آرزوی تو دستور توست

استاد

کوین ترودو

نوع محتوا

تصویری

کیفیت محتوا

720p ( خوب )

تعداد قسمت

14

مدت زمان

14 ساعت و 30 دقیقه

زبان محتوا

زیرنویس فارسی

فرمت فایل

MP4

حجم کل

2.32 گیگابایت

دسترسی فقط برای خریداران یا کاربران ویژه است

فقط کاربران ویژه سایت یا خریداران محصول اجازه دانلود این محتوا را دارند ، لطفا خرید اشتراک ویژه یا خرید تک محصولی انجام دهید یا وارد حساب کاربری خود شوید

خرید محصول

با خرید محصول به صورت تک ، فقط به همین محصول در سایت دسترسی خواهید داشت و می توانید همین حالا آنرا دانلود نمایید .

دریافت اشتراک ویژه

با دریافت اشتراک کاربری ویژه می توانید به کل محتوای ویژه سایت دسترسی داشته باشید و آنها را به صورت کامل نامحدود دانلود نمایید .

ورود به حساب کاربری

اگر از قبل کاربر سایت ما هستید به نظر میرسد که به حساب کاربری خود وارد نشدید ، لطفا برای دانلود به حساب کاربری خود وارد شوید .

آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو – زیرنویس فارسی

 

کوین ترودو کارآفرین مولتی میلیاردر آمریکایی که ثروت خود را از طریق ایجاد بیش از 60 شرکت در سراسر دنیا به دست آورده بود در سال 2007 راز بدست آوردن این ثروت را افشا کرد . او که از بچگی در خانواده متوسطی به دنیا آمده بود ذهنی هوشمند و فعال داشت و همیشه ثروتمند شدن را یکی از بزرگترین آرزو های خود می دانست .

در دوران دبیرستان توانست توسط فردی ناشناس به عضویت گروه مخفی آمریکایی با نام برادر هود در آید . اسراری که در گروه های مخفی آمریکایی مانند فراماسونری ، برادر هود ، اسکل اند بونز و … ذکر می شود را به مرور زمان به دست آورد . این اسرار که فقط مقدار کوچکی از آن در فیلم راز سال 2006 افشا شد در طول تاریخ باعث موفقیت و ثروت افراد زیادی شده اند .

کوین ترودو از همان نوجوانی شروع به استفاده از این اسرار و تکنیک ها کرد و تواست طی زمان کوتاهی به یکی از ثروتمند ترین افراد در آمریکا تبدیل شود . او طی چند سال در کسب و کار های مختلف فعالیت کرد و چند کتاب نوشت که بعضی از آنها جزو پرفروش ترین کتاب های آمریکا در آن زمان شدند .

اطلاعات بیشتر درباره او را در زندگینامه کوین ترودو بخوانید :

پیشنهاد برای شما :  زندگینامه کوین ترودو

پس از سالیان طولانی کوین ترودو که حالا تمامی اطلاعات گروه های مخفی و اسرار آنها را کشف کرده از گروه برادر هود خارج شد تا این اسرار و اطلاعات را به صورت جهانی افشا کند . اون اعتقاد دارد تمامی مردم دنیا باید این اطلاعات را بدانند و از آن برای رسیدن به موفقیت ، ثروت و سلامت استفاده کنند . خروج او از برادر هود باعث مخالفت شدید اعضای گروه های مخفی آمریکایی شد و چندین بار این افراد که آنها نیز با استفاده از این قوانین در جامعه آمریکا افراد قدرتمند و ثروتمندی هستند برای کوین ترودو پاپوش درست کردند .

کوین ترودو در سال 2007 یک سمینار بزرگ با نام “آرزوی تو دستور توست” برگذار کرد تا این اطلاعات را افشا کرده و به گروهی از افراد آنرا آموزش دهد . سمینار آرزوی تو دستور توست در کوه های آلپ اروپا در یک هتل بینظیر برگذار شد . هزینه شرکت در این سمینار برای هر نفر 10000 دلار ذکر شده بود . این سمینار توسط دستگاه های صوتی ضبط شد و بعدا توسط کوین ترودو به صورت یک مجموعه 14 عددی سی دی صوتی به فروش رفت .

 

پکیج کامل آرزوی تو دستور توست

پکیج کامل آرزوی تو دستور توست

دوره آرزوی تو دستور توست

نکته مهم برای خریداران آرزوی تو دستور توست :

دوره آرزوی تو دستور توست توسط سایت موفقیت 98 ترجمه و به دو صورت زیرنویس فارسی و دوبله فارسی در سایت ارائه شده است .

نسخه زیرنویس پیشنهاد ماست ، چون 14 سی دی ارائه شده توسط کوین ترودو به صورت کامل زیرنویس شده و شما می توانید صدای کوین ترودو را بشنوید . به این شکل لحن گویش کوین ترودو را نیز می شوند که تاثیر در درک محتوا خواهد داشت . حتی یک لحظه از این دوره سانسور و حذف نشده است و تماما توسط تیم ما با دقت بسیار به صورت کاملا روان ترجمه شده است .

همراه با دوره آرزوی تو دستور توست دو کتاب دیجیتال نیز به صورت رایگان برای شما ارسال می شود :

 1. کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست ( که توسط خود کوین ترودو آماده شده و توسط ما ترجمه شده است )
 2. کتاب نکات کلیدی آرزوی تو دستور توست ( که به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم سایت موفقیت 98 از محتوای سمینار آرزوی تو دستور توست استخراج شده است )

این صفحه برای خرید نسخه زیرنویس آرزوی تو دستور توست می باشد . اگر مایل هستید می توانید با مراجعه به آدرس زیر نسخه دوبله فارسی آرزوی تو دستور توست را تهیه بفرمایید :

پیشنهاد برای شما :  آرزوی تو دستور توست - کوین ترودو - دوبله فارسی

همچنین لازم به ذکر است که می توانید با خرید اشتراک کاربری ویژه ، به کل دوره ها و کتاب های کوین ترودو که در سایت قرار گرفته دسترسی داشته باشید :

 

توضیحات کوین ترودو درباره دوره آرزوی تو دستور توست را در ویدیو زیر ببینید :


تاریخچه اسرار موفقیت و ثروت به کجا باز می گردد ؟

همیشه در طول تاریخ قوم یا خانواده هایی بوده اند که از نظر سطح مالی ثروتمند به حساب می آمدند و کاملا با طیف عام و فقیر جامعه از نظر طبقاتی فاصله داشته اند . هیچگاه فردی از یک خانواده ثروتمند با یک فرد از خانواده فقیر ازدواج نمیکرده و حتی رفتار این دو طبقه اصلا شکل اجتماعی نداشته است . برده داری ، پادشاهی ، خان سالاری و … از نمونه این رفتار در طول تاریخ بوده است .

دلیل آن این است که در طول تاریخ تصور بر این بوده که ثروت و قدرت به صورت ژنتیکی در DNA افراد گنجانده شده و معمولا در قدیم از اصطلاح خون برتر یا ژن برتر ( در انگلیسی خون آبی ) برای آن استفاده شده است . به مرور زمان قوانین و روش هایی در خانواده ها و اقوام ثروتمند برای موفقیت و افزایش ثروت پایه گذاری شده است که در طول زمان از طریق کتاب یا نقل قول شفاهی به صورت داستان و یا آموزش به نسل بعدی منتقل شده .

اما این اطلاعات همیشه فقط در دسترس برای افراد خانواده یا بزرگان بوده و آنها هیچ گاه اجازه نمیدادند این اطلاعات توسط عام مردم کشف و درک شود . افراد ثروتمند و موفق حتی اجازه تحصیل را از برده ها و فقرا می گرفتند . برای مثال همه میدانیم که کتاب کلیله و دمنه یک کتاب هندی برای پادشاهان و جانشین آنها بوده تا با مطالعه داستان های آن پند هایی را آموزش ببینند که در نهایت فردی نسخه ای از کتاب را به صورت غیر مجاز کپی کرده و باعث انتشار آن به مرور زمان شد !

پس از گذشت سالهای طولانی و از بین رفتن حکومت های پادشاهی ، برده داری و … در جوامع امروزی گروه های مخفی در سراسر دنیا تشکیل شده که این اطلاعات را در اختیار دارند و فقط اعضای این گروه ها هستند که میتوانند این اطلاعات و راز ها را آموزش ببینند و با استفاده از آن به موفقیت و ثروت برسند .

تعدادی از این گروه ها با نام های فراماسونری ، برادرهود ، جمجمه و استخوان و ایلومیتانی امروزه شناخته شده هستند  که در سراسر دنیا گسترده شده اند و چون همین اطلاعات و راز ها بوده که افراد عضو در این گروه ها را به ثروت و موفقیت رسانده ، بنابراین می توان گفت اکثر بزرگان و ثروتمندانی که شناخته شده هستند حداقل عضو یکی از این گروه های مخفی هستند !

برای مثال رئیس جمهور سابق آمریکا جان اف کندی یا جیم کری هنرپیشه آمریکایی به صراحت حضور خود را در انجمن های مخفی اعلام کرده اند . در حقیقت حضور در این انجمن ها مایه افتخار است . چون هر کسی اجازه عضویت و ورود به این انجمن ها را ندارد !

هنوز قوانین این گروه ها بر پایه این موضوع است که عام مردم نباید اطلاعات و راز ها را بدانند و قطعا با افرادی که این اطلاعات را فاش کنند برخورد می کنند . چون اعضای این گروه ها نمی خواهند رقیب داشته باشند تا همیشه بتوانند از عام مردم به عنوان نیرو کارگر استفاده کرده و به اهداف خود برسند .

در نهایت کوین ترودو پس از چندین سال حضور در گروه برادرهود و یادگیری تمام اطلاعات های آن به بالاترین سطح در این گروه رسید و با خروج خود از این گروه قصد داشت تمام اطلاعات به دست آمده را فشا کند .


آرزوی تو دستور توست

آرزوی تو دستور توست

آرزوی تو دستور توست

قطعا اسراری که کوین ترودو طی بیش از 20 سال مطالعه و حضور در این گروه مخفی یاد گرفته و باعث شده او تبدیل به یک میلیاردر خودساخته شود بسیار ارزشمند است . او هزینه حضور در سمینار آرزوی تو دستور توست را 10 هزار دلار در نظر گرفت تا فقط افرادی که واقعاً مشتاق یادگیری هستند برای حضور در این سمینار ثبت نام کنند .

او در سمینار آرزوی تو دستور توست پایه ترین اصول موفقیت و کسب ثروت را آموزش میدهد . شما با داشتن همین اطلاعات می توانید یاد بگیرید چطور به خواسته های خود برسید . خواسته شما می تواند هر چیزی باشد ، ممکن است شما پول بخواهید ، ممکن است عشق در زندگی خود بخواهید ، ممکن است به دنبال سلامتی و تناسب اندام هستید . این راز بزرگ و تکنیک های ارائه شده توسط کوین ترودو برای هر خواسته ای که شما داشته باشید عملی است .

برخی از افراد با گوش دادن به همین دوره به آنچه که میخواهند میرسد و راضی از آن هستند . اما بعضی دیگر هستند که حریص به این اطلاعات و به دست آوردن موفقیت و ثروت بیشتر هستند . بنابراین اطلاعات کوین ترودو فقط در سمینار آرزوی تو دستور توست خلاصه نمی شود . او پس از ارائه سمینار آرزوی تو دستور توست یک گروه از افراد موفق و ثروتمند تشکیل داد تا نام آن را شبکه جهانی اطلاعات گذاشت .

او از کسانی که مایل بودند اطلاعات بیشتری دریافت کنند تا بتوانند موفقیت و ثروت را در نهایت حد داشته باشد خواست که عضو این شبکه شوند تا آموزش های جدید را دریافت کنند و بتوانند با دیگر اعضا ارتباط داشته باشند .

سمینار ها و کتاب های ارائه شده در شبکه جهانی اطلاعات موارد بعدی هستند که شما پس از طی کردن دوره آرزوی تو دستور توست باید آنها را مشاهده کرده و یاد بگیرید .

در صورتی که دوره آرزوی تو دستور توست را به اتمام رساندید پیشنهاد میکنیم دوره های زیر از کوین ترودو را مشاهده فرمایید :

پیشنهاد برای شما :  25 راز تولید ثروت - کوین ترودو
پیشنهاد برای شما :  افشای اسرار کسب ثروت - کوین ترودو
پیشنهاد برای شما :  ماشین پولسازی - کوین ترودو

در آرزوی تو دستور توست کوین ترودو چه می گوید ؟

مطالب پایه و اولیه برای موفقیت و کسب ثروت در این سمینار توسط کوین ترودو گفته می شود . این اطلاعات به قدری کافی هستند که شما می توانید با انجام آن در کوتاهترین زمان به نتیجه مورد نظر خود برسید .

لیست بعضی از مسائلی که کوین ترودو به شما آموزش می دهد به شرح زیر است :

 1. این اطلاعات و تکنیک ها از کجا آمده و سر منشا آن کجاست ؟
 2. مبنای علمی برای توضیح آن چیست ؟
 3. چه کسانی در گذشته از این اطلاعات استفاده کرده اند ؟
 4. چرا باید این اطلاعات را باور کنید ؟
 5. چطور باید این اطلاعات را یاد بگیرید ؟
 6. چطور تمرین کنید تا نتیجه بهتری بگیرید ؟
 7. چطور افکار منفی ذهن خود را به افکار مثبت تبدیل کنید ؟
 8. چطور چیزی که می خواهید را درخواست کنید ؟
 9. چطور با استفاده از این اطلاعات به ثروت زیاد دست پیدا کنید ؟
 10. چه افرادی هستند که می توانند از این اطلاعات بیشتر و بهتر استفاده کنند ؟
 11. و پاسخ بسیاری از سوالات که ممکن است همین الان در ذهن شما باشد …

سوالات متداول درباره دوره آرزوی تو دستور توست

 1. آیا دوره آرزوی تو دستور توست سانسور شده و ناقص می باشد ؟
  خیر – دقت فرمایید که دوره آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو در سایت موفقیت 98 به صورت کامل در دسترس است و ذکر بدون سانسور بودن دوره توسط برخی از سایت ها صرفا جهت تبلیغات می باشد .
 2. آیا تمام قسمت های دوره زیر نویس شده و کیفیت زیر نویس مناسب و روان می باشد ؟
  بله – دوره آرزوی تو دستور توست دارای 14 سی دی صوتی اورجینال بوده که به صورت کامل زیرنویس شده است . تمامی زیر نویس ها توسط تیم موفقیت 98 به صورت اختصاصی انجام شده و چندین بار بررسی و روان سازی شده است تا از کوچکترین اشتباه یا درک اشتباه جلوگیری شود .
 3. چرا این محتوا را به صورت زیرنویس نگاه کنیم ؟ آیا نسخه دوبله بهتر نیست ؟
  کوین ترودو در طول دوره آرزوی تو دستور توست ذکر میکند که حتی در گویش و چینش جملات خود ، تکنیک های کلیدی را به کار برده است تا مغز شما به مرور با کلمات و جمله ها سازگار شده و بذر موفقیت را در ذهن شما بکارد و دقیقا ارتعاشات خاصی را دریافت و از آن پیروی کند . با توجه به این که در اثر دوبله این مزیت از بین میرود و همچنین احساس واقعی حضور در دوره ، با احساس مصنوعی که توسط دوبلور ایجاد می شود قابل مقایسه نیست ، پیشنهاد می شود در ابتدا و برای بار اول حتما محتوای زیر نویس را مشاهده و مطالعه کنید ؛ در آینده برای یادآوری میتوانید از نسخه های دوبله شده استفاده کنید .
 4. آیا این دوره واقعا ارزش صرف زمان و هزینه برای شنیدن را دارد ؟
  چه در بین افراد خارجی که دوره آرزوی تو دستور توست را دنبال کرده اند و چه در بین افراد ایرانی و کاربران سایت و حتی خود بنده هیچ کس از صرف هزینه یا صرف وقت برای دریافت اطلاعات این دوره پشیمان نیست . این دوره ممکن است زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد ! برای یک بار که شده به خودتان فرصت شروع تغییرات و موفقیت را بدهید .
 5. قبل یا بعد از این دوره آیا نیاز به گوش دادن یا دیدن سمینار یا دوره های دیگر می باشد ؟
  به طور کلی مفاهیم دوره آرزوی تو دستور توست ساده است . اما چون کوین ترودو در طول دوره از افراد و مطالب خواصی نام میبرد بهتر است قبل از این دوره ، شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل رو مشاهده کنید . همچنین بعد از این دوره اولا چند بار مجدد به همین دوره مراجعه کنید و گوش کنید ، چون با هر بار گوش کردن پازل در فکر شما کامل تر شده و اطلاعات جدیدی را میتوانید در کنار هم قرار دهید استفاده کنید . همچنین بعد از این دوره تعدادی فایل صوتی از کوین ترودو و اساتید دیگر است که میتوانید گوش کنید و بسیار مفید هستند .
 6. پس از گذارندان دوره سوالاتی در ذهنم ایجاد شده است . آیا میتوانم پاسخی دریافت کنم ؟
  هر سوالی که در مورد دوره آرزوی تو دستور توست یا محتوای آن داشتید آن را در قسمت نظرات همین صفحه ذکر کنید . پاسخ و منابع لازم برای دریافت جواب در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

بخش های دوره آرزوی تو دستور توست

آرزوی تو دستور توست به چه معناست ؟

همه ما داستان علاءالدین و غول چراغ جادو را شنیده ایم و در کودکی کارتونی علاءالدین و چراغ جادو را دیده ایم . خلاصه داستان این است که علاءالدین یک چراغ قدیمی را پیدا میکند و با تمیز کردن گرد و خاک آن ، غول چراغ ظاهر می شود . غول به علاءالدین میگوید که میتواند 3 آرزو داشته باشد و او این آرزو ها را بر آورده خواهد کرد .

جمله ای که غول چراغ به کار میبرد در ذهن ما و در زبان فارسی ” فرمان بردارم سرورم ” است . در صورتی که در انگلیسی این جمله ” Your Wish Is My Command ” می باشد . که معادل فارسی آن ” آرزوی تو دستور من است ” خواهد بود .

اگر با قانون جذب آشنا باشید و یا فیلم راز را دیده باشید قطعا میدانید که هر آنچه که شما بخواهید را کائنات به سمت شما هدایت میکنند و به این شکل آرزو های شما بر آورده می شود . اگر این موضوع را با داستان علاءالدین مقایسه کنیم ، شما علاءالدین هستید که همیشه به دنبال آرزوی های خود هستید و غول چراغ جادو همان کائنات است که آرزو های شما را بر آورده می کند . با این تفاوت که کائنات محدودیتی برای تعداد آرزو ها برای شما ایجاد نکرده و میتوانید هر چه میخواهید و هر چند بار که میخواهید را دریافت کنید .

نکته این جاست که در حقیقت این خود شما هستید که با نوع فکر ، احساس و ارتعاشات آرزوی خود را بر آورده می کنید و هیچ غولی وجود ندارد ! در نتیجه همان طور که شما در حال آرزو هستید ، خود نیز آرزو را بر آورده می کنید ، و این جاست که درک میکنید ” آرزوی تو دستور توست ” به چه معناست ! هر آرزویی که انجام دهید در حقیقت دستوری برای خود شماست که باید آن را برآورده کنید .

به چه کسی گوش می کنید ؟

در زمینه موفقیت و قانون جذب و ثروتمند شدن کتاب ها ، سمینار ها و دوره های فراوانی وجود دارد که تقریبا 90 درصد آنها بلااستفاده هستند ! چرا ؟ چون برخی افرادی که کتاب در زمینه موفقیت و ثروت نوشته و چاپ کرده اند هیچ گاه در زندگی شخصی خودشان موفق و ثروتمند نبوده اند و همان مقدار پولی را که به دست آوردند نیز از فروش همین آموزش ها بوده است ! پس در حقیقت توضیحات و روش های آنها جنبه تئوری دارد و در عمل هیچ دلیلی وجود ندارد که اطمینان کنید آن فرد واقعا روش های صحیح را در کتاب خود ذکر کرده است .

تعدادی افراد نیز هستند که ثروتمندند و کتاب در زمینه موفقیت و ثروت دارند . برای مثال ” دونالد ترامپ ” ، اما آیا واقعا فکر می کنید این کتاب توسط خود دونالد ترامپ نوشته شده است ؟ خیر ! ، افرادی مثل دونالد ترامپ با یک نویسنده ناشناس مصاحبه ای نه چندان بلند انجام میدهند و آن نویسنده با این اطلاعات و اطلاعات خودش شروع به نوشتن کتاب با اسم دونالد ترامپ می کند . بعید نیست که حتی بعضی از این افراد خودشان کتاب خودشان را حتی نخوانده باشند ! بنابراین این نوع کتاب ها نیز بی ارزش هستند ! از طرفی همان طور که گفته شد افراد ثروتمند هیچ گاه نمیخواهند برای خودشان رقیب تراشی کنند پس اگر حتی اطلاعاتی را نیز در کتابشان ذکر کنند فقط مقدار کمی از آن است که نظر شما را جلب کند اما آن قدر نیست که به موفقیت و ثروت واقعی دست پیدا کنید .

پس مهمه که به حرف چه کسی دارید گوش میکنید و دارید این آموزش ها رو با روش های چه کسی پیش میرید . علاوه بر این که خود کوین ترودو موفقیت های زیادی داره و نشون میده که قوانینی رو بلد هست او دوستانی رو هم به این دوره دعوت کرده که همگی از بزرگان و ثروتمندان آمریکا هستند و حتی در انجمن های مخفی هم عضو هستند و همگی اعلام می کنند که اطلاعات این دوره کاملا درسته و اونا هم با استفاده از همین اطلاعات و روش ها به ثروت و موفقیت رسیدن .

چه مقدار آموزش پذیر هستید ؟

مقیاس تمایل برای یادگیری

آیا حاضر هستید برای این که این اطلاعات رو بدست بیارید از یک سری کار هایی که دوست دارید دست بکشید ؟ به جای این که الان سریال مورد علاقه خودتون رو ببینید از اون دست بکشید و وقت خودتون رو برای یادگیری اطلاعاتی بگذارید که میتونه تمام آرزو های شما رو به حقیقت تبدیل کنه ؟ درسته کار سختیه که از بعضی چیزهایی که دوست دارید برای مدتی یا حتی برای همیشه دست بکشید تا به موفقیت برسید اما این مسیری هست که باید طی کنید و بهایی هست که باید بپردازید . سطح آموزش پذیر بودن شما از عددی بین 0 تا 10 مشخص میشه . هر چی تمایل و علاقه بیشتری داشته باشید عدد بالاتر هست . اگر حاضر نیستید به خاطر رسیدن به خواسته های زندگیتون دست از یک فیلم سینمایی بکشید پس عدد آموزش پذیری شما خیلی کم هست !

مقیاس تمایل برای قبول تغییر

از طرفی همزمان با یادگیری این اطلاعات باید به اون ها عمل کنید و تغییراتی رو توی زندگی خودتون به وجود بیارید . برای مثال آیا حاضر هستید از این به بعد ساعت 5 صبح بیدار شوید ؟ آیا حاضر هستند نوع اخلاق ، رفتار و ارتباطات خودتون رو عوض کنید ؟ تغییر پذیری شما هم با عددی بین 0 تا 10 مشخص میشه . هر چه بیشتر مصمم باشید که تغییرات را در زندگی خودتون اعمال کنید شما عدد تغییر پذیری بیشتری دارید .

و در آخر دقت کنید برای رسیدن به موفقیت باید هر دو عدد را در کنار هم داشته باشید . اگر شما علاقمند به یادگیری اطلاعات باشید و برای مثال عدد شما 10 باشد ، در صورتی که تمایلی به تغییر نداشته باشید یعنی 0 ، عدد اول در عدد دوم ضرب شده و نتیجه باز هم صفر خواهد شد ! بنابراین این دو مکمل یکدیگر هستند . شما باید هر دو را قبول کنید و آنها را تقویت و به آن عمل کنید .

مقیاس تعادل آموزش چیست ؟

وقتی میخواهید اطلاعاتی را به کسی آموزش دهید باید این را بدانید که در حقیقت مقیاس آموزش دارای دو سو می باشد . یک طرف مواردی هستند که به تفکر ، احساس ، انگیزه و … مربوط می شوند و علت “چرا” هستند ، یک طرف دیگر این مقیاس مواردی مثل تلاش ، روش کار ، عملکرد و … است که مربوط می شوند به “چگونگی” .

برای درک بهتر به این مثال دقت کنید ، بعضی از افراد در آموزش های خودشان بسیار در مورد انگیزش داشتن برای کار و تفکر کردن در مورد آن و … صحبت میکنند اما از تکنیک های انجام کار هیچ چیز ذکر نمی شود . در مواردی دیگری نیز آموزش هایی وجود دارد که فقط در مورد تکنیک های کار و چگونگی انجام کار اطلاعات ارائه می شود و هیچ کاری به نوع نفکر و افزایش انگیزه شما برای انجام آن کار ندارد .

در تئوری و چیزی که همه تصور میکنند این دو مقدار باید یکسان باشد . یعنی شما هم برای انجام یک کار انگیزه داشته باشید و تفکر کنید و هم روند چگونگی آن و تکنیک های آن را فرا گرفته باشید . اما این اشتباه هست و این چیزی هست که اطراف به خصوص جامعه در ذهن شما گنجانده اند تا شما از موفقیت به دور باشید . حقیقت این است که بخش فکر ، انگیزه ، احساس و … حدود 99.9 درصد از این طیف را به خود اختصاص میدهد . شما باید اهمیت بیشتری به تفکر در مورد کار بدید تا این که به چگونگی کار فکر کنید .

ممکن است این مطلب در حال حاضر برای شما قابل درک نباشد . توضیحات بیشتر در این مورد توسط کوین ترودو در این دوره ارائه شده است .

چهار قدم یادگیری اطلاعات جدید چیست ؟

چهار مرحله در هنگام یادگیری اطلاعات جدید وجود دارد . شما این مراحل را به ترتیب طی می کنید و این وابسته به تلاش و تکرار است که شما به مرحله بعدی سعود کنید .

ناشایستگی ناخودآگاه – شما نمیدانید که چه چیز را نمیدانید

اگر از قبل در مورد چیزی هیچ اطلاعی نداشته باشید ، شما نه تنها آن موضوع را نمیدانید ، بلکه حتی نمیدانید که آن موضوع را نمیدانید . به یاد بیاورید وقتی که کودک بودید برای اولین بار که کفش بند را دیدید اصلا نمیدانستید که بستن بند چیست و روش بستن بند را هم بلد نبودید .

ناشایستگی خودآگاه – شما میدانید که چه چیز را نمیدانید

بعد از این که شما یک بار چیزی را مشاهده کنید تا اطلاعات کسب کنید در حقیقت دانش پیدا کردید که اطلاعاتی وجود دارد اما شما آن را ندارید یا نحوه انجام آن را بلد نیستید . مجدد به مثال کفش در کودکی فکر کنید . بعد از این که اولین بار پدر و مادر بند کفش خودشان یا شما را ببندند شما اطلاع پیدا میکنید که بند کفش باید بسته شود ، اما هنوز روش انجام آن را نمیدانید . و تلاش میکنید که یاد بگیرید .

شایستگی خودآگاه – شما میدانید و میتوانید با تفکر انجام دهید

در مرحله بعدی شما با تفکر در مورد مسائل و صرف زمان به اطلاعات دست پیدا میکنید . اما برای یاد آوری آن و انجام عمل نیازمند زمانی هر چند کوتاه هستید . برای مثال حالا کم کم یاد گرفتید که بند کفش را ببندید اما هر بار چند لحظه تفکر میکنید که اول باید کدام بند را به چه شکل عبور دهید و حتی ممکن است چند بار اشتباه گره بزنید و اصلاح کنید .

شایستگی ناخودآگاه – شما میدانید و بدون نیاز به تفکر انجام میدهید

بعد از تمرین های بسیار تکرار مداوم در مرحله شایستگی خودآگاه ذهن شما ناخودآگاه بعضی اطلاعات را استفاده میکند و بعضی عملیات را انجام میدهد . مثلا دیگر بدون فکر کردن بند کفش را گره میزنید ، یا وقتی فردی اسم شما را میپرسد بدون فکر کردن جواب میدهید . در این مرحله ذهن شما به صورت اتوماتیک کارها را انجام میدهد و اصلا نیاز به فکر و تصمیم گیری ندارید . حال تصور کنید که همین حالت برای تمامی اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میگیرد صورت بپذیرد .

کوین ترودو
39 دیدگاه

مطالب مشابه

سطح 3 کوین ترودو
دسترسی با خرید یا اشتراک ویژه

همین حالا حس خوبی داشته باشید

کوین ترودوزیرنویس فارسی
تصویری4 فایل
تکنیک های پیشرفته قانون جذب
دسترسی با خرید یا اشتراک ویژه

تکنیک های پیشرفته قانون جذب

کوین ترودوزیرنویس فارسی
تصویری4 فایل
تی اف تی کوین ترودو
دسترسی با اشتراک ویژه

درمان میدان فکری ( TFT )

کوین ترودوزیرنویس فارسی
تصویری1 فایل

39 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • malekiamir620
  11/01/1398 11:55

  با سلام تو قسمت 14 کوین ترودو میگه عضو گروه( که اسمش رو نمیدونم )بشید.اونجا با شما هستیم و همراهیتون میکنیم.خواستم بدونم چطور میشه عضو شد؟

  پاسخ
  • سلام و روز شما بخیر
   شبکه جهانی اطلاعات بعد از به زندان افتادن کوین ترودو فعالیتش کمتر شده .
   در آخر ویدیو متن کوتاهی قرار دادم که توضیح دادم به مرور محتوا و سمینار های همون گروه رو هم براتون ترجمه میکنیم و در سایت قرار میدیم .
   در حال حاضر هزینه عضویت مستقیم در این کلاب 500 دلار اولیه و 150 دلار ماهانه هست ؛ که با توجه قیمت فعلی ارز در ایران مقدار زیادی به نظر میرسه .

   پاسخ
 • محمد
  13/01/1398 19:57

  وقت بخیر
  چرا نمیتونم محصول و بخرم
  اول ک مشکل شماره کارت بود
  دوم هم مشکل تعداد دفعات اشتباه رمز

  پاسخ
  • سلام دوست عزیزم
   مشکلی از طرف ما در روند خرید وجود نداره و مشکل قطعی هم از طرف شبکه شتاب گزارش نشده .
   امروز خرید بدون مشکل از سایت داشتیم .

   لطفا در وارد کردن شماره کارت و رمز دقت کنید . همچنین صفحه پراخت رو حتما با کیبورد انگلیسی تکمیل بفرمایید .

   در صورتی که باز هم مشکل پرداخت داشتید لطفا ایمیل ارسال کنید تا روش های دیگه ای برای پرداخت خدمت شما ارائه بشه

   شاد و پیروز باشید

   پاسخ
 • وهاب یوسفی زاد
  14/02/1398 00:14

  سلام.
  نمیدونم چرا نمیتونم محصول رو دانلود کنم. من از IDM استفاده میکنم و البته فیلتر شکنمم قطعه. خواهشا یه راهنماییی بکنید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیزم
   امروز این محصول چندین خریدار داشته که فایل ها رو دانلود کردن و منم مجدد بررسی کردم مشکلی در دانلود نیست .
   هاستینگ داخل ایران هست و مشکلی با IDM نداره و حتی بهتر که از IDM استفاده میکنید .
   لطفا مجدد تلاش کنید و اگر موفق نشدید از طریق چت آنلاین پایین سمت راست سایت پیام ارسال کنید تا مشکل رو بررسی کنیم .
   با تشکر از شما کاربر عزیز

   پاسخ
 • میلاد عزیزی
  17/04/1398 11:10

  سلام امکان ارسال پستی به صورت سی دی یا فلش براتون مقدور نیست؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیزم
   در حال حاضر مقدور نیست . چون هزینه دانلود پکیج ها بسیار کمتر هست و هیچ کس نسخه فیزیکی درخواست نمیکنه .
   با یک خط ایرانسل گوشی و اینترنت 4G و استفاده از بسته میشه با نهایت 2 هزار تومان کل دوره رو دانلود کنید . بنابراین هزینه ارسال و پست و … به نظر غیر منطقی میاد …

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید نسخه ۷۲۰پریم تا قسمت 10 بدون مشکل دانلود میشه ولی قسمت های ۱۱و۱۲و۱۳و۱۴ دانلود نمیشه و ارور ۴۰۴ میده. از نرم افزار idm استفاده میکنم فیلتر شکن هم خاموشه

  پاسخ
  • سلام و وقت شما بخیر دوست عزیزم
   بله درست میفرمایید ، به نظر میرسه خطایی وجود داره که سعی میکنیم امشب رفع کنیم .
   لطفا فردا برای دانلود اقدام بفرمایید .

   پاسخ
  • اصلاح شد دوست من
   میتونید دانلود کنید .

   پاسخ
 • راحله
  27/04/1398 22:50

  سلام وقت به خیر
  من قصد خرید لینک های:
  Your wish is my command
  رو دارم ولی حساب کاربری میخواد ! که بهتر بود برای خرید، گزینه “مهمان” رو میذاشتید که برای خریدار معطلی نداشته باشه!
  من نام نویسی کردم ولی ایمیل تایید هنوز برام فرستاده نشده معمولا بطور اتوماتیک همون لحظه ارسال میشه! الان امکان خرید ندارم!
  نمیدونم چطور قرار رسیدگی کنید
  امیدوارم مجبور نشم از سایتهای دیگه خریداری کنم
  با تشکر

  پاسخ
  • سلام و وقت شما بخیر
   اصلا نیازی به ساخت حساب کاربری و بعد از اون خرید محصول نیست . ( اگر چه از این مسیر هم میتوانید استفاده کنید )
   کافیه از دکمه خرید محصول استفاده کنید و در طی عملیات خرید حساب کاربری هم به صورت خودکار برای شما ایجاد میشه .
   بعد از خرید محصول ، لینک های دانلود برای شما ایمیل میشه و در همین صفحه هم به جای دکمه های خرید محصول یا فرم ورود شما لینک های دانلود رو مشاهده خواهید کرد .

   اگر مشکل شما رفع نشده لطفا از قسمت چت آنلاین سایت استفاده کنید تا سریع تر ارتباط داشته باشیم .

   پاسخ
  • حساب کاربری شما بررسی شد . شما در سایت ثبت نام کردید اما اقدام به خرید محصولی نکردید و حتی تا صفحه درگاه پرداخت هم پیش نرفتید .
   لطفا با حساب کاربری خودتون وارد بشید و بعد از دکمه های خرید محصول استفاده کنید .
   بعد از طی کردن مراحل خرید و پرداخت مبلغ لینک های دانلود برای شما ایمیل شده و در صفحه محصول مورد نظر نیز دکمه های دانلود ظاهر خواهد شد .

   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • ریحان
  11/05/1398 13:47

  سلام و دروود
  زیرنویس بسیار محو نمایش داده می شود آیا محصول خریداری شده هم این چنین است ؟

  پاسخ
  • سلام و وقت شما بخیر
   خیر کیفیت تصویر در نسخه دانلودی از نمونه نمایشی بالاتر است .
   همچنین نسخه 720 این محتوا نیز که کیفیتی دو برابر بیشتر دارد قرار گرفته که به انتخاب خودتان می توانید آنرا دانلود بفرمایید .
   به جرات میتوان گفت سمینار آرزوی تو دستور توست قرار گرفته در سایت ما ، کامل‌ترین و با کیفیت‌ترین نسخه در سطح اینترنت است .
   موفق و پیروز باشید .

   پاسخ
 • راضیه افرنجیان
  24/07/1398 13:56

  سلام، وقتتون بخیر،ببخشید من فایل و خرید کردم،از حسابمم کم شد،ولی هیچ فایلی برام نیومد…

  پاسخ
  • سلام و روز شما بخیر
   خانوم افرنجیان شما تا مرحله پرداخت پیش رفتید اما مبلغی پرداخت نکردید . در سیستم سایت و درگاه پرداخت هیچ پرداختی برای فاکتور شما ثبت نشده .
   لطفا مجدد اقدام به پرداخت برای محصول بفرمایید .

   موفق باشید .

   پاسخ
 • دلنیا
  22/08/1398 15:35

  سلام وقت بخیر و ببخشید چطور نسخه صوتی ۱۲ قسمته ولی تصویری ۱۴ ؟
  دقایق دو دوره هم تفاوت زیادی دارن
  دوره ی صوتی ناقصه یا دلیل دیگه ای داره ؟

  پاسخ
  • سلام و روز شما بخیر
   نسخه زیرنویس 14 قسمت هست . قسمت 13 شامل یک سری پرسش و پاسخ هست که در نسخه دوبله همون سوالات رو با توجه به موضوعی که داشتن که طول دوره اصلی ذکر کردیم و نیازی به تکرار دوباره به صورت یک قسمت نبوده
   قسمت 14 هم کامل توضیحات درباره مزایای عضویت در شبکه جهانی اطلاعات هست که برای ایرانی ها کاربردی نداره و فعلا هم کوین ترودو زندانه و این شبکه فعالیت گسترده ای نداره . بنابراین این قسمت رو از دوبله حذف کردیم .

   نسخه دوبله شده به هیچ عنوان ناقص نیست و مشکلی از نظر اطلاعات ندارد .
   پیشنهاد بنده همیشه این بوده که یک بار اول نسخه زیرنویس رو مشاهده کنید تا با تن صدای خود کوین ترودو دوره رو یاد بگیرید . بعد از اون برای گوش کردن در موبایل یا خودرو از نسخه دوبله استفاده کنید .

   پاسخ
 • میثم درگی
  19/12/1398 12:35

  سلام خداقوت.در بخش کتاب راهنما قسمتی رو ب عنوان خواسته های احساسی،خواسته های روحانی و خواسته های فیزیکی داره.راهنمایی میکنین که برای بیان این خواسته ها چ طیفی رو در نظر باید بگیریم.ممنون

  پاسخ
  • سلام دوست عزیزم
   یک مثال از هر کدوم بخوابم بزنم راحت تر متوجه میشید
   خواسته های احساسی : اینکه مثلا شما احساس عشق و شادی بیشتری رو در زندگی تجربه کنید
   خواسته های روحانی : اینکه مثلا شما درک عمیق تر و علم بیشتری درباره جهان هستی و خلقت داشته باشید
   خواسته های فیزیکی : اینکه شما پول بیشتری به دست بیارید یا از نظر فیزیک بدنی سالم و سلامت باشید

   پاسخ
 • میثم درگی
  22/12/1398 22:36

  سلام و خدا قوت.
  درباره کتاب راهنما میخواستم مطالبی رو بدونم.اینکه این کتاب هم ارائه شده توسط آقای ترودو هستش یا نه؟
  و اینکه باید فایلها رو گوش کرد و بعد کتاب رو شروع کنیم یا ب موازات هم ایرادی نداره ؟
  ممنون

  پاسخ
  • سلام عزیزم
   ما توی سایت دو کتاب برای دوره آرزوی تو دستور توست تهیه کردیم .
   کتاب اول “کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست” هست که توسط خود آقای کوین ترودو نوشته شده و ما فقط ترجمه کردم . شامل سوالات شفاهی هست که از شما پرسیده میشه و باید جواب بدید و همچنین یک سری تمرینات فکری و عملی که باید انجام بدید و نتیجش رو توی کتاب بنویسید .

   کتاب دوم که جدیدا و به صورت اختصاصی توسط تیم موفقیت 98 جمع آوری شده ” کتاب نکات کلیدی آرزوی تو دستور توست ” هست . این کتاب توسط بنده با گوش دادن و نتیجه گرفتن دوره آرزوی تو دستور توست تهیه شده . بنده خودم دوره رو ترجمه و زیرنویس کردم و بهش عمل کردم و نتیجه گرفتم . در نهایت مجدد چند بار با دقت بیشتر بهش گوش دادم و تمام نکاتی که توی دوره بوده که باید نکته برداری میشده رو نوشتم و به صورت کتاب در آوردم . خیلی راحت با مراجعه به این نکات متوجه منظور کوین ترودو میشید و در آینده هم با زمان کمتری میتونید با مطالعه این نکات کل محتوا رو به یاد بیارید و تکرار کنید .

   هر دو این کتاب ها باید همزمان با دوره استفاده بشه و همگام با دوره پیش بره . حتما کتاب تمرین رو هم چاپ کنید و حتما قدم به قدم تکمیلش کنید تا بتونید نتیجه مناسب بگیرید .
   هر دو کتاب به صورت رایگان برای خریداران نسخه زیرنویس و دوبله سمینار آرزوی تو دستور توست ارسال میشه . نیازی به خرید مجدد هم نیست .

   سوال دیگه ای بود من در خدمتم عزیزم

   پاسخ
 • مهدی
  27/12/1398 11:06

  سلام
  آقا تخفیف بدید ،سایتها دیگه رایگان تیکه پاره وجود داره، اما سایت شما یکپارچه و خوبه برای دوره کوین ترودو
  میخوام خرید کنم ،تخفیف میشه یا نه

  پاسخ
  • سلام عزیزم
   والا که نزدیکه عیده کد تخفیف 50 درصدی گذاشتیم . دیگه از این بیشتر تخفیف واقعا مگه میشه ؟
   کد تخفیف ویژه عید : EYD99
   کد تخفیف رو باید در سبد خرید وارد کنید و دکمه اعمال تخفیف رو بزنید .

   موفق باشید دوست عزیزم

   پاسخ
 • محمدجواد
  29/02/1399 00:21

  سلام ..دوستان دمتون گرم بخاطر این ترجمه باحال و کامل
  من این دوره رو دوبار دیدم و دارم میرم واسه بار سوم..
  زندگیمو توی دوماه ازین رو به اون رو کرده .. فقط در یک کلام بگم..فوق العادددس

  پاسخ
  • سلام محمد جواد عزیز
   ممنونم که از محتوای سایت استفاده کردید و ما رو از نظر خودتون مطلع کردید
   امیدوارم بیشتر از همیشه سلامت ، موفق و ثروتمند باشید .

   پاسخ
 • ظهیر
  31/02/1399 16:04

  سلام من فقط فایل های صوتی رو می خوام و کتاب ها رو دارم- امکانش هست با قیمت کمتر فقط فایل های زیر نویس رو بگیرم تشکر

  پاسخ
  • سلام و وقت شما بخیر
   ما کتاب ها رو برای خریداران مجموعه رایگان ارائه دادیم . قیمت فقط برای پکیج در نظر گرفته شده . به همین خاطر کاهش قیمت با حذف کتاب ها نیست .
   موفق باشید

   پاسخ
 • arianatbaei2@gmail.com
  11/03/1399 20:08

  ببخشید ولی سایتتون واقعا منو اذیتم کرد . من این فایل رو خریدم ، پول از حسابم کسر شد ولی لینک دانلود فایل برام نیومد ! چون بعد تکمیل پرداخت دیگه اصلا لود نشد و سایت بسته شد ولی پول از حسابم کسر شد

  پاسخ
  • سلام عزیزم
   دوست عزیزم ایمیل شما بررسی شد .
   شما تا مرحله پرداخت ادامه دادید اما هیچ هزینه ای پرداخت نکردید .
   حتی اگر مبلغی پرداخت کرده بودید بانک اطلاعات رو درست به سایت ما ارسال نکرده و مبلغ واریز شده نهایت 24 ساعت بعد به حساب شما واریز میشه
   میتونید محصول رو مجدد خریداری کنید . لینک های دانلود در ایمیل و حتی در همین صفحه محصول هم نمایش داده خواهد شد .

   اگر مشکلی هست لطفا از پشتیبانی آنلاین استفاده کنید .
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • علیرضا شجاعی
  17/06/1399 18:50

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ببخشید..جایی اقا ترودو میگن اوایل قرن حاضر انشتین و ادیسون وجود حاله انرژی در انسان رو تایید کردن. در حالیه ک سمینار در سال ۲۰۰۹ تهیه شده. شما دلیل این تناقض رو میدونین؟!

  پاسخ
  • سلام عزیزم
   از قبل کوین ترودو داره درباره همون زمان صحبت میکنه. بنابراین وقتی هم میگه ابتدای قرن منظورش همون ابتدای قرن زمان اونها بوده . نه زمان حال
   موفق باشید

   پاسخ
   • علیرضا شجاعی
    18/06/1399 17:44

    خیلی ممنونم. کاملا درست میگین. من بار دیگ با دقت نگاه کردم متوجه شدم.
    فقط در نظر فیزیکی استاد ترودو شبهه واقع هست. اینک داستان کشف ذرات زیر اتمی و کشف اتم را کاملا اشتباه تعریف کردن. حتی امروزه هم ذرا زیر اتمی دیده نمیشن. ولی استاد میگن دانشمندان با مشاهده اون ها کشفشان کردن.

    پاسخ
    • داستان رو طوری تعریف میکنن که قابل درک برای عموم باشه و فقط یک توضیحاتی هست که ضمیمه دوره بشه . کوین ترودو ساختار اتم با مدل رادرفورد که بهش هسته ای هم میگن و قبلا آموزش داده میشد توضیح میده اما مدل علمی فعلی برای آقای ادوین شرودینگر با نام کوانتومی هست
     درسته که شاید از نظر مدل کوین ترودو اشتباه توضیح میده اما به روز شدن مدل و قبول شدن مدل کوانتومی نشون میده که واقعا همچین چیزی هست . کوین ترودو مدل اتمی رو توضیح میده چون چیزیه که همه ما توی کتاب ها و لوگو ها و … دیدیم . یک هسته که چند تا نوار بیضی شکل دورش هست و …
     پیشنهاد میکنم مستند هایی که در سایت قرار دادیم و مربوط به موضوع کوانتوم فیزیک هست رو ببینید . برای مثال مستند تار و پود کیهان

     پاسخ
 • عالی عالی هست. خدا قوت بهتون. پایدار باشید.

  پاسخ
 • msparsa61
  06/11/1399 14:29

  سلام ، خسته نباشید . چه زمانی کیفیت ۷۲۰ رو میزارید ؟ ممنون میشم اگر یک تاریخی بگید ، اگر هم شد اون ۱۰۸۰ هم بزارید( به نظرم قطعا کسانی هستند که از اون کیفیت هم استفاده کنن )

  پاسخ
  • سلام عزیزم
   با توجه به درخواست شما نسخه با کیفیت 720 مجدد آماده شده و در سایت قرار گرفت
   امکان ارائه کیفیت بالاتر برای این سمینار نیست . چون سمینار مربوط به 10 سال پیشه و در برابر دوره های جدیدی که داریم قرار میدیم سطح اطلاعاتش خیلی پایینتره
   ما ترجیح میدیم حجم سرور رو برای سمینار های جدید ذحیره کنیم و اونا رو با کیفیت 1080 یا 4K ارائه بدیم .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست