98.ir/biography/kevin-trudeau/

امتیازدهی ویرایشگر:
5

8 دیدگاه برای آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو – زیرنویس فارسی

 1. آسمان

  سلاااااااااااااااممممممممممممممممممممممممممممم
  سایتتون خیلی خوبه
  عاللللللی
  لطفا دوره هاتون رو بیشتر کنید

 2. نجمه

  این دوره واقعا سرنوشت سازه

 3. دنیا

  این دوره عالی هست
  عالی

 4. ستاره

  دوره های کوین همشون مکمل هم دیگه هستن
  از تک تک حرفاش میشه یاد گرفت
  مچکرم از این دوره های کاربردی

 5. elahee

  سلام
  من از زحمات شما بایت این سایت خیلی خوب تشکر میکنم
  لطف کنید دوره های بیشتری رو بیارید توی سایت

 6. نازنین

  عالیه

 7. Hamed72

  شما نوشتید که دوره کامل 14 قسمت هست و طول کل هم 14 و نیم . بعضی از سایت ها تعداد قسمت هاشون بیشتره چه طوری پس بیشتر دارن ؟

  • موفقیت 98

   سلام و وقت بخیر
   دوست عزیزم اگر ما هم هر قسمت اورجینال رو به دو تا تقسیم کنیم تعداد قسمت های ما میشه 28 عدد . تعداد قسمت مهم نیست و طول زمان کل سمینار مهم هست که ما کامل و بدون هیچ برش یا سانسوری قرار دادیم .
   اگر تعداد قسمت توی بعضی از سایت ها بیشتره یعنی خودشون بیشترش کردن به دلایل مختلف و اگر هم زمان بیشتری داره یعنی خودشون از پیش خودشون یک سری صحبت و بررسی به دوره اضافه کردن ( که خود کوین ترودو اگر نیاز بود اضافه میکرد . وقتی نکرده یعنی بیخوده … ).
   این دوره نسخه اورجینال و کامل هست که با بهترین کیفیت زیرنویس شده و قرار گرفته و همراه با دفترچه تمرین و کتاب نکات کلیدی ارائه میشه.

 8. 741328243712

  عالی بود مچکرم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *