1. سایت موفقیت
 2. فیلم و مستند
 3. فیلم مستند راز – The Secret

فیلم مستند راز – The Secret

نویسندهراندا برن
مدت زمان1 ساعت و 30 دقیقه
نوع مستندمستند
کیفیت مستند720p ( خوب )
زبان مستنددوبله فارسی
تعداد قسمت2
حجم کل2 گیگابایت

فیلم راز با دوبله و زیرنویس فارسی

یکی از اولین و بهترین منابع برای آشنایی و یادگیری اصول قانون جذب فیلم راز اثر راندا برن ( The Secret ) می باشد . این فیلم در زمان انتشار یعنی سال 2006 سر و صدای زیادی را در جهان به پا کرد و به سرعت به یک فیلم پر فروش و پر مخاطب تبدیل شد . تاثیر شگفت فیلم راز در معرفی قانون جذب به صورت جهانی بود و توانست به صورت خلاصه توضیحاتی را در مورد قانون جذب و کاربرد های آن به ارائه کند تا شما بتوانید سر نخ هایی از این قانون بزرگ را به دست بیارید و بعد خود به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد آن بروید . اما همین مقدار اطلاعات از قانون جذب برای تغییر زندگی میلیونها نفر کافی بود ! بسیاری از افراد پس از دیدن این فیلم به تغییرات بزرگی در نحوه تفکر ، زندگی ، روابط و وضع مالی خود دست یافتند.

برای دانلود فیلم راز نسخه کامل و بدون سانسور در دو نسخه زیرنویس و دوبله فارسی لطفا به انتهای مطلب مراجعه فرمایید

هیچ شکی نیست که قانون جذب واقعی است و از ابتدای تاریخ وجود داشته و یکی از نعمت های خداوند به شمار می آیند . اگر کمی تفکر کنید اصول قانون جذب و روش های استفاده از آن بسیار شبیه به مکاتب دینی یا اخلاقی می باشد. این یک قانون است و معنای قانون یعنی چه شما آن را قبول داشته باشید و چه نداشته باشید در هر حال صادق و هر لحظه در حال تاثیر بر زندگی شماست.

درک قانون جذب باعث می شود شما شکل نگرش و تفکر خود را تغییر دهید و البته متوجه شوید که فقط تفکر مثبت شما نیست که تاثیر گذار است. بلکه در حقیقت این احساس شماست که باعث تغییر فرکانس ارتعاش مغز شما و ارسال ارتعاشات قویتر و دقیقتر بر اساس آنچه که شما می خواهید می شود و شما چیزی را دریافت می کنید که از رسیدن به آن دقیقا احساسی مشابه با حسی که ارسال کردید را دریافت کنید.

بنابراین اگر یک حس بد مثل ناامیدی را داشته باشید باز هم اتفاقات و شرایطی را جذب میکنید که حس ناامیدی را به شما بدهند و در نتیجه برای همیشه در حلقه ناامیدی باقی خواهید ماند . اگر بتوانید زمانی که احساس ناامیدی دارید ، نوع احساس خود را به یک حس بهتر تغییر دهید ، آنگاه کائنات اتفاقات و شرایط آینده را به شکلی ایجاد میکنند که به آن حس بهتر برسید . و هر چه در چرخه بهتر شدن قرار داشته باشید روز به روز پیشرفت می کنید . هم احساس خوبی خواهید داشت و هم کائنات تمام آن چیزی که می خواهید را از مسیر های متفاوت و غیر قابل پیشبینی در اختیار شما قرار خواهد داد.

در آن صورت است که زندگی شما به شکل معجزه آسایی متفاوت می شود و قطعا دیگران از شما خواهند پرسید که چطور همه چیز همیشه بر وفق مراد شماست و چطور شما همیشه خوش شانس هستید ؟

فیلم راز دوبله فارسی و زیرنویس
فیلم راز دوبله فارسی و زیرنویس

 

فیلم راز در این صفحه در دو نسخه دوبله فارسی و زیرنویس فارسی ارائه شده است. این فیلم به صورت اختصاصی توسط تیم سایت موفقیت زیرنویس شده و کیفیت زیرنویس فیلم راز از نظر روان بودن و همزمانی با تصویر در بالاترین حد خود قرار دارد و هیچ محتوایی در نسخه زیرنویس حذف یا سانسور نشده است.

نسخه دوبله فارسی فیلم راز برگرفته از دوبله صدا و سیما و پخش آن در شبکه 4 می باشد. متاسفانه قسمت هایی از این نسخه سانسور شده است. پیشنهاد می کنیم حتما نسخه زیرنویس قرار گرفته در اینجا را مشاهده کنید زیرا نسخه های زیرنویس موجود در سایت های دیگر یا دارای مشکل و ترجمه اشتباه هستند و یا روان و گویا نیستند.

کیفیت تصویر فیلم راز با استفاده از ابزار های حرفه ای بهینه سازی شده تا خروجی با کیفیت تصویر HD 720 و 480 SD را ارائه دهد. این بالاترین کیفیت تصویر موجود برای مستند راز می باشد. نسخه 480 با حجم کمتر و فشرده شده برای پخش در تلفن همراه یا موبایل مناسب تر است.

همین نسخه از فیلم راز در سایت آپارات نیز بارگذاری شده که در صورت نیاز می توانید از آنجا به مشاهده مستند راز بپردازید.

آیا واقعا فیلم راز 30 ساعت است ؟

در بسیاری از سایت های ایرانی طول این فیلم را 30 ساعته یا 27 ساعت ذکر کرده اند و متاسفانه همه افراد فکر می کنند این نسخه از فیلم که زمانی حدود یک ساعت و نیم دارد سانسور شده و ناقص است .

دقت کنید که فیلم راز همین مورد هست که برای شما در این صفحه قرار گرفته و طول آن در همه منابع یک ساعت و نیم می باشد. سایت هایی که ذکر می کنند فیلم راز را با زمان 30 ساعته می فروشند در حقیقت دروغی برای افزایش فروش می گویند !

حقیقت این است که قبل و بعد از فیلم مستند راز ، فیلم هایی با موضوع مشابه ارائه شدند که هر کدام اسم های متفاوتی دارند . اما در ایران متاسفانه از مشهور بودن نام راز سو استفاده می شود و چندین فیلم دیگر نیز با اسم راز در یک پکیج به فروش میرسد . حتی متاسفانه نام هایی با اسم فیلم راز 1 و فیلم راز 2 و فیلم راز 3 روی آنها قرار داده اند !

چطور راندا برند فیلم راز را تولید کرد ؟

راندا برن ( Rhonda Byrne ) که با تولید فیلم راز به شهرت رسیده است در سال 1945 میلادی در استرالیا به دنیا آمده است و در زمینه تولید کننده رادیو و سپس تولید کننده ویدیو فعالیت داشته است . در سال 2006 روند کلی کار های او با ارائه فیلم مستند راز به کلی تغییر کرد . کتاب راز او به 50 زبان مختلف ترجمه شد و بیش از 20 میلیون کپی از آن در سراسر جهان به فروش رفت . کتاب راز برای 190 هفته در لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت . و در طی 13 سال گذشته همچنان در بین 20 کتاب پر فروش قرار دارد . وب سایت راز نیز تمامی محصولات راندا برن را به فروش رسانده و در سراسر دنیا انتشار می دهد.

داستان ساخت فیلم راز از اینجا شروع شد که دختر راندا برن یک نسخه از کتاب علم ثروتمند شدن ( The Science of Getting Rich ) را به عنوان کادو تولد به او داد ، این کتاب در سال 1910 میلادی و توسط والاس واتلس ( Wallace D. Wattles ) نوشته شده است و یکی از بهترین کتاب های ارائه شده در زمینه ثروت و موفقیت می باشد. بلافاصله بعد از مطالعه مقداری از کتاب راندا برن می گوید : ” چیزی از درونم مجبورم کرد که کتاب رو ورق به ورق بخونم و من یادم میاد که اشک از چشمام روی برگه ها میریخت وقتی کتاب رو میخوندم . این کتاب گوشه چشمی از راز رو به من نشون داد که مثل یک شعله در قلبم روشن شد . ”

بعد از آن دو ماه را صرف جستجو و تحقیق می کند تا بتواند رد پای این راز را در تاریخ دنبال کند . او تمامی مطالب بزرگان و دین ها را برای پیدا کردن اطلاعاتی از این راز جستجو می کند .

ایده ارائه فیلم راز توسط راندا برن
ایده ارائه فیلم راز توسط راندا برن

راندا برن شروع کرده هر چیزی که یاد گرفته را در زندگی خودش اعمال می کند در همین حال زندگی شخصی او شروع به تغییر می کند و پس از مدتی بزرگترین آرزوی او در آن لحظه نشر این اطلاعات به صورت جهانی برای تمام مردم جهان می شود.

در نتیجه او کتاب راز را تالیف می کند و با توجه به فروش بالا و بازخورد مناسب فیلم راز را نیز در سال 2006 با تهیه کنندگی راندا برن و کارگردانی درو هریوت ( Drew Heriot ) تولید و آماده می شود. در فیلم مستند راز صحبت افرادی که امروز زنده هستند و از راز قانون جذب اطلاع داشتند جمع آوری شد که هر کدام در زمینه های مختلفی مثل فیزیک کوانتوم، روانشناسی، متافیزیک، الهیات، فلسفه، مشاور مالی، موفقیت فردی و پزشکی اطلاعات را در این فیلم ارائه کردند . همچنین در مستند راز داستان های واقعی از درمان بیماری ، کسب ثروت و غیره نیز در فیلم مستند راز توسط افراد حقیقی نقل می شود.

به راستی که این راز ، یا بهتر از بگوییم همان قانون جذب می تواند هر چیزی که می‌خواهید را به شما بدهد. موفقیت ، ثروت ، رفاه ، سلامتی و … همگی با استفاده از این قانون می‌تواند به شکل نامحدودی رشد کنند.

در ادامه راندا برن در سال 2010 کتاب دیگری به نام قدرت ( The Power ) را تالیف کرد و آن را مجموعه راز اضافه کرد که این کتاب نیز یکی از پرفروش ترین کتاب ها شد و در حال حاضر به 43 زبان دنیا ترجمه شده است . در سال 2012 کتاب دیگری به نام معجزه شکرگذاری ( The Magic ) را تالیف کرد و آن را در مجموعه راز اضافه کرد و در نهایت در سال 2013 کتابی دیگر با نام قهرمان ( Hero ) انتشار یافت و کتاب دیگری نیز با اسم تکنیک های روزانه راز ( The Secret Daily Teachings ) در همین سال منتشر شد.

اساتید و سخنرانان فیلم راز

فیلم راز در واقع مصاحبه با افرادی است که خود را استاد فیزیک کوانتومی، روانشناسی، متافیزیک، الهیات، فلسفه، مشاور مالی، موفقیت فردی و پزشکی می دانند که آنان را به اصطلاح اساتید قانون جذب توصیف می کنند. نام این اساتید و مربیان را در ادامه برای شما آوردیم . بعضی از این افراد بسیار مشهور و بزرگ هستد و سمینار و دوره های آنها هر ساله در سراسر دنیا پخش می شود . ما در سایت موفقیت اقدام به جمع آوری این سمینار ها کرده با کیفیت بالا آنها را آماده سازی و برای کاربران عزیز ارائه می کنیم . برای ادامه آموزش موفقیت و قانون جذب باید حتما مسیر را ادامه داده و از دوره های سایت استفاده کنید.

اساتید قانون جذب که در فیلم راز نقش آفرینی کردند عبارت اند از :

باب پراکتور ( Bob Proctor )، جک کنفیلد ( Jack Canfield )، جیمز آرتور ری ( James Arthur Ray )، مایکل بکویت ( Michael Beckwith )، جان دمارتینی ( John Demartini )، جو ویتالی ( Joseph Vitale )، لیسا نیکولز ( Lisa Nichols )، ماری دایمند ( Marie Diamond ) و جان گری ( John Gray )، استر هیکس ( Esther Hicks )، مایک دولی ( Mike Dooley )، دیوید شیرمر ( David Schirmer ) و مارسی شیموف ( Marci Shimoff ).

افرادی دیگری نیز در این فیلم وجود دارند که در سخنان قانون جذب یافت نمی شود ولی سخنان آنا درستی قانون جذب را اثبات می کند عبارت اند از :

لی برور عضو هییت مدیره بانک جهانی (Lee Brower)، هیل دوسکین ( Hale Dwoskin )، باب دویل ( Bob Doyle )، کتی گودمن ( Cathy Goodman )، موریس ای.گودمن ( Morris E. Goodman )، جان هگلین ( John Hagelin )، بیل هریس ( Bill Harris )، بن جانسون ( Ben Johnson )، لورال لنگمیر ( L oral Langemeier) ، دنیس وایتلی  (Denis Waitley ) ، نیل دونالد والش ( Neale Donald Walsch )، جان گری ( John Gray ) و فرد آلن وولف ( Fred Alan Wolf ).

bit.ly  rb.gy  cutt.ly  v.ht  u.to  cutt.us  shorturl.at  tinyurl  telegra.ph

خیر
در بسیاری از سایت های ایرانی طول این فیلم را 30 ساعته یا 27 ساعت ذکر کرده اند و متاسفانه همه افراد فکر می کنند این نسخه از فیلم که زمانی حدود یک ساعت و نیم دارد سانسور شده و ناقص است .

راندا برن پس از مطالعه کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز با مفاهیم قانون جذب آشنا شد.

راندا برن شروع کرد هر چیزی که یاد گرفته را در زندگی خودش اعمال می کند در همین حال زندگی شخصی او شروع به تغییر می کند و پس از مدتی بزرگترین آرزوی او در آن لحظه نشر این اطلاعات به صورت جهانی برای تمام مردم جهان می شود. پس از آن به نوشتن کتاب راز مشغول شد و سپس راندا برن شروع کرده هر چیزی که یاد گرفته را در زندگی خودش اعمال می کند در همین حال زندگی شخصی او شروع به تغییر می کند و پس از مدتی بزرگترین آرزوی او در آن لحظه نشر این اطلاعات به صورت جهانی برای تمام مردم جهان می شود.

 • باب پراکتور ( Bob Proctor )
 • جک کنفیلد ( Jack Canfield )
 • جیمز آرتور ری ( James Arthur Ray )،
 • مایکل بکویت ( Michael Beckwith )،
 • جان دمارتینی ( John Demartini )
 • جو ویتالی ( Joseph Vitale )
 • لیسا نیکولز ( Lisa Nichols )
 • ماری دایمند ( Marie Diamond )
 • جان گری ( John Gray )
 • استر هیکس ( Esther Hicks )
 • مایک دولی ( Mike Dooley )
 • دیوید شیرمر ( David Schirmer )
 • مارسی شیموف ( Marci Shimoff )
فیلم راز

کارگردان: راندا برن

تاریخ ایجاد شد: 1400-09-30 11:14

امتیازدهی ویرایشگر:
5

14 دیدگاه برای فیلم مستند راز – The Secret

 1. ازیتا

  سلامبنظر من یکی از نعمت های بزرگی که خداوند به ما عطا کرده وجود قانون بی بدیل در این جهان یعنی قانون جذب هست
  اینکه هر چیز رو خودمون خلق می کنیم

 2. f h

  کانل ترین نسخه فیلم راز و بی نقص ترینش در این سایت بود
  ممنونم از زحماتتون

 3. امینه صادقی

  من با قانون جذب از طریق سایت شما اشنا شدم

  عالی هستید

 4. سونیا

  سلام
  بنظر من همه ادمها بدون اینکه حتی با مفهوم قانون جذب اشنایی داشته باشیم داریم بصورت اگاهانه و نااگاهنه ازش استفاده می کنیم یا در جهت مثبت یا منفی

 5. شیلان کافی

  سلام
  از سایت خوبتون ممنون

 6. شیما

  سلام
  براتون بهترین زندگی را آرزومندم که سایت به این خوبی و مفیدی رو دارید

 7. شیما

  سلام بنظر من همه چیز برای جذب خواسته ها باور، احساس خوب شکرگزاری است این 3 تا خیلی خیلی مهم هستند

 8. صادق میرزایی

  دیدن این مستند خیلی بهم حس خوبی داد
  عالی بود
  من سایر مستندهام از سایتتون تهیه کردم خیلی خیلی عالی بودن و تاثیرگزار بودن

 9. زهرا

  عالی بود واقعا سپاسگزارم

 10. محمد

  سلام من قانون جذب تابلو کاعنات مثبت نگری روشن فکری وادی عرفان کارمیکنم قشنگ ترین مستندی بود که دیدم

 11. تقی رضایی

  خیلی عالی بود ممنون

 12. مجتبی

  سلام من کتابش رو دو بار خوندم عالی
  امروز فیلم رو دانلود کردم ببینم.۱۱/۰۳/۱۴۰۱

 13. mrym

  الان همینو دانلود کنم اوکیه یا قسمت دوم جداس

 14. خانوم سجاد هستم

  من هنوز ندیدمش اما میدونم که قرار تو زندگیم تاثیرات مثبت و خارق العاده ای بذاره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *