از کجا شروع کنم ؟

دوستان عزیزی که تازه به جمع کاربران سایت موفقیت 98 ملحق می شوند همیشه این سوال را دارند که چه دوره ها و کتاب هایی را باید برای دریافت نتیجه مورد نظر خودشان برای رسیدن به موفقیت ، ثروت ، آرامش و روابط بهتر تهیه کنند.

در نگاه اول محتوای سایت ممکن است برای این عزیزان گیج کننده بوده یا با محتوایی شروع به یادگیری کنند که مفاهیم آن بسیار سنگین باشد.

به ترتیب طی کردن دوره‌ها در این صفحه برای این دسته از دوستان قرار گرفته تا به راحتی محتوای مناسب برای خودشان را پیدا کرده و آن را تهیه نمایند.

دقت فرمایید که پیشنهاد ما شروع از ابتدایی ترین نقطه است . حتی اگر فکر می کنید قبلا آن محتوا را دیده اید . باید به قدری روی هر قسمت و مرحله تمرکز کنید و وقت بگذارید که با محتوای آن کاملا آشنا شوید .

با تکمیل شدن کتاب ها و دوره های سایت این لیست ها نیز به روز رسانی خواهد شد.

ترتیب طی کردن دوره ها و کتاب ها

همانطور که مشاهده می‌کنید تعداد زیادی از دوره های سایت فقط با اشتراک ویژه قابل دسترسی است. پس از فرصت استفاده کرده و همین حالا فقط با دریافت یک اشتراک ویژه شروع به سرمایه گذاری روی خودتان و یادگیری این اطلاعات کنید.

نکات مهم و سوالات متداول

نکات مهم

  • اگر به تازگی با این نوع محتوا آشنا می‌شوید حتما از ابتدا و با دقت و صرف وقت روی یادگیری شروع کنید. ممکن است در ابتدا بار منفی سنگینی که همراه دارید اجازه درک و قبول کردن اطلاعات را به شما ندهد . پس لطفا صبور باشید و در مسیر بمانید.
  • پیشنهاد می شود هر دوره را حداقل 4 بار گوش کرده یا ببینید، نکات مهم آن را یادداشت کنید و اگر دوره دارای کتاب کار است حتما با دقت تکمیل کنید.
  • پس از آشنایی با اولین دوره ها شما متوجه خواهید شد که تقریبا هیچ چیز نمی دانید. اما حالا می دانید که چه اطلاعاتی موجود است که از آن بی خبر هستید. بنابراین کم کم می توانید سطح خود را پیدا کرده و دوره‌های دیگری که در سایت موجود است را نیز دنبال کنید.

سولات متداول

کاربران عزیزی که نیاز به پرسش در زمینه دوره ها دارند می توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی ما یا از طریق پشتیبانی سایت که در گوشه سمت راست سایت در دسترس است سوالات خود را پرسیده و جواب دریافت کنند . تعدادی از سوالات متداول نیز در قسمت پایین پاسخ داده شده اند :

برای شروع اولیه نیاز به هیچ هزینه‌ای نیست. بسیاری از مستند‌ها، مقالات و کلیپ های سایت رایگان هستند. میتوانید از آنها شروع کنید تا ذهن خودتان را آماده دریافت اطلاعات کنید. سپس در صورتی که مایل به ادامه مسیر و پیشرفت قطعی و بیشتر بودید برای دریافت اشتراک ویژه یا خرید دوره ها اقدام بفرمایید.

این موضوع که چه قدر زمان ببرد تا به نتیجه برسید به مقدار زیادی وابسته به خود شما و شرایط ذهنی فعلی شماست. اما اگر از دستورات و اطلاعات ارائه شده پیروی کنید باید حتما حداکثر تا سه ماه آینده نتایج آن را در زندگی خود مشاهده کنید.

پیشنهاد ما همیشه مشاهده دوره ها به صورت زیرنویس است، چون در این نوع محتوا کمترین تحریف انجام شده و شما نیز با تن صدای اصلی اساتید آشنا خواهید شد. حتما ابتدا یک بار دوره ها را با زیرنویس تماشا کنید و سپس اگر مایل بودید نسخه دوبله را مشاهده کرده یا بشنوید.

کتاب خواندن یکی از اصلی ترین راز های افراد موفق و ثروتمد است. پیشنهاد می شود به صورت مرحله مرحله با کتاب ها آشنایی پیدا کرده و با روزی فقط چند صفحه مطالعه ذهن خود را پرورش دهید. بی شک وقتی شروع به مطالعه کنید عاشق محتوا شده و این کار را ادامه میدهید.

شما میتوانید سوالات خودتان درباره هر محصول را از قسمت نظرات همان محصول بپرسید، همچنین با استفاده از قابلیت پشتیبانی که در گوشه پایین سایت نمایش داده میشود می توانید به راحتی با ما ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسید. ما تلاش میکنیم تمام اطلاعات خودمان را در اختیار شما قرار دهیم.

ورود یا خرید اشتراک

کاربر عزیز برای دسترسی به محتوای سایت و دانلود آن باید وارد حساب کاربری خود شده یا اشتراک ویژه تهیه نمایید