زندگینامه راندا برن

راندا برن
نام به فارسی راندا برن
نام به انگلیسی Rhonda Byrne
تاریخ تولد 1945
تاریخ فوت نامشخص
محل زندگی استرالیا
همسر نامشخص
شغل نویسنده
ثروت نامشخص

زندگینامه راندا برن

درباره زندگینامه راندا برن ( Rhonda Byrne ) ، باید بدانید که وی در سال 1945 در ملبورن استرالیا به دنیا آمد . او یک نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی استرالیایی است که محبوبیت زیادی برای کتاب راز دارد که بعد از آن فیلمی با همین نام تهیه شده است . این کتاب بر اساس اعتقاد به قانون جذب است . او همچنین دنباله هایی برای این کتاب نوشت که شامل ” قدرت ، جادو و قهرمان ” و همچنین کتاب های دیگری است که به راز مربوط می شود . در ادامه محتوا بیشتر به زندگینامه راندا برن خواهیم پرداخت .

زندگی شخصی راندا برن

راندا برن فرزند رونالد ایزون و همسرش ایرین ایزون می باشد . در سال 2004 ، پدرش درگذشت و راندا برن بسیار افسرده شد . در تلاش برای تشویق او ، دخترش هیلی باعث تحریک راندا برن برای خواندن کتاب علم ثروت نوشته سال 2011 شد که توسط والاس دی واتلز نوشته شده است . راندا برن پس از خواندن کتاب ، تفکر مثبت و قانون جذب را کشف کرد و موفقیت های بیشتری در زندگی یافت . از این رو ، او شروع به تحقیق در مورد این موضوع کرد و پروژه راز به این گونه متولد شد .

اطلاعی در مورد این که آیا راندا برن ازدواج کرده است یا خیر به طور دقیق وجود ندارد ، اما او دو فرزند دارد . دختران او به نام هایلی برن و اسکای برن هستند .

فعالیت حرفه ای راندا برن

راندا برن زندگی حرفه ای خود را به عنوان تهیه کننده در رادیو آغاز کرد و سپس به تلویزیون رفت . وی چندین برنامه تلویزیونی را در طول دوران فعالیت خود تولید کرده است . در سال 2006 او کتاب راز را نوشت که در سراسر جهان بسیار موفق بود و به پرفروش ترین کتاب جهان تبدیل و به 50 زبان ترجمه شد . او تصمیم گرفت محتوای کتاب راز را در فیلم راز که بسیار شهرت یافت نیز انتشار دهد

کتاب راز راندا برن

کتاب راز توسط مجله آمریکا امروز به عنوان یکی از 20 کتاب برتر پرفروش 15 سال گذشته از زمان انتشار آن در نوامبر 2006 معرفی شد . راندا برن در برنامه اوپرا وینفری با چهار معلم از فیلم راز در ژانویه 2007 ظاهر شد و محبوبیت و موفقیت تجاری بسیاری کسب کرد . او همچنین به عنوان یکی از تأثیرگذارترین افراد جهان در فهرست مجله تایم از بین افرادی که دنیای ما را شکل می دهند ، شناخته شد و اندکی پس از آن در فهرست 100 شخصیت معروف در مجله فوربز معرفی شد .

کتاب راز ، که در مورد قانون جذب و چگونگی استفاده از آن در زندگی شما بحث می کند ، به صدر لیست های پرفروش رسید . این کتاب بسیاری از افراد را با این مفهوم آشنا کرده است که افکار آن ها ممکن است نه تنها در عملکرد آن ها بلکه بر تجربیاتی که آن ها نیز وارد زندگی خود می کنند تأثیر بگذارد . راز ایده های مختلفی را ارائه می دهد که شگفت آور ، هیجان انگیز و شاید بحث برانگیز است .

این کتاب بینش ها و استراتژی های خاصی را برای استفاده به اشتراک می گذارد ، تاریخچه ای از استفاده از قانون جذب را ارائه می دهد و نمونه هایی از نحوه کارکرد آن در زندگی افراد مختلف را ارائه می دهد و آن را به عنوان یک مطلب خواندنی جالب و آموزنده ارائه می دهد . راز ممکن است برای بعضی از انسان ها مفید باشد اما برای دیگران مضر است . تمام جوانب مثبت و منفی سرمایه گذاری وقت و پول را در این کتاب در نظر بگیرید . این کتاب جنجال های بسیاری را ایجاد کرده است . به عنوان مثال ، برخی معتقد بودند که این کتاب مغایر با ارزش های دینی مسیحیت و سایر ادیان بزرگ می باشد ، در حالی که برخی دیگر آن را یک رویکرد مکمل می دانند .

یکی از نکات مهم در کتاب راز این است که اگر روی آن چه که نمی خواهید تمرکز کنید ، ناخواسته آن را به زندگی خود وارد می کنید . به عنوان مثال ، اگر به طور مداوم به آن چه بر شما استرس وارد می کند مشغول شوید ، در حقیقت بیشتر آن موقعیت ها و احساسات استرس زا را به سمت زندگی خود جلب خواهید کرد . درعوض ، راه حل این است که بر آن چه می خواهید در زندگی تان وارد شود ، تمرکز کنید و بیشتر از آن بهره مند شوید .

راز افراد را تشویق می کند تا اهداف خود را به روشنی تجسم کنند تا بتوانند آن چه را که می خواهند جذب کنند . همچنین این نکته را متذکر می شود که همیشه یک خط مستقیم بین جایی که در آن هستید و جایی که می خواهید به آن بروید نیست و ما همیشه نمی توانیم تشخیص دهیم که چه چیز هایی در آینده به وجود می آیند ، اما پشتکار و اعتقاد به خود همواره مهم است . این امر ما را ترغیب می کند تا به منظور حفظ انگیزه برای دستیابی به اهداف ، به یک چارچوب بهتر ذهنی بپردازیم و تحقیقات در مورد تئوری گسترده و ساختاری ، این رویکرد را تأیید می کند و نشان می دهد که وقتی ما احساسات مثبتی در درون خود داریم می توانیم که آینده بهتری را برای خود بسازیم .

در سال 2006 ، یک فیلم بلند با ویژگی های برجسته رمز و راز بزرگ جهان و قانون جذب به نام فیلم راز ساخته شد که برگرفته از همین کتاب بود و سر و صدای زیادی به پا کرد .

پیشنهاد برای شما :  فیلم راز - The Secret
فیلم راز راندا برن

فیلم راز راندا برن

5 نکته راندا برن در مورد تغییر زندگی

راندا برن در کتاب های خود دانش و آموزه های شگفت انگیزی را به اشتراک گذاشته است. در این جا قدرتمندترین آن ها ذکر شده است :

شما به آن چه که فکر می کنید تبدیل می شوید

ساده ترین راه برای توضیح اینکه قانون جاذبه چیست و کتاب راز درباره چیست این است که شما همه چیز را در زندگی خود جذب می کنید . تمام فکر ها و تصویری که در حال حاضر در ذهن خود دارید را به خود جلب می کنید . در راز ، راندا برن تأکید می کند که شما باید افکار خود را با دقت انتخاب کنید .

اهمیت افکار مثبت

از نظر علمی ثابت شده است كه افكار مثبت نه تنها سالم تر ، بلكه نسبت به افكار منفی قدرتمندتر نیز هستند . اگر افکار تأییدآمیز را در ذهن خود نگه دارید ، مثبت تر ، خوش بینانه ، مطمئن تر و مصمم تر خواهید شد . علاوه بر این ، شما چیز های مثبت بیشتری را وارد زندگی خود خواهید کرد . جالب نیست ؟

مرتبا مراقبه کنید

نکته مهم دیگر کتابهای راندا برن ، مراقبه روزانه است . مدیتیشن چند مزیت مهم دارد . اول از همه ، ذهن شما را خاموش می کند و شما را آرام تر می کند . همچنین این امکان را به شما می دهد تا بر افکار خود کنترل بیشتری داشته باشید و در نتیجه آن موضوع زندگی شما را تجلی می دهد . سرانجام ، این به شما کمک می کند تا روی تأکید های مثبت تمرکز کنید . راندا برن توصیه می کند که هر روز حداقل دو دقیقه مراقبه کنید .

شما قدرت دارید که آن چه را که احساس می کنید تغییر دهید

درس مهمی که می آموزیم این است که می توانید افکار و احساسات خود را کنترل کنید . یک روش ساده برای انجام دادن این کار این است که به طور مکرر از خود بپرسید ، ” حال من چطور است ؟ ” اگر متوجه شدید که احساسات منفی و بدبینانه در اطراف شما هستند ، باید آگاهی خود را تغییر دهید . برای چند لحظه ساکت باشید و سعی کنید احساسات خود را به موارد مثبت تر ارتقا دهید .

ساده ترین قانون تکنیک جذب

در این کتاب ، روند تجلی کاملاً ساده آموزش داده شده است . باید آن چیزی را که می خواهید داشته باشید ، باور کنید که آن را دریافت خواهید کرد و اجازه بدهید تا آن را به زندگی خود وارد کنید . چقدر ساده است ؟ اگرچه یادگیری از زندگینامه راندا برن یک راه عالی برای به دست آوردن قانون های جذب است ، فراموش نکنید که یادگیری از سایر معلمان برای تبدیل شدن به یک استاد جذب بسیار مهم است .

کتاب های راندا برن

  • 2006 – کتاب راز  ( The Secret )
  • 2010 – کتاب قدرت ( The Power )
  • 2012 – کتاب معجزه یا کتاب جادو  ( The Magic )
  • 2013 – کتاب قهرمان ( Hero )
  • 2013 – تکنیک های روزانه راز ( The Secret Daily Teachings )
  • 2016 – چگونه راز زندگی من را تغییر داد ( How The Secret Changed My Life )

این مجموعه کتاب در سایت راندا برن به فروش میرسد . تیم موفقیت 98 در تلاش است تمام کتاب های راندا برن را ترجمه و برای کاربران سایت قرار دهد .

 

در پایان این محتوا درباره زندگینامه راندا برن باید گفت که اصلا جای تعجبی نیست که کتاب های راندا برن بسیار محبوب شده اند . او یک نویسنده فوق العاده با استعداد و با آگاهی گسترده از قانون جذب است . خواندن نقل قول ها و نکات زندگینامه راندا برن مطمئناً راهی عالی برای شروع یادگیری بیشتر در مورد اهدافتان و پیشبرد یک زندگی موفق است .

 

سمینار و کتاب های راندا برن

زندگینامه دیگران را نیز مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست